Článek

Mladou lékařku (†27) zavraždil její přítel: Bál se, že ho nakazila koronavirem!

 
Tragicky zemřela Lorena Quarantaová, která v době pandemie koronaviru pracovala jako lékařka v sicilské nemocnici. Mladou lékařku zabil její dlouholetý přítel Antonio De Pace, který byl přesvědčen, že ho jeho přítelkyně nakazila Covidem-19 a uškrtil ji! Sám si pak podřezal žíly. Život Itala se podařilo zachránit kolegům mladé lékařky.
02.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků)
Podobné články

Sedmadvacetiletou lékařku uškrtil její přítel: Myslel si, že ho nakazila koronavirem

 
Na italském ostrově Sicílie došlo k opravdu příšernému činu. Nebezpečný koronavirus se rozmohl po celém světě a lidé jsou kvůli panice schopni opravdu čehokoliv. Antonio De Pace zavraždil svoji dlouholetou partnerku, protože si myslel, že ho nakazila koronavirem. Sedmadvacetiletá zdravotnice Lorena Quaranta však byla na koronavirus negativní.
02.04.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků) , Antonio Antonio (25 článků)

Moderátorka SuperStar se bojí o svého tatínka: Nakazila ho koronavirem a skončil v nemocnici

 
Jak jsme již informovali, slovenská moderátorka Adéla Vinczeová  (40) , dříve Banášová, se podobně jako i mnoho dalších slovenských celebrit nakazila koronavirem, který má úspěšně za sebou. Blondýnka se nyní svěřila, že kromě svého manžela Viktora, nakazila i své rodiče. Její tatínek se ale bohužel potýká s těžším průběhem onemocnění a moderátorka neskrývá strach.
06.01.2021 18:40 |

podobné články

Kam na ples v Brně: Originální kančí ples i opulentní bál se šnečím barem

 
Kam na ples v Brně? Poradíme! Hotel International hostí v lednu hned dva plesy - Ples olympioniků a sportovců a bál s názvem "Zářivá noc". Ples jako Brno se koná již podeváté a letošní novinkou je, že pomůže dvěma charitám. Do časů minulých vás zavede Bál swingový. Hotel Myslivna bude pořádat nejen myslivecké tanečky, ale i Maškarní ples pro dospělé. A konečně v březnu, Brno nedá dopustit na svou kuriozitu – Kančí bál.
17.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (556 článků)

Smrt sanitářky (†59) z Thomayerky. Koronavirem se nakazila v nemocnici, tvrdí známý!

 
Jako o obětavé a pracovité kolegyni hovořil o nedávno zesnulé sanitářce (†59) Thomayerovy nemocnice její ředitel Zdeněk Beneš. Žena trpěla těžkým zápalem plic, jemuž neprospěla ani nákaza covid-19. Ačkoliv o tom, kde se žena nakazila, lze jen spekulovat a nemocnice tvrdí, že udělala vše pro to, aby šíření viru zamezila, známý sanitářky má jasno: „Kde by se nakazila jinde, než v nemocnici?“ řekl pro Blesk.cz.
04.05.2020 05:05 |

podobné články

Teenagerka (†17) upozorňovala na násilí páchané na ženách: Zavraždil ji její přítel (19)

 
Mladá feministka Gizem Canbulutová veřejně upozorňovala na velkou míru násilí páchaného na ženách v Turecku, kde žila. Minulý týden mladou dívku podle všeho zavraždil její přítel Eren Yildiz. Její mrtvé tělo našli policisté v parku ve městě Burdur, které leží na jihozápadě země.
26.03.2021 20:30 |

podobné články

Emília Vášáryová (79) má covid: Nakazila ji lhářka v Praze! Sestra Magda (73) promluvila

 
Sestry Magda (73) a Emília (79) Vášáryovy si jsou velice blízké. I proto to byla právě Magda, vdova po herci Milanu Lasicovi (†81), kdo na sociální síti informoval o tom, že se její sestra nakazila koronavirovou nákazou. Svým příspěvkem dementovala spekulace, že má Emília těžký průběh nemoci a že nakazila se v divadle…
08.11.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Emília Vášáryová (59 článků) , Milan Lasica (197 článků) , Magda Vášáryová (153 článků)

Žena se v těhotenství nakazila koronavirem: Její miminko má teď protilátky na covid-19!

 
Když se soukromá učitelka Celine Ng-Čchan (31) ze Singapuru ve 3. měsíci těhotenství nakazila koronavirem, zhroutil se jí svět. Bála se o sebe i své nenarozené dítě. Její syn Aldrin ovšem ve zdraví přežil, a navíc se narodil s protilátkami na koronavirus. Případ nyní zkoumají vědci.
02.12.2020 12:40 |

podobné články

Zhýralá Lindsay Lohan se nakazila neléčitelnou chorobou!

