Článek

Ministerstvo zdravotnictví: Země v červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 16. srpna. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V červené kategorii bude nově San Marino, Švédsko, Litva, Belgie, Dánsko a Andorra. Oranžová kategorie se rozroste o Bulharsko, Slovinsko, Rakousko, Lichtenštejnsko, Norsko a také Madeiru.
15.08.2021 20:00 |

podobné články

Podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Bulharsko, Chorvatsko, Irsko a Slovensko jsou v tmavě červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 1. listopadu. Bulharsko, Chorvatsko, Irsko a Slovensko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunulo Dánsko, Island, Lichtenštejnsko a Norsko. Oranžová kategorie se rozrostla o Kypr.
01.11.2021 07:45 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Belgie a Rakousko jsou nově v tmavě červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 8. listopadu. Belgie a Rakousko budou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesune Kypr, San Marino, Švédsko a Švýcarsko. Oranžová kategorie se rozroste o Itálii a Madeiru. Naopak Baleárské ostrovy budou zelené.
08.11.2021 09:20 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Maďarsko, Nizozemsko a Řecko jsou v tmavě červené kategorii, Andorra a Baleárské v červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 15. listopadu. Maďarsko, Nizozemsko a Řecko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunuly Andorra a Baleárské ostrovy. Oranžová kategorie se rozrostla o Kanárské ostrovy a Maltu.
15.11.2021 07:35 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Bulharsko, Malta a Itálie jsou v červené kategorii, Kypr, Monako, Norsko a Švýcarsko v tmavě červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 6. prosince. Kypr, Monako, Norsko a Švýcarsko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunuly Bulharsko, Malta a Itálie.
06.12.2021 12:45 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Kypr a Polsko budou nově v tmavě červené kategorii, Dánsko, Norsko a Slovinsko v červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Od pondělí 22. března se do tmavě červené kategorie zemí přesouvají Kypr a Polsko. Dánsko, Norsko a Slovinsko se přesunou do červené kategorie, Irsko bude naopak oranžové.
19.03.2021 19:40 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Portugalsko je nově v tmavě červené kategorii, Island, Lotyšsko a Kanárské ostrovy červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 20. prosince. Portugalsko je nově v tmavě červené kategorii. Červená kategorie se rozšířila o Island, Lotyšsko a Kanárské ostrovy. Naopak Rumunsko je oranžové.
20.12.2021 08:45 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo semafor, Kanárské ostrovy budou v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V zelené kategorii bude od pondělí 28. června nově Estonsko, Francie, Chorvatsko, Litva a Lucembursko. Nizozemsko a Španělsko budou nyní oranžové. V červené kategorii budou nově Kanárské ostrovy.
25.06.2021 18:00 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor, Španělsko je nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V zelené kategorii jsou od pondělí 5. července nově Belgie, Dánsko, Řecko, Slovinsko, Švédsko a Švýcarsko. Baleárské ostrovy jsou nyní oranžové. V červené kategorii je nově Španělsko.
06.07.2021 16:05 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Kypr je nově podle míry rizika nákazy v tmavě červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 19. července.
19.07.2021 14:10 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Chorvatsko, Irsko a Rakousko budou nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 13. září. Do červené kategorie se přesune Chorvatsko, Irsko a Rakousko. Oranžová kategorie se rozroste o Andorru, Dánsko, San Marino, Slovensko, Švédsko, Kanárské ostrovy a portugalskou Madeiru. Naopak Azorské ostrovy budou zelené. Ministerstvo zdravotnictví také upravilo pasáž ochranného opatření týkající se provádění testů v zahraničí.
11.09.2021 18:40 |

podobné články

MZ: Belgie a Nizozemsko se přesunou do tmavě červené kategorie, Irsko a Malta budou červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Od pondělí 5. dubna se do tmavě červené kategorie zemí přesouvají Belgie a Nizozemsko. Červené budou nově Irsko a Malta, a do oranžové kategorie se přesune Island.
04.04.2021 09:05 |

podobné články

Nizozemsko a Španělsko v tmavě červené kategorii zemí. Hrozí velké riziko

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 26. července. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V tmavě červené kategorii bude Nizozemsko a Španělsko včetně Baleárských ostrovů. Červená kategorie se rozšíří o Irsko, Monako a Řecko. Oranžové bude Estonsko.
24.07.2021 20:05 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Finsko, Lucembursko a Maďarsko budou nově v červené kategorii, Itálie a Madeira zelené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 18. října. Do červené kategorie se nově přesune Finsko, Lucembursko a Maďarsko. Oranžová kategorie se rozroste o Polsko a Švýcarsko. Naopak Itálie a Madeira budou nově zelené.
17.10.2021 07:35 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Monako je nově tmavě červené, Estonsko, Island, Nizozemsko a Madeira červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 9. srpna.
09.08.2021 08:35 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: San Marino, Litva, Belgie, Dánsko, Andorra a Švédsko jsou nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 16. srpna.
16.08.2021 10:20 |

podobné články

Polsko, Lucembursko a San Marino v tmavě červené kategorii, ministerstvo reaguje i na výskyt nové mutace

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 29. listopadu.
29.11.2021 07:35 |

podobné články

Dánsko v červené, Španělsko oranžové a na Slovensko s antigenním testem

 
Češi, kteří se budou od pondělí vracet ze Španělska, nemusí po návratu na povinné testy na koronavirus. Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo na základě dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), že zemi přesune do oranžové kategorie, tedy mezi oblasti s nízkým rizikem nákazy. Naopak zpřísňuje režim pro návrat z Dánska. Země se dostala do červené zóny, kde platí vyšší míra rizika nákazy.
18.12.2020 19:05 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Vzhledem k výskytu nové mutace je Hongkong vyřazen ze zelené kategorie

 
Na základě diskuze Evropské komise a velvyslanců členských států při EU ohledně nové varianty koronaviru je Hongkong od úterý 30. listopadu vyřazen ze zelené kategorie zemí podle míry rizika nákazy. Nově bude zařazen v tmavě červené kategorii.
01.12.2021 11:55 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Baleáry budou v červené kategorii, Azorské ostrovy v oranžové

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí. Od pondělí 22. února se do červené kategorie zemí přesouvají Baleárské ostrovy, Azorské ostrovy budou v oranžové kategorii.
20.02.2021 14:35 |

podobné články