Článek

Minisérie Iveta: Pikantní postelová scéna se Štaidlem, předávkování léky i šokující zjištění

 
Minisérie Iveta dnes na televizní platformě Voyo odstartovala první díl druhé série. Diváci se stanou svědky osudu zpěvačky Ivety Bartošové na počátku 90. let minulého století a jejího horšícího se psychického stavu. Navíc zhlédnou pikantní postelovou scénu v podání představitelů hlavních postav, Anny Fialové a Ondřeje Brzobohatého.
05.05.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Ondřej Brzobohatý (839 článků) , Anna Fialová (124 článků)
Podobné články

Muž, dítě, sláva i únos. Natáčí se pokračování minisérie Iveta

 
Devadesátá léta, vztah s Ladislavem Štaidlem, narození syna i návrat na kariérní vrchol. To všechno se objeví v druhé řadě minisérie Iveta, jejíž natáčení právě začalo. Diváci pokračování minisérie mapující život Ivety Bartošové uvidí v první polovině roku 2023.
04.12.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (827 článků)

Patologové potvrdili: Zpěvák Prince zemřel po předávkování léky!

 
Americký zpěvák Prince zemřel v důsledku neúmyslného předávkování silnými léky proti bolesti. Oznámil to lékařský kontrolní úřad v americkém Minneapolis. Prince zemřel nečekaně na konci dubna ve věku 57 let, o příčině smrti se zatím jen spekulovalo. Léky si údajně opatřil sám.
02.06.2016 22:20 |

podobné články

Chybí léky na tlak i na kašel: Může za to nelegální přeprodávání, tvrdí lékárníci

 
Endiaron, Nasivin, Stopangin, léky na vysoký tlak, antidepresiva nebo léky pro onkologické pacienty – to je část léků bez předpisu i na předpis, které momentálně v našich lékárnách neseženete. Podle České lékárnické komory (ČLnK) je možné většinu z nich nahradit jinými léky se stejným složením. Kdy budou léky znovu k dostání, nelze s jistotou říci. Důvodů, proč léky českým pacientům chybí, je několik, např. legální a nelegální přeprodávání léků z Čech.
15.06.2018 05:05 |

podobné články

Iveta si posledním dílem u diváků šplhla: Oceňují méně deprese, dráždí je ale postava Pagáčové

 
Třetí a poslední díl druhé řady minisérie Iveta hodnotí diváci jako dosud nejlepší nejen v rámci druhé série, ale jako vůbec nejlepší z celého seriálu. Pokračování životopisného počinu z dílny videotéky Voyo mapuje život zpěvačky Ivety Bartošové (†48) v průběhu devadesátých let. Zobrazuje tak její soužití s textařem a skladatelem Ladislavem Štaidlem (†75), únos a následný soudní spor s Romanem Třískou nebo narození syna Artura. Jako „naprostou bombu“ třetí díl hodnotí i jeden z uživatelů webu ČSFD.cz.
20.05.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Ladislav Štaidl (504 článků) , Artur Artur (91 článků)

Těhotná Vítová předčasně opouští obrazovku, objevily se komplikace

 
Někdejší miss a moderátorka na Nově Iveta Vítová se předčasně stahuje z obrazovky. Důvodem jsou komplikace, jež se objevily ve 22. týdnu jejího těhotenství. Další články k tématu: Iveta Vítová na poslední dovolené před porodem ukázala rostoucí bříško Na Novu jde další modelka, Iveta Vítová bude číst zprávy Iveta Vítová: Zatím patřím na molo, pak snad mateřská nebo moderování Miss Iveta Vítová vypadá po svatbě skvěle a uvažuje o miminku Miss Iveta Lutovská se vdala na zámku, je z ní paní Vítová Miss Iveta Lutovská se vdá v září, po svatbě bude Vítová
05.06.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Artur se po roce viděl s tátou Štaidlem

 
Iveta Bartošová (44) zažívá překotné změny. Syn Artur (14) se po roční pauze konečně setkal se svýn otcem Ladislavem Štaidlem (65), Bartošová si, taktéž po roční pauze, už troufá usednout za volant a navíc se rozhodla zbořit zčásti starý dům v Uhříněvsi a vystavět si bydlení snů.
13.07.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Ladislav Štaidl (504 článků)

Jitka Zelenková o tajné lásce se Štaidlem: Rozešli jsme se i kvůli Ivetě Bartošové (†48)!

