Článek

Mladá žena (20) přijela na pomoc svému blízkému: Smetla ji dodávka

 
V pátek večer došlo k vážné nehodě mezi obcemi Holýšov a Stod na Domažlicku. Z auta vystupující ženu smetla projíždějící dodávka. Žena přitom přijela na pomoc jinému řidiči, který stál na kraji silnice ve zpomalovacím pruhu.
20.02.2021 09:10 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o vouchery do Centra Tance!

 
Připravili jsme pro vás předvánoční soutěž o poukázku na  kurz tance nebo cvičení dle vlastního výběru v Centru Tance. V  únoru odstartují v Praze, Brně a Plzni nové kurzy tance a cvičení (dále také v Ostravě a na Liberecku) . Nyní je tedy ideální doba začít vybírat nový kurz či někomu blízkému darovat poukázku! Dárkové poukázky můžete zakoupit na recepcích Centra Tance a připravit tak někomu blízkému originální vánoční překvapení. Centrum Tance je síť tanečních škol, která nabízí více než 20 tanečních stylů a cvičení pod jednou střechou. Více na www.centrumtance.cz.
07.11.2011 00:05 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o poukazy do Centra Tance !

 
V  únoru odstartují v Praze, Brně a Plzni nové kurzy tance a cvičení (dále také v Ostravě a na Liberecku) . Nyní je tedy ideální doba začít vybírat nový kurz či někomu blízkému darovat poukázku!  Pokud nebudete mít štěstí v soutěži, nevadí. Dárkové poukázky můžete zakoupit na recepcích Centra Tance a připravit tak někomu blízkému originální vánoční překvapení. Centrum Tance je síť tanečních škol, která nabízí více než 20 tanečních stylů a cvičení pod jednou střechou.  Vybrat si můžete na www.centrumtance.cz.
19.12.2011 00:15 |

podobné články

Dodávka smetla chodce, ten na místě zemřel!

 
Smrtelná zranění utrpěl ve středu večer u Staňkovic na Lounsku chodec, kterého srazila dodávka. Informace Mediafaxu potvrdil operační důstojník lounské policie.
28.12.2011 21:20 |

podobné články

Vystupoval z auta, aby pomohl jiné řidičce: Mladíka smetla na Přerovsku dodávka

 
Chtěl pomoci druhému a stálo ho to život. U Hustopečí nad Bečvou na Přerovsku srazila ve středu večer dodávka dvacetiletého mladíka ve chvíli, kdy vystupoval ze svého vozu. Mladík utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl. Policisté o rok staršího řidiče podezírají z trestného činu usmrcení z nedbalosti.
12.05.2016 09:55 |

podobné články

Dodávka v Letňanech smetla autobus MHD. Pět lidí se zranilo

 
Pískot brzd a rychlý náraz. Na křižovatce ulic Beranových a Veselská v Praze do sebe v úterý kolem poledne narazily dodávka a autobus MHD. Na místě zasahují policistě, záchranáři i hasiči. Podle prvních odhadů se zranilo pět lidí, všichni jsou v péči lékařů.
03.07.2018 12:35 |

podobné články

Dodávka smetla dva chlapce a ujela! Manželka opilého muže tvrdí, že řídila ona

 
Marek a Michal mířili večer spořádaně domů, místo klidu domova je ale čekala nemocnice! Na ulici je srazila dodávka, která od nehody ujela. Nakonec se však údajná řidička přihlásila a dorazila na místo. Policisté měli podezření, že ve skutečnosti řídil její muž. Jenže ten tvrdil opak, navíc nadýchal přes dvě promile! Oba chlapce odvezla záchranka.
22.09.2020 12:10 |

podobné články

Dívenku (2) srazila dodávka! LIDÉ JI BEZ ZÁJMU OBCHÁZELI! Pomohla až uklízečka!

 
Neuvěřitelný případ lidské lhostejnosti pobouřil Čínu. Ve městě Fuo- šan v provincii Kuang-tung srazila dodávka dvouletou holčičku. Kolem holčičky prošlo 18 lidí a nepomoli jí. Dokonce ji přejela ještě jedna dodávka.
17.10.2011 18:10 |

podobné články

Dodávka respirátorů pro Prahu se zpozdila, budou do konce týdne se slevou

 
Dodávka respirátorů pro hlavní město Prahu se zpozdila. Důvodem jsou formální problémy, dodávka zůstala v Anglii. Původně měly respirátory dorazit ve středu. Praha by je nově měla mít do konce týdne. Kvůli zpoždění na ně město dostane slevu. ČTK to v textové zprávě napsal primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Město dostane 15 000 respirátorů typu M95 ze zásilky, kterou centrálně objednával Plzeňský kraj.
18.03.2020 23:05 |

podobné články

Na D11 se převrátila dodávka

 
Na sjezdu dálnice D11 u Pískové Lhoty se v úterý odpoledne převrátila dodávka. Na místo přijela záchranná služba a hasiči.
30.06.2009 18:25 |

podobné články

Překvapivá dohra tragické havárie na Litoměřicku: Mladá pasažérka od nehody odešla, hledala ji policie

