Článek

Ministři si v lockdownu vyhazovali z kopýtka. Návštěvy luxusní restaurace vyšetřuje policie

 
Francouzské úřady se zabývají tvrzením, že někteří ministři a další lidé chodili v Paříži do utajovaných restaurací a porušovali tak přísná epidemická opatření. O existenci tajných luxusních podniků informovala soukromá televizní stanice M6.
05.04.2021 16:30 |

podobné články

Podobné články

„Za dveřmi už korona není.“ Na VIP party nechyběl kaviár ani šampaňské, roušky byly na obtíž

 
Koronaparty, kaviár a šampaňské pro VIP hosty naštvaly Francouze a pohoršují se i Němci. Poté, co si v lockdownu nejspíš i ministři vyhazovali z kopýtka v paláci Vivienne ve Francii, řeší i Němci problém sedánků svých politiků v době koronakrize, píše web Deutsche Welle.
09.04.2021 05:35 |

podobné články

Daniel Hůlka si v době lockdownu zašel na pivo do restaurace a ještě se tím pochlubil

 
Zatímco řadě politiků zlomilo vaz, že je paparazzi fotografové načapali při vycházení z restaurace, Daniel Hůlka  (52) se návštěvou stravovacího podniku v době lockdownu v Česku pochlubil sám. Zašel si na pivo do restaurace, která porušuje vládní opatření.
16.02.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (759 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků)

Ondřej Brzobohatý si vyhodil z kopýtka: Na koncertě trsal jako o život!

 
Jednou za čas je potřeba vyhodit si z kopýtka. Obzvlášť když není na blízku drahá polovička, která by mohla bystrým okem vše kontrolovat. Situace využil herec, zpěvák a skladatel Ondřej Brzobohatý (32), když vyrazil na koncert Monkey Business sám, bez přítelkyně Táni Kuchařové (27).
23.05.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (652 článků)

VIDEO Divadelní hra podle Václava Havla, kde herečky pijí pivo. A ministři Herman a Šlechtová v akci přímo na jevišti

 
REPORTÁŽ. Tohle bychom si měli vzít na vládu, smáli se včera večer v jeruzalémském divadle ministři kultury a pro místní rozvoj Daniel Herman a Karla Šlechtová, když si po představení Antiwords, které je inspirované dílem Václava Havla Audience, nasadili na vlastní hlavy rekvizity – obrovské hlavy od sochařky Pauliny Skavové. Hra inspirovaná legendárním zpracováním Havlovy Audience režiséra Jiřího Menzela, jenž do role sládka obsadil nezapomenutelného Pavla Landovského, byla uvedena včera u příležitosti návštěvy tří českých ministrů – kultury, práce a sociálních věcí a pro místní rozvoj v Izraeli. Všichni ministři jednají během několikadenní návštěvy, která začala v neděli, se svými izraelskými protějšky o dalším rozvoji vzájemných vztahů.
26.10.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5973 článků) , Pavel Landovský (199 článků) , Daniel Herman (638 článků) , Daniel Herman (1106 článků) , Jiří Havel (434 článků) , Jiří Havel (434 článků)

Kvůli chřipce zakazují nemocnice návštěvy

 
Kvůli rostoucímu počtu případů chřipky začínají pražské nemocnice omezovat návštěvy na vybraných odděleních. FN Motol informovala, že zakazuje od pátku návštěvy na oddělení LDN - Centrum následné péče. Thomayerova nemocnice v Krči sdělila, že návštěvy nesmějí od soboty 1. února na tamní 3. interní kliniku 1. lékařské fakulty. Návštěvy na některých lůžkových odděleních také zakázaly zatím dvě nemocnice v Olomouckém kraji.
31.01.2020 10:55 |

podobné články

Láska v lockdownu: Připravte si Valentýnské menu o třech chodech

 
Blíží se svátek zamilovaných, který mnohdy milenci ani neslaví. Jenže v lockdownu se hodně věcí mění. Když nemůžeme na Valentýna vzít naši drahou polovičku na romantickou večeři do restaurace, musíme si něco dobrého připravit doma. Dopřejte si valentýnské menu, u kterého se se svou láskou pobavíte, a ještě si pochutnáte. A nezapomeňte, že láska prochází žaludkem.
12.02.2021 11:50 |

podobné články

Pan Hollan to tam lehce kurví. Pražský hospodský se vyjádřil k situaci v Brně. Neukazujte dětem

