Miroslav Kulhavý: Najde se v Poslanecké sněmovně síla k řádné kontrole České televize?

Možná se někomu může jevit, že v této těžké době je plýtvání silami zabývat se z prvního povrchního pohledu vedlejšími, méně důležitějšími věcmi, jako je např. Česká televize.

Ministerstvo financí: Předkládání zpráv o výsledcích finančních kontrol za rok 2021

Orgány veřejné správy mají povinnost vykazovat výsledky finančních kontrol formou zprávy o výsledcích finančních kontrol za rok 2021 dle ustanovení § 22 odst. 2 zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o finanční kontrole“) a ustanovení § 32 a § 33 vyhlášky č. 416/2004 Sb., kterou se provádí zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), ve znění zákona č. 309/2002 Sb., zákona č. 320/2002 Sb. a zákona č. 123/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 416/2004 Sb.“).
03.02.2022 19:40 |

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (95 článků)

Biker Kulhavý se stal Králem české cyklistiky

Podruhé v řadě se Králem české cyklistiky stal Jaroslav Kulhavý. Druhý skončil Zdeněk Štybar, třetí Roman Kreuziger.
10.11.2011 21:25 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (330 článků) , Jaroslav Kulhavý (95 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků)

Bikerským mistrem republiky je Škarnitzl, superfavorit Kulhavý měl defekt

Mistrem České republiky v závodu na horských kolech se stal v sobotu v Teplicích Jan Škarnitzl. Do cíle nedojel největší favorit a lídr Světového poháru Jaroslav Kulhavý, který kvůli defektu musel odstoupit.
16.07.2011 21:10 |

Biker Kulhavý je nejlepším armádním sportovcem, až za ním skončili Synek a Špotáková

Mistr světa v závodech horských kol Jaroslav Kulhavý byl vyhlášen nejlepším sportovcem Armády České republiky za rok 2011. V anketě zvítězil s velkým náskokem před veslařem Ondřejem Synkem a oštěpařkou Barborou Špotákovou.
26.10.2011 21:55 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (347 článků) , Ondřej Synek (141 článků) , Jaroslav Kulhavý (95 článků)

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal jak skvěle umí vyladit formu a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:10 |

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro a celkově desátou medaili pro naši zemi!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal, jak skvěle umí vyladit formu, a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:20 |

O citlivou pokožku se musí řádně pečovat. Jak na to?

Trápí vás, že vaše pokožka reaguje na některé poměrně běžné podněty snad až příliš citlivě? Jestliže se potýkáte se zarudnutím, loupáním, svěděním či záněty, pak jste dozajista majitelkou citlivé pokožky. Je to nepříjemné, ale nejste v tom sama. Problémy podobného charakteru trápí více než polovinu Evropanek. Alarmující je, že jde o více než dvojnásobný počet lidí oproti době před dvaceti až třiceti lety. Co si představit pod pojmem „citlivá pokožka“? Přesná definice neexistuje, ale podle odborníků jde o kůži, která nechrání nervová zakončení tak, jak by měla. Z tohoto důvodu dochází k nepřiměřeným reakcím. Nepříznivých faktorů, které mají na citlivou pokožku negativní dopad, je velmi mnoho a obvykle není snadné určit, co přesně reakci způsobilo. Většinou jde o reakci na potraviny, kosmetické přípravky, UV záření, velký teplotní rozdíly apod. Stupeň citlivosti je individuální – někteří jedinci trpí více než ostatní. Ale co byste měla dělat pro to, aby vás při každodenním životě citlivá kůže tolik netrápila? Budete o ni muset řádně pečovat. Zvyšte příjem vitamínu C Lékaři jsou v tomto směru zajedno. Citlivá pokožka potřebuje dostatečnou zásobu vitamínu C. Můžete ho doplňovat konzumací citronové vody, čímž organismu dodáte i jiné látky a důležité antioxidanty. Z kůže se rychleji vyplaví toxiny a bude vypadat zdravěji. Zároveň výrazně redukujete vznik pupínků a dalších kožních onemocnění. Chraňte pokožku před sluníčkem Ačkoliv je pobyt na sluníčku prospěšný z hlediska zvýšené produkce vitamínu D, osoby s citlivou pokožkou by neměly zapomínat na ochranu kvalitním opalovacím krémem. Investujte do přípravku bez škodlivých chemických přísad a naopak se zajímejte o produkty s obsahem oxidu zinečnatého a oxidu titaničitého. Ty vaší pokožce zajistí adekvátní ochranu. Kosmetiku vybírejte opatrně Žena s citlivou pokožkou to nemá snadné. Budete se muset vyhýbat kosmetice s obsahem alkoholu, barviv, syntetických látek a dalších přísad způsobujících nepříjemné reakce. Uleví vám přípravky určené pro citlivou... Čtěte více Příspěvek O citlivou pokožku se musí řádně pečovat. Jak na to? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
09.03.2018 11:35 |

