Článek

Ministr P. Dobeš: S dodavatelem CRV jednáme o finančním narovnání

 
Ministerstvo dopravy jedná s dodavatelem nového Centrálního registru vozidel společností ATS – Telcom Praha a.s. o finančním narovnání.
22.10.2012 19:10 |

podobné články

Podobné články

Ministr Dobeš: Prokáže-li se vina dodavatele CRV, budeme požadovat náhradu škody

 
Po problémech během prvního dne spouštění je nová aplikace CRV v provozu. Na některých registračních místech se ještě objevují provozní nedostatky, které jsou operativně odstraňovány. Dále by už nemělo docházet k žádným zásadním komplikacím.
10.07.2012 17:50 |

podobné články

Ministr dopravy Dobeš v prosinci skončí

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) v prosinci odstoupí bez ohledu na funkčnost systému Centrálního registru vozidel (CRV) z funkce. Uvedla to Česká televize. K rezignaci jej v úterý vyzvalo předsednictvo strany.
14.11.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků)

Ministr dopravy Dobeš skončí v prosinci, Peake ho má za zbabělce

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) v prosinci odstoupí bez ohledu na funkčnost systému Centrálního registru vozidel (CRV) z funkce. K rezignaci jej v úterý vyzvalo předsednictvo strany. Šéfka strany Karolína Peake označila Dobešovo rozhodnutí odejít až v prosinci, a nikoliv ihned, za zbabělost.
14.11.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Nový registr vozidel: Muž měl po třech dnech štěstí, podařilo se mu odhlásit auto

 
Problémy s novým centrálním registrem vozidel (CRV) přetrvávají i ve středu, třetí den od chvíle, kdy byl spuštěn. Štěpán Smutný se na odboru dopravy libereckého magistrátu pokoušel odhlásit svůj vůz od pondělí. Povedlo se mu to teprve ve středu a patří tak mezi šťastnější občany. CRV totiž stále nefunguje tak, jak by měl.
11.07.2012 11:00 |

podobné články

MD: Systém Policejního prezídia komplikuje plné využití CRV

 
Státní tajemník Ministerstva dopravy Miroslav Drobný se dnes dopoledne osobně vydá na Policejní prezídium ČR, aby spolu s pracovníky prezídia vyřešili nefunkčnost jejich sítě, která komplikuje plné využití CRV.
25.07.2012 11:00 |

podobné články

MD: Registr funguje. Lokální problémy se samotnou funkčností nesouvisí

 
Technický tým, který průběžně monitoruje funkčnost systému CRV, nezaznamenal jakékoli systémové pochybení, které by mělo vliv na fungování CRV.
30.07.2012 10:15 |

podobné články

Ministerstvo dopravy: Přechod na nové dodavatele CRV byl úspěšný

 
Centrální registr vozidel (CRV) po dvou dnech bezproblémového provozu v minulém týdnu zvládnul i pondělní plné zatížení.
08.04.2013 19:15 |

podobné články

Ministerstvu došla trpělivost. Po dodaveteli registru požaduje finanční kompenzace

 
Ministerstvo dopravy jedná s dodavatelem Centrálního registru vozidel o finančním narovnání. Čtyři měsíce po spuštění systém stále nefunguje, tak jak by měl.
22.10.2012 23:05 |

podobné články

Narovnání s církvemi se dalo do pohybu. Vládní komise zasedla

 
Vládní komise pro narovnání vztahu s církvemi chce určit poměr mezi majetkem, který by stát vrátil církvím, a finančním narovnáním. Nebude přitom znovu otevírat otázku ocenění církevního majetku zabaveného komunistickým režimem. Využije částek zmíněných ve vládním návrhu z roku 2008, které vzešly z analýz Výzkumného ústavu zemědělské ekonomiky a společnosti Ernst & Young. Členové komise se na tom dnes shodli na svém prvním jednání. Informoval o tom mluvčí ministerstva kultury Stanislav Brunclík.
19.04.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Brunclík (24 článků)

Ministerstvo dopravy zajistí provoz Centrálního registru vozidel i po skončení současné smlouvy

