Článek

Míša Pecháčková má narozeniny! Jako Sid ze ZOO jí ale do slavení moc není

 
Je sice pátek třináctého, ale pro Míšu Pecháčkovou to znamená důvod k radosti. Na tento den totiž spadají její narozeniny. Hvězda ZOO vstoupila do seriálu jako naivní snílek, co se odmítl řídit přáním bohaté rodiny a našel si vlastní cestu – do náruče Adama, který teď bloudí po Amazonii.
13.01.2023 09:00 |

podobné články

Podobné články

Sid (Michaela Pecháčková) v ZOO za Popelku, ale v reálu za módní hvězdu

 
Krásná a ambiciózní herečka Michaela Pecháčková, která v seriálu ZOO představuje roli ošetřovatelky Sid, je okouzlující i v kraťasech a špinavém triku, jak se v seriálu obléká nejčastěji. Co ale teprve, když se hodí do gala?
26.06.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Michaela Pecháčková ze ZOO je vděčná za herecké příležitosti

 
Michaela Pecháčková patří mezi velmi mladé herečky, které svou příležitost dokázaly využít. Teprve osmnáctiletá Pecháčková se objevila nejen v seriálu Přístav, ale také ve filmu Tři bratři.
14.12.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

ZOO: Jak se vlastně Sid s Adamem seznámili? Proč se od první chvíle neměli moc v lásce a co je konečně více sblížilo?

 
Možná si už nevzpomínáte, ale Adam byl jedním z prvních lidí, které Sid potkala, když nastoupila jako ošetřovatelka do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Jejich setkaní bylo dost netradiční a není vůbec divu, že si Adam o Sid v prvních chvílích myslel své
21.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Sid ze seriálu ZOO: Unesená a zachráněná

 
Michaela Pecháčková, která ztvárňuje v oblíbeném seriálu jednu z hlavních postav, nedávno nastínila, co Sid čeká a zmínila se i o tom, jaké je pro ni natáčení v tak netradičním prostředí uprostřed zoologické zahrady.
26.08.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

ZOO: Jak prožívala Michaela Pecháčková natáčení únosu a za koho se u diváků přimlouvá

 
Anče, které doma neřeknou jinak než Sid, se občas přihodí nepříjemné věci. Její zvědavost, nadšení pro spravedlnost a vášeň pro rozkrývání záhad ji tentokrát dostanou do opravdu nebezpečné situace. A vše se ještě zkomplikuje, když vyjde najevo, že je Sid z bohaté rodiny.
07.10.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Michaela Pecháčková – mladá herečka ze seriálu Zoo hraje odmala. Odkud ji možná znáte?

 
Teprve osmnáctiletá herečka Michaela Pecháčková září v novém seriálu Zoo jako ošetřovatelka Anča, která si jde za svým snem navzdory názorům svých rodičů. Před kamerami však rozhodně žádným nováčkem není. Odmala hraje ve filmech, seriálech, ale také v divadle.
03.02.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Další dávka novinek ze ZOO: Oslavu Sidonie zpestřil had, který se přišel předvést, ale Adam z uprchlíka dokázal udělat zlatý hřeb večera

 
Sid a Adam už si zvykli na společné soužití, ale když je hned po ránu přepadli rodiče Sid, byli trochu zaskočení. Co se asi stalo? Naštěstí to nebyla žádná rodinná katastrofa, ale babička má dělat snobský večírek pro své přítelkyně, a tak Eduarda napadlo, že by se do organizace mohla zapojit Sid.
13.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Je hezká, chytrá a úspěšná, a přesto nezadaná. Jak to má představitelka Sid Novotné v reálném životě s láskou?

 
Michaela Pecháčková právě oslavila devatenácté narozeniny a popularitu by jí mohly závidět i o generaci zkušenější herečky. Zatím to vypadá, že jediné vášnivé okamžiky s partnerem si Míša užívá během natáčení seriálu ZOO.
17.01.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

ZOO: Romantika při odchytu hada. Co odpoví Sid na Haďákovu nabídku?