Biker Kulhavý dosáhl na historický úspěch, je mistrem Evropy

Český jezdec Jaroslav Kulhavý se stal mistrem Evropy v cross country na horských kolech. Historický úspěch v pátek vybojoval v Haifě s pohodlným náskokem 40 sekund. Druhý skončil Švýcar Lukas Flückiger a třetí dojel Ital Marco Aurelio Fontana.
09.07.2010 14:05 |

Biker Kulhavý znovu zářil v závodě Světového poháru

Jaroslav Kulhavý obsadil druhé místo v dnešním závodu SP v cross country ve švýcarském Champéry a postaral se o nejlepší český výsledek v historii. V kategorii žen byla Kateřina Nashová pátá.
25.07.2010 17:40 |

Biker Kulhavý potvrdil letošní skvělou formu, na MS vybojoval stříbro

Jaroslav Kulhavý získal na MS v kanadském Mont-Sainte-Anne stříbro v cross country. Nestačil pouze na Španěla Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
04.09.2010 23:10 |

Biker Kulhavý je vicemistrem světa v cross country

Český biker Jaroslav Kulhavý nestačil v kanadském Mont-Sainte-Anne pouze na Španěla Hermidu.
05.09.2010 10:20 |

Český biker Jaroslav Kulhavý se stal v kanadském Mont-Sainte-Anne vicemistrem světa v cross country. Nestačil dnes pouze na Španěla Josého Antonia Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
05.09.2010 12:35 |

Biker Kulhavý vyhrál sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti

Český biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v sobotu sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti.
11.12.2010 16:55 |

Biker Kulhavý začal sezonu třetím místem v SP

Biker Jaroslav Kulhavý zahájil nový ročník Světového poháru v cross country v jihoafrickém Pietermaritzburgu třetím místem, které mu loni po sezoně patřilo i v celkovém pořadí.
23.04.2011 17:00 |

Biker Kulhavý zahájil sezonu báječně, dojel si pro třetí místo

Biker Jaroslav Kulhavý zahájil sezonu SP v cross country v jihoafrickém Pietermaritzburgu třetím místem, které mu loni patřilo i v celkovém pořadí. Vicemistr světa nestačil pouze na Švýcara Schurtera a Francouze Absalona.
23.04.2011 17:25 |

Biker Kulhavý přišel o vedení ve Světovém poháru, připravil jej o něj Absalon

Biker Jaroslav Kulhavý dojel ve třetím závodu Světového poháru v cross country v německém Offenburgu na druhém místě za Francouzem Julienem Absalonem.
29.05.2011 16:30 |

Biker Kulhavý dojel v Offenburgu druhý a už nevede

Biker Jaroslav Kulhavý dojel ve třetím závodu Světového poháru v cross country v německém Offenburgu na druhém místě za Francouzem Julienem Absalonem. Za dvojnásobným olympijským vítězem a čtyřnásobným světovým šampionem v neděli český vicemistr světa zaostal o 29 sekund a musel mu přepustit první místo i v průběžném pořadí seriálu.
29.05.2011 19:35 |

Biker Kulhavý vybojoval na MS v maratonu stříbro

Jaroslav Kulhavý nestači na 115 kilometrů dlouhé trati v italské Montebelluně jen na Švýcara Christopha Sausera.
26.06.2011 17:05 |