Článek

Ministr Bartoš: Obce můžou snadněji získat peníze

 
Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zvýhodnění obcí z Hospodářsky a sociálně ohrožených území
10.11.2023 16:30 |

podobné články

Podobné články

Malé obce můžou z ROP Střední Morava získat 200 milionů

 
Možnost získat ještě dotace z ROP Střední Morava se neplánovaně naskytla malým obcím v Olomouckém a Zlínském kraji. Výbor Regionální rady totiž rozhodnul o vypsání výzvy zaměřené na rozvoj území na venkově, do které se můžou přihlásit obce s počtem 500 až 5 000 obyvatel. Na rekonstrukce veřejných prostranství či místních komunikací můžou čerpat 200 milionů korun.
29.01.2015 12:16 |

podobné články

Bartoš byl už podruhé u Pavla. Oceňuje prezidentův zájem o regiony

 
Vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) na schůzce s prezidentem Petrem Pavlem mluvil o problematice regionálních nerovností v Česku. Bartoš ocenil, že se Hrad o tyto otázky intenzivně zajímá a spolupracuje s jeho ministerstvem, které je má v gesci. Oba politici spolu mluvili také o dostupném bydlení, zrychlení stavebního řízení, podpoře regionů, dotačních programech či digitalizaci, řekl Bartoš novinářům po schůzce na Pražském hradě.
14.07.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2640 článků) , Ivan Ivan (2837 článků) , Pavel Bartoš (60 článků) , Ivan Ivan (415 článků)

Au. To si Bartoš odnese: Pláč a ztracené hlasy, ač to myslel dobře

 
Slova předsedy Pirátů Ivana Bartoše o muslimské Evropě se stala terčem posměšků. Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď Bartoš zní jako Okamura a politici a komentátoři na internetu se shodovali, že u voličů Pirátů tyto výroky nebudou přijaty s povděkem. „Tohle je větší salto mortale, než Jurečkova omluva. Jestli on to Bartoš s tou středovostí už kapku nepřehnal?“ trefoval se do Bartoše publicista David Petrla. Youtuber Bratříček se přidal, že Bartoš teď používá termíny, které on raději nevyslovoval. A dle arabisty Singera bylo přistoupit na termín „muslimská Evropa“ Bartošovou chybou.
23.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (38 článků) , Ivana Bartošová (54 článků) , David Daniel (17 článků) , David Singer (1 článek) , Daniel David (7 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , David David (1728 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , David David (1297 článků) , Daniel Daniel (618 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , Daniel Daniel (1044 článků) , David Daniel (7 článků)

Dezinformace. „Popravený“ Bartoš vysvětlil výsledek Pirátů

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a šéf STAN Vít Rakušan se vyjádřili k výsledkům, kdy jejich společná koalice skončí na pásce třetí. Jejich kampaň - zejména pirátskou - podle všeho ovlivnily dezinformace, hovořil o tom Bartoš. "Ovlivnilo to to, jak se choval premiér v průběhu celé kampaně," uvedl Bartoš.
09.10.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (722 článků) , Ivan Ivan (2837 článků)

A nezapomínáme ani na cestovní ruch... Ministr Bartoš shrnul své úspěchy do pěti tweetů

 
Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) na Twitteru v sérii příspěvků vypočítal, kolik peněz vyjednal pro regiony, města a obce nebo na podporu bydlení a regionálního cestovního ruchu. Jedná se například o 2,55 miliardy pro města a obce nebo 700 milionů na pomoc oblastem po živelných katastrofách.
07.09.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků) , Ivan Ivan (415 článků)

Mě už to skutečně vytáčí. Šéf Pirátů Bartoš našel souvislost mezi Clintonovou, Babišem a odpůrci Brexitu

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš nechápe, jak někdo, kdo si říká demokrat, může mluvit o tom, že je demokracie přežitkem, shazovat klidně milionové skupiny lidí. „Tak vznikají nálepky typu ‚kavárna‘ a nelze se divit. Demokracie buď je, anebo není,“ sdělil na Facebooku předseda Pirátů Ivan Bartoš v den vítězství Donalda Trumpa. Ignorování nebo shazování rovného hlasu v rámci paušalizace, že můžou za to staří, může za to venkov, města, mladí, nevzdělaní, je podle něj skutečná cesta do pekel. „Tak vznikají politické elity a odtržení politiky od reálného života. Bohužel, koho je dobré a koho není dobré volit, nám už tyto elity a média standardně předkládají dopředu,“ vypozoroval.
09.11.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Ivan Ivan (2837 článků)

Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení?

