Článek

Miroslav Kulhavý: Ukrajinský ministr zahraničí vyhrožuje celému světu

 
Z tisku: „Ukrajina si pamatuje, kdo nám nepomohl.“ Kuleba slibuje odvetu. Co je moc, to je moc! Takový arogantní útočný tón si nemůže dovolit ani nějaká poslední „nula“, kolem které ani na hony vzdáleně neprošla komunikační metoda, zvaná diplomacie! Když toto učiní ministr zahraničí kteréhokoli státu, je to na pováženou.
19.03.2023 07:55 |

podobné články

Podobné články

Zelenskyj v noci nařezal celému světu: Ukrajinci jsou nejodvážnější národ na světě. Ale vy jste to neviděli, věřili jste ruské propagandě

 
Ruská invaze na Ukrajinu trvá už 44. dní. Na konci dne s číslem 43 ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj znovu promluvil ke svým spoluobčanům i ke světu. A začal zostra. Vyčinil celému světu. Tato válka podle něj leccos ukázala v plné nahotě. Např. to, jak si svět před válkou Ukrajiny moc nevšímal a raději věřil ruské propagandě. Nevěřil, že Ukrajinci jsou nejodvážnějším národem na světě. Tak to vidí Zelenskyj. A teď to podle něj může vidět celý svět. A může se od Ukrajinců učit statečnosti.
08.04.2022 07:25 |

podobné články

Šílený Kaddáfí: Libye bude vládnout celému světu

 
Video: Vůdce Libye Kaddáfí se zřejmě definitivně zcvokl. Jeho lidé proti němu povstali, ale on v proslovu mluvil o tom, že povládne světu. "Libye bude vládnout Americe, Asii, Africe! Libye bude vládnout celému světu," tvrdil s tím, že je v případě porážky připraven zemřít jako mučedník. Ještě předtím se ale ukázal s deštníkem a tvrdil, že je v hlavním městě Libye. V Tripolisu ale už dva dny nepršelo. Zato tam opět umírali lidé. Ti, kteří už mají Kaddáfího plné zuby.
23.02.2011 05:10 |

podobné články

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

 
Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (95 článků)

Porodila dítě VLKODLAKA a jeho fotky ukázala celému světu!

 
V Indii, kde je možné snad úplně všechno, se narodila dívka, která trpí tzv. vlčím syndromem. Její matka je ale na chlupaté miminko hrdá a ukázala ho celému světu.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Tomáš Klus je hrdým otcem: Dceru Josefínku ukázal celému světu

 
Konec skrývání! Tomáš Klus se rozhodl ukázat svoji rodinu celému světu. Svou manželku Tamaru (25) a dceru Josefínu (10 měsíců) přivedl na křest svého nového CD!
28.03.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1184 článků)

Analytik ke sporu Zemana s USA: Obraťte se na pana velvyslance s dotazem na tento nový dokument, kterým Amerika vyhlásila válku celému světu

 
Analytik Jan Campbell na okraj sporu českého prezidenta Zemana s velvyslancem USA Schapirem poznamenává pro ParlamentníListy.cz, že bychom se ambasadora měli ptát na některé kroky, které podniká administrativa USA v oblasti IT a kybernetiky. Nový dokument, který prezident Obama podepsal 1. dubna, považuje Campbell za „tiché vyhlášení války celému světu" ze strany USA.
08.04.2015 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (528 článků)

Fotbalisté Iráku jsou pro smích celému světu: Je snad vůbec možné takovouhle šanci neproměnit?

