Mladík přišel na brněnskou fakultu s nabitou pistolí. Policie po jeho zadržení zjistila, že má doma celý arzenál
Strážníci v sobotu vyvedli z Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde se konal den otevřených dveří, muže s legálně drženou zbraní. Na své okolí působil roztěkaně a neklidně. Mladý muž byl podle informací ČTK v aule s dalšími dvěma stovkami lidí. Policisté mu zbraň zabavili a zjistili, že má doma dalších šest. I z toho důvodu ho nyní bude čekat specializované lékařské vyšetření.
30.01.2024 14:55
|




