Článek

Mise splněna! Muskovi astronauti 'šplouchli' do moře (ŽIVĚ)

 
Bylo to první přistání americké vesmírné lodi na moři po 48 letech, které uplynuly od programu Apollo. Loď Screw Dragon tam dopadla jako do peřin.
02.08.2020 13:15 |

podobné články

Podobné články

Bátorova mise splněna, radují se radikálové

 
Kontroverzního Ladislava Bátoru, který v pátek rezignoval na post vicekancléře na ministerstvu školství, ocenil ultrapravicový web Národní myšlenka v článku „Mise splněna“.
17.10.2011 07:55 |

podobné články

5 nejlepších pláží na ostrově Kos

 
Je čas naplánovat letní dovolenou u moře a využít výhodné first moment ceny. A léto bez moře už asi není ta správná dovolená ani v našich zeměpisných šířkách, proto je správná doba pro malé rozhlédnutí po různých možnostech. tentokrát se seznámíme s plážemi na kouzelném řeckém ostrově Kos, místem turisty velmi oblíbeným a vyhledávaným. Na ostrově Kos najdete mnoho krásných pláží, kde můžete relaxovat, užít si koupání v azurově modrém Egejském moři a věnovat se mnoha dalším prázdninovým aktivitám. Oceníte i srdečnou pohostinnost Řeků a jejich výbornou kuchyni. Pláž Paradise Je považována za nejkrásnější pláž ostrova a samotný její název napovídá, že se tu budete cítit jako v ráji. Nachází se v jižní části Kosu na poloostrově Kefalos. Pláž Paradise se pyšní jemným pískem a průzračně čistou vodou s pozvolným vstupem do moře. Najdete zde plážový servis, taverny, občerstvení i nabídku vodních sportů. Agios Theologos Tato pláž je známá především divokou místn přírodou. Nachází se na skalnatém pobřeží poloostrova Kefalos asi 7 km od stejnojmenného městečka a svažuje se k průzračně modrému moři. Pláž je hůř dostupná s malými dětmi, proto je rájem pro ty, kdo si rádi užijí klid a pohodu. Kamari Pláž se nachází jen dva kilometry od oblíbeného letoviska Kefalos a je právem považována za jednu z nejkrásnějších na Kosu. Krásně průzračné moře, zlatavý písek a nádherný výhled na ostrůvek Kastri. Pláž poskytuje dostatek prostoru všem návštěvníkům, láká  nejen k odpočinku na lehátku ve stínu slunečníku, ale i k procházce k blízkému přístavu, kde v místních tavernách připravují úžasné rybí speciality. Agios Stefanos Pláž Agios Stefanos často vyhledávají rodiny s dětmi. Bezvětří a pozvolný vstup do moře dělá z menší pláže, která se nachází hned vedle Kamari, ideální místo pro rodinnou dovolenou. Atmosféru města dotváří pozůstky starobylých památek, například zbytky helénského chrámu a baziliky svatého Štěpána. Limnionas... Čtěte více Příspěvek 5 nejlepších pláží na ostrově Kos pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2019 13:20 |

podobné články

V Kosovu zastřelili příslušníka policejní mise Evropské unie

 
Na severu Kosova byl dnes zastřelen příslušník policejní mise EU. Byl smrtelně zasažen v regionu s etnicky převážně srbským obyvatelstvem při ostřelování dvou vozů mise, informovala podle agentury Reuters mise EULEX. 
19.09.2013 11:10 |

podobné články

Neklidné Kosovo: Zastřelili tam litevského policistu a zranili ČESKÉHO celníka

 
Neznámí ozbrojenci dnes na severu Kosova zastřelili příslušníka policejní mise Evropské unie. Byl smrtelně zasažen v regionu s etnicky převážně srbským obyvatelstvem při ostřelování dvou vozů mise, informovala mise EULEX. Zranění utrpěl i český celník, jenž se mise účastnil.
19.09.2013 14:05 |

podobné články

Mise splněna. Raketoplán Discovery se vrátil na Zem

 
Americký raketoplán Discovery v sobotu nad ránem středoevropského času přistál na Edwardsově letecké základně v Kalifornii.
12.09.2009 08:40 |

podobné články

Bátora splnil svou misi, vyzdvihují konzervativci svého hrdinu

 
Ladislav Bátora v pátek rezignoval na post vicekancléře na ministerstvu školství. Jeho rozhodnutí ocenil web ultrapravice Národní myšlenka článkem Mise splněna. Vyzdvihl, jak média poskytla PR konzervativnímu pohledu a pravicovému myšlení.
17.10.2011 11:45 |

podobné články

15. výročí startu sondy Mars Pathfinder: Mise splněna! Mars dobyt!

