Článek

Ministři jedou na teambuilding. Babiš pro ně má na zámku příjemnou zprávu

 
Kdo chce být ve vládě Andreje Babiše (ANO), musí být ranní ptáče nebo raději nespat vůbec. Není totiž výjimkou, když se ministři sjíždějí na zasedání do Strakovy akademie i před šestou hodinou ranní. Pro novináře to znamená být na „place“ po páté. S tím má být ale od nového roku konec. Premiér oznámí změny svým ministrům na víkendovém teambuildingu na zámku ve středních Čechách.
08.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)
Podobné články

Teambuilding se zvrtnul: Pracovníci banky si utahovali z poprav ISIS, dostali padáka

 
Teambuilding je událostí, při které se zaměstnanci sblíží se svými kolegy a zažijí nějakou tu legraci při mimopracovních aktivitách. Někdy se ale může dosti zvrtnout. Své o tom ví šest zaměstnanců britské banky HSBC, kteří si utahovali z poprav ISIS.
07.07.2015 11:25 |

podobné články

Teambuilding, vaše noční můra

 
Máte rádi svou práci i společnost, ve které trávíte většinu svého dne. Zvykli jste si i na své kolegy, se kterými sdílíte kancelář. Ano, i když jste introvert, toto všechno jste zvládli. Jestli ale existuje ve vašem životě nějaká noční můra, která se každoročně opakuje, je to firemní  teambuilding.  Nyní vám představíme pár osvědčených triků, jak tento společný firemní výlet bez úhony přežít.
19.11.2015 12:35 |

podobné články

Babiš vyvezl vládu na „teambuilding“: Večeře v pivovaru, noc na zámku

 
Na neformální výjezdní zasedání vyrazili v neděli ministři Babišovy vlády na zámek Štiřín. A i když je patrně čekala kritika za to, že se houfně omlouvají ze sněmovních interpelací, za což si je vzala tento týden na paškál i opozice, jinak šlo o událost v odlehčenější atmosféře. Babiš vzal dokonce ministry autobusem do pivovaru. A i když v minulosti uvažoval ještě coby šéf státní kasy o prodeji Štiřína, nyní jasně vzkázal, že se nic prodávat nebude.
09.12.2018 16:20 |

podobné články

Babiš zorganizoval vládní „teambuilding“. Takhle to dopadlo

 
K neformální debatě o možných změnách zákonů i o dalších projektech se dnes odpoledne sešli členové vlády ANO a ČSSD premiéra Andreje Babiše (ANO) na zámku Štiřín v Kamenici u Prahy. Probrat by mohli také priority ve svých resortech na příští rok. Další běžné zasedání vlády se uskuteční ve středu.
09.12.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Votava (LEV 21): Noční vlci a malá česká Karkulka

 
Už jedou ! Už jedou ! Noční vlci už jedou…. !! Ta zpráva o „krvelačné smečce“ Nočních vlků se rozšířila z médií, rychlostí blesku i do těch nejzapadlejších koutů našich vesniček. I má stařičká sousedka na berounské chalupě po těchto zprávách, s hrůzou v očích utíkala pustit psa, zamknout dveře od baráku i vrátka od kurníku. Vzpomněla si zcela jistě na tu pohádku o zlém vlkovi a nebohé Karkulce. Chudák celá strachy, zalezla nejspíš pod peřinu.
10.05.2016 20:25 |

