Článek

Misska Fabušová, která havarovala s Kollárem: Brutálně ji zfackovali při vynášení odpadků

 
Jen pár metrů od svého bytu byla brutálně napadena Miroslava Fabušová. Sedmatřicetiletou modelku, která v říjnu havarovala ve státní limuzíně s šéfem slovenského parlamentu Borisem Kollárem (55), surově zbil neznámý muž, když vynášela odpadky.
13.02.2021 19:10 |

podobné články

Podobné články

Misska Fabušová bourala s šéfem parlamentu. Teď skončila za mřížemi!

 
Přítelkyně slovenského politika Borise Kollára Miroslava Fabušová skončila v cele předběžného zadržení! V Bratislavě ji zastavila hlídka policie, které později nadýchala. Před nedávnem měla s Kollárem vážnou nehodu.
27.02.2021 19:00 |

podobné články

Sexy miss po dvou autonehodách: Vánoce oslavila nahá!

 
Slovenská misska a modelka Miroslava Fabušová (37) se v uplynulých měsících zviditelnila vážnou autonehodou státní limuzíny, ve které se vezla s šéfem parlamentu Borisem Kollárem (55). Měsíc nato měla pochroumaná sexbomba další nehodu. Zranění a psychické trauma jí ale i tak nezabránily oslavit Vánoce úplně nahá!
31.12.2020 21:15 |

podobné články

Dlužníka zfackovali a unesli ho do Třebíče, hrozí jim 10 let

 
Jedenadvacetiletý mladík z Brna nebyl schopný vyrovnat svůj dluh. Věřitelům došla trpělivost, zfackovali ho a unesli. Nyní jim hrozí vysoký trest.
15.10.2013 11:50 |

podobné články

Bývalá miss Mirka o nehodě s předsedou parlamentu: Řekla, kam jeli! Kollár mlčí

 
Předseda slovenského parlamentu Boris Kollár (55) měl v sobotu v noci vážnou dopravní nehodu, po níž skončil v nemocnici. Celou zemi však překvapilo, že během nehody s ním byla v autě také sedmatřicetiletá stylistka a bývalá miss Miroslava Fabušová. V zemi totiž už tou dobou platil zákaz vycházení. Všichni se tedy ptají, kam dvojice večer jela a proč byla žena ve služebním autě politika. Fabušová nyní o nehodě promluvila.
28.10.2020 14:40 |

podobné články

Další bouračka vnadné miss měsíc po nehodě s šéfem parlamentu! Z auta létaly plechy

 
Misska a modelka Miroslava Fabušová (37) měla před měsícem vážný úraz. Seděla totiž ve státní limuzíně Borise Kollára (55), která havarovala během zákazu vycházení. Oba utrpěli vážná zranění a byli hospitalizováni v nemocnici. Uplynulo ale sotva několik týdnů a sexy kočka opět bourala!
02.12.2020 20:15 |

podobné články

Chalupa: V třídění odpadků jsme jedni z nejhorších v EU

 
Podle ministra životního prostředí Tomáše Chalupy sice Češi nejsou „lajdáci“ v třídění odpadků. Zároveň jsou ale prý jedni z nejhorších v Evropě. Skoro 60 procent odpadků skončí na skládkách.
18.01.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Zoufalé pátrání po dívce (12), kterou pohřbila hora odpadků: Záchranáře trápí i déšť

 
V Indii mají problém se skládkami, za městy se tvoří obrovské hory páchnoucích odpadků, které představují obrovské nebezpečí. Na okraji města Ahmadábád se do výše 30 metrů tyčí „Hora Pirana“, denně sem popeláři vysypu 3 a půl tisíce tuny odpadu. Na místě právě probíhá záchranná operace, hasiči a dobrovolníci zoufale hledají dvanáctiletou dívku, na kterou se část odpadků zhroutila a pohřbila ji pod sebou, uvedl list Daily Mail.
01.10.2020 20:25 |

podobné články

Narvané sjezdovky plné odpadků: Ochránci zoufají, vlekaři zmínili absurdní debatu

 
Svahy plné sáňkařů utržených z řetězu, kteří nerespektují jednak platná protiepidemická nařízení vlády a jednak obecné zásady slušného chování, dál rozdmychávají emoce. Situace v některých areálech došla tak daleko, že je provozovatelé museli kompletně zavřít – už měli dost nánosů odpadků. Právě neukázněné chování lidí na horách rmoutí Český svaz ochránců přírody (ČSOP). Podle něj se chod složitě hlídá, jediní částečně schopní toho jsou majitelé lyžařských areálů. Ti ale tvrdí, že by správně v práci být neměli. Sběr odpadků ovšem nakonec stejně spadá na ně.
06.01.2021 05:40 |

podobné články

Kdo je misska, která se vybourala s šéfem parlamentu? Mirka ví, jak rozbušit mužská srdce!

