Článek

Minule zlato, dneska kokain. K Hlubučkovi se ozvalo vážné varování, že to může být jinak

 
Policie ve středu zasahovala na Magistrátu hlavního města Prahy, konkrétně v kanceláři Petra Hlubučka (STAN). Hnutí STAN už jeho členství ve straně pozastavilo. Státní zastupitelství podle všeho Hlubučkovu kauzu, ve které jsou zapojeni i další lidé, řeší jako případ možného zločinného spolčení. Podle serveru Respekt ale v celé kauze hraje jistou roli i kokain. Někdejší poslanec ODS Petr Tluchoř tady zvedl varovný prst: Před 9 lety to byly kilogramy zlata, dnes kokain. Pozor...
17.06.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (567 článků)
Podobné články

Hnutí STAN pozastavilo Hlubučkovi členství a vyzvalo ho, ať odstoupí z funkcí

 
Hnutí STAN pozastavilo členství náměstkovi pražského primátora Petru Hlubučkovi, který je obviněný kvůli hospodaření dopravního podniku hlavního města.
15.06.2022 10:45 |

podobné články

Důkazy nebyly. Tak jsem udělal alespoň toto, vyjádřil se k Hlubučkovi Rakušan

 
V současné kauze okolo bývalého náměstka primátora Hlubučka z hnutí STAN politička Hana Marvanová tvrdí, že představitele hnutí varovala, ale že nic nedělali. Ministr vnitra Vít Rakušan dnes uvedl, že ani on, ani Marvanová neměli proti Hlubučkovi důkazy. „Proto jsem to řešil pouze po politické úrovni a snažil se pozici pana Hlubučka oslabit. Přestože měl v pražské organizaci silnou podporu, dosáhl jsem toho, že se nestal lídrem pražské kandidátky,“ uvedl.
21.06.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (451 článků)

ZLATO.CZ: Může se zlato opět stát hlavní rezervní měnou světa?

 
Může se zlato opět stát hlavní rezervní měnou světa? Tuto otázku si klade stále víc ekonomů a byznysmenů, napsal informační portál Zlato.cz. Současně citoval nedávný výrok mexického miliardáře Priceho, že „vlády po celém světě se uchýlí ke zlatu, aby udržely mezinárodní obchod v chodu“, a dal prostor k vyjádření tuzemským analytikům a ekonomům.
20.06.2016 09:10 |

podobné články

Zlato a.s. má ambici být jedničkou na tuzemském trhu s investičním zlatem

 
Na exkluzivní tuzemské doméně www.zlato.cz spustila na začátku října provoz akciová společnost Zlato. Obsahově jde především o zpravodajský a informační portál, ale jeho prostřednictvím je také možné nakoupit investiční zlato v eshopu, osobně či formou spoření do zlata. Informoval o tom dnes statutární ředitel firmy Mgr. Libor Křapka s tím, že za první dva týdny už společnost prodala více než 20 kilogramů zlata.
19.10.2015 13:51 |

podobné články

ZLATO.CZ: Fyzické zlato může růst ještě o 40 %

 
Cena zlata do roku 2011 vytrvale rostla, po propadu jde letos opět setrvale nahoru. „Zlato se dotklo dna na konci loňského roku. Za poslední čtvrtrok zaznamenává největší dynamiku růstu za posledních třicet let,“ upozorňuje hlavní analytik společnosti Zlato David Marášek.
17.05.2016 17:00 |

podobné články

ZLATO.CZ: Nejistá budoucnost zdražuje žlutý kov

 
Portál Zlato.cz oslovil přední tuzemské analytiky a ekonomy, aby se vyjádřili k investování do žlutého kovu. Silný začátek letošního roku, kdy cena zlata poskočila o dvacet procent a na této úrovni se stále drží, je totiž podle analytika společnosti akciové společnosti Zlato Davida Maráška teprve prologem dalšího růstu: „Zlato je nyní nejvýnosnějším aktivem.“
18.04.2016 15:40 |

podobné články

Witowská zhasla. Po „děsivé“ debatě ČT má velký problém

 
Podle ohlasů se poslední debata ČT příliš nepovedla, zvláště kvůli snaze zapojit umělou inteligenci. Ovšem přišly také stížnosti na vedení debaty. Moderování měla na starosti Světlana Witowská. „Na Primě to sice byl chaos, ale paradoxně to bylo lepší,“ ozvalo se například. Witowská prý skákala lídrům do řeči a nenechala je domluvit. Na Petra Fialu prý „štěkala jako učitelka na prvním stupni“. A na její adresu zaznělo: „Světlana dneska najela nějaký excelentní kokain, pořád tak všechny okřikovala, že jsem očekával, že sejde od pultíku a nafackuje Vítu Rakušanovi.“ Sociální síť Twitter, jinak většinou liberálně naladěná a přátelská k ČT, explodovala.
07.10.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3698 článků) , Světlana Witowská (389 článků)