 
V pondělí se v Podsedicích na Litoměřicku stala tragická dopravní nehoda, čelně se tam střetla dodávka s nákladním automobilem. Účastníkem nehody se pak stala i další dodávka. Vážná havárie si vyžádala dva lidské životy a několik zraněných. Jedna žena nicméně od nehody odešla, pátrala po ní proto policie.
16.02.2021 15:50 |

podobné články

Nečasová podržela nevěrného manžela: Odmítla vypovídat!

 
Manželka odstupujícího premiéra Petra Nečase Radka odmítla vypovídat. Jako osoba blízká na to má právo v případě, že by způsobila nebezpečí trestního stíhání sobě nebo svému blízkému. Dá se tedy předpokládat, že nechce zhoršovat už tak špatnou situaci svému manželovi, se kterým se rozvádí.
25.06.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9352 článků)

Zoufalý telefonát Ivety Bartošové před smrtí. Bála se Pepy, prosila o pomoc

 
Iveta Bartošová (†48) měla před smrtí velké problémy. Nejen zdravotní, jak do médií za podpory svého manžela Josefa Rychtáře (56) prezentovala, ale také v manželství. Dokazuje to zoufalý telefonát Ivety blízkému kamarádovi. Volala mu přesně v den svých narozenin – 8. dubna 2014 v šest hodin večer. Měla strach! Bála se Pepy. Volala tajně, aby ji neslyšel. A prosila o pomoc…
30.04.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6839 článků)

Michaela (26) na dálnici smetla policistu Josefa: Byl to její soused

 
Velké neštěstí a smutná shoda náhod. I tak se dá označit tragédie, ke které došlo v pondělí 31. července na slovenské dálnici D2. Dopravní policista Josef Štefek tu odkláněl provoz kvůli dokumentování nehody, když ho smetla mladá řidička Michaela (26).
02.08.2017 16:25 |

podobné články

Lavina smetla z cesty autobus s 20 lidmi

 
Štěstí v neštěstí mělo dnes 20 cestujících autobusu na západě Norska: lavina smetla jejich vozidlo ze silnice a uvěznila je v něm. Lidé si však dokázali pomocí mobilů přivolat pomoc a nakonec vše skončilo bez výraznější újmy.
16.03.2010 17:40 |

podobné články

V Portugalsku pátrají po studentech, které smetla vlna

 
Portugalští záchranáři zatím nezaznamenali žádný úspěch v pátraní po pětici studentů, kteří se pohřešují poté, co je v noci na neděli smetla na pláži obří vlna. Ve vodě skončilo celkem sedm studentů, jednomu se ale podařilo vyplavat a zavolal pomoc. Tělo dalšího už záchranáři v neděli našli. 
16.12.2013 14:45 |

podobné články

Tři nehody tramvají v Brně: Dvě se srazily, jedna smetla cyklistu a jedna vykolejila

 
Pět lidí ošetřili po dopolední srážce dvou tramvají v Křížové ulici u Mendlova náměstí v Brně záchranáři. Nejhůře dopadl řidič jedné ze souprav, kterého sanitka převezla do nemocnice s vážným poraněním nohou. Mnoho dalších cestujících vyhledalo lékařskou pomoc samo. Pár desítek minut předtím jiná souprava smetla seniora (80) na kole. Odpoledne další z tramvají vykolejila!
17.02.2020 09:25 |

podobné články

Dodávka bez řidiče řádila! Narazila do domu, odhodila auto, srazila ženu a spadla ze schodů

 
Nikým neřízená dodávka srazila ve středu dopoledne ve Skutči na Pardubicku ženu. Auto ujelo svému řidiči a po kolizi se ženou skončilo na schodech k místnímu kostelu.
04.04.2012 15:00 |

podobné články

Michalik (TOP 09): Dodatek vyšetřuje policie... Revitalizace vojenského prostoru Mladá je průšvih

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem Mladá neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě 100 milionů. Současné vedení chce smlouvu ukončit a firmě Mladá RP poskytnout odškodnění, které může být v řádu stovek milionů.
13.10.2015 10:56 |

podobné články

Řidička smetla v Náměšti na přechodu holčičku se psem: Policie po ní pátrá

 
Nezodpovědnou a bezohlednou řidičku hledá třebíčská policie. Žena v úterý odpoledne smetla v Náměšti nad Oslavou holčičku se psem a ujela. Dítěti se naštěstí nic nestalo, zvíře ale zemřelo.
02.11.2016 14:20 |

podobné články