 
Na hudební scéně se zpěvačka Jitka Zelenková (68) pohybuje již půlstoletí a za tu dobu toho opravdu dost stihla. Mimo jiné i řadu vztahů, například jedenáct let žila s hudebníkem Ladislavem Štaidlem (73), pak spolu ale řadu let nemluvili a dodnes si vykají! Stojí za tím snad další jeho láska Iveta Bartošová (†48)?
23.09.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Jitka Zelenková (269 článků) , Ladislav Štaidl (504 článků)

Rychtář zásoboval Ivetu zakázanými léky: Prášky sháněl, kde se dalo!

 
Poslední roky si zpěvačka Iveta Bartošová (†48) míchala smrtelné koktejly z prášků a alkoholu. A její poslední manžel Josef Rychtář (56) ji k tomu nevědomky pomáhal. Pravidelně chodil do lékárny pro utišující léky na bolest, které měla Iveta zakázané. Léky, které ji podával totiž nesmí lidé s prodělaným vředem na dvanácterníku. A ten Iveta měla.
15.05.2014 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Josef Rychtář (1397 článků)

Alkohol je nejsmrtelnější ze všech »drog«!

 
Alkohol je sice jedinou známou drogou, kterou smějí dospělí užívat legálně, je však z hlediska rizika náhlého úmrtí po předávkování nejnebezpečnější. Naopak marihuana, která je ve většině zemí světa ilegální, je z tohoto hlediska drogou nejbezpečnější. Jinými slovy, předávkování marihuanou způsobí smrt tak vzácně, že je 114krát bezpečnější než alkohol. Ten je naopak látkou nejsmrtelnější. A nebezpečnější než při předávkování heroinem, kokainem či pervitinem.
26.02.2015 09:05 |

podobné články

George Michael zemřel na předávkování heroinem

 
Zpěvák George Michael byl závislý na heroinu a právě tato opiátová droga ho stála život. Jeho přítel Fadi Fawaz ho nalezl bez známek života na Boží hod vánoční ráno v posteli. Podle lékařů zemřel na následky selhání srdce, což je u předávkování heroinem častým typem úmrtí. Jeho blízcí teď vyzradili, že byl těžce závislým na opiátech a kvůli předávkování ho letos museli nejednou hospitalizovat.
28.12.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (265 článků) , Michael Michael (1864 článků)

„Chlast je zlo“, ví ministr Ludvík. Jaké plány nejen s alkoholem už tu byly?

 
Asi 2000 dětí končí ročně na jednotce intenzivní péče kvůli předávkování alkoholem. Často se jedná podle národního protidrogového koordinátora Jindřicha Vobořila o žáky 9. tříd základní školy nebo studenty prvního ročníku na střední škole. Na předávkování alkoholem navíc zemře 300 až 400 lidí ročně, tedy desetkrát víc než na předávkování drogami. „Když o těch rizicích promluvím, tak pravidelně dostanu nepříjemné maily svých spoluobčanů, že chci někoho buzerovat, že se vždy pilo a pít se bude,“ říká Vobořil, který upozornil i na další čísla v této oblasti. Až 16 procent deváťáků denně kouří a čtvrtina má zkušenost s opilectvím. Na ministerstvu zdravotnictví v Poslanecké sněmovně i v Senátu už byla řada iniciativ, jak s alkoholem a dalšími zatočit. Ale byly i pokusy povolit uzdy. Podívejte se.
21.02.2017 05:20 |

podobné články

Raper Mac Miller zemřel na předávkování, potvrdily rozbory

 
Raper Mac Miller (†26) zemřel na začátku září skutečně na předávkování, jak americká média po hudebníkově skonu spekulovala. Potvrdil to úřad losangeleského koronera, který zveřejnil protokol, podle kterého Miller zemřel po předávkování drogami v kombinaci s alkoholem. Uvedla to agentura AP.
28.11.2017 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (897 článků)

