Článek

Ministr Adam Vojtěch exkluzivně: Stále zpívám a superstárům držím palce

 
Je to profesionál, který aktuálně dělá vše pro to, aby Česko vyšlo z boje s koronavirovou epidemií vítězně. Chrání svými rozhodnutími miliony lidí. A u lidí si získal respekt. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ale není vždy jen politik. Když totiž dojde řeč na jeho vášeň - zpívání - s nadsázkou řečeno odhodí úřednickou roli a odhalí své pocity. Talentovaný ministr v minulosti byl účastníkem pěvecké show SuperStar a pro eXtra.cz se za svou kariérou zpěváka exkluzivně ohlédl...
06.05.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků)
Podobné články

Petra Janů: Superstar držím palce, i když nevěřím, že udělají kariéru

 
Zpěvačka Petra Janů v pondělí odpovídala na dotazy čtenářů Novinek v moderovaném on-line chatu. "Superstar držím palce, i když nevěřím, že by udělali nějakou závratnou kariéru. Aneta Langerová byla jen jedna," napsala na často opakovaný dotaz, jak vidí účastníky televizní soutěže.
19.10.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (519 článků) , Petra Janů (450 článků)

Tomáš Ujfaluši: Chlapi, držím vám palce!

 
Kouč Bílek i manažer Šmicer ho naháněli, ale neuprosili. Bývalý kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Ujfaluši (33) odmítl návrat do dresu s lvíčkem na prsou a včera vzkázal: „Držím palce na Černou Horu.“
14.11.2011 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (208 článků)

Rosák nemocnému Čáslavskému: Karle, držím ti palce!

 
Zpráva o tom, že filmový historik Karel Čáslavský (75) leží v umělém spánku na ARO, silně zasáhla herce a moderátora Jana Rosáka (64). Patnáct let je pojila televizní soutěž Videostop. „Myslím na Karla a držím mu palce, aby všechno dobře dopadlo,“ řekl Rosák Blesku.
02.02.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (163 článků) , Karel Čáslavský (12 článků)

Ľuboš Blaha: Držím ti palce, Kuba!

 
Kuba je jednou z mojich srdcových krajín, takže jej vždy budem držať palce. Napokon, patrím medzi jedného z mála slovenských parlamentných politikov, ktorý nosí na tričku portrét kubánskeho politika, hoci argentínskeho pôvodu.
06.12.2016 10:40 |

podobné články

Držím vám palce a utraťte ty peníze, vyzval Babiš na Generálním štábu Šlechtovou. Jde o 63 miliard na tento rok

 
Armáda se musí postarat o to, aby smysluplně utratila 63 miliard, které má letos resort obrany v rozpočtu. V rámci velitelského shromáždění náčelníka Generálního štábu AČR to řekl premiér Andrej Babiše, který se akce zúčastnil spolu s ministryní obrany Karlou Šlechtovou. Té šéf vlády podle svých slov drží palce.
13.02.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18460 článků)

Václav Neckář (71) stále překvapuje. V novém videoklipu Zpívám z něj doslova prýští energie

 
Václav Neckář a skupina FiHa se spojili, aby připravili pro nastávající sychravé dny píseň Zpívám, která pohladí a velmi pravděpodobně se stane častým hostem tuzemských rádií. K songu byl vytvořen přinejmenším stejně optimistický videoklip, který byl natočen ve Zlíně.
19.10.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (367 článků)

„Na cikány, na skiny", bylo napsáno na pálce v hotelu. Rom vysoudil odškodné

 
Rom František Kroščen vysoudil na šumavském hotelu 25 tisíc odškodného kvůli baseballové pálce s nápisem „Na cikány" umístěné v interiéru podniku. Majitelka hotelu Jaroslava Brabencová je verdiktem pobouřená a trvá na tom, že nápisy na pálce byly pouhou recesí a k žádné diskriminaci nikdy nedošlo. Uvedla to ve vyjádření pro on-line deník Týden.cz.
17.02.2014 08:00 |

podobné články

Anna K: Žiju, zpívám a děkuju

 
Zpěvačka Anna K (44), která nedávno spustila svou kampaň zaměřenou na podporu prevence rakoviny prsu s názvem „Chceš žít jako já?“, se rozhodla uspořádat dva jedinečné charitativní koncerty, které se budou konat 18. 11. v brněnské Flédě a 25. 11. ve velkém sále pražské Lucerny. Koncerty zpěvačka symbolicky pojmenovala Žiju, zpívám a děkuju.
20.10.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna K (213 článků)

VIDEO: Opilý Trávníček zpívá anglicky

 
Zpívám dobře, zpívám rád. Pořad DO-RE-MI, konec devadesátých let.
13.04.2011 11:55 |

podobné články

Řekli byste to do něj? Hapkova dcera zavzpomínala na svého tátu

 
Dcera skladatele Petra Hapky  (✝70) Petra jde ve šlépějích svého otce - na obzoru se rýsuje její první deska, na kterou čeká už pěkně dlouho. „Já pořád zpívám a vypadá to, že konečně bude první deska. Překvapivě to budou šansony. Ty zpívám právě poslední půlrok. Mám pocit, že jsem k nim musela najít cestu a v sobě ty potřebné emoce,“ míní Petra Hapková.
05.05.2015 11:15 |

podobné články

Ministr Adam Vojtěch exkluzivně: Proč zatím neotevřeme školy? Má to zásadní důvod, prozradil