 
Také bojujete s finančními problémy, které vám zkrátka nedovolí dopřát si vše, co byste chtěla? Pokud je to tak, není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že možností, jak získat peníze, samozřejmě existují. Jednou z takových jsou i výhodné krátkodobé půjčky. Ty jsou na našem trhu považovány za skutečný unikát, a to především díky podmínkám, se kterými jsou spjaté. Nejenom, že je lze získat rychle a jednoduše, ale mnohdy i z pohodlí domova, bez jakéhokoliv dokládání účelu, stejně jako bez složitého dokládání příjmu. V hotovosti, nebo na účet Kromě zmíněných krátkodobých půjček, které jsou nejčastěji spjaty s částkami v řádech tisíců korun, si ale můžete požádat i o sumy, které jsou mnohem zajímavější. Jsou řádově v desítkách, ale i stovkách tisíců korun. A co to pro vás znamená? Samozřejmě možnost, jak můžete vyrazit třeba na vysněnou dovolenou, nebo zrekonstruovat váš současný byt. Na výběr dokonce máte zde dvou možností. Jsou to buď hotovostní půjčky, které naleznete zde, nebo půjčky bezhotovostní. V rámci výběru je samozřejmě jenom na vás, čemu dáváte přednost. Současný úvěrový trh nabídne v rámci obou možností dostatek poskytovatelů. Nebojte se ani procesu schvalování Mnoho lidí má samozřejmě v souvislosti s půjčkou obavy z toho, že nedokáže splnit podmínky, které jsou nastaveny. Už dávno ale neplatí, že by půjčky poskytovaly jenom banky, a že je jejich získání složité a náročné. Příkladem mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, stejně jako půjčky pro nezaměstnané, studenty, nebo také problémové klienty. To vše jsou skupiny osob, které by u banky peníze nezískali, ale v nebankovním segmentu s tím samozřejmě problém nemají. A pokud se na tuto úvěrovou oblast podíváme detailněji, přináší i další výhody. A mezi ty patří: Jednoduché a rychlé vyřízení Využití peněz na cokoliv Bez ověřování bonity a finanční minulosti Příspěvek Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2015 09:01 |

podobné články

Milujete sladké? Snadněji se stanete alkoholikem!

 
Milovníci sladkého se mohou snadněji stát alkoholiky.
12.07.2013 12:45 |

podobné články

Bartoš navrhuje: Miliardu eur na obnovu ekonomiky přesměrovat na péči o uprchlíky

 
Vicepremiér a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) dnes zmínil, že by se Česká republika mohla pokusit o získání svolení Evropské unie k využití miliardy eur z mimořádného fondu obnovy pro péči o ukrajinské uprchlíky. Peníze, původně určené na obnovu ekonomiky po pandemii, které již má Česko přiklepnuté, jsou však zatím vázané na pevně stanovené podmínky Bruselu zahrnující například klimatická a reformní kritéria. Žádný jasný signál, zdali Evropská komise Česku takto naložit s jeho podílem z fondu dovolí, prý Bartoš zatím nezaznamenal.
18.03.2022 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků)

„Ta správná média“. Bartoš jde do akce a vyplulo: Jak to činili komunisté

 
Ministr Ivan Bartoš připravil metodiku, která má připravit o peníze média, která označuje jako konspirační či dezinformační. Sám tomu říká „Vypustit kachnám rybník“. Dlouholetý expert na média a PR Vadim Petrov ale hovoří spíše o praktikách, připomínajících komunisty před rokem 1989. Bartoš na boji proti „kachnám“ spolupracuje s neziskovým sektorem. Jedna ze jmenovaných, společnost Fair Advertising, dle vyjádření pro ParlamentníListy.cz sleduje, kde inzerují firmy, a pak je „upozorňuje skrze veřejný účet na twitteru“.
26.07.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (177 článků) , Ivan Ivan (2837 článků) , Ivan Ivan (415 článků)

Bartoš: Budeme mít až 27 procent

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš, kandidát Starostů a Pirátů na premiéra, mobilizuje voliče, aby opravdu vyrazili k volbám a dovolili Pirátům a Starostům uspět. Bartoš si pomýšlí na zisk přes 27 procent hlasů. Podívejte se, čím chce voliče získat.
07.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků)

Povodí Vltavy: Modernizovaný výtah na Orlické přehradě prodlouží plavební sezonu a převeze i větší lodě

 
Malá sportovní plavidla můžou nyní snadněji překonávat hráz Orlické přehrady na řece Vltavě. Umožní jim to modernizovaný lodní výtah, který uvedl do provozu ministr dopravy Martin Kupka se zástupci Povodí Vltavy a firmy Metrostav. Modernizace vyšla na 122,4 milionu korun, peníze na ni poskytl Státní fond dopravní infrastruktury.
28.05.2022 13:25 |

podobné články

Ministr Kupka: Modernizovaný výtah na Orlické přehradě prodlouží plavební sezonu a převeze i větší lodě

