Článek

„Mlčte už.“ Schwarzenberg: Feriho zničili Piráti

 
Koalice Spolu má problém. Aféra Dominika Feriho (TOP 09) a podezření, že se dopustil trestného činu znásilnění, ji může pár měsíců před volbami silně uškodit. Čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg se svého mladého kolegy zastal a prohlásil, že každý mladý kluk přemýšlí nad tím, jak by tu či onu dívku dostal do postele. Za náhlým otevřením této nové kauzy prý cítí Piráty. Šéf Pirátů Ivan Bartoš Schwarzenbegovi rázně odpověděl. A nebyl sám...
27.05.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Dominik Feri (309 článků) , Ivan Ivan (1931 článků)
Podobné články

Schwarzenberg se zastal Feriho: Přehnané výpovědi holek. A zamíří do Sněmovny Sommerová?

 
Oba mají rádi fajfku a zřejmě si notují i v názoru na ženy. Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg podpořil spolustraníka Dominika Feriho, který kvůli obviněním ze sexuálního predátorství vyklidil post ve Sněmovně a nezabojuje o mandát ani v podzimních sněmovních volbách. Schwarzenberg pro web Echo24.cz uvedl, že aby se 25letý kluk snažil dostat holku do postele, bylo vždycky normální. A výpovědi údajných Feriho obětí jsou podle něj přehnané. Dokumentaristka Olga Sommerová, která je náhradnicí poslance Dominika Feriho podle výsledků voleb z roku 2017, se o vstupu do Sněmovny rozhodne do čtvrtka. Sdělila to ve středu ČTK. Policie zatím nestanovila kvalifikaci ve Feriho případu a nikoho nestíhá.
26.05.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2138 článků) , Olga Sommerová (140 článků) , Jiří Pospíšil (2138 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Schwarzenberg drží Feriho. Víme proč

 
Po svých vyjádřeních zastávajících se končícího poslance Dominika Feriho prožívá perné chvíle kvůli nátlaku od svých spolustraníků kromě samotného poslance i další člen TOP 09. Nejde přitom o nikoho menšího než o čestného předsedu strany Karla Schwarzenberga, k němuž se v jeho výrocích obrací zády už i současné vedení TOP 09. Nabízí se tak paralela, že přestože jednomu z hlavních lídrů prezidentských voleb roku 2013 zřejmě v souboji s Milošem Zemanem zlomily vaz jeho výroky směrem k Sudetům, ve světle aktuálního dění kolem Feriho by Schwarzenbergovi zcela určitě nepomohlo ani jeho vlastní zalíbení v ženách o dost mladších. To roku 2013 ukázal, když se tehdy v jeho 75 letech po jeho boku objevila teprve 23letá dívka s dosti peprnou historií.
30.05.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Miloš Zeman (25616 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Kalousek a Kuba se přou o dobrovolný sex: Po Feriho skandálu a knížecím zastání řeší noční stolek

 
Obvinění výrazného mladého politika TOP 09 Dominika Feriho, že v minulosti sexuálně zneužil několik žen, v Česku dál rezonuje. Zatímco šéfka strany to okomentovala neutrálně, vyjádření ostatních členů TOP 09 podle některých názorů hraničí s bagatelizováním. Proti slovům čestného předsedy Karla Schwarzenberga, který Feriho podpořil, vyrukoval předseda Asociace krajů Martin Kuba (ODS). Pozastavuje se, že „zatarasení dveří z pokoje a požadování sexu“ považuje kníže za normální. Bývalý šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek hned začal vysvětlovat, co si pod blokováním kliky představuje. A strhla se hádka, která se odehrává rovnou na několika frontách.
27.05.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Miroslav Kalousek (7357 článků) , Martin Kuba (480 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Hannig (Rozumní): V případě D. Feriho jde o víc než o sexuální skandál

 
Nevšímejte si JENOM sexuálních záležitostí skandálu Dominika Feriho. To je selhání jedince. Daleko důležitější jsou jiné aspekty. Ve škole se patnáctiletých ptala učitelka, kdo sleduje na instagramu D. Feriho. Všichni. Tak se připravují příští voliči.
29.05.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (309 článků)

