Článek

Mladý řidič nezvládl zatáčku a boural: Zraněnou spolujezdkyni (16) transportoval do nemocnice vrtulník!

 
Ve středu nezvládl na Olomoucku mladý řidič (18) zatáčku na mokré silnici, přejel do protisměru a čelně se střetl s jiným vozem. U obce Lipová musel zasahovat záchranářský vrtulník, do nemocnice transportoval vážně zraněnou dívku (16)!
13.03.2020 13:30 |

podobné články

Podobné články

Opilec nezvládl u Vrchlabí zatáčku: Auto sešrotoval o strom a těžce zranil spolujezdkyni

 
Pořádné štěstí v neštěstí měla dvojice na Trutnovsku. Řidič, který v úterý ráno ujížděl po místní silnici se skoro jedním promile v žíle, nezvládl zatáčku a jízdu ukončil ve stromě. Ačkoliv on vyvázl bez zranění, jeho spolujezdkyni převezli záchranáři do nemocnice s těžkými poraněními.
09.11.2018 17:30 |

podobné články

Mladý řidič NEZVLÁDL ZATÁČKU! Spadl s autem ze srázu

 
Mladý přibližně 30letý řidič Fordu Ka nezvládl v sobotu večer u Psár na Praze-západ zatáčku a spadl s autem z asi patnáctimetrového srázu do lesa. Vyvázl nezraněn, dva spolujezdci skončili v nemocnici, zjistila na místě agentura Mediafax.
25.06.2011 23:00 |

podobné články

Řidič (†57) zemřel při čelním střetu: Nezvládl zatáčku a napálil to do náklaďáku

 
Při tragické nehodě na Žďársku zemřel sedmapadesátiletý řidič. Nezvládl zatáčku, vjel do protisměru a čelně narazil do náklaďáku, který zrovna projížděl. Řidič osobáku na místě zemřel.
12.07.2013 18:50 |

podobné články

Motorkářku po nehodě s osobním autem do nemocnice transportoval vrtulník

 
U Bělé pod Bezdězem se razilo osobní auto se dvěma motorkami. Jednu zraněnou ženu z motorky do liberecké nemocnice transportoval vrtulník.
17.03.2012 18:15 |

podobné články

Kritická nehoda ve Strančicích: Pro zraněného musel letět vrtulník, je ve vážném stavu

 
Zřejmě kvůli náledí došlo k těžké nehodě nedaleko Strančic u Prahy. Řidič nezvládl zatáčku a vyletěl s autem do protisměru, kde narazil do dalšího automobilu. Na místě je několik zraněných a musel sem letět i vrtulník záchranky. Ten transportoval muže s těžkými zraněními do nemocnice.
17.01.2018 13:25 |

podobné články

Lyžařský reprezentant tragicky zemřel na D1: Richard (†27) narazil do kamionu v koloně

 
Ve středu odpoledne na dálnici D1 při autonehodě zemřel profesionální freestylový lyžař Richard J. (†27). Mladý reprezentant nepřežil střet s kamionem, do kterého zezadu narazil na konci kolony. Richardovu vážně zraněnou spolujezdkyni (25) vrtulník transportoval do nemocnice.
20.12.2019 18:00 |

podobné články

Uzavřená silnice u Milína! Audi po střetu s kamionem skončilo ve křoví, řidič nepřežil

 
K tragické dopravní nehodě došlo u obce Háje na Příbramsku ve směru na Prahu. Černé audi se tam po výjezdu z benzinové pumpy střetlo s kamionem. Řidič osoního vozu nepřežil, těžce zraněnou spolujezdkyni transportoval vrtulník do jedné z pražských nemocnic.
05.06.2017 14:05 |

podobné články

Mladý řidič nezvládl zatáčku, »sestřelil« dvě auta a skončil v nemocnici

 
V nemocnici skončil mladý řidič (19), který u Hostouně na Domažlicku nezvládl průjezd prudkou zatáčkou. Přejel do protisměru a srazil se se dvěma dalšími auty. Řidička jednoho z nich se při nehodě také zranila, záchranka i ji převezla s lehčím zraněním na ošetření do nemocnice.
17.08.2017 10:05 |

podobné články

DALŠÍ ZRANĚNÍ V RALLYE! Řidič nezvládl zatáčku a napálil to do stromu

 
Při silničním závodu Rallye Hustopeče ve Velkých Němčicích na Břeclavsku se v pátek večer zranila dvoučlenná osádka jednoho z vozů. Řidič nezvládl zatáčku a narazil do stromu. Vyvázl s lehkým a jeho spolujezdec s těžkým zraněním, škody nebyly zatím vyčísleny.
22.06.2013 10:55 |

podobné články

Splašené stádo krav v Jílovém málem ušlapalo ženu! Vrtulník ji vážně zraněnou převezl do Motola