 
Majitel nuselské restaurace Red Hook vystupující pod pseudonymem Zelený Škraloup se opět vyjádřil k aktuálnímu dění. Když si totiž přečetl, co se stalo náměstkovi brněnského primátora Matěji Hollanovi, vzpomněl si, jak vyhazovali z hospod jeho.
06.09.2016 13:25 |

podobné články

Muž (48) po hádce s manželkou ušel 451 km: Za porušení lockdownu dostal pokutu 10 tisíc Kč!

 
Vyvětrat si hlavu po hádce se svou manželkou musel muž (48) z italského města Como. Rozhodl se proto, že půjde na procházku. Nakonec se však jeho procházka protáhla a on ušel neuvěřitelných 451 kilometrů! Procházka ho navíc přišla draho. Policie ho pokutovala za to, že porušil pravidla lockdownu.
13.12.2020 18:20 |

podobné články

Britka si zajela 160 kilometrů pro burger, za porušení lockdownu dostala pokutu

 
Za porušení pravidel lockdownu si nejmenovaná Britka vysloužila pokutu. Asi třicetiletá žena totiž urazila 160 kilometrů přes tři okresy, aby si zajela pro burger do McDonaldu. Policie uvedla, že něco takového opravdu nelze považovat za nezbytné či neodkladné cestování, píše BBC.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Epicentrum: Mluvčí policie o nejtvrdším lockdownu v Česku. Za co padají pokuty?

 
Od pondělí vláda omezila volný pohyb Čechů. Hranice mezi okresy lze překročit pouze při cestě do práce, k lékaři nebo na úřad. Na kontrolu dodržování pravidel je vyčleněno 26 tisíc policistů od pořádkových sil až po kriminálku. O realitě policejních kontrol a zásahů při doposud nejtvrdším lockdownu v Česku hovořil ve středečním Epicentru mluvčí policejního prezidia Ondřej Moravčík.
03.03.2021 14:55 |

podobné články

Chřipková epidemie v Praze: Nemocnice zakazují návštěvy na některých odděleních, nemocné jsou hlavně děti

 
Počet případů chřipky a nemocí dýchacích cest dosáhl v Praze podle hygieniků hranice epidemie. Nemocných je více než 1500 na 100 000 obyvatel. Kvůli rostoucímu počtu případů chřipky začínají pražské nemocnice omezovat návštěvy na vybraných odděleních - motolská nemocnice od pátku zakázala návštěvy na oddělení LDN, do Thomayerovy nemocnice nesmí návštěvy na 3. interní kliniku 1. lékařské fakulty.
31.01.2020 11:35 |

podobné články

Babiš opět promluvil: Noste roušky a choďte na testy. O lockdownu se rozhodne brzy

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes opět nevyloučil, že Česká republika bude muset přistoupit k tzv. lockdownu, tedy zásadnímu omezení života lidí i ekonomiky kvůli epidemii covidu-19. Jakékoli rozhodnutí podle něj bude na expertní skupině epidemiologů, premiér ho bude akceptovat. Definitivně by mohlo padnout příští týden, nejspíš už na jeho počátku.
10.10.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21432 článků)

Čeští vědci vyzývají k nekompromisnímu osobnímu lockdownu. Smrt hrozí tisícům lidí