 
Objevování kosmu je jednou z nejstarších lidských tužeb. Lidé odnepaměti vzhlížejí k obloze s nábožnou úctou nad velikostí vesmíru. Jednou z planet, která lidstvo odjakživa zajímala nejvíce, je rudá planet Mars.
04.12.2011 12:20 |

podobné články

Mise splněna. Liberecké náměstí zalilo šampaňské

 
Liberečtí fotbalisté potřetí získali ligový titul
13.05.2012 11:20 |

podobné články

Mise splněna! Češi převálcovali Nory 7:0 a postupují do čtvrtfinále

 
Čeští hokejisté deklasovali v závěrečném utkání základní skupiny mistrovství světa Norsko 7:0 a v přímém souboji si zajistili postup do čtvrtfinále. V něm se svěřenci trenéra Aloise Hadamczika utkají ve čtvrtek od 14:45 se Švýcarskem, kterému před osmi dny podlehli 2:5. 
14.05.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Mise splněna! Súdánka odsouzená k trestu smrti dorazila do Itálie

 
Súdánka, která byla odsouzena k trestu smrti za odpadlictví od islámu ke křesťanství, dorazila do Itálie. Brzy prý bude pokračovat na cestě do Spojených států, které jí už dříve nabídly azyl.
24.07.2014 14:10 |

podobné články

Maslák to dokázal, suverénně si doběhl pro zlato!

 
Mise splněna. Český čtvrtkař Pavel Maslák potvrdil roli favorita pražského halového mistrovství Evropy, ve finále běhu na 400 metrů deklasoval své soupeře a v rekordu šampionátu 45,33 si doběhl pro zlato.
07.03.2015 21:11 |

podobné články

Ministr Mládek: Obtížná mise v oblasti obnovitelných zdrojů energie byla splněna

 
Evropská komise dnes schválila – tak jak již MPO dříve informovalo – notifikační rozhodnutí pro podporu obnovitelných zdrojů energie (OZE) uvedených do provozu v období 2006-2012 a označila tuto podporu podle za slučitelnou s vnitřním trhem.
28.11.2016 17:40 |

podobné články

Rock for People 2018 report: The Prodigy to MAXIMálně rozjeli, ale to nebylo to jediné…

 
Místo činu: Hradec Králové. Akce: Rock for People 2018. Hlavní cíl: vystoupení legendárních The Prodigy. Mise: splněna! Ro(c)k se s Ro(c)kem sešel a nastal opět čas podívat se na “Rockáč,“ jeden z nejklasičtějších českých festivalů, který opět letošním ročníkem potvrdil svou pověst. Návštěva se rozhodně vyplatila.
07.07.2018 11:55 |

podobné články

Tereza Spencerová: Pádem Dará´a válka v Sýrii fakticky skončila… vítězstvím Ruska

 
Putin už zakrátko bude moci veřejně pronést své vlastní „Mise splněna!“. Izrael i Írán jsou drženy na distanc, Turecko je (nebo bude) adekvátně uspokojeno, USA mohou konečně odejít, protože „Daeš je poražen“, a Bašár Asad získá jistotu, že mu svržení hrozí maximálně za tři roky, a to v prezidentských volbách.
14.07.2018 12:55 |

podobné články

„Vyřiďte šéfovi, že je mise splněná.“ Nahrávka vraždy novináře obsahuje narážku na prince?

 
Z audionahrávek zachycujících vraždu saúdského novináře Džamála Chášukdžího a její přípravu vyplývá, že odstranění tohoto kritika saúdského korunního prince zosnovalo nejspíš nejvyšší vedení v Rijádu. S odvoláním na tři zdroje obeznámené s nahrávkami to napsal deník The New York Times. Turecká média dnes citovala tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, podle něhož způsob vraždy šokoval po vyslechnutí nahrávky i člena saúdské tajné služby.
13.11.2018 11:45 |

podobné články

Snímky truchlícího psa George Bushe staršího (†94) dojaly celý svět: Pes se od pána nehnul ani po jeho smrti

 
Úmrtí amerického prezidenta George Bushe staršího (†94) nezarmoutilo jen jeho rodinu a přátele. Smutek byl vidět i na jeho psovi Sullym, který u páníčkovy rakve proležel celý den. „Mise splněna,“ okomentoval dojemný snímek mluvčí zesnulého prezidenta.
03.12.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Mise splněna: Fotografie asistenčního psa zesnulého George Bushe staršího láme srdce celému světu

 
Ameriku zasáhla 30. listopadu zpráva o úmrtí bývalého prezidenta USA George H. W. Bushe. Na instagramovém účtu s názvem sullyhwbush se nyní objevila fotografie asistenčního psa zesnulého Bushe, který svého páníčka hlídá, dokud může. Srdceryvný snímek ukazuje Sullyho, který leží před rakví, na níž je položena americká vlajka.
04.12.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Mise splněna: Kosmonauti z ISS se vrátili na Zemi

 
V kazašské stepi ve čtvrtek přistál návratový modul kosmické lodi Sojuz MS-09, v němž se na Zemi vrátili tři kosmonauti.
20.12.2018 07:05 |

podobné články

Řecký Karibik: Syvota? Moře klidu, moře písku i moře pohody!

 
Nádherné písečné pláže. Poklidná atmosféra. Tradiční řecká kuchyně. Příjemné klima. Výhledy na okolní ostrůvky. Pokud si přesně tak představujete ingredience k vytvoření ideální letní dovolené, bude se vám v Syvotě, kterou omývá Jónské moře, líbit. Mimochodem, často je toto místo nazýváno Řecký Karibik.
21.03.2018 18:55 |

podobné články