 
69letá žena trávila neděli v Jílovém u Prahy poblíž pasoucího se stáda krav. Zprvu klidné odpoledne ale málem nepřežila - sudokopytníci se totiž z neznámých důvodů splašili a ženu málem ušlapali. Vrtulník pražské záchranky ji vážně zraněnou transportoval do motolské nemocnice.
02.07.2018 15:05 |

podobné články

Mladík nezvládl zatáčku a narazil do stromu: Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník!

 
Jednadvacetiletý mladík nezvládl nedaleko obce Sepekov na Písecku řízení, dostal smyk a vyletěl ze silnice, kde narazil do vzrostlého stromu. Do nemocnice ho s vážným zraněním musel transportovat vrtulník!
06.12.2019 14:05 |

podobné články

U Nehvizd v Praze východ narazil řidič osobního vozu do stromu, transportoval ho vrtulník

 
Vážná dopravní nehoda osobního vozidla se stala dopoledne u Nehvizd v Praze východ. Řidič vyjel mimo vozovku a narazil do stromu, vrtulník ho s těžkým zraněním transportoval do pražské nemocnice, potvrdila policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.
02.10.2010 13:45 |

podobné články

Opilá řidička přizabila spolujezdkyni! Naměřili jí přes 2 promile!

 
Nehoda se stala u karlovarského kruhového objezdu. Pro vážně zraněnou spolujezdkyni letěl vrtulník.
15.04.2011 08:30 |

podobné články

Vážná nehoda na D1 směrem do Prahy: Automobil smetl motorkáře, zasahoval vrtulník

 
K velice těžké nehodě na druhém kilometru dálnice D1 vyjížděli před devátou hodinou pražští záchranáři. Řidič automobilu tu smetl motorkáře (43) a spolujezdkyni, která skončila s vážnými zraněními. Na místo dokonce musel vyrazit i vrtulník, který poté ženu (40) transportoval do nemocnice. Muž skončil v nemocnici s lehčími poraněními. Průjezd je v místě stále omezený.
20.09.2017 10:10 |

podobné články

Smrtelná nehoda milence Dvořákové Paulise: V druhém autě zemřel táta postiženého kluka!

 
V pondělí 30. října se stala plastickému chirurgovi Patrikovi Paulisovi (46), který chodil s modelkou Gábinou Dvořákovou (28), vážná dopravní nehoda. I když on utrpěl pouze lehká zranění, v druhém vozidle našel řidič smrt a jeho spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník. Mrtvý řidič byl navíc otcem postiženého syna.
06.11.2017 13:00 |

podobné články

Otec (†54) a syn (29) si vyjeli na motorkách. Táta nezvládl zatáčku, vyboural se a zemřel

 
Měla to být projížďka, která sblíží otce (†54) a syna (29) na rychlých kolech. Dopadla však naprosto tragicky. Starší z mužů nezvládl mezi obcemi Bernartice a Radětice na Písecku zatáčku a vyboural se. Na místě byl mrtvý.
17.08.2018 17:55 |

podobné články

VÁŽNÁ NEHODA u Vamberka! Ženu transportoval do nemocnice vrtulník!

 
Na obchvat Vamberka se v sobotu dopoledne stala vážná dopravní nehoda. Dvě ženy se zranily, jednu z nich transportoval vrtulník do královéhradecké nemocnice, řekla Mediafax policejní mluvčí Lenka Burýšková.
03.09.2011 13:35 |

podobné články

U Kladna narazilo auto do stromu! Řidiče do nemocnice transportoval vrtulník

 
Těžká zranění utrpěl třicetiletý muž, který před sobotní půlnocí sjel u Bratronic na Kladensku ze silnice a narazil do stromu. Řidiče transportoval vrtulník do nemocnice do Prahy, sdělila v neděli Mediafaxu mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.
04.09.2011 10:55 |

podobné články

Opilý řidič sanitky boural! Pacientce (†68) nezavolal lékaře, zemřela

 
Měla to být jen rutinní cesta na dialýzu do nemocnice v Plzni. Jenže z ní se domů už žena (†68) nevrátí. Řidič (41) převozní sanitky totiž řídil opilý a boural! Navíc nezavolal záchranáře, ale sám zraněnou pacientu odvezl na stanoviště záchranné služby, kde zemřela.
28.05.2018 16:40 |

podobné články