Článek

Mladík u Slaného předjížděl kolonu, do cesty mu vjel kamion: Pak na něj i najížděl!

 
V klidu u Slaného předjížděl pomalu jedoucí kolonu, do cesty mu ale zřejmě schválně vjel řidič kamionu. Pak na řidiče vozu začal i najíždět! Firma se za řidiče postavila, prý je chyba na straně řidiče osobáku. Co na to dopravní expert?
13.08.2021 14:05 |

podobné články

Podobné články

Motorkář předjížděl přes plnou čáru kolonu aut: Vyděšená žena strhla řízení a havarovala

 
O velkém štěstí může mluvit řidička (40) fiatu, která havarovala kvůli motorkáři, jenž předjížděl u obce Jestřebí kolonu. Vjel totiž do protisměru právě před bezmocnou ženu.
31.07.2021 13:15 |

podobné články

Motorkář předjížděl kolonu, zabilo ho odbočující auto

 
Motorkář předjížděl v neděli před polednem v Psárech u Prahy kolonu stojících vozidel a do jednoho z nich narazil, zraněním podlehl ještě před příletem vrtulníku záchranářů.
01.08.2010 13:20 |

podobné články

Mladý cizinec (20) předjížděl v zatáčce: Sestřelil protijedoucí i předjížděné auto, 4 zranění

 
Školáckou chybu udělal mladík za volantem Škody Octavie na silnici mezi Ostrovem u Stříbra a Stříbrem. Předjížděl v zatáčce a srazil se jak s protijedoucím autem, tak i s tím, které předjížděl. Záchranáři převezli do nemocnice celkem čtyři zraněné.
07.12.2017 13:25 |

podobné články

Americká raketa zabila 13 svatebčanů v Jemenu, mysleli si, že jde o teroristy

 
Bezpilotní americké letadlo vypálilo u města Radda "v Jemenu":http://www.extra.cz/tema/jemen raketu na kolonu jedenácti jedoucích aut, aniž by operační důstojníci věděli, že došlo k hroznému omylu. Američané považovali kolonu za vozy jemenské odnože teroristické sítě al-Káidy, přitom se jednalo o svatební kolonu civilistů.
13.12.2013 20:55 |

podobné články

Děsivé video z Chebska: Kamion předjížděl přes dvojitou čáru! Ohrozil několik řidičů

 
Jel jako šílenec! Chebští policisté zadrželi řidiče kamionu, který v nebezpečném úseku předjížděl jiný kamion přes dvojitou plnou čáru. Jen zázrakem nedošlo k žádné nehodě.
19.04.2018 16:35 |

podobné články

Neskutečné! Řidič kamionu předjížděl kolonu: Šílený zkrat málem skončil tragicky!

 
Českobudějovická policie vyšetřuje případ z listopadu loňského roku. Obrátil se na ni řidič, kterému se podařilo na palubní kameru natočit nepředstavitelné jednání osmapadesátiletého šoféra kamionu. Ten se svým kolosem předjížděl přes plnou čáru osobní auta. Svým hazardním jednáním ohrozil nejen předjížděné, ale i ty, kteří jeli v protisměru.
08.01.2020 15:05 |

podobné články

ČD: Dětský vlak na Okoř Cyklohráček vyjede poprvé v sobotu 17. května

 
O víkendech začne jezdit z Prahy na Okoř a dále do Slaného turistický Cyklohráček. Je to výletní motorový vlak upravený pro děti jako velké pojízdné hřiště a doplněný vozem pro cyklisty. Bude vozit cestující za běžné jízdné ČD či na opencard podle tarifu Pražské integrované dopravy. Z Prahy do Slaného bude vyjíždět o sobotách, nedělích a svátcích vždy v 9:10 a ve 13:41, zpět ze Slaného do Prahy vyrazí v 11:31 a v 17:10. V provozu bude od 17. května do 28. října. Jde o společný projekt Českých drah, hlavního města Prahy a ROPID.
17.05.2014 11:55 |

podobné články

Psychopat s kamionem bezohledně předjížděl protisměrem přímo před zraky policistů. Může přijít o řidičák

 
Neuvěřitelně bezohledný a nebezpečný manévr zachytila kamera policejní hlídky na Mikulovsku. Cizinec, který tam se svým kamionem předjížděl jiný, pomaleji jedoucí, porušil snad všechny možné dopravní předpisy a ohrozil několik dalších řidičů. Předjížděl totiž na místě, ve kterém je to zakázané, neměl dostatek prostoru a evidentně jel velmi vysokou rychlostí. Video zveřejnili jihomoravští policisté na Facebooku Policie ČR.
23.11.2021 22:30 |

podobné články

Pád větroně u Slaného nepřežil sedmnáctiletý mladík

 
Pád větroně u Slaného na Kladensku nepřežil dnes odpoledne sedmnáctiletý mladík. Svým zraněním podlehl na místě. Další, přibližně pětačtyřicetiletý muž byl s těžkými zraněními letecky přepraven do nemocnice ve Střešovicích. o tom informovala mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.
04.09.2010 19:30 |

podobné články

Zběsilá honička Prahou! Řidič ujížděl v protisměru i riskantně předjížděl, skončil v příkopu

