Článek

Ministr Babiš: Uvidíte naprosto transparentně, co mu zadám a co vytvoří

 
Jméno Michal Blaha asi znáte. Napsal o mně a o ministerstvu financí spoustu silně kritických článků a sleduje úplně všechno, co uděláme a má na to vždycky jasný názor.
21.03.2017 08:35 |

podobné články

Podobné články

TOP 09: Stát musí dotace do sportu rozdělovat transparentně

 
Stát musí financovat sport jasně, prokazatelně a transparentně. TOP 09 důrazně apeluje na zástupce sportovních svazů a ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, aby všechny dotace pro oddíly a kluby přidělovali maximálně transparentně a účelně. Je nepřijatelné, aby vedení fotbalového svazu nedokázalo vysvětlit důvod neúměrně vysoké dotace sportovnímu klubu Osvětimany, ve kterém figuruje kancléř prezidenta Vratislav Mynář.
05.06.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1009 článků)

NKÚ potvrdil, že písecká nemocnice transparentně a účelně hospodaří

 
Podle Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) Nemocnice Písek, a. s., dobře a transparentně hospodaří. Vyplývá to ze závěrů kontroly NKÚ, která se během letošních prázdnin zaměřila na státní dotace poskytnuté v letech 2009-2012 na nákup zdravotnické techniky. Závěrečný protokol konstatuje, že finance byly využity správně.
03.10.2013 14:00 |

podobné články

Svoboda: Úředník musí umět lobbistům odolat. Po Bémovi žádám vysvětlení

 
Úředník musí být odolní proti lobbistickým tlakům. Po Bémovi žádám vysvětlení Vyjádření předsedy pražské ODS.
26.03.2012 21:14 |

podobné články

Okamura: Nadační fond a Transparency Int. o mě lžou. Žádám omluvu

 
Dovolte mi, abych se touto cestou důrazně ohradil proti lživým pomluvám od zástupců Nadačního fondu proti korupci Karla Janečka a Transparency International ČR na mojí osobu. Žádám tímto také veřejnou omluvu od zástupců obou organizací.
02.02.2013 09:45 |

podobné články

Janeček (OK strana): Žádám prezidenta, aby nepodepsal dohodu mezi Unií a Ukrajinou

 
Žádám, jako odpovědný občan této země, prezidenta Miloše Zemana, aby nepodepsal asociační dohodu mezi Evropskou unií a Ukrajinou.
18.09.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23494 článků)

Vitásková: Žádám ministra spravedlnosti o pomoc v boji s mafií

 
Rozhodla jsem se napsat otevřený dopis ministru spravedlnosti Robertu Pelikánovi, ve kterém žádám o jeho vysvětlení a osobní záruku, že řetězec orgánů činných v trestním řízení zpracovávající dokumenty Energetického regulačního úřadu nezahrnuje také nepovolané ruce, které by jich mohly zneužít.
11.08.2016 13:40 |

podobné články

Babiš se bude radit s právníky. Označení oligarcha odmítá

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) počká, až zákon o střetu zájmů posoudí Senát a prezident, pak se poradí o dalším postupu s právníky. Novinářům to řekl poté, co Sněmovna schválila novelu, která ministrům zakazuje například vlastnit média. Babiš odmítl označení za oligarchu, trvá na tom, že se chová transparentně.
14.09.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17498 článků)

Ministr Babiš: Resort zdravotnictví by se měl chovat efektivně a transparentně

 
Ministr financí Andrej Babiš navštívil Olomoucký kraj. Středem pozornosti byly regionální nemocnice. Zajímal se o výsledky hospodaření, stav personálu a jejich odměňování.
03.05.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17498 článků)

Rusové posilují jadernou moc. Na hranicích vytvoří tři nové divize

 
Rusko letos zařadí do aktivní služby pět nových pluků strategických raketových jaderných sil a na západě země vytvoří tři nové armádní divize. V úterý to prohlásil ruský ministr obrany Sergej Šojgu (60). O posílení strategických jaderných sil hovořila Moskva opakovaně, naposledy tuto otázku zmínil loni v prosinci ruský prezident Vladimir Putin (63).
12.01.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3415 článků)

