Článek

Ministerstvo financí: Marie Bílková jmenována náměstkyní ministryně

 
Ministryně financí Alena Schillerová jmenovala Ing. Marii Bílkovou na pozici náměstka člena vlády. V souladu se zákonem o státní službě bude Marie Bílková zastupovat ministryni a účastnit se například jednání výborů nebo komisí Poslanecké sněmovny. Do funkce byla jmenována s účinností od 1. srpna 2020.
01.08.2020 22:35 |

podobné články

Podobné články

Schillerová má novu náměstkyni. Do týmu jí přibyla „kovaná“ manažerka Bílková

 
Náměstkyní ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) se od 1. srpna stala Marie Bílková. Dosavadní politický náměstek Jiří Volf byl ke konci července z funkce odvolán. Informovalo o tom ministerstvo financí na internetu.
02.08.2020 15:45 |

podobné články

Střet zájmů kolem ministryně práce. Přivedla si lidi, kteří figurují ve vyšetřování starých kauz

 
Nová ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová (ANO) si zpět do úřadu přivádí lidi, kteří figurovali v trestních oznámeních podaných dříve samotným ministerstvem. Kolem nové ministryně se od minulého čtvrtka pohybují například bývalý šéf České správy sociálního zabezpečení Vilém Kahoun nebo bývalá šéfka Úřadu práce Marie Bílková. Tu včera ministryně jmenovala svou náměstkyní, píše Robert Malecký na webu Hlídací pes. 
19.12.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Robert (5 článků)

Šéfkou úřadu práce bude Marie Bílková

 
Novou ředitelkou centrálního úřadu práce se stane od května exšéfka Správy služeb zaměstnanosti Marie Bílková, která nyní působí na ministerstvu financí. Nahradí tak dosavadního ředitele Jiřího Kubešu, který ke konci měsíce rezignoval. Na personálních změnách v resortu se před nedávnem s ministryní práce dohodl premiér.
17.04.2013 14:35 |

podobné články

Na Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR došlo k personální změně

 
Novou náměstkyní ministryně práce a sociálních věcí se stala bývalá generální ředitelka úřadu práce Marie Bílková. Na svém webu o tom dnes informovalo ministerstvo. Jméno Bílkové zveřejnilo v přehledu organizační struktury mezi politickými náměstky. Dva dosavadní političtí náměstci – Gabriela Nekolová (ČSSD) a Tomáš Petříček – podle informací z internetových stránek úřad opouštějí. Zprávu přinesla ČTK.
18.12.2017 13:55 |

podobné články

GALERIE: Bílkova vila na Hradčanech je po rekonstrukci opět otevřená

 
Sto let po svém vzniku se v pátek znovu otevřela veřejnosti zrekonstruovaná Bílkova vila na pražských Hradčanech. Agenturu Mediafax o tom informoval pražský magistrát.
24.09.2010 12:45 |

podobné články

TEORIE POSTUPU! Co se musí stát, aby Bílkova parta dosáhla na baráž?

 
Česká fotbalové reprezentace visí na posledním vlásečku nad propastí jménem " Do Brazílie se na Mistrovství světa nepodíváme". Ale jak se říká, tonoucí se stébla chytá a určité šance Bílkova parta stále má. Vynechme variantu, že vyhrajeme skupinu a soustřeďme se na postup do baráže.
10.09.2013 12:15 |

podobné články

Soud poslal do vazby Peltu i náměstkyni ministryně. Šlo jen o lobbing, říká Pelta

 
Žalobci poslali do vazby předsedu Fotbalové asociace ČR Miroslava Peltu i náměstkyni ministryně školství Simonu Kratochvílovou. Jsou obviněni v souvislosti s dotačními programy ministerstva školství. 
05.05.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (85 článků)

Babiš řeší zlou krev: Ministryně Válková prý bojuje s náměstkyní Marvanovou, která možná odejde

 
Šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš bude muset vyřešit spor na Ministerstvu spravedlnosti. Helena Válková si s náměstkyní a advokátkou Hanou Marvanovou již nemůže přijít na jméno. To i přesto, že donedávna byly nerozlučné spojenkyně. Vztahy se však natolik zhoršily, že Marvanová nejspíš v příštích dnech ve funkci skončí.
29.05.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18971 článků) , Helena Válková (429 článků)

Babiš rozsekl spor Válkové s náměstkyní. Marvanová dostala nabídku

 
Šéf hnutí ANO a vicepremiér Andrej Babiš nabídl náměstkyni ministryně spravedlnosti Haně Marvanové místo poradkyně na Ministerstvu financí. Chce tím vyřešit spor, který vypukl mezi Marvanovou a ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou. Novinářům to řekl v neděli Babiš, který se s oběma ženami večer sešel. Marvanová si chce nabídku rozmyslet.
01.06.2014 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18971 článků)

Marksová si vybrala náměstkyni. Bude muset řešit resty po Šiškovi

 
Náměstkyní ministryně práce pro informační technologie se stala Iva Merhautová. Do resortu dosavadní ředitelku jedné z pražských poliklinik vyslali lidovci. Nová náměstkyně bude muset řešit hlavně problém s informačními systémy pro vyplácení dávek. Ten začal v době, kdy ministerstvo vedl Jaromír Drábek z TOP 09.
06.02.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1078 článků)

Ministryně Marksová odvolala šéfku Úřadu práce!

