Článek

Mladý česko-slovenský pár vezl měsíční Viktorku ukázat babičce na Slovensko: Všichni zemřeli při autonehodě

 
K tragické nehodě došlo v pondělí ráno. Mladý pár, který měl před svatbou, vezl ukázat svou novorozenou dcerku příbuzným na Slovensko. Pár kilometrů před cílem se jejich vůz srazil s nákladním autem a všichni v autě zahynuli.
03.10.2017 18:00 |

podobné články

Podobné články

Alena a Martin chtěli ukázat novorozenou dcerku příbuzným: Všichni zemřeli

 
Češka Alena B. (†31) se seznámila se Slovákem Martinem M. (†30) na Moravě, kam odjel za prací. Byla to láska jako trám. Oba se zamilovali a z jejich lásky se před měsícem narodila dcerka Viktorka. Tu chtěli ukázat příbuzným v Trnkově. Při cestě na Slovensko však došlo k ohromnému neštěstí. Mladý pár se vyboural. Zemřeli všichni i s malým miminkem.
03.10.2017 12:20 |

podobné články

Jeli ukázat Viktorku (1. měsíc) příbuzným: Cestou se vybourali a zemřeli...

 
Zamilovali se do sebe a před měsícem se jim narodila dcerka Viktorka. Pár z Moravy se jel s miminkem pochlubit rodině na Slovensko, jenže při cestě u obce Ružomberok se jejich auto srazilo s kamionem. Tříčlenná rodina zemřela.
04.10.2017 05:05 |

podobné články

Rodičům se narodil chlapec čtyři roky poté, co oba zemřeli při autonehodě

 
Je to příběh touhy po životě, která obelstila i smrt. Malý chlapec přišel na svět, jakkoli oba jeho biologičtí rodiče zemřeli před čtyřmi roky při autonehodě. Porodila ho náhradní matka. O ojedinělém případu informovala BBC s odkazem na čínská média. Zesnulý pár si nechal zmrazit několik embryí, protože doufal, že by mohl mít dítě prostřednictvím umělého oplodnění. Po nehodě se do případu vložili rodiče manželů a začali bojovat za to, aby jim bylo dovoleno embrya použít. Právní bitvu nakonec vyhráli.
12.04.2018 10:05 |

podobné články

Viktorku (12) znásilnili, umlátili a nacpali do pytle na odpadky

 
Zoufalá matka nahlásila, že jí zmizela malá dcera. Všichni doufali v dobrý konec pátrání, ten bohužel nepřišel. Viktorku našli zavražděnou v pytli na odpadky za rodinným domem místního zedníka.
22.10.2012 10:35 |

podobné články

Krutá rána pro papeže: Při autonehodě zemřeli tři jeho příbuzní

 
Neštěstí si nevybírá! Papeže Františka zastihla při návratu z asijské cesty krutá zpráva. Jeho dva malí prasynovci a jejich matka zemřeli při autonehodě. Synovec Svatého otce pak bojuje v nemocnici o život.
19.08.2014 17:20 |

podobné články

Žaneta (35) chtěla pro Viktorku (5) sourozence, zemřela při banální operaci

 
Pětatřicetiletá Žaneta sice měla doma pětiletou Viktorku, ale hrozně moc toužila po dalším dítěti. Teď už se ho ovšem nikdy nedočká. Osudnou se jí stala úplně banální operace.
08.02.2014 10:05 |

podobné články

Viktorku (8) odvlekla máma do Ruska!

 
Už dlouhých dva a půl roku neviděl svoji dceru Viktorku (8) Jindřich Kulhánek (33). Naděje, že dcerku spatří, se stále zmenšuje.
01.12.2009 05:15 |

podobné články

Nejdřív policie, nyní sociálka. Erbová a Bahenský: Pro Viktorku chceme to nejlepší

 
Když nedávno u domu Tomáše Řepky a Vlaďky Erbové  (31) zastavilo policejní auto, které přivolal exmanžel modelky kvůli tomu, že mu odmítla dát na noc dceru Viktorku, vypadalo to, že se rozpoutává opravdu hnusná válka o dítě. Nám se však podařilo zjistit, že dvojice nyní dokonce míří na sociálku, aby zachránila své vztahy s malou holčičkou!
10.09.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (938 článků)

Erbová u soudu: Tahanice o dceru Viktorku!

 
Po Tomáši Řepkovi (38) zamířila k soudu i jeho partnerka Vlaďka Erbová (31). Na lavici vyslýchaných usedla společně se svým exmanželem Zdeňkem Bahenským (26). Začal boj o jejich dceru Viktorku (6). Vlaďka požaduje zvýšení alimentů a úpravu styku s otcem.
16.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (938 článků)

Fantastické: Díky Facebooku našli ukradenou malou Viktorku!

