Článek

Miroslav Etzler má koronavirus i oboustranný zápal plic. Nenechat se očkovat byla chyba, lituje

 
Herec Miroslav Etzler (56) má koronavirus a s ním spojený oboustranný zápal plic. Skončil proto v nemocnici na kyslíku. V příspěvku na sociálních sítích dodal, že nebyl očkovaný a nyní toho lituje.
26.11.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)
Podobné články

Zápal plic – jeho příznaky a léčba

 
Zápal plic je často podceňovanou chorobou, kterou většina lidí bere na lehkou váhu v domnění, že se jedná o jedno z dalších onemocnění, které se dá poměrně snadno vyléčit. Bohužel to není tak úplně pravda. Zápal plic – rovněž pneumonie – ve skutečnosti představuje vážné onemocnění, které může mít i fatální následky – u dětí nebo starších lidí dokonce může způsobit i smrt. Ne nadarmo se tohoto onemocnění lidé dříve báli jako čert kříže, neboť v dřívějších dobách pro spoustu pacientů končil smrtí. Rozhodně nelze zastávat názor, že zápal plic není vážnou nemocí. Tato představa se rozšířila především díky slušnému množství antibiotik, na která se drtivá většina lidí spoléhá a neprávem tak pneumonii řadí na seznam lehčích chorob. Se zápalem plic není radno si zahrávat, proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém se společně podíváme na jeho příznaky, rizika i možnosti léčby. Jaké jsou příznaky zápalu plic? Mezi nejčastější příznaky doprovázející toto vážné onemocnění patří: horečka kašel bolesti na hrudi potíže s dechem bolesti hlavy bolesti svalů Jak se léčí zápal plic? Léčba se liší vzhledem ke stavu i věku pacienta. Ve většině případů není nutné nemocného hospitalizovat – dochází tak v případě dětí nebo pacientů starších 60 let – a léčba probíhá podáváním antibiotik. Zároveň je potřeba myslet na dostatečný přísun tekutin, podávají se preparáty usnadňující vykašlávání a myšleno je i na celkové posílení imunity pacienta. Jaké mohou nastat komplikace? Jak již bylo řečeno, zápal plic rozhodně není typem onemocnění, nad kterým by se dalo jen tak mávnou rukou. Léčba je důležitá a mělo by se k ní přistoupit co nejdříve, aby nedošlo ke komplikacím. A jaké komplikace mohou při zápalu plic nastat? zánět pohrudnice, který se objeví až ve 40% případů plicní absces, což je lokalizovaný hnisavý proces a objevuje se v 7% případů Příspěvek Zápal plic – jeho příznaky a léčba pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Neočkovaný Etzler s covidem na kyslíku lituje! Byla to obrovská chyba, přiznal

 
Herec Miroslav Etzler (56) skončil ve vážném stavu v nemocnici! Dostal silnou covidovou ataku, následoval oboustranný zápal plic a dýchání na kyslíku! Co bude dál, ani on sám netuší.
26.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Čáslavský stále na ARO: Trápí ho oboustranný zápal plic

 
Stav známého filmového historika Karla Čáslavského (75) se nelepší. Blesku se podařilo upřesnit diagnózu. Odborník na filmovou historii nemůže dýchat, protože má těžký oboustranný zápal plic. Je odkázaný na plicní ventilaci.
17.02.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čáslavský (13 článků)

Etzler na kyslíkovém přístroji: Neočkovat se byla obrovská chyba!

 
Tak dlouho váhal Miroslav Etzler (56) s očkováním proti koronaviru, až skončil ve vážném stavu na JIP . Po covidové atace dostal herec oboustranný zápal plic a dýchá jen pomocí kyslíkového přístroje. Teď už ví, že neočkování byla ochyba.
27.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Neočkovaný Mirek Etzler se kaje z JIPky: Jsem nezodpovědný blb, napsal kamarádce!

