Článek

Ministryně Müllerová u Moravce: Jsme jako ARO, pomáháme lidem na poslední chvíli. Ale pomáháme dobře

 
Vláda by podle ministryně práce a sociálních věcí Ludmily Müllerové (TOP09) neměla být tak hluchá a měla by přijmout návrh na zvýšení minimální mzdy o pět set korun, jestli se na tom shodli i zaměstnavatelé s odbory. Podle předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) se však jedná pouze o kosmetickou úpravu, protože příčiny problémů jsou v systému, především ve špatné hospodářské činnosti. Řekli to v Otázkách Václava Moravce.
07.04.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)
Podobné články

Ministryně Müllerová: Projekt sKaret se neruší

 
Ministryně práce Ludmila Müllerová (TOP 09) už vládě odeslala svůj další návrh na úpravu kritizovaného systému sociálních karet. Novely, které její úřad připravil, zrušení projektu neobsahuj, řekla mluvčí ministerstva Štěpánka Filipová. Müllerová už jednou změnu sKaret navrhovala, kabinet to odmítl. Premiér doporučil systém ukončit. Zrušení podporuje jeho ODS i strana LIDEM, TOP 09 je proti. 
19.04.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

15 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli

 
Ačkoli jste si slibovali, že si letošní Vánoce užijete v klidu a všechny potřebné přípravy tak zvládnete s předstihem, stejně jako každý rok jste si to nechali až na poslední chvíli a zrovna teď se snažíte vymyslet vánoční dárky na poslední chvíli. Ono se sice řekne, že do Štědrého dne, který je považován za nejkrásnější den v roce, ještě nějaký ten čas zbývá, ale když si k tomu vymýšlení ještě připočítáte cestu do obchodu a balení dárků, pak zjistíte, že už to máte opravdu za 5 minut 12. Ještě než začnete sami sobě nadávat, že jste to mohli řešit dříve, uklidníme vás, že vánoční dárky na poslední chvíli nehledáte sami. Rok co rok podobnou situaci řeší nespočet lidí, kteří zkrátka vše nestihnou tak, jak si naplánovali. Naštěstí pro vás máme několik tipů, které vám určitě přijdou vhod! Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli I když se říká, že Vánoce nejsou jen o darech, přiznejme si upřímně a bez mučení: vy byste si dokázali tyto nádherné svátky představit bez finální třešničky celého dne, kdy se jde po večeři ke stromečku? Pokud vrtíte hlavou, že vůbec, pak se podívejte, jaké vánoční dárky na poslední chvíli jsme pro vás vymysleli. Kosmetická kazeta – seženete ji kdekoli v obchodě, jak v drogeriích, tak i v hypermarketech Společenská hra – stačí vběhnout do hračkářství a vybrat nějakou společenskou hru, mají jich hodně Voucher na pobyt – sedněte k internetu a objednejte poukaz na nějaký pěkný pobyt, třeba víkend ve dvou Povlečení – seženete například v prodejnách Jysk nebo Vesna, vybrat se určitě dá Čaje a hrníček – velice oblíbený dárek, kterým darujete chutné čaje i hrníček k tomu Poukaz na proměnu – ženy jistě ocení poukaz na proměnu účesu nebo vizáže Zážitek – vyberte na internetu adrenalinový, relaxační nebo poznávací zážitek, je z čeho... Čtěte více Příspěvek 15 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.12.2017 21:35 |

podobné články

Müllerová poslala na vládu nový návrh k sKartám

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) vládě odeslala nový návrh na úpravu kritizovaného systému sociálních karet. Novely, které naposledy Müllerová předložila, kabinet zamítl. ODS navíc trvá na tom, aby projekt jako takový skončil. Ani tentokrát ale ministryně podle své mluvčí Štěpánky Filipové nepředložila návrh na zrušení sKaret.
19.04.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Sockarty budou pokračovat, obrátila Müllerová. To nemá obdoby, vmetl jí u Moravce Štěch

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) má zájem o to, aby projekt sKaret nadále pokračoval v pozměněné verzi. Ve středu předloží svůj návrh na vládě. Pokud tento návrh kabinet přijme, daňové poplatníky by pokračování sociálních karet stálo dalších zhruba sto milionů, přiznala ministryně v Otázkách Václava Moravce.
07.04.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Případné ukončení projektu sKaret bude složité, tvrdí Müllerová

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová v pondělí jednala se zástupci České spořitelny o budoucnosti sKaret. Jejich případné ukončení by bylo prý složité. Zatím se neprojednávaly kompenzace pro spořitelnu. Müllerová prohlásila, že o nich rozhodne nezávislý auditor.
06.05.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Zatím nevím, kolik nás bude stát zrušení sKaret, říká Müllerová

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) se v rozhovoru pro Deník.cz podivuje nad tím, proč vlastně lidé bojují proti sKartě. Řada z nich to prý sama neví. Karta bude nakonec skutečně zrušena a podle ministryně je to velká škoda. Nějaký čas to ještě zabere, kvůli nezbytným legislativním úpravám. Bude třeba také dohodnout finanční vyrovnání s Českou spořitelnou. Ministryně se vyjádřila i k průkazům ZTP.
11.05.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Věřím, že ministryně Müllerová zruší sKarty, prohlásil Stanjura

