Článek

Ministr Bartoš: Vladimír Putin se už dočista zbláznil

 
Komentář na facebookovém profilu k vyhlášení mobilizace v Rusku
22.09.2022 19:30 |

podobné články

Podobné články

Navalnyj: Putin nutí celé Rusko, aby se dívalo na hokej. Už se zbláznil, jako Stalin. Ten si nechal měřit, jak daleko stojí od stromu

 
Vladimir Putin se již dočista zbláznil. Nutí celou zemi, aby sledovala jeho hokejový zápas. Stejně tak dopadl Stalin, který zas nutil své podřízené, aby měřili jeho vzdálenost od stromů. Je to typický příznak toho, že člověk je již příliš dlouho u moci, tvrdí ruský opoziční lídr Alexej Navalnyj.
17.05.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků)

Panoptikum ve Vile: Thomas se dočista zbláznil! Mluví s podprsenkou Zdeničky

 
Pro jedny láska hory přenáší... a jiným zase bere i to málo, co jim bylo shůry dáno. VyVolenému Thomasovi Castellovi (38) po odchodu jeho silikonové žabičky Zdeničky ujíždí půda pod nohama. Máme pro vás 5 nezvratných důkazů, že se tenhle svalnatý samec definitivně zbláznil!
22.09.2013 05:15 |

podobné články

Au. To si Bartoš odnese: Pláč a ztracené hlasy, ač to myslel dobře

 
Slova předsedy Pirátů Ivana Bartoše o muslimské Evropě se stala terčem posměšků. Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď Bartoš zní jako Okamura a politici a komentátoři na internetu se shodovali, že u voličů Pirátů tyto výroky nebudou přijaty s povděkem. „Tohle je větší salto mortale, než Jurečkova omluva. Jestli on to Bartoš s tou středovostí už kapku nepřehnal?“ trefoval se do Bartoše publicista David Petrla. Youtuber Bratříček se přidal, že Bartoš teď používá termíny, které on raději nevyslovoval. A dle arabisty Singera bylo přistoupit na termín „muslimská Evropa“ Bartošovou chybou.
23.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (38 článků) , Ivana Bartošová (52 článků) , David Daniel (14 článků) , David Singer (1 článek) , Daniel David (4 články) , Daniel Daniel (847 článků) , David David (1363 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , David David (1023 článků) , Daniel Daniel (484 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , Daniel Daniel (847 článků) , David Daniel (4 články)

Dezinformace. „Popravený“ Bartoš vysvětlil výsledek Pirátů

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a šéf STAN Vít Rakušan se vyjádřili k výsledkům, kdy jejich společná koalice skončí na pásce třetí. Jejich kampaň - zejména pirátskou - podle všeho ovlivnily dezinformace, hovořil o tom Bartoš. "Ovlivnilo to to, jak se choval premiér v průběhu celé kampaně," uvedl Bartoš.
09.10.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (540 článků) , Ivan Ivan (2515 článků)

Blesk na prohlídce bytu, kde bydlel Topolánek!

 
Mirek Topolánek to má rád pod zadkem dřevěné. A když už Lucie Talmanová uklízí, tak dočista dočista… To jsou snad jediné intimní informace, jež lze teď vyčíst z bytu, který milenecká dvojice opustila.
06.01.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2423 článků) , Lucie Talmanová (131 článků)

Vnitro neobnoví smlouvu s firmou Dočista, spojovanou s Langerem

 
Ministerstvo vnitra neobnoví s firmou Dočista smlouvu na praní prádla pro celý resort, namísto toho vypíše veřejnou soutěž. Uvedly to středeční Hospodářské noviny.
12.01.2011 08:20 |

podobné články

Vnitro nemůže najít doklady o podezřelé zakázce pro firmu Dočista

 
Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra (ZSMV) nemůže najít doklady o tom, za jakých okolností získala firma Dočista zakázku v hodnotě 54 milionů na praní prádla pro resort.
14.01.2011 08:30 |

podobné články

Firma Dočista chce po vnitru miliony za sporný tendr z doby Ivana Langera

 
Městský soud v Praze se bude v pondělí zabývat žalobou, kterou se společnost Dočista domáhá na Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra (ZSMV) zaplacení téměř 7,5 milionu korun s úroky. Spor souvisí s problematickou zakázkou na praní a chemické čištění prádla z doby ministra vnitra Ivana Langera (ODS).
05.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (692 článků)

Za nevýhodnou smlouvu s firmou Dočista nemůžu, hájí se Langer

 
Za předražené zakázky pro firmu Dočista od ministerstva vnitra je podle tehdejšího ministra Ivana Langera zodpovědný tehdejší šéf Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Oldřich Vytiska.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (692 článků)

Vnitro má za předražené praní „dočista“ doplatit milióny

 
Ministerstvu vnitra se dál prodražuje nevýhodná zakázka na praní a chemické čištění prádla, kterou resort za vedení Ivana Langera (ODS) bez výběrového řízení zadal v roce 2008 společnosti Dočista.
10.05.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (692 článků)

Zrzka Geislerová dočista zešílela: Zcela nahá běhala po Lucerně!

