Článek

Miroslav Kulhavý: Vrchol pokrytectví se jmenuje vláda Petra Fialy

 
Není potřeba dlouze pátrat a vyhledávat důkazy pro toto tvrzení; stačí jen zveřejnit poslední kroky vlády v ovlivňování odměňování v různých profesních a společenských kategoriích. Nehodlám konkrétně srovnávat až směšné protiklady na jedné straně výroky dřívější opozice a na druhé těch samých ve vládních funkcích. Výroky by zabraly několik stran A4.
03.03.2023 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků)
Podobné články

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

 
Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (95 článků)

Radim Valenčík: Katalánsko - pokrytectví slouhů globální moci

 
Současná moc a její slouhové dlouho balancovali na hraně takového demonstrativního použití dvojího metru k uplatňování doktríny (či spíše klacku) tzv. "lidských práv", kterým ještě dokázali zastrašit, ale pro své slouhy nižší kategorie současně i zastřít své krajní pokrytectví (k jehož dovedení do současné podoby a globálnímu rozšíření významně přispěl Václav Havel). Nyní je šídlo z pytle venku. Každému slušnému člověku nyní už bezprecentní pokrytectví slouhů současné globální moci musí dojít. Kdo ho nechce vidět, není slušný člověk.
02.10.2017 19:05 |

podobné články

Ajejej. Slova Petra Fialy. Ne úplně stará. Ale neuvidí je rád

 
Boj o post předsedy Poslanecké sněmovny se vyostřuje. Na tuto funkci si myslí především koalice Spolu. Ovšem její lídr Petra Fiala ještě před čtyřmi roky hovořil zcela jinak. Na to, jak se jeho vyjádření mění, včas upozornil komentátor Týdne Miroslav Korecký, který mluví o „pokrytectví“.
18.10.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků)

Miroslav Kulhavý: Evropské - i světové - pokrytectví o islámu je už přijatá norma?

 
Nepíši o tom poprvé a nejsem sám, kdo poukazuje na dlouholeté porušování mezinárodního práva a současně zvláště na to, že až na výjimky je toto téma o islámu, jak na půdě OSN, tak i v EU a rovněž i u jednotlivých evropských vlád včetně ČR TABU! Rovněž media, část inteligence a řada politiků mne uvádí v občanskou nejistotu: nežiji ve virtuálním světě? Není to kolem mne sci-fi příběh o světové nákaze, o pandemii hlouposti? Nezbývá než štípnout se do tváře a jak v první třídě si odpočítávat na prstech jedné ruky, zda postoj, který dlouhodobě zastávám, má racionální jádro.
12.02.2017 17:35 |

podobné články

Miroslav Kulhavý: Babiše nemusím, ale co je moc, to je moc

 
Pohled na pana Sobotku potažmo na ČSSD hlásí hrubé pokrytectví a kroucené lži. Zjevná snaha zahýbat padajícími preferencemi odsunula to, proč tato strana sedí ve vládě a má premiéra, na poslední kolej. Politici jsou pověřeni občany ve volbách, aby je zastupovali a rozhodovali. K této službě občanům a státu je jim delegována příslušná moc. Ale pokud jsou politické čachry na prvním místě, je potřeba takovou stranu vykopat na hnůj!
04.05.2017 10:30 |

podobné články

Miroslav Kulhavý: Poprvé, po velmi dlouhé době, musím objektivně napsat ČT jedničku

 
V pořadu „Reportéři“ uvedla ČT 26.3. obsáhlou reportáž o bezprecedentní invazi Turecka do Sýrie. Záběry a výpovědi prchajících Kurdů před bombardováním a palbou z těžkých zbraní na civilní čtvrti v Afrínu jsou v souladu s Erdoganovým prohlášením, že ve městě nejsou civilisté; jen zločinci. Tedy včetně dětí od kojenců počínaje. A následně v Bulharsku zcela vážně tento válečný zločinec usiluje o začlenění do EU. Neskutečná drzost a pokrytectví.
27.03.2018 17:30 |

podobné články

Miroslav Kulhavý: Pokrytectví vrchního piráta je už k smíchu.

