Článek

Ministerstvo zdravotnictví: San Marino, Litva, Belgie, Dánsko, Andorra a Švédsko jsou nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 16. srpna.
16.08.2021 10:20 |

podobné články

Podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Země v červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 16. srpna. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V červené kategorii bude nově San Marino, Švédsko, Litva, Belgie, Dánsko a Andorra. Oranžová kategorie se rozroste o Bulharsko, Slovinsko, Rakousko, Lichtenštejnsko, Norsko a také Madeiru.
15.08.2021 20:00 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Belgie a Rakousko jsou nově v tmavě červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 8. listopadu. Belgie a Rakousko budou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesune Kypr, San Marino, Švédsko a Švýcarsko. Oranžová kategorie se rozroste o Itálii a Madeiru. Naopak Baleárské ostrovy budou zelené.
08.11.2021 09:20 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Maďarsko, Nizozemsko a Řecko jsou v tmavě červené kategorii, Andorra a Baleárské v červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 15. listopadu. Maďarsko, Nizozemsko a Řecko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunuly Andorra a Baleárské ostrovy. Oranžová kategorie se rozrostla o Kanárské ostrovy a Maltu.
15.11.2021 07:35 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Chorvatsko, Irsko a Rakousko budou nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 13. září. Do červené kategorie se přesune Chorvatsko, Irsko a Rakousko. Oranžová kategorie se rozroste o Andorru, Dánsko, San Marino, Slovensko, Švédsko, Kanárské ostrovy a portugalskou Madeiru. Naopak Azorské ostrovy budou zelené. Ministerstvo zdravotnictví také upravilo pasáž ochranného opatření týkající se provádění testů v zahraničí.
11.09.2021 18:40 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo cestovatelský semafor, Španělsko je nově v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V zelené kategorii jsou od pondělí 5. července nově Belgie, Dánsko, Řecko, Slovinsko, Švédsko a Švýcarsko. Baleárské ostrovy jsou nyní oranžové. V červené kategorii je nově Španělsko.
06.07.2021 16:05 |

podobné články

Ministerstvo zahraničních věcí: Rakousko a Bavorsko zavádí lockdown

 
Přinášíme pravidelný souhrn změn týkajících se cestování do zahraničí a následných návratů do ČR. Tzv. cestovatelský semafor aktualizuje každý týden Ministerstvo zdravotnictví na základě dat ECDC. Od pondělí 22. listopadu bude nově v oranžové kategorii Španělsko, do červené se přesouvají Rumunsko, Kanárské ostrovy a Madeira. Andorra, Dánsko, Island, Lichtenštejnsko a Německo budou nově v tmavě červené kategorii.
20.11.2021 19:25 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Kypr a Polsko budou nově v tmavě červené kategorii, Dánsko, Norsko a Slovinsko v červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Od pondělí 22. března se do tmavě červené kategorie zemí přesouvají Kypr a Polsko. Dánsko, Norsko a Slovinsko se přesunou do červené kategorie, Irsko bude naopak oranžové.
19.03.2021 19:40 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo semafor, Kanárské ostrovy budou v červené kategorii

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V zelené kategorii bude od pondělí 28. června nově Estonsko, Francie, Chorvatsko, Litva a Lucembursko. Nizozemsko a Španělsko budou nyní oranžové. V červené kategorii budou nově Kanárské ostrovy.
25.06.2021 18:00 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Bulharsko, Chorvatsko, Irsko a Slovensko jsou v tmavě červené kategorii podle míry rizika nákazy

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 1. listopadu. Bulharsko, Chorvatsko, Irsko a Slovensko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunulo Dánsko, Island, Lichtenštejnsko a Norsko. Oranžová kategorie se rozrostla o Kypr.
01.11.2021 07:45 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Bulharsko, Malta a Itálie jsou v červené kategorii, Kypr, Monako, Norsko a Švýcarsko v tmavě červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 6. prosince. Kypr, Monako, Norsko a Švýcarsko jsou nově v tmavě červené kategorii. Do červené kategorie se přesunuly Bulharsko, Malta a Itálie.
06.12.2021 12:45 |

podobné články

MZ: Belgie a Nizozemsko se přesunou do tmavě červené kategorie, Irsko a Malta budou červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy. Od pondělí 5. dubna se do tmavě červené kategorie zemí přesouvají Belgie a Nizozemsko. Červené budou nově Irsko a Malta, a do oranžové kategorie se přesune Island.
04.04.2021 09:05 |

podobné články

Chorvatsko, Rakousko a Irsko na semaforu zčervenají

 
Do červené kategorie zemí s vysokým rizikem nákazy koronavirem se od pondělí přesunou Chorvatsko, Irsko a Rakousko. Oranžová kategorie se na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví rozroste o Andorru, Dánsko, San Marino, Slovensko, Švédsko, Kanárské ostrovy a portugalskou Madeiru.
10.09.2021 14:25 |

podobné články

Novinky pro dovolenkáře: Francie a Dánsko zčervenaly, pohoršila si i Itálie

 
Od pondělí bude na takzvané mapě cestovatele tmavě červená Andorra, do červených zemí s vysokou mírou rizika nákazy koronavirem se přesunou Dánsko a Francie. Oranžové budou nově Island, Itálie a Švýcarsko, zelené Lichtenštejnsko, informovalo v dnešní tiskové zprávě ministerstvo zdravotnictví.
30.07.2021 12:35 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví: Portugalsko je nově v tmavě červené kategorii, Island, Lotyšsko a Kanárské ostrovy červené

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který je účinný od pondělí 20. prosince. Portugalsko je nově v tmavě červené kategorii. Červená kategorie se rozšířila o Island, Lotyšsko a Kanárské ostrovy. Naopak Rumunsko je oranžové.
20.12.2021 08:45 |

podobné články

Polsko a Kypr se Čechům přesunou do nejpřísnější kategorie, pohoršilo si i Dánsko a Norsko

 
Na takzvané mapě cestovatele se od pondělí mezi tmavě červená území s největším rizikem nákazy novým koronavirem přesunou Polsko a Kypr. Dosud byly tyto země červené, návrat z nich tak bude pro návštěvníky z České republiky obtížnější. Pohorší si též Dánsko a Norsko, z oranžových zemí se přesunou do červených. Irsko se posune opačným směrem. Z tmavě červené do červené kategorie se přesune Slovinsko. Vyplývá to ze sdělení, které v pátek vydalo ministerstvo zdravotnictví.
19.03.2021 18:55 |

podobné články

První 5G síť na světě by mohla vzniknout v malém evropském státě San Marino

 
Nejmenší republika a podle rozlohy pátý nejmenší stát San Marino se zřejmě stane první zemí na světě, která celonárodně přejde na síť páté generace (5G). Italský operátor Telecom Italia, který zde provozuje dceřiného operátora TIM, plánuje podle listu Financial Times využít toto území o rozloze 61 kilometrů čtverečních s více než 30 tisíc obyvateli pro testování nové technologie.
11.08.2017 16:05 |

podobné články

Výherci soutěže o lístky na San Marino jsou známí

 
Známe výherce soutěže o lístky na kvalifikační zápas Česko – San Marino.
07.09.2009 19:15 |

podobné články

Polsko, Lucembursko a San Marino v tmavě červené kategorii, ministerstvo reaguje i na výskyt nové mutace

 
Na základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 29. listopadu.
29.11.2021 07:35 |

podobné články

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na zápas Česko - San Marino

 
Vyhrajte vstupenky na další kvalifikační utkání Česko – San Marino. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky.
04.09.2009 13:55 |

podobné články