 
Herec Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Nejenže má pozitivní test na covid-19, ale postihl ho i oboustranný zápal plic. Místo plánovaného natáčení na Moravě poslal kamarádce kajícnou SMS, ve které si sype popel na hlavu a slibuje, že se nechá očkovat.
26.11.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Neočkovaný herec Etzler je na kyslíku s oboustranným zápalem plic

 
Miroslav Etzler skončil s covidovou atakou a oboustranným zápalem plic v nemocnici. Své příznivce na sociálních sítích vyzval herec z nemocničního lůžka, kde leží s kyslíkovou maskou na přístrojích k tomu, aby se nechali očkovat. Sám nyní lituje toho, že to neudělal.
26.11.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Unavený Mirek Etzler z nemocnice: Očkování jsem odkládal, byla to chyba, lituje

 
Herec Mirek Etzler (56) je stále v nemocnici na kyslíku kvůli koronaviru a zároveň oboustrannému zápalu plic. Na sociálních sítích se rozhodl ohradit proti útokům na svou osobu. Zároveň přiznal, že nikdy nebyl proti očkování, jen ho odkládal, čehož nyní hořce lituje.
01.12.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Nemocný Miroslav Etzler pod palbou nechutných útoků: Herec má jasný vzkaz

 
Neočkovaný Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici na kyslíku s covidem a s ním spojeným oboustranným zápalem plic. Z lůžka apeloval, aby se všichni, kdo tak dosud neučinili, nechali očkovat a neudělali stejnou chybu jako on. Sesypala se na něj lavina nechutných obvinění. Etzler má jasnou odpověď.
27.11.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Zápal plic: Příznaky zahrnují kašel i bolest na hrudi

 
Zápal plic čili pneumonie představuje riziko zejména pro starší osoby a jedince s oslabenou imunitou. I u jinak zdravého člověka se může léčba protáhnout až na 3 týdny. Jaké má zápal plic příznaky, co jej způsobuje a jak se léčí?
18.11.2020 00:05 |

podobné články

Nevěrný Etzler a Cibulková na Valentýna hráli v divadle hru o nevěře

 
Ironie osudu tomu chtěla, aby Miroslav Etzler a stále jeho manželka Vilma Cibulková spolu strávili valentýnský večer. A v tuto chvíli, když se musel Etzler před čtrnácti dny kvůli odhalené milence Radce Pavlovičinové odstěhovat ze společné domácnosti, opravdu kuriózním způsobem. Cibulková a Etzler totiž spolu vystoupili v divadelním představení Láskou posedlí, které je celé o nevěře. A dialogy jakoby scénárista psal na míru Etzlerovi a Cibulkové.
15.02.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (250 článků) , Miroslav Etzler (451 článků)

Antonín Panenka (71) bojuje s oboustranným zápalem plic: Stav fotbalové legendy je na hraně

 
Český legendární fotbalista Antonín Panenka (71) zápasí na jednotce intenzivní péče s koronavirem. Podle serveru Blesk.cz má navíc oboustranný zápal plic. Lékař redakci eXtra.cz objasnil, jak moc je jeho stav vážný.
08.10.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Panenka (47 článků)

Sešněrovaný hrudník a běh v županu. Boudová a Etzler hrají o morálce

 
Nová divadelní hra Heslo morálka poprvé profesně spojila Nelu Boudovou s Miroslavem Etzlerem. V nadčasové komedii se oba představují v netradičních kostýmech. Boudová v sešněrovaných šatech, Etzler v županu. Další články k tématu: I já si sáhl na dno, říká Etzler. Pro Armádu spásy hraje bezdomovce Etzler zahodil cigarety i alkohol: Nechci umřít na rakovinu jako otec Na ideální rodinu si před syny nehraju, říká Nela Boudová Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba
18.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků) , Nela Boudová (201 článků)

Nezodpovědný sobec! Novinář Etzler už „sejmul“ i svého bratra, který leží s covidem na JIP