Země V4 si vytvoří krizové středisko pro zvládání migrace

 
Česko, Maďarsko, Polsko a Slovensko vytvoří krizové středisko pro zvládání migrace. To má sloužit hlavně ke koordinaci a výměně informací. Ve Varšavě to dnes oznámil maďarský ministr vnitra společně se svými kolegy z Visegrádské čtyřky. Informovala o tom mimo jiné zahraniční média.
21.11.2016 19:55 |

podobné články

Premiér Babiš: Chceme příští rok navýšit rozpočet do sportu a peníze rozdělovat transparentně

 
Premiér Andrej Babiš se setkal s účastníky zimních olympijských her.
23.04.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17498 článků)

Babiš vyzval k větší podpoře solárních elektráren. Ale nesmí se na tom krmit politici a tuneláři

 
Předseda vlády Andrej Babiš ve Sněmovně v odpovědi na interpelaci poslance ODS Vojtěch Munzara prohlásil, že je možnost návratu k projektu solárů. Ale tentokrát prý transparentně a bez toho, aby se na tom nakrmili politici a politické strany. Soláry považuje za dobrý projekt v případě, že by si je lidé umístili na své domy. ODS to pak označila v tiskové zprávě za nepřijatelný „odklon od jaderné energetiky“.
02.11.2018 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17498 článků)

Chovanec (ČSSD): Tajemné podivnosti okolo centrálního registru

 
V souvislosti s nefunkčním a kolabujícím systémem centrálního registru vozidel se objevily další, velmi závažná pochybení a nejasnosti. Pavel Dobeš musí naprosto transparentně vysvětlit jakou roli hraje společnost ATS Telcom Praha a.s., která nový systém připravila. Stejně tak musí obhájit veškeré finanční toky, které k této firmě od ministerstva dopravy směřují.
16.07.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků)

DPP nadále na svých webových stránkách transparentně uveřejňuje uzavírané smlouvy

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) naprosto odmítá zavádějící a lživá tvrzení, uveřejněná dne 25. 3., na serveru iHned.cz v článku „Pražský dopravní podnik v tichosti přestal na svém webu zveřejňovat zakázky i smlouvy.“
30.03.2014 15:25 |

podobné články

Patnáct minut naprosté tuposti, prázdnoty, hlouposti a propagandy. Petr Žantovský se zhrozil nad vystoupením analytičky v ČT

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Česká televize opravdu zatuhla ve vlastní neomylnosti a předurčení k velkým věcem, a tak už naprosto okatě a transparentně rezignuje na realitu, která nás obklopuje. Z uplynulého týdne upozorňuje Petr Žantovský na patnáct minut naprosté tuposti, prázdnoty, hlouposti a propagandy, kterou podle něho v ČT předvedla analytička mezinárodních vztahů. Za varovný pak považuje názor České televize, že je správné omlouvat se sudetským Němcům za poválečné události.
21.05.2016 09:00 |

podobné články

Paroubek: Babišova lekce z transparentnosti

 
Místopředseda vlády a ministr financí Babiš neustále do omrzení opakuje, že je třeba dělat věci transparentně a „nekrást“. Sám se rozhodl jít všem ministrům příkladem…
21.11.2014 18:41 |

podobné články

Ministr Babiš: Všechny parametry soutěže jsou transparentně zveřejněny

 
Vyjádření k zavádějícím informacím v Právu
27.03.2015 17:56 |

podobné články

Americké United a Continental Airlines vytvoří největší světovou aerolinku

 
Americké aerolinky United Airlines a Continental Airlines schválily plán na sloučení a vytvoří největší světovou aerolinku.
03.05.2010 08:20 |

podobné články

Facebook letos vytvoří na hrách tržby kolem jedné miliardy dolarů

 
Internetová sociální síť Facebook letos zřejmě vytvoří na společenských online hrách tržby kolem miliardy dolarů (16,7 miliardy Kč). Odhaduje to přední internetový podnikatel Kevin Ryan, bývalý generální ředitel významné agentury pro internetovou reklamu DoubleClick.
03.07.2011 19:50 |

podobné články