 
Tak nad tímhle zůstává rozum stát. Fotbalisté Iráku jsou nyní po zásluze pro smích celému fotbalovému světu. To, co nedokázali v souboji s Thajskem proměnit, totiž snad vstoupí do dějin sportu!
13.10.2016 08:25 |

podobné články

VIDEO „Jsme Češi. Nevzdáme se. Nikdy!“ Střelecký instruktor posílá důležitý vzkaz Bruselu a celému světu

 
Dva čeští majitelé zbraní se rozhodli vyslat poselství celému světu. Nehodlají prý Evropské unii dovolit, aby ohrožovala jejich bezpečnost. Přesně k tomu se údajně Brusel chystá, když nesmyslně zpřísňuje podmínky pro legální držení zbraní. EU tím prý jen nahrává teroristům. Měli bychom si prý vážit toho, že máme prezidenta Zemana, který EU vzdoruje. Podle střeleckého instruktora nejsme protektorátem Bruselu a nikdy se nevzdáme.
25.02.2017 17:05 |

podobné články

Megan Fox zradil odvážný kostým: Celému světu ukázala svůj rozkrok

 
Partneři Megan Fox (36) a Machine Gun Kelly (32) si letos dali na halloweenských kostýmech záležet a každým své fanoušky nějak šokovali. První šok byl, když rapper šňupal z poprsí své snoubenky bílý prášek, což sdílel na svém Instagramu. Diskuzi vyvolaly i kostýmy, ve kterých vypadali, jako by si spletli party s natáčením filmů pro dospělé. Pomyslnou třešničkou byl odvážný obleček s divokým rozparkem, který Megan zradil a celému světu ukázala svůj rozkrok.
01.11.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (357 článků) , Megan Fox (356 článků)

Cyklisté Kulhavý a Prokop mistry světa: Česká show!

 
Tak to byla smršť! Čeští cyklisté na horských kolech vládnou světu. Michal Prokop (30) se stal ve švýcarském Champéry potřetí v kariéře mistrem světa ve fourcrossu, aby jej vzápětí napodobil biker Jaroslav Kulhavý (26)!
04.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (103 článků) , Michal Prokop (103 článků) , Jaroslav Kulhavý (95 článků)

Poselství z Václaváku: Ukrajinský prezident Zelenskyj promluvil z rozbombardované vlasti k českému lidu

 
Rusko vyslalo svá vojska na Ukrajinu. Pomineme-li vojenské či politické důvody, faktem je, že tím trpí i civilní obyvatelstvo, které je v jakýchkoliv mocenských rozepřích nevinně. Přesto trpí útoky vojsky, nálety letadel. Milion chvilek pro demokracii na podporu nevinných obětí ruské invaze na Ukrajinu uspořádalo „happening“  We all stand with Ukraine, během něhož nejen k českému národu, ale i k celému světu promluvil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
04.03.2022 17:55 |

podobné články

Lodě stojí, lidé hladoví. Zelenskyj si myslí, že Rusko chce zničit celý svět

 
Rusko nevede agresivní válku jen proti Ukrajině, nýbrž proti celému světu. A lidé to musí vědět. Spisovatelé a publicisté by měli psát o tom, co všechno Rusové napáchali. Koho všeho zavraždili, koho všeho mučili, co všechno zničili. Nejen na Ukrajině, ale také v Gruzii nebo v Sýrii. Tak to vidí ukrajinský prezident, jenž opět promluvil ke světu.
22.10.2022 10:10 |

podobné články

Lodě stojí, lidé hladoví. Zelenskyj si myslí, že Rusko chce zničit celý svět

 
Rusko nevede agresivní válku jen proti Ukrajině, nýbrž proti celému světu. A lidé to musí vědět. Spisovatelé a publicisté by měli psát o tom, co všechno Rusové napáchali. Koho všeho zavraždili, koho všeho mučili, co všechno zničili. Nejen na Ukrajině, ale také v Gruzii nebo v Sýrii. Tak to vidí ukrajinský prezident, jenž opět promluvil ke světu.
22.10.2022 17:30 |

podobné články

Dara Rolins má strach: Anonym jí vyhrožuje zabitím!

 
Zpěvačka a půvabná porotkyně Česko - Slovenské SuperStar Dara Rolins je velmi vystrašená.Anonym jí podle deníku Blesk vyhrožuje po telefonu zabitím. "Volá a píše SMS, kde jí vyhrožuje zabitím," řekla Blesku kamarádka Dary Rolins. Případem se už začala zabývat kriminální policie.
06.10.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2860 článků)

Castello to rozčísl: Bývalce už vyhrožuje veřejně, šéfredaktora eXtra osočil, že s ní spí, na Facebooku lže všem svým pěti fanouškům! Co chystá fitkoblb dál?

