Článek

Místo zločinu Ostrava o 14 let staré vraždě: Miloval ženu šéfa, tak ho ubodal!

 
Měl pletky se šéfovou manželkou, a tak se ho Martin O. (tehdy 38) rozhodl »odstranit«. Případ vraždy tiskaře Antonína H. (†31) z Ostravy připomněl včerejší 12. díl seriálu ČT Místo zločinu Ostrava. Jak se ale vražda odehrála ve skutečnosti?
24.03.2020 09:35 |

podobné články

Podobné články

Huť ArcelorMittal Ostrava zakoupila monitory dechu pro FN Ostrava

 
ArcelorMittal Ostrava zakoupila prostřednictvím Nadace Křižovatka dvanáct nových monitorů dechu pro novorozence z Fakultní nemocnice Ostrava (FNO). Monitory byly dnes předány neonatologickému oddělení za účasti zástupkyně primáře MUDr. Hany Wiedermannové a zástupců Nadace Křižovatka a huti ArcelorMittal Ostrava. Hodnota daru činí 29 tisíc korun
29.01.2014 10:00 |

podobné články

Brutální vraždě Terezky mohl zabránit kamarád vraha: Místo toho mu nabídl alibi

 
Na konci května došlo na Plzeňsku k brutální vraždě. Osmnáctiletý Daniel M. ubodal stejně starou Terezu, do které byl zamilovaný. Nyní vyplavaly na povrch informace o tom, že se vraždě dalo zabránit, kdyby jeden z kamarádů zavolal o pomoc. Daniel se mu svěřoval, že vraždu plánuje, ale on nic neudělal. Nezavolal pomoc ani poté, co mu vrah napsal, že je Tereza po smrti.
19.11.2019 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (134 článků) , Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (197 článků) , Daniel Daniel (197 článků)

Hvězda Místo zločinu Ostrava Bořek Slezáček: Role podle polského Ramba!

 
Konečně klaďas, i když ne tak úplně... Bořek Slezáček (52) zazářil v novém detektivním seriálu ČT Místo zločinu Ostrava. Předlohou pro jeho roli v případu inspirovaném kauzou Petra Kramného (41) byl i polský Rambo – lovec hlav Krzysztof Rutkowski (59).
28.01.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (223 článků)

Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava: Hvězdné obsazení a nadupaný děj

 
Už v pondělí na obrazovkách České televize startuje nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava. Na diváky čeká hvězdné obsazení a příběhy plné záludných kriminálních zápletek, které jsou inspirované skutečnými případy ostravské policie.
06.01.2020 15:20 |

podobné články

Kriminálka, která je inspirována skutečnými případy. Seriál Místo zločinu Ostrava dnes večer představí ČT

 
Česká televize dnes večer uvede nový krimiseriál Místo zločinu Ostrava. V hlavních rolích se představí kriminalisté Ema a Honza, které ztvárnili Pavla Beretová a Stanislav Majer. Ještě před večerním uvedením prvního dílu v televizi se konala novinářská projekce v pražském kině Atlas, kde byl představen díl druhý, poté následovala tisková konference.
06.01.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (63 článků) , Pavla Beretová (5 článků)

Místo zločinu Ostrava nenadchlo: Málo napětí a špatná ostravština Pražáků, míní diváci

 
Na tříkrálové pondělí měla Česká televize připravenou premiéru nové kriminálky Místo zločinu Ostrava. Spousta diváků se na seriál těšila, ale po odvysílání se názory na tuto novinku lišily. Některým chybělo napětí, seriál byl podle mnohých nudný, někteří byli pro změnu nadšení. Co ale především Ostravákům vadilo nejvíc?
07.01.2020 22:00 |

podobné články

Hvězda krimiseriálu Místo zločinu Ostrava Beretová: Musela sfárat 1000 m pod zem!

 
Uhelný prach, nepříjemná vlhkost i nebezpečí otřesů. S tím vším se museli popasovat herci při natáčení druhé epizody nového seriálu Místo zločinu Ostrava. Někoho trápila klaustrofobie, někoho úzkost a někdo sfárat nedokázal...
13.01.2020 21:15 |

podobné články

Třetí epizoda Místo zločinu Ostrava: Děj se odehrává podle skutečných událostí

 
Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava dnes pokračuje třetím dílem nazvaným Tichošlápek, který nám nabídne hned dva zapeklité případy v jednom dni. Rozhodně nebude chybět drama ani napětí. Na co se můžeme těšit?
20.01.2020 18:00 |

podobné články

Hvězda seriálu Místo zločinu Ostrava Štěpán Kozub: Hraním zachránil život!

 
Poprvé na sebe výrazně upoutal rolí lítostivého vraha v Případech 1. oddělení. To v novém seriálu Místo zločinu Ostrava vycházející herecká hvězda Štěpán Kozub (23) vyniká jako kriminalista Mates. Kdy si připadá jako u výslechu? Kdy se cítí jako vyšetřovatel? A kdy v sobě objevil talent, díky kterému baví diváky třeba jako zmatený hokejista Lupták?
21.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (1 článek)

ČT slaví: Místo zločinu Ostrava stále na špici! Který seriál se propadá?