 
Herečka Lindsay Lohan před koncem roku přiznala, že se nakazila neléčitelným onemocněním chikungunya, které je vyvoláno virem. Ten se do těla dostává nejčastěji po píchnutí nakaženým komárem. Hollywoodská hvězda se nakazila ve Francouzské Polynésii, kde trávila Vánoce.
07.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (711 článků)

Zombie Angelina Jolie tvrdí, že se ve vězení nakazila koronavirem, dýchá jen díky ventilátoru

 
Nechvalně proslulá íránská instagramová hvězda Sahar Tabar, která se proslavila jako falešná Angelina Jolie, se nakazila koronavirem. Zombie Angelina, jejíž pravé jméno je Fatima Khishwand (22) si od loňského podzimu odpykává trest ve vězení za špatný vliv na mládež. V nehygienických podmínkách věznice údajně chytila koronavirus a je připojena na plicní ventilaci. Ač se její právník snaží Fatimu z vězení dostat, vypadá to, že tamní přísné zákony propuštění nedovolí.
17.04.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2292 článků)

Bondgirl Olga Kurylenková se nakazila koronavirem

 
Herečka Olga Kurylenková, bývalá bondgirl z filmu Quantum of Solace, se nakazila koronavirem. Uvedla to sama na sociální síti.
16.03.2020 09:51 |

podobné články

Koronavirem se nakazila i domácí kočka! Od pondělí je v karanténě

 
Domácí kočka se nakazila koronavirem. Nemocí COVID-19 trpí i majitel zvířete z Hongkongu. Od pondělí je z preventivních důvodů v karanténě. Jedná se o teprve druhou kočku, u které se nákaza potvrdila.
01.04.2020 09:01 |

podobné články

Američanka nevědomky nakazila koronavirem 17 z 18 svých dětí

 
Jeden z nejtěžších měsíců svého života má podle vlastních slov za sebou Američanka Brittany Jenciková. Než se u ní projevila nemoc covid-19, nakazila koronavirem 17 ze svých 18 dětí, které vychovává ve městě Penfield. Stav celé rodiny se naštěstí zlepšil a všichni by měli být mimo ohrožení života.
19.04.2020 04:35 |

podobné články

Supermáma nakazila svých 17 dětí koronavirem: Sama příznaky necítila

 
Mnohonásobná matka Brittany Jenciková z amerického New Yorku nevědomky nakazila všechny své děti koronavirem. A že jich bylo! Matka netušila, že je sama pozitivní.
19.04.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (616 článků)

Alena Šeredová se nakazila koronavirem: Posmutnělá trojnásobná máma poslala vzkaz

 
Alena Šeredová (42) poslala z Itálie fanouškům zprávu, že se nakazila koronavirem. Na svých sociálních sítích dávala najevo, že se snaží být opatrná a svou imunitu podporovala vitamíny, nemoc covid-19 se jí ale ani tak nevyhnula. Řekla, jak se nyní cítí a poslala vzkaz všem, kteří s nákazou také bojují.
13.11.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (834 článků)

S kudlou na lékařku: Kvůli kartě pro invalidu!

 
S nožem v ruce zaútočila Ivana Maříková (53) na posudkovou lékařku Kateřinu K. přímo v její kanceláři v Klatovech. Chtěla si vynutit parkovací kartu invalidy. Soud jí včera dal čtyřletou podmínku.
03.04.2014 05:05 |

podobné články

Zavraždil kamaráda a týden žil s jeho mrtvolou: Pak zavraždil druhého, který si toho všiml

 
V opilosti se pohádal se svým kamarádem a zavraždil ho. O týden později, když do bytu na pražském Proseku přišel jejich společný známý a všiml si toho, zavraždil i jeho. Policie obě těla objevila v pátek ráno. Na místě zadržela Slováka, který se k činu přiznal.
28.03.2015 15:05 |

podobné články

Evakuace na Harvardu: Student hrozil bombou. Bál se zkoušky!

 
Univerzita v americkém Harvardu má jednu z nelepších pověstí  na světě. Tu ale nyní pošramotil jeden student, který se bál zkoušky natolik, že raději sedl k počítači a emailem nahlásil na univerzitě bombu. Bál se totiž své závěrečné zkoušky! A jak to dopadlo?
18.12.2013 08:01 |

podobné články

Soud definitivně osvobodil lékařku viněnou z epidemie žloutenky

 
Odvolací pražský městský soud dnes s konečnou platností osvobodil lékařku Evu Žážovou a dvě zdravotní sestry z infuzního oddělení pražské polikliniky Budějovická, viněné z rozšíření epidemie hepatitidy typu C.
28.01.2010 15:40 |

podobné články

Nemocnice Na Bulovce za porod v sanitce potrestala lékařku

 
Pražská nemocnice Na Bulovce potrestala blíže neupřesněným způsobem lékařku, která "nevhodným a nepřijatelným" způsobem komunikovala s dispečinkem záchranné služby ohledně pátečního překotného porodu v sanitním voze
14.04.2010 11:00 |

podobné články