 
Šéf slovenského parlamentu Boris Kollár (55) měl v sobotu večer vážnou dopravní nehodu, po níž skončil v péči lékařů. V autě nebyl sám, přestože se stala v době, kdy už na Slovensku platil zákaz vycházení. Kdo je Miroslava Fabušová (37), která po havárii také skončila v nemocnici?
27.10.2020 09:50 |

podobné články

Kauza Beretta: Policie navrhla obžalobu kvůli vynášení informací, potvrdila Bradáčová

 
Policie navrhla obžalovat pětici obviněných v takzvané kauze Beretta, která se týká údajného vynášení informací z trestních řízení. Informaci ČT potvrdila vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová. V kauze čelí obvinění pražská žalobkyně Dagmar Máchová, policista protikorupční jednotky Radek Holub, bývalý celník Pavel Šíma a někdejší policisté Igor Gáborík a Vladimír Zmrhal.
05.02.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Holub (37 článků) , Pavel Šíma (8 článků) , Igor Igor (94 článků) , Igor Igor (161 článků)

Inspekce zatkla 3 policisty! Podezření jsou z obchodu s drogami i vynášení informací

 
Inspekce zatkla tři pražské policisty. Padla podezření na obchod s drogami a vynášení informací z databází!
29.02.2012 12:45 |

podobné články

Inspekce zadržela policisty. Jsou podezřelí z vynášení informací

 
Inspekce zadržela policistu z Varnsdorfu a policistku ze středních Čech. Oba jsou podezřelí z vynášení informací.
05.03.2012 12:15 |

podobné články

Policie obvinila státní zástupkyni Máchovou. Zřejmě kvůli vynášení informací

 
Policie ve středu obvinila žalobkyni Dagmar Máchovou z pražského městského státního zastupitelství ze zneužití pravomoci. Kauza se týká vynášení informací z trestních řízení, policisté zároveň rozšířili obvinění dvěma již stíhaným lidem. Na zadržení Máchové upozornil server Novinky.cz, ČTK ho potvrdila mluvčí zastupitelství Štěpánka Zenklová. O obvinění následně informovala dozorová státní zástupkyně Lenka Bradáčová, Máchovou konkrétně nejmenovala.
05.10.2016 16:55 |

podobné články

Lihová mafie: Policisté zatkli celníky podezřelé z vynášení informací

 
Policisté zadrželi čtyři osoby, z toho tři současné či bývalé celníky, kvůli podezření z vynášení tajných informací z prostředí celní správy členům lihové mafie kolem Radka Březiny. Na případ upozornil Radiožurnál. Státní zástupce olomouckého vrchního státního zastupitelství Petr Šereda řekl, že podezřelí jsou již obvinění z několika trestných činů, hrozí jim mnohaleté tresty. Případná otázka vazby se bude řešit až po výslechu.
24.01.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (224 článků)

Se šéfem parlamentu jela ve služebáku bývalá Miss: Sexbomba skončila po nehodě v nemocnici

 
Šéf slovenského parlamentu Boris Kollár (55) měl v sobotu večer v Bratislavě vážnou nehodu. Sám skončil v péči lékařů, stejně jako jeho řidič a bodyguard. V autě s ním ale jela ještě jedna osoba! Tou byla známá sexbomba a misska Miroslava Fabušová! I ona teď leží v nemocnici.
26.10.2020 06:20 |

podobné články

V takhle neforemném oblečení jste ji ještě neviděli. Jindy přirozeně krásné Gondíkové se leknete!

 
Je vychrtlá až na půdu a takhle oháknutou byste si ji nepředstavili ani při vynášení odpadků! Adéla Gondíková  (42) , při každé jiné příležitosti načančaná dáma, přišla do práce v oblečení, kterým nám vyrazila dech. Mrkněte, do čeho se kvůli nové práci navlékla!
15.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (407 článků)

Snímky, ze kterých mrazí: Slovenská modelka byla brutálně napadena neznámým útočníkem kousek od domova

 
Slovenská miss Miroslava Fabušová (37) byla ve čtvrtek večer napadena neznámým útočníkem nedaleko svého bytu. Modelka se o snímky po brutálním útoku podělila s veřejností na sociálních sítích.
14.02.2021 12:05 |

podobné články

Victoria Beckham: Vždycky vypadám jako mizerná děvka

 
Zpočátku na módu dbala ii při vynášení odpadků.
13.11.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (882 článků)

Bude se u Bartošové opakovat útěk do zahraničí? Všechno tomu nasvědčuje!

 
Něco shnilého se skrývá ve vile uhříněveské… Pohublá Bartošová (48) je několik dní nezvěstná, Rychtář (55)naštvaně odsekává odpovědi novinářům během vynášení odpadků a svou manželku nemůže najít. Mezitím Džambulka rozesílá zoufalé smsky svým známým a do boje se pustil i šaman Saavedra!
13.04.2014 12:25 |

podobné články