 
Silniční kontrola se zvrtla v divokou honičku! Policisté chtěli zkontrolovat řidiče v Dobronické ulici, ten ale šlápl na plyn a začal ujíždět. Během zběsilé jízdy několikrát ohrozil další účastníky provozu, uháněl v protisměru i riskantně předjížděl. Na kruhovém objezdu pak nezvládl řízení a vjel do příkopu, skončil v poutech. Záhy vyšlo najevo, že má až do února 2023 zákaz řízení.
14.01.2022 11:50 |

podobné články

Agresivní vozíčkář (41) útočil nožem na mladíka i strážníka! Chtěl se vloupat do auta a na hlídku najížděl

 
Muž na vozíku se právě vloupával do zaparkovaného auta v Chodovské ulici, když ho na nepřístojné chování upozornil mladík. To, co následovalo, ho ani ve snu nenapadlo - vozíčkář ho totiž začal ohrožovat nožem! Nezklidnila ho ani přivolaná hlídka - nožem zaútočil také na strážníka a najížděl do něj se svým vozíkem!
29.04.2020 13:35 |

podobné články

Sebevrah skočil u Slaného z mostu přímo před kamion

 
U Slaného na Kladensku skočil v sobotu dopoledne sebevrah z mostu, pod ním ho málem přejelo projíždějící auto. Muž utrpěl vážná zranění, na místo byl přivolán vrtulník letecké záchranné služby.
25.08.2012 12:00 |

podobné články

Tragická nehoda u Slaného: V BMW uhořel jeho řidič!

 
Tragická nehoda se odehrála v úterý odpoledne na silnici u Slaného. Srazil se zde kamion s osobním vozem značky BMW. Řidič měl podle informací Blesk.cz při nehodě uhořet. Silnice mezi Knovízem a Slaným je uzavřená.
11.08.2015 17:35 |

podobné články

Samopalem pálil po muži, pak najížděl autem na policisty: Šílence (64) poslali do vazby

 
Dům „napěchovaný“ zbraněmi, na které neměl povolení. Jednou z nich – samopalem – pak muž (64) v Dolní Lutyni na Karvinsku střílel po muži (27), který stál před okny domu na pozemku. Střelci, který pak autem ještě najížděl na policisty, hrozí až 18 let vězení.
13.10.2020 14:10 |

podobné články

Sotva dostal řidičák, hned havaroval: Motorkář předjížděl kolonu přes plnou čáru

 
Měl výkonnou motorku, tak se mu nechtělo jet v koloně. Mladík (18) zavinil ve středu večer v Žádovicích na Hodonínsku dopravní nehodu, při níž zranil sebe i svého spolujezdce. Řidičský průkaz přitom dostal teprve před měsícem!
20.09.2018 15:10 |

podobné články

V Nigérii vjel kamión do davu lidí - 55 až 90 mrtvých

 
Kamión, který vjel v Nigérii do davu lidí kráčejících podél silnice, podle prvních informací zabil 55 až 90 osob.
20.12.2009 11:45 |

podobné články

Nigérie: Kamión vjel do davu, zabil desítky lidí

 
Kamión, který vjel v Nigérii do davu lidí kráčejících podél silnice, podle prvních informací zabil 55 až 90 osob. Oznámila to v neděli agentura AFP s odvoláním na místní policii a sdělovací prostředky.
20.12.2009 15:05 |

podobné články

Kamion vjel na přejezd na červenou: Smetl ho vlak!

 
Hrozivě vyhlížející nehoda se stala v pátek po čtvrté hodině ráno v Kolíně. Kamion s nákladem aut vjel na železniční přejezd v Havlíčkově ulici ve chvíli, kdy tudy projížděl vlak. Strojvedoucí už nedokázal zabránit srážce.
29.01.2010 10:20 |

podobné články

Pick-up vjel přímo pod kamion, zemřeli v něm dva lidé

 
Na silnici mezi Havlíčkovým Brodem a Jihlavou se v pátek ráno stala tragická dopravní nehoda, na místě jsou dva mrtví. Pick-up zatím z neznámých příčin vjel do protisměru přímo pod kamion.
13.07.2012 07:10 |

podobné články