Článek

Mladá učitelka nemá ruce, na tabuli píše nohama

 
Mary Gannonová z Lakewoodu v americkém Ohiu je neobyčejná žena, která inspiruje lidi kolem sebe. Dokázala se totiž s přehledem vyrovnat se svým hendikepem. Ačkoli se narodila bez rukou, vystupuje jako naprosto zdravý člověk a vyučuje matematiku na střední škole. Svým přístupem k životu a odhodláním si získala sympatie studentů i kolegů.
25.09.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (400 článků)
Podobné články

Praha chce sjednotit značení, koupí tisíce nových uličních tabulí

 
Praha vypsala zakázku na doplnění chybějících tabulí s názvy ulic. Tisíce smaltových tabulí budou stát 11 milionů korun bez DPH . Záměr schválili radní v říjnu. 
31.12.2013 13:20 |

podobné články

Jak na pevné břicho a paže

 
To, co přes zimu příliš neřešíme, může být v letním období nepříjemný estetický problém. Řeč je o ochablých svalech v oblasti břicha a paží, ty se v plavkách příliš nevyjímají. Jestli chcete být na pláži sexy, je nezbytné zapracovat na zpevnění svalů právě v těchto nepřehlédnutelných partiích. Tyto cviky vám v tom zaručeně pomůžou. Na ruce zkuste kliky Zaručeně nejúčinějším cvikem k posílení rukou jsou kliky. Jestli necvičíte pravidelně a nejste trénované, začněte dámskými kliky a střídejte bicepsové, kdy jsou ruce od sebe a ramena jdou do strany a kliky tricepsové, kdy jsou ruce vodorovně vedle sebe zhruba na šířku hrudníku a jdou podél těla. Ve chvíli, kdy vaše ruce zesílí, můžete přejít na kliky klasické. Můžete také vyzkoušet těžší verzi s činkami: položte je na zem, udělejte vzpor a uchopte do rukou činky. Udělejte vždy jeden klik a poté zvedněte loket jedné ruky co nejvýše nad úroveň zad, ruce střídejte a opakujte. Přitahování k nohám či známé sklapovačky Na posílení břišního svalstva je  hodně účinným cvikem přitahování trupu k nohám. Lehněte si na podložku na záda, zvedněte nohy a skrčte je do pravého úhlu. Bedra přitlačte k podložce, naopak od ní odlepte ramena, natáhněte ruce a snažte se pomocí pomalých hmitů dostat hrudník co nejblíže k kolenům. Během cviků musíte cítit, že břišní svaly pracují. Že na posílení břišních svalů jsou skvělé takzvané sklapovačky, asi ví úplně každý. Jde o podobný cvik, jen hmitáme proti sobě trupem i nohama. I tady během cviku cítíme, jak se břišní svaly aktivují a pracují. Na zpevnění břicha, zadečku a vlastně celého těla jsou velmi účinné také dřepy. Rozkročte nohy na šířku pánve a plynulým pohybem skrčte nohy, kolena nesmí být dále než špičky. Denně udělejte alespoň 20-30 dřepů a výsledky se rychle dostaví. Náročnější variantou jsou dřepy s činkami, které vezmete do... Čtěte více Příspěvek Jak na pevné břicho a paže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.07.2018 04:55 |

podobné články

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

Jak Alice Nellis potkala Anděly

 
Normální škola, normální třída, v ní žáci a učitelka. A přece je tu něco neobvyklého. Jednak má učitelka tvář Zuzany Bydžovské a jednak se před tabulí procházejí i postávají tři muži a jedna dívka v trochu podivném oblečení. To proto, že jsou andělé. Bez křídel, ale s andělskými výrazy ve tváři. Marián Labuda, Vojta Dyk, Vladimír Javorský a Eliška Křenková.
27.10.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bydžovská (43 článků) , Vladimír Javorský (22 článků) , Marián Labuda (111 článků) , Vojtěch Dyk (796 článků) , Alice Nellis (120 článků) , Eliška Křenková (24 článků)

Děti neuměly, učitelka křičela: Jsi blbec, hajzlík a hlupák!