 
"Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38), "jaderný fyzik z Hradce, který se stal slavným":http://www.extra.cz/skorovezen-castello-z-vyvolenych-rovnou-na-kriminalku-kdy-pujde-do-teplaku-policie-konecne-promluvila, "nezvládl rozchod s prsatou semifinalistkou show VyVolení":www.extra.cz/castellovy-prsatice-z-vyvolenych-si-opet-vjely-do-vlasu-vzduchem-leta-silikon-a-drsne-nadavky-co-jedna-druhe-vzkazala, sexicí "Silvií Řehákovou":http://www.extra.cz/tema/sylvie-rehakova (21), které aktuálně vyhrožuje zastřelením za to, že si dovolila dále ho neživit a navíc její přátelé dostali do médií neuvěřitelnou story o jeho "nedávném, zřejmě fingovaném, pokusu o sebevraždu":http://www.extra.cz/vyvoleny-castello-pokus-o-sebevrazdu-vime-cim-se-malem-predavkoval-kvuli-blizicim-se-kopackam-od-sve-ex-ktere-vyhrozuje-a-ma-k-tomu-dobry-duvod, kterým se zřejmě zoufale pokoušel ve své nuzné chatičce na Náchodsku přesvědčit "luxus milující zlatokopku":http://www.extra.cz/castellovy-exmatrace-otevrena-valka-prsata-silvie-vzkazuje-zdenicce-lesbicko-spis-s-tim-co-nesbalil-me-a-hlavne-vim-o-tvych-podvodech-a-pak-nam-rekla-vse o tom, že pokud ho opustí, něco si udělá.
30.12.2013 16:00 |

podobné články

Ukrajinský prezident zapomněl ukrajinsky: Z míry ho vyvedl dotaz na oligarchy

 
Ukrajinský prezident Petr Porošenko (50) na tiskové konferenci v Kyjevě zapomněl ukrajinštinu. Z míry ho vyvedla otázka na oligarchy. Porošenko přitom na rozdíl od svého předchůdce Janukovyče (65) používá výhradně ukrajinský jazyk. Prezident zároveň prohlásil, že v tomto roce chce Kyjev získat zpět Donbas a ideálně i Krym.
17.01.2016 06:10 |

podobné články

Zelenskyj rozdal světu úkoly. Bylo jich dost

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vystoupil na dalším mezinárodním fóru. I tady světové lídry požádal, aby si vzali za svůj některý z bodů ukrajinského desetibodového mírového plánu a pomohli jej zrealizovat. Ukrajinský prezident je přesvědčen, že Ukrajina si pomoc zaslouží, když sama pomáhá jiným zemím. Už proto, že pokud bude ukrajinský mírový plán zrealizován, bude z toho profitovat celý svět.
21.11.2022 07:55 |

podobné články

Zelenskyj: Proč jim dovolíte blokovat sankce? Vždyť my tady umíráme

 
Za každý den, kdy se demokratický svět zdráhá dál zesilovat tlak na agresivní Rusko, platí další Ukrajinci svými životy, poznamenal ve svém dalším projevu k Ukrajincům i ke světu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinský prezident kvůli tomu demokratickému světu proto na jedné straně poděkoval za pokytovanou pomoc, ale současně mu vyčinil. Nahlédněte.
27.05.2022 12:55 |

podobné články

Zelenskyj: Rusové vypouští z věznic vrahy, aby dále zabíjeli pod slibem amnestie

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj opět promluvil k národu a prohlásil, že každý ruský zajatý voják představuje naději, že z ruského zajetí bude propuštěn jeden ukrajinský hrdina. Varoval, že ve světě opět hrozí hladomor. A opět z toho obvinil Rusko a jeho válku proti svobodnému světu. Poté světu sdělil, že u Bachmutu čelí ukrajinská armáda vrahům povolaným z ruských věznic.
17.10.2022 07:25 |

podobné články