SÍLA! Menzelová už nemohla ohledně Feriho mlčet

 
Olga Menzelová (43) se vyjádřila ke kauze Dominika Feriho (24), který měl podle zjištění novinářů sexuálně obtěžovat hned několik dívek, a to v rozmezí let 2016 – 2020. Vzhledem k tomu, že události kolem Feriho českou společnost absolutně šokovaly, zareagovala na tuto kauzu právě i vdova po režisérovi Menzelovi (†82), která svým vyjádřením a otázkami více než nastínila vlastní názor.
31.05.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (406 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Lidé se pustili do Feriho partnerky: Poradkyně Senátu? Pak že nefunguje protekce, píší

 
Exposlanec Dominik Feri (24) musí po vypuknutí skandálu z údajného sexuálního zneužití několika dívek čelit společně s partnerkou Annou Franke velké životní zkoušce. Feriho nyní čekají policejní výslechy a vyšetřování, které musí snášet i jeho partnerka, která si již postěžovala, že ztratila veškeré soukromí. Lidé nyní reagují nejen na Feriho kauzu, ale po odtajnění jeho přítelkyně také diskutují, jak je možné, že v tak mladém věku a krátce po škole získala již práci poradkyně předsedy českého Senátu. "Protekce?"
03.06.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (309 článků)

Sexuální nátlak a nechutné praktiky exposlance Feriho: Další dívky promluvily. Co zažily?

 
Policie zahájila úkony trestního řízení v případu bývalého poslance Dominika Feriho, kterého několik žen v médiích minulý týden obvinilo ze sexuálního obtěžování a násilí. Weby A2Alarm a Deník N dnes přinesly další svědectví dívek, na které Feri údajně vyvíjel sexuální nátlak. Jedné z nich bylo v době traumatizujícího zážitku 16 let. Když Feriho kontaktovala v době, kdy se přihlásil k hnutí #Metoo, měl se jí za své chování omluvit.
10.06.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (309 článků)

Že chce kluk dostat holku do postele? To je normální, nebuďme pokrytci, zastal se Feriho Schwarzenberg

 
Zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg ke kauze Dominika Feriho (TOP 09) uvedl, že je normální, když se 25letý kluk snaží holku dostat do postele. Lidé podle něj nemají být pokrytci. Feri čelí nařčení, že v minulosti na domácích večírcích nutil ženy k sexu, i když to odmítly.
27.05.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Spor v TOP 09 kvůli Ferimu pokračuje, Schwarzenberg se omlouvat nehodlá

 
Vnitrostranický spor uvnitř TOP 09 kvůli obvinění Dominika Feriho ze sexuálního obtěžování dál eskaluje. Slova čestného předsedy Karla Schwarzenberga o tom, že kritika Feriho jsou „pokrytecké orgie”, ostře odsoudila i šéfka strany Markéta Pekarová Adamová. Schwarzenberg se ale k omluvě, ke kterého ho vyzval člen strany Ondřej Kania, nechystá.
28.05.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Zemane, Klausi, prosím mlčte. Zkušený pravičák Havlík také prozradil, co oba pány spojuje

 
Někdejší mluvčí občanského fóra Petr Havlík poslal naléhavý vzkaz Václavu Klausovi a raději Zemanovi. Dal by se shrnout do dvou slov - prosím, mlčte. Především prezident Zeman, že teď nemluví jen sám za sebe, ale za celou republiku. Stranou Havlíkovi pozornosti nezůstal ani Andrej Babiš (ANO). Ten si prý možná myslí i na nástupnictví po Zemanovi. Havlík vysvětluje, jak na to přišel.
23.11.2014 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10461 článků) , Andrej Babiš (22224 článků) , Petr Zeman (352 článků)

Byl to Rom? Ne, mlčte. Tmavý muž s knírem? Mlčte. Zástupce policistů, proslavený během za zlodějem, k situaci našich ochránců zákona. A ve Švédsku...