 
Vláda by mohla ve středu rozhodnout o zrušení kontroverzního projektu sKaret, jak to doporučil premiér Petr Nečas (ODS). Připustila to dnes ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09). Hodlá ale navrhnout a hájit pokračování projektu, uvedla v diskusi České televize. Zachování projektu si přeje jen TOP 09, koaliční ODS a LIDEM jsou pro jeho ukončení.
07.04.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Ministryně Müllerová: Plán pro zaměstnanost má 7 bodů za 7 miliard korun

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová zveřejnila plán, který by měl pomoci vytvořit nová pracovní místa a dát lidem bez práce šanci.
18.03.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Ministryně Müllerová: Bezpečnost druhého pilíře jsme zajistili

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) hájí tzv. druhý pilíř důchodové reformy. V rozhovoru pro Právo mimo jiné uvedla jako jednu z jeho hlavních výhod, že pokud člověk pošle část své mzdy do druhého pilíře, má jistotu, že peníze nikdy neztratí. Bezpečnost druhého pilíře prý ministerstvo zajistilo.
26.02.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Místopředsedkyně Senátu: Paní ministryně Müllerová, vy čekáte na zázrak

 
Poslední vývoj kolem sociálních karet je jen příliš dlouhé přetahování. Většina vládní koalice v čele s premiérem Petrem Nečasem (ODS) žádá zrušení sKarty. Nejlépe by to měla navrhnout sama ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová. Jenže její strana si zachování karty přeje. Má být použita k jiným účelům než těm původním. Je to ale čekání na zázrak, myslí si místopředsedkyně Senátu Miluše Horská.
16.04.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Ministryně Müllerová zveřejní podrobnosti o vyplácení sociálních dávek

 
Ministryně práce Ludmila Müllerová (TOP 09) se v pátek chystá zveřejnit podrobnosti o situaci kolem vyplácení sociálních dávek. V poslední době se totiž znovu objevuje kritika úřadů práce. Podle zprávy o jejich činnosti, o níž informovala některá média, nejsou úřady schopny zajistit spolehlivou a včasnou výplatu peněz od státu. Informuje ČTK.
22.02.2013 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Müllerová: sKarty nemůžu ukončit

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) uvedla v Otázkách Václava Moravce na ČT1, že nemůže ukončit projekt sKaret. A to i přesto, že premiér Petr Nečas (ODS) doporučil, aby projekt nadále nepokračoval.
07.04.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9276 článků)

Všichni sKartu odpískali, ministryně Müllerová ale za ní bojuje jako lev!

 
Ministryně práce Ludmila Müllerová (TOP 09) už vládě odeslala svůj další návrh na úpravu kritizovaného systému sociálních karet. Novely, které její úřad připravil, zrušení projektu neobsahují.
19.04.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

ANKETA: Má ministryně Müllerová odejít kvůli problémům s vyplácením dávek?

 
Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová by měla odstoupit. Stále častěji to zmiňují nespokojení klienti, kteří dlouhé dny marně čekali na sociální dávky. TOP 09 za ní ale stojí.
24.02.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

FOTOGALERIE: Podívejte se! Takhle bydlí nová ministryně Müllerová. Dřív po ní šla policie

 
Novou ministryní práce a sociálních věcí se s největší pravděpodobností stane Ludmila Müllerová. Nahradí odstupujícího Jaromíra Drábka, který si svou nástupkyni sám vybral. V roce 2000 přitom policie žádala sněmovnu o její vydání k trestnímu stíhání. Sousedé prozradili, že budoucí ministryně s manželem prožívá "víkendové manželství".
26.10.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

O sKartách budeme jednat a jednat, prohlásila ministryně Müllerová

 
Nově jmenovaná ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová přišla do pořadu Dvacet minut Radiožurnálu mluvit o svých plánech s resortem, který převzala po Jaromíru Drábkovi. Prohlásila, že se bude snažit, aby lidé byli více informováni o krocích ministerstva.
19.11.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

Paroubek: Nová ministryně Müllerová pokračuje v demagogii svého předchůdce

 
Nová ministryně práce a sociálních věcí Müllerová krátce po svém nástupu hovořila po boku premiéra Nečase o startu penzijní reformy.
20.11.2012 18:20 |

podobné články

Müllerová navrhne zvýšení minimální mzdy

 
Minimální mzda by se po šesti letech mohla zvýšit. Ministryně práce s a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09) je připravena navrhnout její nárůst o 500 korun na 8500 Kč. Ministryně to ve čtvrtek uvedla při pravidelných sněmovních interpelacích.
21.03.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Ministryně Müllerová: sKarta je koaliční projekt, musíme ho řešit společně

 
„Rozhodnutí sněmovny o zastavení vydávání sKaret je pro mě překvapením. Nikoliv však milým,“ řekla po pátečním jednání poslanců ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová. „Žádat vládu, aby připravila další změny zákonů, je nemoudré řešení, které vnese zmatek,“ dodala.
25.03.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)