 
Šéfka Úřadu práce ČR Marie Bílková skončila. Padáka ji dala ministryně práce Michaela Marksová Tominová (ČSSD). Zaměstnanci generálního ředitelství tento krok nechápou, stejně jako koaliční i opoziční politici.
24.10.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (462 článků)

Do správní rady VZP usedne „Babišův člověk“, rozhodla vláda

 
Vláda dnes do správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny schválila Adama Vojtěcha, který vedl speciální pracovní skupinu pro zdravotnictví ministra financí Andreje Babiše (ANO). Naopak bývalá šéfka úřadu práce Marie Bílková, která také pracuje na ministerstvu financí, souhlas vlády nezískala. Informoval o tom Zdravotnický deník. Zprávu převzala ČTK.
05.09.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18971 článků) , Vojtěch Adam (915 článků)

Šokující zpověď dcery Jana Saudka Marie: Otec měl s mou sestrou incestní vztah

 
Z toho mrazí. Marie Havlenová Saudková, dcera slavného fotografa Jana Saudka a jeho třetí manželky Marie, včera poprvé otevřeně promluvila o svých životních osudech v pořadu 13. komnata. Do svých osmi let požívala Marie velmi šťastné dětství. „Když mi bylo devět, začal mezi mou nevlastní sestrou a mým otcem incestní vztah. Ona už tenkrát byla plnoletá a měla dítě, přesto si myslím, že tohle naší rodině a zvlášť mamince zasadilo ránu. Vlastně nás to sebralo všechny. V rodině už nebyl klid, skřípalo to a chybělo v ní zázemí,“ vzpomíná Marie.
17.09.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (341 článků)

Marie Rottrová: Jsem sice typická „hausfrau“, ale ráda vypadnu z domu

 
Zpěvačka Marie Rottrová si neumí představit, že by byla typická penzistka. Miluje zahrádku, pohodu domova, partnera i vnuky, ale být jen doma nevydrží. Další články k tématu: Stýskalo se mi, říká Rottrová a chystá mimořádné vánoční koncerty Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně Ostravské stopy: Hrušov býval nádherný, vzpomíná Marie Rottrová Marie Rottrová ukončila kariéru. Tleskala jí vyprodaná sportovní hala Rottrová má v sedmdesáti poprvé stylistu, oblékal i Lucii Vondráčkovou
19.10.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (281 článků) , Lucie Vondráčková (1716 článků)

Spory spravedlivých žen: Ministryně Válková se pohádala se svou náměstkyní?

 
Mezi ministryní spravedlnosti Helenou Válkovou (ANO) a její první náměstkyní Hanou Marvanou je prý pořádně dusno. Podle Práva se jejich vztahy výrazně zhoršily. A to až do té míry, že krize prý může přerůst v konec Marvanové, nebo dokonce obou "spravedlivých žen"!
29.05.2014 19:15 |

podobné články

Olga Letáčková bude od listopadu první náměstkyní MMR

 
První náměstkyní nové ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové bude od 1. listopadu Olga Letáčková. Dosavadní ředitelka úseku řízení kohezní politiky ministerstva ve funkci vystřídá náměstka Daniela Brauna. Informaci, kterou přinesla Česká televize, dnes ČTK potvrdila mluvčí MMR Radka Burketová.
16.10.2014 12:22 |

podobné články

Hnízdečko „cinknutých“ dotací: Pelta se měl s náměstkyní dělit v pronajatém bytě

 
V kauze s manipulacemi sportovních dotací vyplouvají na povrch nové informace. Policie uvádí, že o dotacích v stamilionových částkách se nejednalo na ministerstvu školství, nýbrž v soukromém bytě, který pronajal jeden z hlavních aktérů aféry Miroslav Pelta, šéf české fotbalové asociace. Scházel se v něm s náměstkyní ministryně školství Simonou Kratochvílovou, která měla údajně dotace rozdělovat podle Peltových požadavků, informuje Český rozhlas Radiožurnál.
11.05.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (85 článků)

Marksová se vrací, bude dělat náměstkyni Petříčkovi

 
Politickou náměstkyní na ministerstvu zahraničních věcí bude od 15. června bývalá ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). Úřad o tom v pátek informoval v tiskové zprávě. Marksová by se měla zabývat podporou krajanů, rozvojovou či humanitární pomocí, podporou české vědy a výzkumu ve světě i podporou žen v diplomacii.
05.06.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (462 článků)

Náměstkyní pro mezinárodní vztahy se stala Lenka Jurošková

 
První místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš jmenoval do funkce náměstkyně pro oblast mezinárodních vztahů JUDr. Ing. Lenku Juroškovou, Ph.D. Nová náměstkyně byla do funkce jmenována k 25. červnu.
25.06.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18971 článků) , Lenka Jurošková (6 článků)