Článek
Podobné články

Miroslav Josef Bezecný: Nekamenujme proroky

 
Podpořili jsme paní doktorku Džamilu Stehlíkovou. Prý jsme si ji spletli s jinou - kvalifikovanou - lékařkou. Já tedy paní doktorku Stehlíkovou osobně neznám. Ale spíše se nabízí otázka, kdo svým jednáním tyto dohady a spekulace zavinil. Byl to sám pan prezident? Nebo jeho tým?
13.10.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků)

Starosta Bydžova dal k soudu Lišku, Kocába a Stehlíkovou

 
Starosta Nového Bydžov Pavel Louda podal trestní oznámení na bývalé ministry Ondřeje Lišku, Michaela Kocába a Džamilu Stehlíkovou. Ti vedli shromáždění aktivistů, antifašistů a místních Romů, kteří se snažili zabránit březnovému pochodu Dělnické strany sociální spravedlnosti městem.
05.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (741 článků) , Džamila Stehlíková (109 článků) , Ondřej Liška (368 článků) , Pavel Nový (472 článků) , Pavel Liška (269 článků) , Pavel Nový (337 článků)

Kovářová „sejmula“ Stehlíkovou: Zlá ženštino, pohrdám vámi. Nemáte ráda Zemana, tak mu upřete práva? Na hrách a klečet!

 
Exministryně spravedlnosti a prezidentka Unie rodinných advokátů Daniela Kovářová se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz zaměřila na někdejší ministryni pro lidská práva a psychiatričku Džamilu Stehlíkovou. Kovářovou totiž rozčílila slova Stehlíkové na adresu prezidenta Miloše Zemana.
08.10.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků) , Miloš Zeman (26231 článků) , Daniela Kovářová (243 článků)

PODVODNÍK! Bývalý náměstek ministra financí Toman pravost svého diplomu nedokázal!

 
Odvolaný náměstek ministra financí Lubomír Toman nevysvětlil původ svého falešného vysokoškolského diplomu, a proto dnes na úřadě skončil. Na záhadný původ jeho diplomu upozornili reportéři pořadu Na Vlastní oči už minulý týden. Ministr financí Jan Fischer dal ale Tomanovi ultimátum - měl čas vše vysvětlit právě do dneška.
16.09.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1765 článků)

Univerzity se kvůli plagiátům do odebírání diplomů nehrnou. Lidé jsou většinou slušní a nepodvádějí, říká k tomu rektor UK

 
Obvinění některých českých politiků z plagiátorství oživila téma o odebírání diplomů. Univerzity se však do rušení diplomů nehrnou, ač to umožňuje novela ze září 2016. „Je za tím kvalita systémů a fakt, že lidé jsou většinou slušní a nepodvádějí,“ míní rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima.
12.08.2018 15:05 |

podobné články

Starosta Bydžova podal trestní oznámení na Lišku s Kocábem

 
Starosta Nového Bydžova na Hradecku Pavel Louda (ODS) podal v souvislosti s březnovým pochodem Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) trestní oznámení na bývalé ministry Ondřeje Lišku, Michaela Kocába a Džamilu Stehlíkovou. Uvedla to dnešní Mladá fronta Dnes v příloze pro hradecký kraj.
05.04.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (741 článků) , Džamila Stehlíková (109 článků) , Ondřej Liška (368 článků) , Pavel Nový (472 článků) , Pavel Liška (269 článků) , Pavel Nový (337 článků)

Romové chtějí práci a vzdělání, říká exministryně Džamila Stehlíková

 
V souvislosti s napjatou situací na severu Čech padají na adresu této ženy výtky zejména ze strany politiků, jako jsou senátoři Doubrava a Pakosta, že integrační politika vlády, v působila jako ministryně pro lidská práva a národnostních menšin, byla příliš mírná. O koho jde? O bývalou ministryni Džamilu Stehlíkovou (SZ).
03.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků)

Džamilu Stehlíkovou urazilo, co jí vzkázal Hrad poté, co hovořila o Zemanově alkoholismu

 
V nedělní Partii TV Prima se před kamerami setkali ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) a jeho předchůdkyně v této funkci Džamila Stehlíková. Ta odvážně kritizovala prezidenta Miloše Zemana, a to nejen za jeho údajné poklonkování v Číně, ale i za jeho vystoupení plné vulgarismů v pořadu Českého rozhlasu Hovory z Lán. Hrad ústy mluvčího Ovčáčka naznačil, že Stehlíková není dáma, když hanlivě hovoří o hlavě státu. Proti tomu se ale zastánkyně lidských práv ohradila, postoj Hradu prý vypadá jako příručka prababiček, podle níž žena nemá mít žádné myšlení ani žádné názory.
11.11.2014 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků) , Miloš Zeman (26231 článků)

A kdo vás platí? Dorážel Plesl na Džamilu Stehlíkovou, když vykládala, jak brání lidská práva a nese odkaz Havla