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (33) je spokojený s vývojem současné koronavirové infekce v Česku. Podle něj se podařilo rychlými restriktivními opatřeními zamezit šíření agresivního viru. V otázce, kdy může dojít k rozvolňování vládních nařízení, je opatrnější. Zejména kvůli tomu, aby se nestalo, že infekce se dostane mimo kontrolu. I to je důvod, proč podle něj by měly školy být otevřeny mezi posledními.
05.04.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků)

Koronaviru vzdoruje s pojízdnou prodejnou! Držím své zákazníky a oni drží mě, říká Václav (54) a objíždí Šumavu

 
Se svou pojízdnou prodejnou smíšeného zboží brázdí i v době koronaviru šumavské hory a podhůří. „V čase nouze držím své zákazníky a oni zase drží mě,“ říká Václav Pinkas (54) ze Sušice.
07.04.2020 21:00 |

podobné články

Ministr Vojtěch ohlásil novinky. Kdo už nemusí nosit roušku. A národ pak varoval ohledně Velikonoc

 
Adam Vojtěch na tiskové konferenci brífinku po jednání vlády, jenž vysílala ČT24, vyzval všechny občany k zodpovědnosti před následujícími svátky. „Stále musíme být velmi odpovědní a obezřetní a já bych chtěl všechny poprosit, aby v rámci následujících svátků, byť máme podle všeho dobré počasí, které nás čeká, tak aby byli maximálně zodpovědní a dodržovali stále veškerá opatření, která jsou stále platná,“ řekl Vojtěch a pohrozil tím, že pokud se občané budou chovat neukázněně, tak jako ministr zdravotnictví bude proti rozvolňování opatření. Dementoval i stanovisko Národní sportovní agentury.
09.04.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků)

V pondělí dojde k dalšímu rozvolnění: Ukáže se, jak na tom opravdu jsme, řekl Adam Vojtěch

 
Už v pondělí 11. května dojde k další zásadní etapě rozvolňování koronavirových opatření. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha si aktuálně Česko vede v rámci boje s pandemií slušně. Nárůsty nakažených nepřesáhly v posledních dnech číslo 100, což je z pohledu epidemiologů slušný výsledek. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch exkluzivně pro eXtra prozradil, že v pondělí dojde k poměrně klíčové etapě, po které se ukáže, jak se podařilo v Česku pandemii potlačit.
09.05.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků)

Zná horší tvář Schwarzenberga. Nahlásil mu korupci, trpěl a teď chválí Zemana

 
JINÝMA OČIMA Karel Schwarzenberg klame tělem, zato Miloš Zeman dokáže mezi syčáky a kmotry udržet balance of power, tedy rovnováhu moci. Nový ministr zahraničí Jan Kohout by se mohl začít zabývat korupčními kauzami v resortu, tak mu držím palce. Bojovník proti korupci na ministerstvu zahraničí Jakub Klouzal má jasno a připravuje řadu trestních oznámení.
15.07.2013 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (188 článků) , Karel Schwarzenberg (3892 článků) , Miloš Zeman (23863 článků) , Karel Nový (187 článků)

Zná horší tvář Schwarzenberga. Nahlásil mu korupci, trpěl a teď říká...

 
JINÝMA OČIMA Karel Schwarzenberg klame tělem, zato Miloš Zeman dokáže mezi syčáky a kmotry udržet balance of power, tedy rovnováhu moci. Nový ministr zahraničí Jan Kohout by se mohl začít zabývat korupčními kauzami v resortu, tak mu držím palce. Bojovník proti korupci na ministerstvu zahraničí Jakub Klouzal má jasno a připravuje řadu trestních oznámení.
15.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (188 článků) , Karel Schwarzenberg (3892 článků) , Miloš Zeman (23863 článků) , Karel Nový (187 článků)

Adam Plachetka: Ve Vídni rád zpívám, ale do Prahy se vracím

 
Basbarytonista Adam Plachetka je ve svých sedmadvaceti letech sólistou Vídeňské státní opery a velkou nadějí našeho operního zpěvu. Nedávno vydal první album tvořené áriemi z oratorií George Friedricha Händela.
28.02.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Plachetka (21 článků)

VOLÁNÍ Z KARANTÉNY: Není Vojtěch jako Vojtěch a nová kapela Roušky budou

 
V novém satirickém videu Volání z karantény se sešli dva Vojtěchové. Moderátor Dominik Vršanský zjišťoval, jestli by šéf komunistů Vojtěch Filip s ním a dalšími politiky založil kapelu. Zkušenosti se zpěvem má i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který navrhl název bandu.
04.04.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1322 článků) , Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků)

Na zdravotnictví bublá zlost. Ministr Vojtěch chce konec státního tajemníka

 
Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (31, ANO) se chce zbavit státního tajemníka Iva Benedy. Nezvládá prý svou práci a stěžují si na něj i zaměstnanci úřadu, Vojtěch už podal žádost na zahájení kárného řízení. Stejný krok udělal v minulosti i jeden z jeho předchůdců, ministr Svatopluk Němeček (ČSSD). Blesk Zprávy mají k dispozici průzkum mezi zaměstnanci resortu i dopis nespokojených ředitelů krajských hygienických stanic.
06.03.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (731 článků) , Adam Vojtěch (582 článků) , Svatopluk Němeček (376 článků)