Realita versus fikce: Obsazení minisérie Iveta se vydařilo. Většina herců byla podobná předlohám

 
Minisérie Iveta si dala za cíl zreflektovat podstatnou část života zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Ačkoliv příběh občas není věrný skutečnosti, tvůrci se snažili o co nejpřesnější obsazení, což se jim většinou povedlo. Trefou do černého byl například Vojtěch Vodochodský, který dokonale ztvárnil zesnulého pěvce Petra Sepéšiho (†25). Dokonale obsazená byla i role maminky Svatavy Bartošové, již si střihla Alena Mihulová. 
05.05.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (135 článků) , Iveta Bartošová (7010 článků) , Vojtěch Vodochodský (16 článků)

Další minisérie Iveta přinese řadu strhujících událostí ze života zpěvačky Ivety Bartošové. Jak to bylo s únosem?

 
Minisérie Iveta, která se začátkem května objevila v televizi, rozhodně patří mezi nejúspěšnější projekty, které byly pro českou streamovací platformu natočeny. Tvůrci se rozhodli nebulvárním způsobem připomenout bouřlivý život jedné z našich nejkontroverznějších zpěvaček nedávné minulosti.
19.10.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků)

Módní halucinace na premiéře minisérie Iveta: Kůrka s přítelkyní dorazili v teplákovce, Raiter v lacláčích

 
Minisérie Iveta má pokračování. Slavnostní premiéru druhé série si v Lucerně nenechala ujít řada českých celebrit ani redakce eXtra.cz, která dění mapuje z místa. Zatímco někteří z pozvaných dress code dodrželi, jiný přišli jako na garden party k přátelům. Nejhorší módní kreaci vynesl účastník Survivoru Josef Kůrka, který se svou těhotnou přítelkyní Angie Mangombe oblékl šedé teplákovky.
25.04.2023 20:10 |

podobné články

Pokračování minisérie Iveta: Pravda o únosu Romanem Třískou a dvou týdnech násilného jednání

 
Minisérie Iveta, natočená na motivy života české zpěvačky Ivety Bartošové, dnes představila druhý díl nové série. Diváci budou tentokrát svědky drsných scén jedné z nejbizarnějších záhad českého showbyznysu – údajného únosu kontroverzní pěvecké hvězdy jejím fanouškem Romanem Třískou. 
12.05.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků)

Před 52 lety vyhasl život hollywoodské bohyně sexu Marilyn: Těchto 5 bijáků jí zajistilo nesmrtelnost