 
Vláda dnes vzala na vědomí prodloužení stávajícího kontraktu na provoz Centrálního registru vozidel (CRV) se současným dodavatelem na maximálně 18 měsíců za zhruba 45 milionů korun. Ministerstvo tak reaguje na rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, které zrušilo z formálních důvodů zakázku na levnější provoz registru vozidel.
31.08.2015 19:16 |

podobné články

Dobeš: Když ministerstvo školství nevyčerpá dotace EU, nemám problém rezignovat

 
Kdyby ministerstvo školství nevyčerpalo peníze z fondů EU, ministr Josef Dobeš (VV) rezignuje. Dobeš to dnes řekl v České televizi. Kvůli chybám bude ministerstvu zřejmě pozastaveno čerpání v programu s rozpočtem 53 miliard korun. Dobeš minulý týden slíbil nápravu do tří měsíců. Problémy s čerpáním evropských dotací už stály v minulosti křeslo někdejší ministryni školství Danu Kuchtovou.
08.01.2012 15:15 |

podobné články

Skončil jsem ve VV, hlásí Dobeš. Podle Klasnové kolem sebe nezodpovědně kope

 
Bývalý ministr školství Josef Dobeš opustil Věci veřejné, nezaplatil pravidelný členský příspěvek. Potvrdil, že už nechce být členem strany. Zvažuje také, že opustí poslanecký klub VV a Sněmovnu. Karolína Peake jeho postoj odmítla s tím, že Dobeš nezaslal VV rezignaci na členství ve straně. Další místopředsedkyně Kateřina Klasnová se pozastavila nad tím, proč Dobeš řeší tuto věc přes média.
06.04.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Kristýna Kočí už mě podruhé vypekla, přiznal se Josef Dobeš

 
Bývalí poslanci Josef Dobeš a Kristýna Kočí. Oba spolu byli ve Věcech veřejných: Dobeš místopředseda a ministr školství, Kočí předsedkyně poslaneckého klubu. Dobeš ParlamentnímListům.cz řekl, že ho Kočí už podruhé „vypekla“.
11.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Ministr J. Dobeš: Učitel není námezdní dělník

 
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš odsuzuje postup některých ředitelů škol, kteří svým učitelům s koncem školního roku dávají na letní prázdniny výpověď, aby jim během této doby nemuseli vyplácet výplatu. Ředitelé tak po náročném školním roce učitelům odpírají nárok na poctivé volno o školních prázdninách. Takovou praxi považuje ministr Dobeš za velmi nemravnou a neetickou.
24.07.2011 09:40 |

podobné články

Registr vozidel naběhl a funguje

 
Centrální registr vozidel (CRV) ve čtvrtek ráno naběhl a úředníci začali odbavovat klienty. Neopakuje se tak situace z předchozích dní, kdy nestabilní systém vykazoval závažné chyby a nefungoval. Ministr dopravy Pavel Dobeš (LIDEM) spojil s funkčností systému svou budoucnost a zavázal se, že nebude-li fungovat, skončí ve vládě.
26.07.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků)

Dobeš: Registr vozidel běží. Díky za obrovské pracovní nasazení

 
Díky vytrvalosti všech zainteresovaných stran, aktivní práci IT odborníků, stejně jako trpělivosti úředníků na obcích, ministr dopravy splnil ultimátum ze úterý 24. července: systém CRV nekolabuje, běží bez komplikací a agenda na úřadech je vykonávána. Od čtvrtečního rána do pátečních 14.00 hodin bylo na úřadech přihlášeno 2 396 nových vozidel, provedeno 2 661 přeregistrací a 529 výměn technických průkazů a registračních značek.
27.07.2012 16:45 |

podobné články

Praha otáčí s opencard, s dodavatelem chce jednat

 
Pražští radní v pátek při přerušeném jednání odebrali opencard z kompetence radního pro informatiku Jana Vašíčka (TOP 09). Kauzu převzal primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) a oznámil vznik pracovní skupiny specialistů, která bude jednat s dosavadním dodavatelem eMoneyServices (EMS).
06.06.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (657 článků)

TAG Heuer je oficiálním dodavatelem týmu Volkswagen ve WRC

 
Volkswagen Motorsport vítá nového silného partnera. Proslulý výrobce hodinek a doplňků TAG Heuer se stal oficiálním dodavatelem mistrů světa v rallye 2013 a současných lídrů průběžného pořadí WRC.
27.08.2014 15:00 |

podobné články

Tichý (ANO): U koho skončily miliónové příjmy z prodeje reklamy v Radničních listech?

 
Hnutí ANO již před komunálními volbami v roce 2014 opakovaně kritizovalo formu i obsah vydávání olomouckého městského informačního periodika - Radničních listů. Po usednutí do zastupitelských lavic a redakční rady Radničních listů jsme usilovali o provedení zásadních změn vedoucích především k větší objektivitě a vyváženosti obsahu. Pozornost jsme upřeli také na samotný smluvní vztah města s dodavatelem Radničních listů. Ukázalo se, že naše kritika nehospodárného nakládání s veřejnými prostředky byla oprávněná. Pod tlakem našich argumentů vedení města zrušilo původní smlouvu s dodavatelem Radničních listů a vypsalo novou, tentokrát transparentnější soutěž. Výsledkem je, že po devíti letech bude cena za vydávání Radničních listů třetinová, což představuje úsporu téměř deset milionů korun.
11.02.2016 04:35 |

podobné články