 
Džungle před tabulí. Ne však ze strany žáků, ale učitelky základky v Poděbradech! Když její třeťáci a čtvrťáci něco neuměli, následoval od katedry hysterický jekot: „Jsi blbec, hajzlík a hlupák!“ Učitelka tak své žáčky častovala celé dva roky.
23.11.2016 08:30 |

podobné články

„Putin je zloděj!“ píší ruští žáci na tabule. Zuřící učitelka jim připomněla popravy

 
Žáci a studenti škol v různých končinách Ruska mají novou zábavu: na tabuli v učebně napíší „Putin vor“ (Putin je zloděj), aby nápis vzápětí vyfotili a snímek zveřejnili na sociálních sítích, napsal web Newsru.com. Vše podle něj začalo v jedné sibiřské vsi u Krasnojarska, kde učitelka dějepisu za zmíněný nápis třídě vynadala a prohlásila, že „za sovětských dob by je zastřelili!“.
16.11.2018 10:30 |

podobné články

To je ale nádhera! Další učitelka, která se nechala vyfotit nahá, ale přišla kvůli tomu o svou práci

 
Když chcete učit na "základní škole":http://www.extra.cz/tema/zakladni-skola, prostě byste asi neměli fotit nahé fotky. Je spousta příkladů, kdy se mladá a sympatická "učitelka":http://www.extra.cz/tema/ucitelka rozhodla vydělávat k učitelskému platu také focením odvážných fotek. A nikdy to nedopadlo tak, že by si tím tyto dámy vylepšily učitelskou kariéru. Vždycky to dopadlo "výpovědí":http://www.extra.cz/tema/vypoved a při troše štěstí kvalitní kariérou v "modelingu":http://www.extra.cz/tema/modeling.
28.01.2014 07:55 |

podobné články

Učitelka se nervově zhroutila poté, co ji opakovaně šikanovali rodiče dětí! Školu hlídají strážníci

 
Učitelka z Děčína rozhodně nemá štěstí na práci. "Kantorka ze základní školy":http://www.extra.cz/slovenskem-hybe-sexualni-skandal-ucitelka-z-humenneho-otehotnela-se-svym-dvanactiletym-zakem v děčínské části Boletice se zhroutila a je na nemocenské poté, co nevydržela slovní útok rodičů. Útoky ve škole byly časté a rodiče stále ve větší míře napadali učitele. Školu hlídají strážníci a do budovy nesmí bez dozoru vstoupit žádný z rodičů.
28.05.2014 14:21 |

podobné články

Přívěs kamiónu zůstal viset v dálniční tabuli

 
Na dálnici v americkém Texasu se v úterý odehrála bizarní nehoda. Přívěs nákladního vozu se za záhadných okolností zvedl do vzduchu a vzpříčil se v informační tabuli nad silnicí. Zůstal tam téměř kolmo k silnici viset a daný úsek dálnice musel být přes celou noc uzavřen.
11.08.2011 15:20 |

podobné články

Skřípot nože, nehty na tabuli...Poslechněte si nejhorší zvuky na světě!

 
Vzpomenete si na školu a vybaví se vám strašlivé vrzání spolužaččiných nehtů po tabuli? A zabíjeli byste kvůli skřípotu nože či vidličky po skle nebo talíři? Není divu! Právě tyto zvuky lidé podle vědců vnímají jako nejnesnesitelnější na světě! Ježí se jim z nich chlupy, tělo pokrývá husí kůže…
25.10.2012 05:05 |

podobné články

S projektory Epson budou vaše obchodní jednání mnohem efektivnější

 
Společnost Epson, světová jednička na trhu s projektory s více než 10 lety zkušeností1, nyní nabízí kompletní digitální řešení pro obchodní jednání. Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi kombinují výhody projektorů, interaktivních tabulí, papírových tabulí a dalšího prezentačního vybavení v jediném snadno použitelném zařízení.
31.10.2012 15:20 |

podobné články

Nejkrásnější party šaty: K vánoční tabuli i na silvestrovský večírek!

