Článek

Mladík zastřelil muže (†25) kvůli mobilu! Vraždu zaznamenala kamera

 
Mobilní telefon může mít i cenu života. Ukázal to konflikt De'Andreho Malika Thomase (20) a Kareema Mano (†25), kteří se začali hádat u obchodu v americkém Bloomfieldu právě kvůli mobilu. Konflikt byl tak vyostřený, že oba muži sahali i po zbraních. Jednoho z nich stál nakonec život.
28.02.2017 18:00 |

podobné články

Podobné články

Gang napadl v Brně muže, když myl auto. Vše zaznamenala kamera

 
Členové jedné rodiny v Brně - Tuřanech surově napadli jednoho muže. Zmlátili ho jenom proto, že se nechtěl bavit s jedním z útočníků, když si před domem myl auto. Vše zaznamenala kamera.
21.07.2014 23:05 |

podobné články

Bezpečnostní kamera natočila záběry jako z akčního filmu

 
Jako blesk z čistého nebe udeřil v pondělí zloděj na muže sedícího v jedné z marockých restaurací. Mladík se v mžiku vrhl na notebook, který dotyčný právě používal. Vše zaznamenala bezpečnostní kamera.
07.10.2013 09:45 |

podobné články

Žák zastřelil učitele: Vykrádali spolu bankomaty!

 
Policie objasnila vraždu muže (†46) nalezeného v lese nedaleko Brna. Závěry jsou šokující! Muže zastřelil jeho bývalý žák (32). Důvod? Oba společně vykrádali bankomaty. Mladší z nich pak staršího zastřelil kvůli hádce o dělení kořisti.
23.07.2009 13:55 |

podobné články

Kamera zachytila srážku autobusu s kamiónem pohledem cestujících

 
V tureckém městě Isparta se v pátek srazil autobus s kamiónem. Při nehodě bylo zraněno 18 lidí. Hrůzostrašnou srážku zaznamenala přímo z pohledu cestujících bezpečnostní kamera umístěná uvnitř autobusu.
09.02.2011 09:45 |

podobné články

Řidič čelně vletěl do policejního auta! Natočila to kamera na palubce

 
Výhled na úzkou zasněženou silnici, která se stáčí do zatáčky, a pak čelní náraz! Řidič stříbrné škodovky nedbal na uježděný sníh, nesnížil rychlost a napálil to přímo do policejního vozu. Nehodu zaznamenala kamera umístěná na palubce policistů.
30.12.2014 16:56 |

podobné články

Kamera v zoo zachytila ojedinělý okamžik

 
V zoologické zahradě v kanadském Torontu mají vzácný přírůstek. V srpnu se tam vylíhla želva ontarijská, která patří mezi ohrožené druhy. A průběh jejího zrození zaznamenala kamera, uvedla agentura Reuters.
20.09.2015 10:15 |

podobné články

Za vraždu své sestry si mladík definitivně odpyká devět let

 
Za loňskou vraždu své jedenáctileté sestry v Krnově na Bruntálsku si šestnáctiletý mladík definitivně odpyká devět let. Trest, který mu již dříve uložil ostravský krajský soud, mu dnes potvrdil Vrchní soud v Olomouci. Mladík původní rozsudek přijal, jeho obhájce se však odvolal. Žádal mírnější potrestání. Vzhledem k věku mladíka se dnes celé jednání u soudu odehrávalo bez přítomnosti veřejnosti.
10.04.2012 12:45 |

podobné články

Finský mladík zastřelil dva lidi, sedm dalších zranil

 
Osmnáctiletý mladík zastřelil dnes ráno na jihu Finska dívku a jednoho muže. Při přestřelce zranil policistku a sedm dalších lidí. Informuje o tom web CBS News a agentura Reuters.
26.05.2012 09:00 |

podobné články

Internet v mobilu využívá zhruba každý pátý Čech

 
Internet v mobilu v tuzemsku používá zhruba každý pátý Čech a podíl uživatelů stále roste. V současnosti má internet v mobilu 2,26 milionu uživatelů z celkem 13,4 milionu v tuzemsku aktivních SIM karet.
05.05.2011 11:15 |

podobné články

Pražská radnice analyzuje data ze sledování mobilů, festival vidělo čtvrt miliónu lidí