 
Čtyři měsíce po porodu herečka Aňa Geislerová (37) už zase řádí jako černá ruka. Zdárně se zbavila svých těhotenských kil a své nahé tělo ukazuje přímo v centru Prahy. Nahá pobíhá v Lucerně, intimní partie ji kryje jen papírová krabice. Opravdu Geislerová dočista zešílela?
28.10.2013 18:50 |

podobné články

Pirátem jsme každý od narození. Ale někomu bohužel systém vymyje mozek dočista, myslí si pirátský uchazeč o Senát Kučera

 
ROZHOVOR Ve volebním obvodě Rychnov nad Kněžnou kandiduje na senátora za Piráty Roman Kučera. ParlamentnímListům.cz v rozhovoru mimo jiné vysvětlil, co znamená býti pirátem. „Znamená to především svobodně a kriticky myslet. Mít právo myslet si, co chci, a sdílet tyto myšlenky s kým chci. Každý člověk se narodí jako pirát. Systém mu začne odmalička vymývat mozek a mnohým ho, bohužel, vymyje dočista. Oběť začne myšlenky rozdělovat na zakázané a povolené, nechá si třeba vnutit, že jeho myšlenku může někdo jiný tak nějak duševně vlastnit. Taková blbost! No a člověk, který se tímhle nechá semlít, přestává být pirátem."
09.09.2014 01:21 |

podobné články

Španělsko po „opičím Ježíšovi“ zase v šoku: Restaurace vzácné plastiky dopadla děsně

 
Španělská církev čelí vlně kritiky a posměchu ve světě. Může za to zrestaurování dřevěné sošky svatého Jiří ze 16. století, kterou na objednávku církve provedl ve městečku Estella jeden učitel výtvarné výchovy.  Na internetu začaly masově kolovat snímky před a po restauraci. „Umělec“ plastiku vypral „dočista dočista“ - plastika slavného rytíře nyní hýří zářivými barvami, v kontrastu s původní podobou.
27.06.2018 08:30 |

podobné články

Vladimír Putin v Praze?

 
Prezident Ruské federace Vladimir Putin možná již brzy zamíří do České republiky – soukromě. Pokud se bude dařit ruským hokejistům na nadcházejícím mistrovství světa v Ostravě a Praze, mohl by jim Putin vyjádřit podporu přímo v hledištích. Informuje o tom server HlídacíPes.org s poukazem na to, že by tak Putin mohl českému prezidentovi Miloši Zemanovi oplatit cestu do Moskvy.
21.04.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků)

Vladimír Putin dnes nepotěšil ty, kteří mu předhazují, jaký je diktátor. Analytička Salminen rozebírá celý jeho výroční projev

 
Ruský prezident Vladimir Putin pronesl projev před Federálním shromážděním. Analytička Veronika Sušová-Salminen si ho vyslechla a zhodnotila Putinovy myšlenky, které považovala za vůbec nejzajímavější. Putin se vyjadřoval k domácí politice i k mezinárodnímu dění. Pokud jde o domácí scénu, zatím prý není jisté, zda bude Putin znovu kandidovat na prezidenta, ale ať už to bude, jak chce, Rusko chce samo rozhodovat o svém osudu a nenechá si radit zvenčí.
01.12.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků)

Vladimír Franta: Vladimir Putin muž z budoucnosti. Proděravěl americký raketový deštník

 
Putin představil nebalistické jaderné rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon s neomezeným doletem, jakož i tělesa 20krát rychlejší než zvuk včetně laserů. Bude Pentagonu nyní stačit vojenský rozpočet na příští rok čítající 760 miliard dolarů? Vstoupilo Rusko do nové éry? Putin narýsoval ruskou vojenskou iniciativu jdoucí ruku v ruce se sociálními reformami majícími umožnit Rusům kvalitnější život, komfortnější podnikání i dobu dožití. Je toto vše prezidentskou předvolební rétorikou? Putin ujistil, že nové kroky Ruska neporušují dříve stvrzené mezinárodní dohody.
02.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků)

Reuters: Vladimir Putin rozhodne naprosto o všem. Je v pozici, kdy určuje budoucnost. Vítězí

 
Dle agentury Reuters se nyní prezident Ruské federace Vladimir Putin nachází v situaci, kdy právě on může rozhodnout, jaká bude budoucnost Ukrajiny, Ruska, ale i Evropy jako takové. Vladimir Putin sám na sebe nahlíží jako na spasitele svého národa, ve Spojených státech amerických a v Evropě je však na něj nahlíženo jako na hrozbu nového světového pořádku.
24.02.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků)

Abramovič přecenil svou roli, Putin na každého oligarchu něco má, říká exministr Svoboda

 
Poslední mírové rozhovory mezi Ukrajinou a Ruskem hodnotí obě strany jako konstruktivní. Někdejší ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) v nich vidí naději na začátek konce války. Vladimir Putin podle něj v tuhle chvíli tahá za kratší provaz a politicky prohrál. Přítomnost Romana Abramoviče u jednání s Ukrajinou prý žádný význam neměla, podobného prostředníka Vladimir Putin nepotřebuje.
31.03.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4620 článků) , Roman Abramovič (91 článků) , Cyril Svoboda (439 článků)

Šéfkuchař Sheen: Co usmaží, čím podleje?

 
Herec Charlie Sheen (45) se asi dočista pomátl! Co si každý myslel už několik týdnů, herec nyní sám přiznal. "Zbláznil jsem se," řekl ve své nové kuchařské show. Poté, co Sheena vyhodili ze seriálu Dva a půl chlapa, se rozhodl natáčet kulinářskou show, při které bude vařit a předvádět lidem své nejlepší recepty. Co nám usmaží a jaké drogy bude přidávat do hrnce jako ingredience?
11.03.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (484 článků)