 
Nejprve bych se chtěl kriticky vyjádřit na adresu Primy, za sestavu v pravidelném nedělním pořadu „Partie“. Pozvat si k aktuálnímu tématu JEN opozici sice zajišťuje klidný průběh diskuse, ale bez zástupce vlády nebo krizové komise je výsledkem jen plačtivé házení špíny ze zadních lavic.
06.04.2020 09:25 |

podobné články

„Tohle bude stát další životy Čechů!“ Profesor k vládě Petra Fialy. Lidé už tuší...

 
Profesor a antropolog Ivo Budil se s ohlédnutím za výročím 17. listopadu 1989 obává, že naše společnost není svobodnější. Naopak jmenuje konformismus, netoleranci, moralizující hysterii a úpadek racionality. V souvislosti s dehonestováním prezidenta Zemana během jeho hospitalizace ze strany kavárny a pravdolásky pak profesor Budil mluví o fašismu pro zbabělce. A ohlášená vláda Petra Fialy? Tu považuje po personální a odborné stránce za nejslabší od roku 1989.
20.11.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků) , Ivo Budil (72 článků)

Nutkání poslat Kalouska k čertu. Za pokrytectví a žonglování s daněmi

 
Voliči TOP 09 by pochopili progresívní zdanění, uvedl v rozhovoru pro Hospodářské noviny ministr financí Miroslav Kalousek. V komentáři Jiřího Leschtiny ve stejném deníku to hned schytal za pokrytectví, s jakým si pro to připravuje půdu, i za rozpočtové cirkusáctví, které TOP 09 rozhodně neměla ve volebním programu.
22.07.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7729 článků)

Kalousek usvědčil koalici z pokrytectví. Pak se v ČT rozesmál

 
Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek měl v Událostech, komentářích na ČT dobrou náladu. Usvědčil totiž podle svých slov koalici z pokrytectví – před volbami vládní strany tvrdily, že je zvýšení DPH zločin, a nyní prý vidí, že tento krok byl nezbytný.
16.04.2014 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7729 článků)

„Neodpustitelné.“ Kobza z SPD tvrdě proti těm, kdo bojují z gauče

 
„Pokrytectví,“ komentuje poslanec Jiří Kobza (SPD), jak si ministr Lipavský pochvaluje slíbené aktivní prezidentství Petra Pavla. Když totiž Miloš Zeman někdy aktivní byl, Lipavský neskrýval nelibost. Kobza zkritizoval i to, co už Petr Pavel stihnul udělat. A slova Andreje Babiše o zradě. „Vedení SPD podpořilo A. Babiše v druhém kole volby nepřímo tím, že v oficiálních stanoviscích našeho předsednictva se jednoznačně vyjádřilo proti volbě Petra Pavla jako kandidáta vlády Petra Fialy,“ argumentuje Kobza, který Babiše podpořil i přímo. Zvláštní vzkaz má pro ty, kteří z gauče ženou Ukrajince do boje.
11.02.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Petr Fiala (5096 článků) , Miloš Zeman (27865 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Pavel Fiala (279 článků)

To lidi nenávidí. Tím se Babiše nezbavíte. Holec sepsal, co jinde nebylo

 
KONTEXT PETRA HOLCE Lidé nemají rádi pokrytectví a poznají ho, varuje komentátor Petr Holec vládu Petra Fialy. A dodal příklady: Trestně stíhaný kandidát na primátora a potíže Jiřího Pospíšila a jeho přítele. Za chybu považuje i zmatek kolem zdanění energetických společností, nářky na liknavost policie vůči Agrofertu a obrovský deficit, sváděný na Babiše. Výsledek? Tímhle se Babiše rozhodně vláda nezbaví, sdělil Holec ParlamentnímListům.cz.
05.07.2022 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Fiala (345 článků) , Jiří Fiala (345 článků)

Rozvoral (Úsvit): Ubohé pokrytectví Petra Gazdíka

 
To co včera předváděl místopředseda Poslanecké sněmovny PČR za STAN a TOP 09 Petr Gazdík v pořadu Partie na televizi Prima bylo opravdu politické pokrytectví se vším všudy.
02.03.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1211 článků) , Petr Gazdík (1200 článků)