Tady Václav Klaus, můžu se u vás zastavit, ozvalo se občanovi v telefonu. A nebyl to vtip, podívejte se sami

 
Velké překvapení čekalo v neděli 88letého důchodce z Trutnova Miroslava Šafaříka. Když mu odpoledne zazvonil telefon, ve sluchátku se ozvalo: „Dobrý den, tady Václav Klaus! Můžu se u vás zastavit?“ Během několika desítek minut jej skutečně exprezident spolu s vnukem navštívil. Informoval o tom server Trutnovinky.cz, který celou jinak těžko uvěřitelnou příhodu dokumentuje několika fotografiemi Václava Klause, jeho vnuka, pana Šafaříka a dvou jeho známých.
17.08.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10750 článků)

Marian Kechlibar: FUBAR čili o tom, že kostra už umělé dýchání nepotřebuje – I.

 
Milí čtenáři, po minulé taškařici na téma covidového dělení společnosti se mi ozvalo několik hlasů, že by bylo namístě, abych se k situaci vyjádřil pokud možno vážně. Dobrá, tento dvoudílný článek bude tedy míněn vážně.
27.11.2021 13:35 |

podobné články

Markéta Šichtařová hází vidle: Jurečkova pětitisícovka. „Chudší“ rodiny dostanou, bohatší to zaplatí. A inflace? Vyletí

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Dlouhých čtrnáct let se usilovně, rok co rok, měsíc co měsíc, tlakoval tiskem peněz a zadlužováním státu ekonomický papiňák, který u nás už konečně inflačně vykypěl, v eurozóně teprve vykypí. Ekonomka Markéta Šichtařová od roku 2008 tvrdila, že tisk peněz je strašně moc špatně a že skončí velkým rozvratem. „Kdo byl ochoten přemýšlet a poslouchat tato varování, zavčasu nakoupil nemovitosti a zlato a dneska se směje. Kdo se tehdy smál těmto varováním, má dneska celkem problém,“ říká pro ParlamentníListy.cz analytička.
29.05.2022 18:05 |

podobné články

Dívka našla zlato v jezeře, může si ho nechat

 
Dívka, která loni našla zlato v bavorském alpském jezeře Königsee, si nález může nechat. Šestnáctiletá turistka v srpnu půlkilogramový kus zlata, který našla při potápění, poctivě předala policii. Úřady nyní potvrdily, že zlato patří nálezkyni.
05.02.2016 11:30 |

podobné články

Vyhozený Švejdar podpořil Rakušana: Nikdy se mnou nemluvil o Hlubučkovi

 
Bývalý policejní prezident Jan Švejdar vyvrátil spekulace, že by s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN) projednával vyšetřování pražského náměstka Petra Hlubučka (STAN). „Nikdy se mě na pana Hlubučka nikdo neptal a nikdy jsem o tom s nikým nemluvil,“ uvedl Švejdar, který jinak Rakušana nemá zrovna v oblibě.
20.06.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rakušan (35 článků)