 
Novinář Tomáš Etzler to nyní pořádně schytává na sociálních sítích za svůj výrok o neočkovaných, kvůli němuž čelí i trestnímu oznámení. V říjnu totiž prohlásil, že „neočkovaní neumírají dost rychle“. V nemocnici na JIP však nyní s covidem leží i jeho neočkovaný bratr, herec Miroslav Etzler, který bojuje s oboustranným zápalem plic. „To se zas vyrojilo hňupů,“ odráží novinář na svém twitteru kritiku.
27.11.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků) , Tomáš Etzler (48 článků)

Etzlerova exmilenka opět na scéně: Jmenuje se Bartošová a nosí šaty, pod kterými jí prosvítají bradavky

 
Po tom, co se "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) před několika měsíci "oficiálně rozvedl":http://www.extra.cz/miroslav-etzler-a-vilma-cibulkova-jsou-rozvedeni-konec-vztahu-zrejme-definitivne-znicil-romanek-s-pavlovcinovou s "Vilmou Cibulkovou":http://www.extra.cz/tema/vilma-cibulkova (50), se s napětím očekávalo, kdo se objeví po jeho boku. Jaké překvapení ale bylo, když se herec ukázal ve společnosti se svojí expartnerkou Helenou Bartošovou (31).
15.07.2013 11:10 |

podobné články

Etzlerova exmilenka opět na scéně: Jmenuje se Bartalošová a nosí šaty, pod kterými jí prosvítají bradavky

 
Po tom, co se "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) před několika měsíci "oficiálně rozvedl":http://www.extra.cz/miroslav-etzler-a-vilma-cibulkova-jsou-rozvedeni-konec-vztahu-zrejme-definitivne-znicil-romanek-s-pavlovcinovou s "Vilmou Cibulkovou":http://www.extra.cz/tema/vilma-cibulkova (50), se s napětím očekávalo, kdo se objeví po jeho boku. Jaké překvapení ale bylo, když se herec ukázal ve společnosti se svojí expartnerkou Helenou Bartalošovou (31).
15.07.2013 15:10 |

podobné články

Neočkovaní neumírají dost rychle? Etzlerovi došla slova...

 
Herec Miroslav Etzler, bratr novináře Tomáše Etzlera, skončil s covidem v nemocnici na JIP s oboustranným zápalem plic. Poděkoval lidem v českolipské nemocnici za to, jak se o něj starají. Dlouho prý váhal nad tím, zda se nemá očkovat a prováhal se až k JIP. Tomáš Etzler k očkování na konci října napsal, že neočkovaní neumírají dost rychle.
26.11.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků) , Tomáš Etzler (48 článků)

Neočkovaní neumírají dost rychle? Etzlerovi došla slova...

 
Herec Miroslav Etzler, bratr novináře Tomáše Etzlera, skončil s covidem v nemocnici na JIP s oboustranným zápalem plic. Poděkoval lidem v českolipské nemocnici za to, jak se o něj starají. Dlouho prý váhal nad tím, zda se nemá očkovat a prováhal se až k JIP. Tomáš Etzler k očkování na konci října napsal, že neočkovaní neumírají dost rychle.
26.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků) , Tomáš Etzler (48 článků)

Etzler u doktora: Do análního otvoru mu zavedli sondu! Podívejte se na fotky!

 
Herec "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) se rozhodl, že pomůže dobré věci. Za účasti novinářů podstoupil zákrok, kterého se většina bojí, natož aby byli schopni o něm promluvit. V Ústřední vojenské nemocnici si nechal preventivně vyšetřit tlusté střevo tzv. kolonoskopií, kdy se análním otvorem zavede do střeva sonda s kamerou a odborníci tak mohou na monitoru posoudit, v jakém stavu se střevo nachází.
27.03.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (451 článků)

Svobodný a spokojený Miroslav Etzler: Z rozvodu si nic nedělá

 
Herec Miroslav Etzler (48) se v pondělí rozvedl se svou manželkou Vilmou Cibulkovou (50). Jiní by z této zásadní životní události byli zdrcení, ale Etzler vypadá spokojenější, než dříve.
16.05.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (250 článků) , Miroslav Etzler (451 článků)