 
Sexuální bohyně Hollywoodu Marilyn Monroe  (✝36) opustila tento svět přesně před dvaapadesáti lety. Bezvládné tělo slavné blondýny našli v jejím domě po půlnoci 5. srpna 1962 její hospodyně Eunice Murray a Dr. Ralph Greenson. Šokující zpráva o smrti Marilyn se světem rozletěla v ranních hodinách. Ačkoliv se duševně nevyrovnaná Marilyn během svého života nesčetněkrát pokusila o sebevraždu a poslední měsíce jejího života provázely zdravotní problémy, na poslední chvíli zažehnaný vyhazov od Foxu i hořké životní zklamání, poté co ji odkopli oba bratři Kennedyové, většina přátel a spolupracovníků slavné hvězdy teorii cílené sebevraždy či neúmyslného předávkování nikdy neuvěřila. Životopisci se tři následující desítky let předháněli v hypotézách, které měly za cíl objasnit záhadnou smrt herečky a objevování nových a nových nesrovnalostí ve výpovědích klíčových svědků. Předčasné úmrtí, které bylo nakonec prezentované jako otrava barbituráty a pravděpodobná sebevražda, udělalo z blonďaté hvězdy jednu z největších hollywoodských legend. Pojďte si připomenout její nejslavnější filmy. 1) Niagara (1953) Po řadě vedlejších roliček, ve kterých stihla Marilyn zatím publiku učarovat jen svým sex-appealem a tělesnou schránkou, se Marilyn poprvé objevuje na prvním místě v titulcích. Role znuděné cynické manželky, která se rozhodne s milencem zavraždit svého impotentního manžela během dovolené u Niagarských vodopádů, vynesla Marilyn do centra pozornosti. Jako flirtující Rose je Marilyn magickým středem filmu. Tím nejdráždivějším způsobem prodává své půvaby. Ukazuje se ve sprše, nahá v prostěradlech a její minutová scéna chůze, při které provokativně vrtí zadečkem, okamžitě vstupuje do dějin filmu. Diváci odcházejí z kin fascinovaní. 2) Páni mají radši blondýnky (1953) Plavovlasá Marilyn na plátně září jako naivní, bohatstvím posedlá a také vysoce atraktivní blondýnka. Tyto role bude za pár let z duše nenávidět. Postavu ušili Marilyn producenti na tělo, nechali ji zpívat, tančit, projevit komediální talent a totálně se strefili do diváckého vkusu. Z její verze písně Diamonds Are a Girl's Best Friend se stává hit a film nejnavštěvovanějším muzikálem roku. Společně s Jane Russell, která ve filmu hraje její kamarádku Dorothy, Marilyn nechává své otisky v betonu před Graumanovým čínským divadlem. Hollywood má novou královnu. 3) Slaměný vdovec (1954) Marilyn a její nejkouzelnější blonďatá naivka, která provokuje ženáče a v letních vedrech si strká spodní prádlo do ledničky. Svou smyslností fascinuje Marilyn snad v každé vteřině filmu. Fotky s nadzvednutými plizovanými šaty a bílými kalhotkami z newyorského metra obletěly svět již několik měsíců před premiérou (kalhotky nakonec ve filmu diváci nespatřili). Film měl dokonalou reklamu a v kinech bylo natřískáno. Citlivou Marilyn stála tahle scéna par boulí i manželství s Joem DiMaggiem. A taky se rozhodla, že se ze stereotypu tupých atraktivních blondýn musí co nejdříve vymanit. 4) Někdo to rád horké (1959)
05.08.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (482 článků) , Jane Russell (6 článků)

Zlaté devadesátky Ivety Bartošové: Muž, dítě, sláva a první velký skandál

 
A je to potvrzené. Minisérie Iveta, mapující život a kariéru tragicky zesnulé popové hvězdy Ivety Bartošové, se dočká druhé řady. Ta se vrací do devadesátých let – do období, kdy slavná zpěvačka tvoří pár s hudebním a podnikatelským magnátem Ladislavem Štaidlem, kdy se dočká svého vytouženého potomka, kdy se po mateřské pauze vrací na kariérní vrchol. Tvůrci seriálu z dílny Voyo Originál to oznámili v tiskové zprávě. 
06.10.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Ladislav Štaidl (504 článků)

Iveta Bartošová: Karel s Vendulou mě nutili k sexu ve třech!

 
Blesku se podařilo získat část rukopisu šokující knihy, kterou vydá Iveta Bartošová (43). Když se to Iveta dozvěděla, chvilku váhala, potom se ale odhodlala rukopis okomentovat. Iveta vysvětluje svůj intimní vztah s Karlem Svobodou (†68). „Karel s Vendulou chtěli, abych s nima šla na trojku. Já to ale nedokázala,“ říká v knize Iveta.
27.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků) , Karel Svoboda (645 článků)