 
ROZHOVOR Zdeněk Drexler kromě toho, že je rychlý běžec a snadno chytí prchajícího zloděje, šéfuje i policejním odborům. Trápí ho nedostatek financí v policii. „Ekonomická situace policie je zoufalá na všech frontách. Jsou to nízké platy. Policie má málo financí na investice, provoz, na běžné výdaje. Elitní Útvar rychlého nasazení se přezbrojuje několik let. A to má zhruba 150 lidí. Když je tohle problém, jak chtějí vybavit celou policii?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
25.04.2017 04:45 |

podobné články

Mlčte, nebo nám přijďte na pomoc! píší lékaři, kteří léči covid

 
Lékaři z první linie se rozhodli nahlas ohradit proti slovům těch, kteří nemají zkušenosti s péčí o covidové pacienty. "Mlčte," vyzvali "neodborníky", případně je požádali o pomoc.
06.10.2020 14:05 |

podobné články

Nenávist k imigrantům obrátili proti mrtvým: Vandalové zničili muslimský hřbitov

 
Až 60 náhrobních kamenů zničili neznámí útočníci v dánském městě Odensee. Jedná se již o druhý útok na muslimský hřbitov za poslední měsíce, předtím výtržníci zničili 50 náhrobků, některé z nich dokonce pomočili.
04.09.2015 06:55 |

podobné články

Přišla o Kalouska i knížete. První dáma TOP 09 zažene starosti na svatbě a sází na Feriho

 
TOP 09 čeká velká změna. Do Sněmovny za ní nebudou kandidovat Karel Schwarzenberg (což se vzhledem k věku nejstaršího poslance více méně čekalo) a překvapivě ani výrazný sněmovní rétor a horlivý oponent Andreje Babiše či Aleny Schillerové Miroslav Kalousek. Šéfka Topky Markéta Pekarová Adamová přesto věří, že se její strana do Sněmovny opět dostane. Věří mj. i ve schopnosti Dominika Feriho. A vyjednává o možné spolupráci. Ozývají se však i hlasy, že překonat pětiprocentní hranici pro vstup do Sněmovny bude pro tentokrát pro TOP 09 oříšek. I o tom promluvila pro Blesk Zprávy jediná žena mezi šéfy sněmovních uskupení.
15.07.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22224 článků) , Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Miroslav Kalousek (7357 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Neff: Schwarzenberg se zastal Feriho? Takových štvanic už zažil dost

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se ve svém komentáři zaměřil na rozvolnění koronavirových opatření, ale i na aféru kolem dnes již bývalého poslance Dominika Feriho (TOP 09).
30.05.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (304 článků) , Dominik Feri (309 článků)

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4009 článků) , Karel Zeman (335 článků)

Feri? Nikdo se nemůže cítit v bezpečí. Hampl o dnešní době: Život ve strachu, naivní mládež

 
Sociolog Petr Hampl tvrdí, že za sexuálním skandálem poslance Dominika Feriho může stát i současné liberální prostředí. „Problém není jenom v jednotlivcích, ale v celém prostředí. Dnes se v politicky korektních kruzích vytváří představa, že normální sexualita vlastně neexistuje,“ říká Hampl s tím, že v takové době se dá snadno sklouznout k nepatřičnému chování. Podle Hampla nemusí být načasování aféry před volbami náhodné a těžit z toho budou zejména Piráti. „Včera byl nadějí, dnes neexistuje. Svět liberálních demokratů je světem bez ideálů a světem bez osobností. Každý může být kdykoliv nahrazen jako součástka ve stroji,“ říká k Feriho osudu.
26.05.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (309 článků)

Válka vlasů: Mareš si střílí z Feriho afra! Jenže teplický radní ho dokonale setřel!

 
Leoš ve své nové show, na kterou údajně čekal deset let, rozhodně bomby nejede, to cítíme tak nějak všichni. Občas se mu ale vtipný kousek povede, teď například parodoval vlasy nejmladšího českého radního Dominika Feriho. Ale co ten na to? Urazilo ho to, nebo pobavilo? eXtra.cz zjišťovalo, co na tenhle vtípek Dominik říká.
01.10.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3274 článků) , Dominik Mareš (11 článků)

Skandál na narozeninách Dominika Feriho: Pornoherečka Lady Dee to dělala na střeše!

 
Krásná pornorajdička Lady Dee včera zapařila na oslavě narozenin mladičkého politika Dominika Feriho. A bylo to hodně divoké, došlo i na sex.
29.06.2016 12:55 |

podobné články