 
Češi jsou národ milující kriminálky a dokazují to každý den, kdy je v televizi nějaký napínavý film s rafinovanou zápletkou, zákeřnými vrahy a statečnými vyšetřovateli. Takovéto pořady mají zkrátka přednost před veškerou další produkcí. I třetí díl seriálu Místo zločinu Ostrava se proto udržel na špici sledovanosti.
21.01.2020 13:25 |

podobné články

Místo zločinu Ostrava: Inspirace případem Kramný

 
Chladnokrevný vrah nebo milující manžel? Tentokrát se tvůrci seriálové kriminálky Místo zločinu Ostrava rozhodli vstoupit do mimořádně divokých vod. Inspiraci ke čtvrtému dílu totiž čerpali i z reálného případu, který otřásl Českem. Jedná se o Případ Petra Kramného, jenž byl odsouzen za smrt manželky a dcerky v Egyptě...
27.01.2020 05:10 |

podobné články

Šokující Místo zločinu Ostrava: Vražda manželky podle Kramného! Vášeň ve stínu smrti dítěte...

 
Tvůrci kriminálního seriálu Místo zločinu Ostrava se rozhodli vstoupit na tenký led. Velkou inspirací pro čtvrtý díl byl ostře sledovaný případ Petra Kramného (41), který si ve vězení odpykává trest za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě.
27.01.2020 19:25 |

podobné články

Tomáš Hanák v seriálu Místo zločinu Ostrava: Modral ve vířivce

 
Mrtvý docent ve vířivce. Tuhle významnou, ale krátkou roli si střihne v dnešním dílu kriminálky Místo zločinu Ostrava nezaměnitelný Tomáš Hanák (62). Být zavražděný prý nevyhledává, přesto si natáčení pochvaloval, a i když rozhovory už moc neposkytuje, deníku Aha! některé své zážitky z natáčení svěřil. Pro svého vraha má však zvláštní vzkaz...
02.03.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hanák (134 článků)

Býmová v kriminálce Místo zločinu Ostrava: Znetvořili ji kvůli útoku kyselinou!

 
Se znetvořenou tváří ji museli vodit za ruku. Dominika Býmová (32), známá jako krásná servírka ze seriálu Most!, se dnes představí v kriminálce Místo zločinu Ostrava jako oběť politá kyselinou. Natáčení bylo však náročnější, než čekala.
09.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Dominika Býmová po seriálu Most! naskočila do Místo zločinu Ostrava: Znetvoří ji tam

 
Dominiku Býmovou (32) mohli diváci vidět jako krásnou servírku v seriálu Most! a teď bude opět na televizních obrazovkách. Tentokrát se objeví v kriminálním seriálu Místo zločinu Ostrava, ale bude naprosto k nepoznání. Z nádherné servírky se stane oběť politá kyselinou, kterou po celou dobu natáčení museli lidé vodit za ruku. Svěřila se s tím deníku Aha!.
09.03.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Ubodal jsem ji kvůli hádce o štěňátka. Čech Karel (36) se přiznal k vraždě přítelkyně (†26) za polárním kruhem

 
Nejdřív tvrdil, že si nic nepamatuje, ale nakonec kápnul božskou. Čech Karel F. přezdívaný Radek (36) se doznal k vraždě své britské přítelkyně Rebeccy Johnson (†26). Tu ve finské části Laponska brutálně ubodal 40 ranami nožem. Důvodem měla být hádka o tom, komu připadnou štěňátka huskyů, zaznělo u soudu.
25.08.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Rebecca Johnson (7 článků) , Karel Čech (43 článků)

Kolínský rozparovač: Svázanou ženu ve vaně ubodal v domě hrůzy

 
Svázal ji, uložil do vany a tam ji ubodal! Tak prý došlo k vraždě devětačtyřicetileté ženy v jednom z kolínských rodinných domů. Podle sousedů jde o děsivé místo, ve kterém už policie jednou vyšetřovala.
23.02.2016 05:20 |

podobné články

Zmizení lichváře Draka? Pravdy a lži ohledně případu z Místa činu Ostrava!

 
Domluvili se na vraždě muže, o kterém věděli, že má doma hromadu peněz! Případ vraždy Zbigniewa Muszańského (†66) zvaného Drak a jeho ženy Jarmily (†58) v pondělí připomněl seriál Místo zločinu Ostrava.
22.01.2020 14:50 |

podobné články

Dětská hvězda Pupenda v Místě zločinu Ostrava: Hřebejk z něj udělal zločince!

 
Z naivního puberťáka hlavním podezřelým. Představitel Honzy Břečky, syna pana učitele z Pupenda, Matěj Nechvátal (31) dospěl a po dlouhé době opět stanul před kamerou. A zase pod vedením režiséra Jana Hřebejka (52). V novém díle kriminálky Místo zločinu Ostrava však už hodného ňoumu nehraje.
24.02.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (417 článků)