Vláda Petra Fialy si už před volbami zadělala na velký problém, tuší politolog

 
Politolog Josef Mlejnek má za to, že vláda Petra Fialy (ODS) tvrdě narazí. Před volbami toho totiž hodně naslibovala a po nástupu k moci zjistí, že to s plněním slibů bude mít zatraceně těžké. Na problémy si především ODS zavařila částečně sama. Problémy přinese vysoká inflace, energetická krize i covid. Proti němu má pomoct očkování, jenže v otázce, zda se nechat či nenechat očkovat, je česká společnost hluboce rozdělená. Podle Mlejnka to ukazuje, že Fialova vláda má před sebou těžký start.
27.12.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků)

Vláda ředitele rozvědky Mlejnka neodvolá. Podle Fialy sehrál naopak pozitivní roli

 
Vláda na dnešním zasedání neshledala důvody k odvolání Petra Mlejnka z pozice ředitele civilní rozvědky. Funkci by nemohl vykonávat, kdyby nezískal prověrku na stupeň přísně tajné, řekl na tiskové konferenci vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Kabinet dnes se šéfem Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) diskutoval v důvěrném režimu. Podle premiéra Petra Fialy (ODS) mimo jiné vláda obdržela informaci, že Mlejnek sehrál pozitivní roli při objasňování kauzy Dozimetr.
17.08.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků) , Vít Rakušan (606 článků)

To je ta slušnost? Mladý Čech se zastal seniorů před vládou. Padla i Pekarová

 
„Nechápu jen to pokrytectví. Vláda založila tři nové ministerské úřady, musela nakoupit nová auta a zvýšit výdaje za platy. Rozšířila počet místopředsedů ve sněmovně, což také stojí peníze. A v neposlední řadě odmítli senátoři pětikoalice a ANO zmrazit platy politiků,“ říká Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.eu, o úsporných krocích nové vlády Petra Fialy, mezi které patří snížená sleva na jízdné pro studenty a seniory. Ocenil naopak, že vláda odmítla povinné očkování. Pak ale přišla debata na vlajku, kterou nechala ve Sněmovně pověsit Markéta Pekarová Adamová a také na její vzkaz do Maďarska. A tón rozhovoru se zásadně změnil.
22.01.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků)

Starý text Petra Fialy uzrál, vytáhl ho lídr SPD. Ten byl na akci ,,zelené mládeže" a viděl věci

 
Když se minulý pátek na Malostranském náměstí sešla demonstrace mládeže za klima, konala se souběžně vedle akce SPD, upozorňující na nebezpečí bídy a chudoby, které budou důsledkem tohoto „zelenání“. Jak poznamenává lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil, média tento protiprotest ignorovala. V rozhovoru také připomněl starší text Petra Fialy, který jako na hrnec sedí na dnešní koalici SPOLU. A lídr Fiala z textu profesora Fialy nevychází příliš dobře.
30.09.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5096 článků)

Petra Němcová: Nejšťastnější jsem na Haiti

 
Topmodelka Petra Němcová přijela do Česka, aby oslavila matčiny šedesátiny a pomohla sestře s přípravami na svatbu. Nejlépe se ale cítí na Haiti. O vztahu s místním předsedou vlády ovšem mluvit nechce. Další články k tématu: Petra Němcová našla novou lásku, chodí s premiérem Haiti Petra Němcová získala ocenění za charitu, je čestnou vyslankyní Haiti Petra Němcová hledá po rozchodu útěchu v náruči herce Seana Penna Česká topmodelka Petra Němcová zrušila dlouho plánovanou svatbu Svlékla bych se, ale vulgární nahotu nemusím, přiznává Petra Němcová OBRAZEM: Takhle se fotil kalendář Pirelli. Bude v něm i Petra Němcová Petra Němcová v Americe dotančila, vyhazov obrečela
31.05.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (233 článků) , Petra Němcová (657 článků)

AOPK ČR: Po 70 letech mohou návštěvníci až na vrchol pálavského Děvína

 
Po desítkách let zákazu vstupu byla letos na vrchol Děvína vyznačena zelená turistická značka, která návštěvníky přivede až na jeho vrchol.
23.04.2015 09:36 |

podobné články