 
Před námi je poslední adventní neděle a Štědrý den i Silvestr klepou na dveře. Proto je teď pravý čas vyrazit do obchodů a pořídit si stylové šaty, ve kterých zasednete k vánoční tabuli a o pár dnů později v nich zazáříte na silvestrovském večírku.
16.12.2013 14:15 |

podobné články

V Moravskoslezském kraji pomohou cestujícím v orientaci další světelné informační panely

 
Třicet pět elektronických informačních tabulí s informacemi o odjezdech jednotlivých spojů loni přibylo ve 26 městech díky projektu Poskytování dopravních informací cestujícím-infopanely. Projekt za zhruba 4,5 milionů korun realizovala společnost Koordinátor ODIS s.r.o., která zajišťuje provoz tabulí. Finance se podařilo získat z evropských zdrojů, zhruba 600 tisíc doplatil ze svého rozpočtu Moravskoslezský kraj.
19.02.2016 09:45 |

podobné články

Květinová aranž na velikonoční tabuli hotová za deset minut

 
Jestli máte rády minimalismus, a přesto chcete letos oživit sváteční velikonoční tabuli, máme pro vás super návod na snadnou květinovou aranž.
25.03.2016 06:10 |

podobné články

Stojíte před tabulí a nevíte nic: Proč se dospělým zdají noční můry o škole?

 
Zdává se vám někdy, že stojíte před tabulí, jste zkoušeni a vůbec to neumíte? Takové noční můry jsou u školáků pochopitelné, ale proč se zdají lidem, kteří mají školní docházku dávno, dávno za sebou?
22.10.2016 17:25 |

podobné články

K Soukupovi dorazil ministr Vojtěch. Na tabuli rovnal poslankyně podle sexuální přitažlivosti a radil lidem, jak se stravovat o Vánocích

 
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup v pořadu Duel Jaromíra Soukupa přivítal nového ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha. Divákům vysvětloval, proč si ho do vlády vybral premiér Andrej Babiš (ANO). Pochlubil se také, co říkají jeho rodiče na to, že se relativně krátce po třicítce stal ministrem. Došlo i na slavnou tabuli Jaromíra Soukupa. Moderátor žádal po ministrovi, aby rozřadil poslankyně podle jejich sex-appealu.
21.12.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17500 článků) , Vojtěch Adam (301 článků)

To není moje vina! Ministr Vojtěch se brání kritice za své vystoupení u Soukupa

 
Ve čtvrtečním Duelu Jaromíra Soukupa na TV Barrandov dělil ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch na magnetické tabuli poslankyně podle toho, zda mají sex-appeal či nikoliv. Teď si za to sype nejmladší člen vlády popel na hlavu. Prý to asi neměl dělat. Známkované dámy ministrovi za počínání před tabulí pěkně vyčinily.
23.12.2017 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (301 článků) , Adam Vojtěch (239 článků)

Stropnický rázně odmítl stížnost velvyslanců kvůli maršálu Koněvovi: Pražané si sami rozhodnou, jak bude jeho socha vypadat

 
Ministerstvo zahraničí nemůže zasahovat do záměru Prahy 6 doplnit sochu maršála Ivana Koněva v Bubenči o informační tabuli. V otevřeném dopise zveřejněném na webu úřadu to dnes uvedl šéf diplomacie Martin Stropnický (ANO). Kvůli tabuli, která má připomenout i negativní pohled na Koněvovu roli, Stropnickému minulý týden psali velvyslanci Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Arménie a Ázerbájdžánu. Černínský palác v souvislosti s tím odmítl politizaci tématu. Zprávu přinesla ČTK.
09.01.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1739 článků)

Učitel v Africe maloval žákům program Word na tabuli: Děti dojaly svět a dostaly počítače

 
Učitel Richard Appiaha Akota z Ghany se stal slavný zhruba před rokem. Svět internetu tehdy zaplavily fotografie, na kterých svým žákům na tabuli namaloval základní obrazovku textového programu Word.
06.04.2018 23:20 |

podobné články