 
Sid vběhne do pavilonu plazů ve chvíli, kdy Adam odchytává nebezpečného hada. Když je zvířátko uzavřené v boxu, navrhne Haďák, že by se Sid mohli vyrazit na výstavu v Hradci. Přitom to ale vůbec nevypadá, že by o dívčinu společnost stál…
06.06.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Mezi Sid a Adamem konečně došlo ke sblížení, ale vydrží jim láska navzdory diktatuře babičky Sidonie?

 
Poté, co se podařilo Adamovi vypátrat Sid a vysvobodit ji ze spárů Jardy a jeho kumpána, čekala ho ještě jedna záchranná akce. Musel najít způsob, jak rodiče Sid přesvědčit, že nemohou svou dceru držet 24 hodin denně pod dozorem.
26.10.2022 17:30 |

podobné články

ZOO: Jak se Adam vypořádá s tím, že Anička je vlastně Sid? I Anička ví o Adamovi nejedno tajemství

 
Bublina kolem Sid a jejího alter ega Aničky nabyla obrovských rozměrů a na několika místech již postupně praská. Jak se s celou situací ohledně Aničky/Sid vypořádá Adam a jak se změní jeho přístup k ní?
28.08.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Jaké talenty skrývá hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková?

 
Na svém Instagramu se Michaela Pecháčková prezentuje slovy „hraju, zpívám a tancuju“. Co z toho jí ale pasuje nejlépe a co by podle fanoušků měla raději přenechat druhým? Jakými dalšími dovednostmi se sympatická představitelka Sidonie Anny Novotné ze ZOO může pochlubit?
23.12.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Michaela Pecháčková ze ZOO nazpívala duet s Pavlem Calltou

 
Jedna z hlavních hvězd seriálu ZOO Michaela Pecháčková nemá o nabídky spolupráce nouzi. Nedávno si ji k natáčení nové písničky přizval zpěvák Pavel Callta. A co z toho vzniklo? Čtěte dál!
10.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (52 článků) , Michaela Pecháčková (28 článků)

Tento týden v Zoo: Sid má problémy, ještě větší trable řeší Roklová

 
V seriálu Zoo málem nastane panika, když se Sid ztratí had. Situaci ovšem zachrání, kdo jiný, než nový fotograf Filip Janda a prohloubí si tím Sidinu náklonnost. Té se konečně hlásí Haďák z Amazonie, a tak může jejich láska dále vzkvétat. Nemotá se kolem ní však Janda už nějak moc? U Roklových doma to vře kvůli nemanželské dceři. Ředitelce Roklové navíc nastanou vážné problémy i v práci. Co se bude tento týden týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
10.01.2023 10:30 |

podobné články

Michaela Pecháčková ze ZOO není jen začínající seriálová hvězda

 
Michaelu Pecháčkovou znají televizní diváci především ze seriálu ZOO, kde hraje milou a pracovitou Sid. Tuto mladou talentovanou herečku ale můžete vidět i jinde.
11.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Tento týden v Zoo: Albert jako ředitel mučí svoje zaměstnance. Sid všichni nesnáší

 
Téměř celá Zoo je proti Sid. Vyčítají jí, že se kvůli pochybení její matky Alice dostal do křesla ředitele prohnaný Albert, který jim dělá peklo. U Roklů doma to stále vře a Roklová se nechce vrátit. Usmířit se je snaží Stázka. Marek už ví, že Tes a Izy jsou dvojčata, a plánuje za jejich lest pomstu. Charlie chce naproti tomu udělat dobrý skutek a pomoct Katce s útulkem. Co se bude tento týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
24.01.2023 20:40 |

podobné články

Bude kvůli Sid trpět celá rodina?

 
Sid Novotná se rozhodla žít po svém, ať to stojí cokoliv. Překonala pochybnosti svých rodičů, ale jak se zdá, babička Sidonie se s rozhodnutím Sid smířit nehodlá. Co se rozhodne udělat rodině, aby donutila Annu odjet do Ameriky?
09.07.2022 12:00 |

podobné články

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Když točím s Taclíkem, mám co dělat, abych nevyprskla smíchy, říká Sid ze Zoo

 
Potkali jsme se, když měla za sebou další natáčecí den seriálu Zoo, kde hraje jednu z hlavních rolí. Usměvavá, dobře naložená a ani náznak únavy, i když by na ni měla Michaela Pecháčková nárok. Jaká byla její první role? A komu vděčí za svou hereckou kariéru?
16.08.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)