 
K přísnému a nekompromisnímu „osobnímu lockdownu” vyzvala skupina českých vědců vzhledem k rekordnímu nárůstu počtu lidí s covidem, který Česko zatěžuje v posledních dnech, přičemž křivka růstu exponenciálně roste. Vědci varují, že když obyvatelé nebudou dodržovat bezpečnostní opatření jako nošení roušky, a zejména omezení osobních kontaktů, budou umírat tisíce lidí.
15.10.2020 08:55 |

podobné články

VIP matky se hroutí, že nemůžou kvůli lockdownu na řasy, říká Hanychová

 
Agáta Hanychová (35) vyzvala na Instagramu své sledující k tomu, aby nosili roušky a začali používat zdravý rozum. Po vyhlášení polovičního lockdownu vládou není podle moderátorky rozhodně nutné panikařit.
22.10.2020 15:50 |

podobné články

Lockdown zabíjí víc lidí než jich zachrání, tvrdí ekonomové: Krutá daň z uzávěry v Británii

 
Přední ekonomové vystoupili proti lockdownu, celkové uzavření ekonomiky a společenského života totiž podle nich více lidem uškodí, než jim pomůže. Specialisté proto britskému ministerstvu financí předložili řadu důkazů svého tvrzení v naději, že si vláda v čele s premiérem Borisem Johnsonem rozhodnutí ještě rozmyslí, uvedl list Daily Mail. Zmiňovali jak negativní dopad lockdownů na duševní zdraví lidí, tak například růst nezaměstnanosti.
22.10.2020 19:40 |

podobné články

„Všichni věřili, že nic nenastane.“ Blatný po dotazu Tvarůžkové těžko hledal slova

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zdůraznil, že pro nový protiepidemický systém PES je nezbytné, aby platil nouzový stav. Že by nás čekalo období „od lockdownu k lockdownu“, by prý mohl systém pohlídat. „Snaha je, aby tomu (neustálému zavírání) tak nebylo... Nemohu to vyloučit,“ řekl v Interview ČT24. Čas pro vytvoření tabulky dle něj dříve byl, akorát jsme prý v létě „všichni věřili, že se po první vlně nic nestane“. „Jsme všichni odjížděli na dovolené, vraceli jsme se z dovolených,“ dodal s tím, že to, aby nepřišla druhá vlna koronaviru na podzim „bylo to jakési přání velké části populace“. Odpovědi na otázku, zdali se vládní činitelé řídili přáním veřejnosti, se snažil vyhnout.
13.11.2020 21:21 |

podobné články

Petr Dufek: Průmysl jede dál lockdownu navzdory

 
Na rozdíl od jarního uzavření ekonomiky se průmyslu dařilo i v době, kdy česká ekonomika vstupovala do podzimního lockdownu. Navíc i nové zakázky naznačují, že průmyslu nedojde dech ani v dalších měsících.
08.12.2020 14:50 |

podobné články

Jedna z nejkrásnějších operních pěvkyň přišla o práci ve Vídni. Kvůli teroristickému útoku a lockdownu si nezazpívá

 
V listopadu se měla operní pěvkyně Kateřina Kněžíková objevit ve dvou velkých projektech. Debut s Vídeňskými symfoniky v koncertní síni Musikverein se kvůli útokům a lockdownu musel zrušit a koncerty pod taktovkou Sira Johna Eliota Gardinera s Českou filharmonií potkal stejný osud. „Ani nedokážu vypovědět, jak mě to hrozně mrzí,“ řekla Super.cz Kateřina Kněžíková.
13.12.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kněžíková (20 článků)

Velkorysá podpora nestačí: Němci protestují proti lockdownu, lídr se na demonstraci nakazil

 
Od středy život v Německu výrazně utichne, země míří do tvrdšího lockdownu. Přestože se zdá, že zde nad zpřísňováním opatření panuje všeobecná společenská shoda, propukly o víkendu na několika místech lokální demonstrace. Zasahovalo během nich několik tisícovek policistů.
14.12.2020 14:30 |

podobné články