 
Malá sportovní plavidla můžou nyní snadněji překonávat hráz Orlické přehrady na řece Vltavě. Umožní jim to modernizovaný lodní výtah, který uvedl do provozu ministr dopravy Martin Kupka spolu se zástupci Povodí Vltavy a firmy Metrostav.
31.05.2022 07:40 |

podobné články

Babiš už tři roky odmítá jít se mnou do televize. Tak kdo se tu koho bojí, smál se Bartoš. Ale ani Havlíček ho nešetřil

 
Hosty první hodiny Partie Terezie Tománkové byli vicepremiér a dvojnásobný ministr za hnutí ANO Karel Havlíček a předseda Pirátů Ivan Bartoš. Pánové rozehráli slovní box, v němž rána střídala ránu. „Vám se během jednoho týdne podařilo urazit obyvatele Ústeckého kraje. Vám se podařilo urazit Rumunsko. Běžte do toho s větší mírou pokory, a oni vám to ti lidé možná vrátí, ale to, že vy ty lidi popisujete jako loosery, to nejde,“ kroutil hlavou nad Bartošem Havlíček. Ale Bartoš Havlíčka a spolu s ním i šéfa hnutí ANO Andreje Babiše také nešetřil.
15.08.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků) , Ivan Ivan (2837 článků)

Bartoš obvinil Havlíčka, že ANO nechalo sledovat Rakušana

 
Vicepremiér, ministr průmyslu a obchodu i dopravy Karel Havlíček (ANO) a předseda Pirátů Ivan Bartoš se v neděli názorově setkali v Partii Terezy Tománkové na Primě. Ačkoliv se jim na tváří, zejména Bartošově, tkvěl úsměv, téměř celá diskuse se nesla s nadsázkou ve znamení okopávání kotníků a zdvořilého zesměšňování. Tvrdě se střetli například v tom, kdo měl nechat sledovat předsedu STAN Víta Rakušana. Bartoš z toho obvinil hnutí ANO.
15.08.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků)

Buďme silní v lidství. Pirát Bartoš vyložil plán na boj s covidem

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš, pravděpodobný příští ministr pro místní rozvoj a digitalizaci, se vyjádřil ke covidové situaci v ČR. Připomněl, že pandemie nemoci covid-19 je celosvětový problém, ale zdůraznil, že porovnání různých zemí ukazuje, že vláda Andreje Babiše (ANO) postupovala v časech pandemie opravdu špatně. V Česku ve spojitosti s covidem zemřelo přes 32 tisíc lidí, což je s ohledem na počet obyvatel ČR vysoké číslo. A jak by postupoval Bartoš? Nahlédněte.
28.11.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků) , Ivan Ivan (2837 článků)

Bartoš obhájil funkci předsedy Pirátů. Prvním místopředsedou je Kolaja

 
Vicepremiér pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš na celostátním fóru Pirátů obhájil funkci předsedy strany. Ve druhém kole porazil 662 hlasy z 948 senátora Lukáše Wagenknechta, který získal 265 hlasů. Piráty Bartoš povede další dva roky. Prvním místopředsedou byl zvolen  místopředseda Evropského parlamentu Marcel Kolaja.
08.01.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků)

Místopředseda vlády Bartoš bude v Českém Švýcarsku řešit dopady požáru

 
Místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti) dnes navštíví České Švýcarsko, které se vypořádává s následky největšího požáru v České republice. Bartoš bude řešit dopady požáru, jenž zasáhl plochu 1060 hektarů. Drony stále v národním parku nacházejí místa se zvýšenou teplotou. Tam pak míří s technikou hasiči či strážci parku.
20.08.2022 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků) , Ivan Ivan (415 článků)

A jéje. „To NEBYL můj nápad.“ Bartoš přehodil rodná čísla na Rakušana

 
MONITORING SÍTÍ Ministr pro místní rozvoj a digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti) už přes týden čelí kritice kvůli údajnému rušení rodných čísel, které by mělo přijít státní kasu na 56 miliard. Bartoš už vyvrátil, že se rodná čísla úplně zruší a také, že výdaje budou takto vysoké. Za navrhovanou změnou prý navíc ani nestojí on sám, protože návrh vznikl v roce 2009 a nyní o něm bude rozhodovat Ministerstvo vnitra a celá vláda. Velká mediální odezva chystané změny je podle Bartoše jen snahou opozice šířit poplašné zprávy.
02.06.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2837 článků) , Ivan Ivan (415 článků)