podobné články

Masáž z pohodlí domova aneb romantika ve dvou

 
Masáž je bezesporu příjemná záležitost, která se dá provádět i z pohodlí domova. Když samozřejmě pomineme sportovní typy masáže, kde jsou nutné zkušené ruce maséra a cíleně vedené tahy. Pokud se budeme však bavit o rozmazlující masáži, kde stačí jen doteky, tření, hlazení a příjemná atmosféra, můžeme si jí dopřát i doma. Jak na to si prozradíme v dnešním článku. Nakonec může taková masáž být i vynikající předehra. Zatáhněte závěsy a zapalte vonné svíce Pro uvolňující a relaxační masáž je bezesporu lepší přítmí, a pokud si zrovna nepotrpíte na svíčky, můžete si rozsvítit lampičku. Vytvořit pravou atmosféru je velmi důležité, bez ní by to zkrátka nebylo ono. Připravte si po ruce všechny důležité předměty, které budete k masáži potřebovat. Olej, papírové utěrky, ručník, podložku či starší prostěradlo další pomůcky. Záleží, pro kterou masáž se rozhodnete. Zda čokoládovou, medovou, lávovými kameny, horkými mušlemi a další. Zpříjemnit si tento proces můžete i příjemnou hudbou. Masáž si můžete s partnerem vzájemně opětovat. Proč by měl chrochtat blahem jen on? Medová masáž Tato masáž je velmi příjemná a spočívá spíš k přikládání rukou a jemném popleskávání. Med utvoří takovou hustější a lepkavou hmotu, protože naváže na sebe toxiny v těle. Jde o detoxikační a navíc hodně příjemnou proceduru, která je vhodná při únavě, vyčerpání a napětí. Med navíc omlazuje pokožku. Čokoládová masáž Každý milovník čokolády si tuto masáž zamiluje. Poskytuje tělu hluboký pocit pohody, relaxace, uvolňuje napětí ve svalech a ženy ocení, že pomáhá odstraňovat celulitidu. Kakao obsahuje vitamíny, minerály a ty mají omlazující a vyživující účinky. Zároveň kakao umí blokovat procesy předčasného stárnutí a má antioxidační efekt. Podporuje prokrvení pokožky, stimuluje metabolismus pleti a rozjasňuje pokožku. Pokud nemáte masérské pomůcky, nezoufejte. Připravit si emulzi můžete i doma. Postačí smíchat kokosový olej nebo máslo s kakaem a trochou rozpuštěné čokolády na vaření. Tato masáž umožní nejen masírovat tělo partnera, ale vzájemně... Čtěte více Příspěvek Masáž z pohodlí domova aneb romantika ve dvou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2015 09:01 |

podobné články

Kriminálníky nevychovávám! Pro učitele otevírání zámků šperhákem Karla je Lockpicking sport

 
Otevírání zamknutého zámku bez klíče je pro něj zábavou a sportem. Lockpicking, neboli Otvírání zámků šperhákem, Karel Izera (43) dokonce vyučuje. Tvrdí, že mu ale nejde o výchovu kriminálníků. Prý by s tímto způsobem dnes moc nepochodili. Proč je dobré propadnout tomuto zámečnickému koníčku? Uvažoval někdy o odemykání zámků na zábradlích a mostech? A proč by dnešní zlodějíčci tento um nedocenili?
13.01.2019 10:20 |

podobné články

Majitel zámku Moravský Krumlov přesun epopeje zatím nedovolí

 
Společnost Incheba nepustí zástupce pražské galerie do svého moravskokrumlovského zámku a neumožní tak stěhování Slovanské epopeje. Radovan Ježovič z Incheby řekl, že firmě se nelíbí postup Prahy v kauze stěhování epopeje. Odůvodnil to pátečním děním na krumlovském zámku, kde zástupci pražské galerie balili obrazy z epopeje pro převoz. Bez vědomí Incheby si najali na ostrahu zámku bezpečnostní službu.
11.10.2010 09:20 |

podobné články

Národní památkový ústav: Léto na zámku Duchcov bude plné barev

 
Hudba, tanec, výstavy, výtvarné kurzy i modelářský festival zpříjemní návštěvníkům pobyt na duchcovském zámku v průběhu letních prázdninových měsíců. Správa zámku a její partneři pro vás připravují bohatou programovou nabídku. Na své si přijdou malí i velcí. Na zámku potkáte nejen Giacoma Casanovu, ale i armádu cínových vojáčků, prince Parida, klíčovou postavu trójské války, či působivé divadelní kostýmy, připomínající trendy šlechtické oděvní kultury, a mnoho dalších překvapení.
08.07.2017 09:55 |

podobné články

Atraktivní, nebo ošklivý? Vliv má vůně!

 
Obličej ženy připadá ženám i mužům jako atraktivnější, když při pohledu na něj cítí příjemnou vůni. Dokázali to vědci z Philadelphie, kteří však také zjistili, že příjemný parfém vonící pozorovatelům nepomáhá člověka omladit. V prostředí s příjemnou vůní je tentýž obličej hodnocen atraktivněji než v prostředí s nelibým zápachem, ale nikoli jako mladší.
06.06.2014 07:35 |

podobné články

Zeman překvapil návštěvníky zámku. Přišel si poslechnout šéfprotokolistu Forejta

 
Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt čas od času působí v roli průvodce na zámku v Konopišti. Rád přistoupil na to, že na zámku bude občas k dispozici, protože se velmi zajímá o historii. Především o rod Habsburků a poslední příslušníky jejich rodu. O jeho výklad je prý obrovský zájem. Při poslední prohlídce však návštěvníci zámku zůstali jako opaření. Přišel mezi ně prezident republiky Miloš Zeman.
03.09.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