 
Teprve dvoudenní holčičku ukradla z porodnice žena převlečená za zdravotní sestru.Malou Viktorku vzala její mamince s tím, že jde zvážit. Únoskyni vypátrali čtyři teenageři díky Facebooku.
29.05.2014 06:25 |

podobné články

Viktorku (†7) na koloběžce zabilo auto: Chtěla jen přejet silnici

 
Teprve sedmiletou Viktorku včera malá nepozornost stála život. Na své koloběžce chtěla jen přejet přes silnici. Nevšimla si ovšem přijíždějícího auta. Přivolaní lékaři ji bohužel už nedokázali zachránit.
30.09.2014 14:25 |

podobné články

Mladou ženu při autonehodě zachránila vycpaná podprsenka

 
Osmadvacetiletá Lisa Somervillová ze Skotska jen o vlásek unikla smrti při vážné autonehodě, a to jen díky své vycpané podprsence. Gelové vycpávky měly maskovat její méně vyvinuté poprsí, zároveň zabránily, aby se jí při autonehodě zlomená žebra vrazila do srdce. Ačkoli je za to vycpávkám vděčná, brzy poté si nechala implantovat vysněné silikony.
13.11.2011 18:45 |

podobné články

Vybourané auto našel cyklista: Tři muži zemřeli na cestě z koupaliště!

 
Policie řeší záhadnou smrt hned tří mužů, kteří zemřeli při autonehodě u obce Tišice. Ty našel kolemjedoucí cyklista, který jim již nedokázal pomoci. Podle oblečených plavek a rozházených ručníků je jasné, že muži zemřeli na cestě z jednoho z nedalekých koupališť…
08.08.2015 19:00 |

podobné články

Krutý osud: Žena při autonehodě zabila svoji vlastní sestru

 
Dvacetiletá Rossie-Ann Stone z Velké Británie upadla do těžkého šoku poté, co zjistila, že při "autonehodě":http://www.extra.cz/hystericky-vyvoleny-gay-vladko-se-rozpovidal-o-brutalni-autonehode-plne-krve-kterou-ve-spanelsku-zavinil-detaily-ktere-desi zabila svoji starší sestru Jennie.
31.08.2013 10:35 |

podobné články

Zemřeli spolu, pohřbí je daleko od sebe! Šokující krok příbuzných Aleny a Martina: I s dcerkou zahynuli pod kamionem

 
Teprve před měsícem se Aleně (†31) s Martinem (†32) narodila dcerka Viktorka. Když ji ale jeli ukázat příbuzným na Slovensko, došlo k tragické nehodě a tříčlenná rodina zahynula. Jejich rodiče došli po pár dnech ke smutnému rozhodnutí - mladý pár i s dítětem po smrti rozdělí!
05.10.2017 05:20 |

podobné články

Slovenský prezident promluvil: Slovo "kvóty" u nás sebralo uprchlíkům lidskost. Oni přece nejsou zboží na pultech

 
Slovenský prezident Andrej Kiska dnes přednesl projev, v němž se vyjádřil k současné vnitropolitické situaci v zemi. Apeloval na politiky, aby přestali živit sváry a uvědomili si, jaké vlastně má Slovensko zájmy a čeho chce na mezinárodním poli dosáhnout. Podle něj je třeba ukázat, že Slovensko má stále srdce a charakter.
07.10.2015 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Kiska (283 článků)

Hyenismus novinářů. Hradní protokolář Kruliš nám vyprávěl, co se kolem něj dělo po vážné autonehodě

 
Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš je po těžké autonehodě zpět v práci. Ve středu byl po několika měsících poprvé na veřejnosti, když doprovázel první dámu Ivanu Zemanovou na její tiskový brífink. V kontextu spekulací o autonehodě policejního BMW mluvil o hyenismu novinářů.
16.08.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (347 článků)

Kotlebův poslanec zahynul při autonehodě: Zemřel náhle za volantem!

 
Kotlebovci smutní za zesnulého druha. Poslanec Ľudovej strany Naše Slovensko Ondrej Binder (†46) zahynul v pátek při autonehodě mezi Banskou Belou a Banskou Štiavnicí. Co se mu stalo osudným?
14.05.2016 23:55 |

podobné články

16-měsíční chlapeček jen zázrakem přežil vážnou autonehodu. Má před sebou dlouhodobou léčbu!

 
Drátěnou „svatozář“ bude jako nechtěnou ozdobu nosit ještě několik měsíců 16-měsíční Jaxon z Brisbane v Austrálii. Chlapec, kterému nedávali po vážně autonehodě moc šancí na přežití, natož že bude ještě někdy chodit, se po zákroku renomovaného chirurga zázračně léčí!
21.10.2015 12:05 |

podobné články