 
Bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková by se podle všeho ráda vrátila do vysoké politiky. V nadcházejících sněmovních volbách kandiduje za TOP 09 v Ústeckém kraji. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si dámu pozval do pořadu Rozstřel a dozvěděl se od ní celou řadu věcí. Třeba to, že prezident Miloš Zeman nehájí ani tak svou zemi jako spíše Rusko, čímž se dopouští vlastizrady.
04.10.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Džamila Stehlíková (109 článků) , Miloš Zeman (26231 článků)

Senát zděsil Džamilu Stehlíkovou

 
Někdejší ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková se děsí toho, co provedli zákonodárci. Když do Ústavy zakotvili právo bránit život svůj či život druhého člověka, podle Stehlíkové tak vlastně ponoukli agresory, aby si pořídili zbraň a vzali spravedlnost do vlastních rukou.
23.07.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků)

Spor o Zemanovo zdraví: Exministryně ukázala na alkohol, Hrad kvůli „lžím“ hrozí žalobou

 
Kancelář prezidenta republiky (KPR) odmítla spekulace o zdraví prezidenta Miloše Zemana, označila je za lži a dezinformace. Jejich autory podle KPR vede politický aktivismus, snaha o zviditelnění a nenávist k Zemanovi. Bývalou ministryni pro lidská práva a psychiatričku Džamilu Stehlíkovou, podle které Zemanovy zdravotní problémy souvisí s alkoholickou jaterní cirhózou, chce prezident za její výroky zažalovat. Se stížností se chce obrátit také na Českou lékařskou komoru. Stehlíková v reakci vyzvala Pražský hrad, aby vystoupilo lékařské konzilium, které zveřejní informace o zdravotním stavu prezidenta. Prohlášení KPR na webu Pražského hradu zveřejnil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
06.10.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (109 článků) , Miloš Zeman (26231 článků)

Macek s dovoláním neuspěl a Rathovi musí za pohlavek zaplatit 100 tisíc

 
Miroslav Macek neuspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu a musí zaplatit Davidu Rathovi 100 000 korun. Macek uštědřil v květnu 2006 Rathovi pohlavek na stomatologickém sněmu. Důvodem útoku bylo předešlé Rathovo vyjádření, že se Macek oženil kvůli penězům.
02.08.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4587 článků)

Doktor Macek v úžasu: Ruské stíhačky ohrožují nizozemskou fregatu u Krymu

 
Bývalý politik Miroslav Macek si v rámci svých pravidelných glos posvítil na současnou covidovou situaci, která je v médiích hodnocena stále jako nebezpečná. Macek ale upozorňuje, že v nemocnicích je podle údajů jen 60 lidí pozitivních na covid. „Kolik jich je ale hospitalizovaných s covidem?“ ptá se Macek.
01.07.2021 19:55 |

podobné články

ZČU dosud odeslala dopis o rušení diplomu čtyřem magistrům práv

 
Západočeská univerzita (ZČU) dosud odeslala čtyřem absolventům plzeňských práv usnesení o zrušení magisterského diplomu.
04.02.2011 11:20 |

podobné články

Další tři hříšníci z plzeňských práv dostanou dopis o zrušení diplomu

 
Západočeská univerzita tento týden odeslala dalším třem absolventům plzeňských práv dopis s oznámením o zrušení jejich magisterského diplomu. V pátek to novinářům sdělil rektor univerzity Josef Průša. „Žádné další návrhy zatím nemám,“ dodal rektor.
04.02.2011 11:30 |

podobné články

Rušení diplomů na plzeňských právech hned tak nebude

 
Do konce února zcela jistě neskončí na západočeské univerzitě proces rozesílání usnesení o zrušení diplomů získaných nestandardním způsobem studia na plzeňské právnické fakultě, jak si původně předsevzal rektor ZČU Josef Průša.
21.02.2011 10:50 |

podobné články

Plzeňská práva zrušila prvních pět magisterských diplomů

 
Právnická fakulta v Plzni podle dnešní Mladé fronty dnes (MfD) zrušila prvních pět magisterských diplomů. Absolventi většinou studovali jen pár měsíců.
28.02.2011 08:30 |

podobné články

Nová rektorka vidí rušení diplomů z plzeňských práv bledě

 
Velmi skepticky se dívá na problematiku rušení vysokoškolských diplomů získaných nestandardním způsobem studia na plzeňské právnické fakultě nová rektorka Západočeské univerzity v Plzni Ilona Mauritzová, která se ujala své funkce od 1. března a zdědila po svém předchůdci Josefu Průšovi nelehké břemeno v podobě kauzy s rychlostudenty.
07.03.2011 13:05 |

podobné články

Plzeňská univerzita chybovala při uznávání diplomů z Ukrajiny

 
Nejvyšší správní soud (NSS) v několika souvisejících případech potvrdil, že Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) chybovala při uznávání právnických diplomů ze Zakarpatské státní univerzity.
04.04.2011 16:00 |

podobné články