 
Přestože je po volbách, sledování tzv. domicilu mobilů okolo říjnového festivalu světel Signal pobouřilo pražského zastupitele Bohumila Zoufalíka, volebního exlídra Hlavu vzhůru v Praze. O měření návštěvnosti Prahy prostřednictvím mobilů informovalo Právo s tím, že neodporuje ochraně osobních údajů.
08.11.2013 16:51 |

podobné články

Zákazníci MOBILU OD ČEZ se nemusí obávat vysokého účtu za volání ze zahraničí

 
Skupina ČEZ nabízí výhodné volání ze zahraničí jen za 2,20 Kč za minutu, zákazníci MOBILU OD ČEZ se tak nemusí obávat, že je letos volání z dovolené vyjde draho. Nabídka výhodného volání ze zahraničí platí po celou letní sezónu od 15. června do 15. září, a to automaticky pro všechny zákazníky MOBILU OD ČEZ v rámci celé Evropské unie a na dalších územích patřících do takzvané zóny 1.
25.06.2015 16:01 |

podobné články

Vražda kvůli peněžence a mobilu! Policie zadržela muže z Českokrumlovska

 
Policisté zadrželi šestapadesátiletého muže z Českokrumlovska, kterého obvinili z vraždy. V sobotu měl zabít o rok staršího muže kvůli peněžence a mobilu.
12.03.2014 16:50 |

podobné články

Policista zastřelil řidiče! Vraždu přítele vysílala živě!

 
V extrémní situaci prokázala chladnokrevnost a duchapřítomnost. Když policista zastřelil jejího neozbrojeného přítele Philanda Castila (†32), vzala Lavish Reynolds mobil, umírajícího partnera i panikařícího strážníka natočila a vraždu živě vysílala na internetu!
08.07.2016 05:10 |

podobné články

Mladík vyvraždil rodinu. Zastřelil rodiče i bratra

 
Rodinná tragédie se odehrála na francouzském ostrově Korsika. Šestnáctiletý mladík tam zastřelil loveckou puškou své rodiče a dva mladší bratry.
13.08.2009 13:00 |

podobné články

Mladík v převleku Ramba zastřelil 3 policisty, 2 zranil a uniká

 
Maskáče, černá čelenka ve vlasech, vesta a několik braní pověšených na těle. Mladík v převleku za filmového Ramba v Kanadě zastřelil tři policisty a dva zranil. 24letý muž byl identifikován, ale policii uniká.
05.06.2014 09:20 |

podobné články

Mladík (19) brutálně zbil muže a chtěl ho utopit v potoce: Policisté ho obvinili z pokusu o vraždu

 
Brutální napadení se odehrálo už v pondělí v obci na Vsetínsku. Alkohol dvojici mladíků posilnil natolik, že se vrhli na nicnetušícího muže. Jeden z nich ho brutálně zbil a nakonec se ho pokoušel utopit v potoce. Muži museli život zachránit lékaři! Mladík byl obviněn z pokusu o vraždu a skončil ve vazbě.
13.11.2016 12:45 |

podobné články

VRAŽDA v Praze: Na chodbě zastřelil muže!

 
Pražští policisté vyšetřují první letošní vraždu, v neděli obvinili pětačtyřicetiletého muže, který v sobotu večer v domě v Ledvinově ulici v Praze 4 - Chodově zastřelil jednapadesátiletého muže.
02.01.2011 13:35 |

podobné články

Za měsíc tři pokusy o vraždu! Recidivistu čeká doživotí

 
Recidivista Luboš Miko dostal za vraždu taxikáře a dva pokusy o vraždu s konečnou platností doživotní trest vězení. Rozhodl o tom dnes pražský vrchní soud, který tak potvrdil červnový verdikt Městského soudu v Praze. Muž zastřelil v srpnu 2009 v Kunraticích sedmdesátiletého taxikáře a poté jeho vůz zapálil. O pár dní později se pokusil zabít dvaašedesátiletou ženu, která ho nachytala, když se vloupal k ní do bytu. Později napadl i sedmačtyřicetiletou ženu. Několikrát ji sekl mačetou, aby jí mohl ukrást kabelku.
27.01.2012 16:50 |

podobné články

Za vraždu taxikáře hrozí mladíkovi až 20 let

 
Kriminalisté na Vysočině stíhají dvacetiletého muže ze Žďárska pro vraždu taxikáře. Mladík podle nich spáchal vraždu s loupežným úmyslem. Taxikáři zasadil deset bodných ran do krku a hrudníku.
28.07.2010 14:50 |

podobné články