NPÚ: Zachráněná renesance na zámku v Náměšti

 
V létech 2017 - 2018 probíhala rozsáhlá rekonstrukce a restaurování vstupního křídla a vnitřního arkádového nádvoří zámku v Náměšti nad Oslavou. Kromě obnovy omítkových vrstev obou částí zámku byla stěžejním úkolem těchto prací záchrana nejcennějších renesančních prvků architektury zámku, renesančního arkýře na jihovýchodním nároží paláce a bohatě zdobených arkád vnitřního nádvoří.
10.12.2018 18:55 |

podobné články

Ministři se setkají neformálně na štiřínském zámku. Co budou probírat?

 
Ministři kabinetu ANO a ČSSD Andreje Babiše (ANO) se sejdou dnes odpoledne na zámku Štiřín v Kamenici u Prahy. Na neformálním adventním setkání by neměli přijímat rozhodnutí, chtějí mluvit spíše o záležitostech, na něž nezbývá při obvyklých schůzích čas. Další běžné zasedání vlády se uskuteční ve středu. Vyplývá to z informací ČTK.
09.12.2018 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Dara Rolins se ukázala v bikinách a bez make-upu. Tohle tělo by chtěl mít doma každý

 
Dara Rolins si užívá teplo na nádherném ostrově Bali. Tentokrát nejela s dcerou Laurou či partnerem rapperem Rytmusem. Rozhodla se udělat netradiční teambuilding pro sebe a své tanečnice, které už zná léta. Holky spolu tráví čas na ostrově a čerpají sílu na hromadu práce, která je tu u nás po návratu čeká.
16.10.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2427 článků)

ČT chystá sitcom z prostředí slevového internetového obchodu

 
Česká televize odvysílá 31. března první díl sitcomu Marta a Věra s názvem Teambuilding. Seriál se bude odehrávat v prostředí fiktivního slevového serveru Leevně.cz. V hlavních rolích vystoupí Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška. Režiséry jsou Jaroslav Fuit a Zdeněk Dušek.
20.03.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (241 článků) , Barbora Poláková (225 článků) , Zdeněk Dušek (10 článků) , Sabina Remundová (39 článků) , Jaroslav Dušek (81 článků) , Zdeněk Liška (3 články)

Česká televize chystá seriál z prostředí slevového serveru

 
Sitcom Marta a Věra, jehož první díl s názvem Teambuilding odvysílá Česká televize 31. března, zavede diváky do prostředí fiktivního slevového serveru Leevně.cz. V hlavních rolích hrají Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška. Režiséry cyklu jsou Jaroslav Fuit a Zdeněk Dušek. Osm osmadvacetiminutových dílů natočila tvůrčí skupina kreativního producenta Michaela Reitlera za 12 dní.
21.03.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (241 článků) , Barbora Poláková (225 článků) , Zdeněk Dušek (10 článků) , Sabina Remundová (39 článků) , Jaroslav Dušek (81 článků) , Zdeněk Liška (3 články)

Netradiční teambuilding polských poslanců: absolvují vojenský výcvik

 
Polští poslanci, kteří budou chtít přispět ke zvýšení obranyschopnosti země, se budou v květnu moci zúčastnit speciálního vojenského výcviku. Zatímco vládní poslanci na něj už hlásí, opozice snahu šéfa dolní komory považuje za trapné hraní na vojáčky.
06.03.2015 10:11 |

podobné články

Teambuilding u Putina. Jak si Česko stojí vůči Rusku?

 
Miloš Zeman si zajel do Ruska a ukázal, jak vypadají vztahy mezi Českem a Ruskem. Nemáme ale na víc?
01.12.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Babiš zprávu OLAF o Čapím hnízdě nečetl. Jestli ji zveřejní, rozhodují právníci

 
Ministerstvo financí si nechává zpracovat právní analýzu, zda může zveřejnit zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o vyšetřování farmy Čapí hnízdo. O povolení zveřejnit zprávu požádalo i OLAF, řekla dnes novinářům ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Informace, které bude možné zveřejnit, by chtěla poskytnout v řádu dnů. Kvůli padesátimilionové dotaci pro farmu Čapí hnízdo byl v Česku obviněn premiér Andrej Babiš (ANO).
28.12.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)