Výběr zásnubního prstenu nemusí být pro muže vždy jednoduchý

 
V současných kulturách a civilizacích jsou to samozřejmě právě muži, kteří žádají své partnerky o ruku. V tomto ohledu je to určitě unikátní rituál, který je spojený také s předáním zásnubního prstenu. A právě výběr tohoto pravého nemusí být pro vašeho partnera vždy jednoduchý. A tento článek může i tomu vašemu pomoci v tom, jak vybrat ten pravý. Lze mu ho tak dát nenápadně přečíst, stejně jako mu můžete několik tipů naznačit. Díky nim budete mít jistotu, že koupí přesně takový, který si zamilujete. Na druhou stranu zásnubní prsten s diamantem patří mezi takovou klasiku, se kterou pravděpodobně žádný muž nic nezkazí. Ostatně právě diamant, nebo jiný dražší kámen patří mezi základ takového prstenu. Naznačujte před klenotnictvím Pokud tušíte, že se váš přítel v nejbližších měsících vysloví, je ideální ho lehce nasměrovat k tomu, jaký prsten by se vám líbil. A jak na to? Je to velmi jednoduché, jelikož stačí chodit kolem zajímavých klenotnictví, prohlížet si nabídku prstenů a samozřejmě zavítat i dovnitř. Poté si vybírat takové, které se vám skutečně líbí. Pokud bude váš partner všímavý, ihned pochopí, jaký máte vkus a co vás nejvíce láká. A to třeba i s ohledem na materiál, jako je: Žluté zlato Bílé zlato Stříbro Samozřejmě při výběru z konkrétních možností nezapomeňte také jasně naznačit to, jaká velikost by na vašem prstu seděla nejlépe. I díky tomu nebudete nemile překvapena z většího, nebo naopak menšího provedení. Svěřte se své kamarádce, nebo někomu blízkému Máte-li vy i váš partner společnou kamarádku, nebo někoho blízkého, můžete si být jisti, že se jí váš budoucí manžel jistě zeptá na radu. Je proto dobré se jí svěřit s tím, co se vám líbí, jaká je velikost vašich prstů a čím by vás zaručeně zaujal. Kamarádka se tak stane dokonalým prostředníkem a vašeho partnera povede tou správnou cestou. Pro vás to znamená, že vybírané zásnubní prsteny budou plně odpovídat... Čtěte více Příspěvek Výběr zásnubního prstenu nemusí být pro muže vždy jednoduchý pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

VIDEO: Pozor, Tigere, letí párek! Na Woodse zaútočili hot dogem

 
Americký golfista Tiger Woods se na turnaji Frys.com Open připravoval v závěrečném kole na putt na jamce čísle sedm, když se ozvalo hlasité zvolání: „Tigere!“ Woods už se chystal k úderu, když se znovu ozvalo: „Tigere!“ V tu chvíli už i kliďas Woods zvedl oči. A kolem něj proběhli chlapíci z ochranky vstříc k muži, který směrem k někdejší světové jedničce hodil... párek v rohlíku.
10.10.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Na hovno! ozvalo se z lidu na otázku prezidenta Zemana

 
Svou návštěvu Jihomoravského kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Letovicích. Jako vždy se zeptal lidí na předčasné volby. Absolutní většina byla proti jejich konání. „Na hovno,“ ozvalo se dokonce z publika.
01.12.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27344 článků)

Obří podvod s osiřelými bratry: Teď zaměstnává policisty! Za den se jim ozvalo přes 100 napálených dárců

 
Tři telefonní linky nyní nepřetržitě vyzvánějí na pražské policii. Volají na ně lidé, kteří naletěli podvodníkům a poslali peníze na neexistující opuštěné sirotky. Během pondělí se jich policistům ozvalo přes 100, v úterý přibyly další desítky!
26.08.2020 06:00 |

podobné články

Výhra Němcové: Čůr*k a osina v ..., ozvalo se. Bude veselo

 
Výsledky senátních voleb na Praze 1 mají silné dozvuky. Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) v tomto obvodě silně dominovala a nechybělo málo a její soupeř senátor Václav Hampl (KDU-ČSL) by se ani nedočkal druhého kola voleb. Právě ten se posléze pro Deník N vyjádřil jak k poslankyni, tak i k samotné ODS a jeho slova mu příliš podpory nepřidala. „Čůr*k,“ ozvalo se na Hampla. To nebylo vše. Zazněla i slova o „osině v prd*li“.
04.10.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1683 článků)

Do Česka vtrhly extrémní bouřky, zesílili varování meteorologové

 
Meteorologové v neděli odpoledne zesílili varování před silnými bouřkami, které vydali v sobotu. Varování před bouřemi s extrémním stupněm nebezpečí platí až do nedělního večera pro Středočeský, Plzeňský, Jihočeský kraj a Vysočinu. Pro celou republiku současně platí až do pondělního rána standardní varování před bouřkami s nebezpečnými doprovodnými jevy.
02.08.2009 16:00 |

podobné články

ZLATO.CZ: Jak se konec intervencí projeví na ceně zlata v korunách?

 
Konec devizových intervencí České národní banky (ČNB) nebude mít okamžitý vliv na primární cenu zlata, která je v dolarech. Na korunovou cenu zlata ale může mít vliv případné posilování tuzemské měny. To by vedlo ke zlevnění zlata pro české investory. Oslabování koruny naopak zlato prodraží. Shodli se na tom ekonomové a manažeři, které v anketě oslovila redakce portálu Zlato.cz.
27.04.2017 14:35 |

podobné články