Článek

"Miluju ji," řekla soudu matka o dceři, kterou chtěla zabít fridexem

 
Matka, která chtěla zabít svojí dceru fridexem, dnes stanula před soudem. Vypovídal i její manžel. Proč se žena pokusila dítě zabít, zcela neobjasnila ani před soudem.
12.05.2014 12:20 |

podobné články

Podobné články

Otec Aničky (3) otrávené fridexem o své ženě: Nesnášela ji a zabít chtěla i mě!

 
Bezcitná zrůda, která nenáviděla své dítě natolik, že ho chtěla zavraždit, se takového jednání nedopustila poprvé. Manžel Anny J. (22), která se pokusila otrávit fridexem v jogurtu svou tříletou dcerku, Blesku přiznal, že se v minulosti pokusila zabít i jeho. Malou Aničku prý často mlátila. Proč ji neopustil? Přečtěte si druhou část našeho rozhovoru.
21.01.2014 13:55 |

podobné články

Terezka (6) otrávená fridexem: Probrala se a volala mámu!

 
Zásadní zvrat k lepšímu! Šestiletá Terezka, kterou se pokusila vlastní matka (27) otrávit fridexem, se probrala z kómatu! Lékaři přitom dívence nedávali moc šancí. První, na koho si holčička po několika dnech boje o život vzpomněla, byla její máma. Ta, která ji chtěla zabít.
11.09.2010 13:30 |

podobné články

Matka se podle policie pokusila zabít dceru fridexem v jogurtu

 
Jihočeští kriminalisté v sobotu večer obvinili dvaadvacetiletou matku z pokusu o vraždu dcery. Podle policie ji chtěla v pátek večer usmrtit Fridexem v jogurtu. Otec dítěte zavolal včas záchrannou službu. Lékaři jihočeské nemocnice a dětské hemodialýzy nemocnice v pražském Motole dívce zachránili život. Ženě hrozí až výjimečný trest, řekl dnes ČTK mluvčí policie Jiří Matzner. 
19.01.2014 12:15 |

podobné články

Matka přiotrávila dceru fridexem, jde za mříže na 25 let!

 
Matka Veronika S. (27) chtěla otrávit svou tehdy pětiletou dceru fridexem. Málem se jí to i povedlo. Za tento hrůzný čin si odsedí pětadvacetiletý trest. Ve středu to potvrdil Vrchní soud v Praze.
11.05.2011 20:25 |

podobné články

Psycholog o Aničce otrávené fridexem: Potřebuje nový ženský vzor!

 
Malá Anička (3), kterou chtěla v pátek otrávit fridexem její matka Anna J. (22), by si podle psychologa Karla Humhala potřebuje nový ženský vzor. Nemusí se však nutně jednat o novou partnerku tatínka Martina (28).
23.01.2014 15:45 |

podobné články

Anička je po šesti dnech doma: Dívenka, kterou matka otrávila fridexem, se zotavuje

 
Na šest dnů se z pražské motolské nemocnice stal nový domov malé Aničky (3). Včera ji ale lékaři dali propustku, a tak mohla s tatínkem (28) vyrazit domů. Do bytu, kde ji její vlastní maminka chtěla otrávit fridexem!
24.01.2014 09:00 |

podobné články

Výpověď Terezky (6): Maminka chtěla, abych umřela

 
Šokující video zhlédli včera účastníci procesu s matkou, která otrávila svou dcerku fridexem. Malá Terezka na něm při výslechu říká, že máma chtěla, aby zemřela. A přitom se prý smála. S překvapivou výpovědí vystoupil u soudu otec Terezky (6) Radek Š. (32). Řekl, že Veronika S. (27), matka Terezky, chtěla zabít i jeho. Prý mu třikrát pustila plyn, když spal, a také mu něco dávala do jídla.
10.03.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Malá (8 článků)

V Nejdku se matka pokusila otrávit dceru jedovatým fridexem

 
V Nejdku se sedmadvacetiletá matka v úterý večer pokusila otrávit svou šestiletou dceru jedovatým fridexem. Krajská policejní mluvčí Andrea Pomichalová dnes ČTK oznámila, že žena svůj čin plánovala.
01.09.2010 09:35 |

podobné články

"Tatínku, neboj, najdeme si novou maminku," říká holčička (3) otrávená fridexem

 
Chudinka malá. Matka ji tak nenáviděla, že ji otrávila fridexem. Statečná holčička přežila jen díky svému tátovi. Toho teď utěšuje v motolské nemocnici. I ve svém věku pochopila, že je něco špatně. Přečtěte si, co řekla v rozhovoru TN.cz a deníku Blesk.
23.01.2014 10:35 |

podobné články

Trávila svou dceru fridexem: Už je ve vazbě!

 
Se slzami v očích včera přijala rozhodnutí okresního soudu v Plzni Veronika S. (27) z Nejdku na Karlovarsku. Ten na ni uvalil vazbu za pokus o vraždu dcery Terezky (6). Matka se na začátku týdne pokusila své dítě otrávit fridexem. Za bestiální čin hrozí ženě doživotí.
03.09.2010 17:25 |

podobné články

Terezka otrávená Fridexem: U táty na ni čeká luxus

 
Terezka (6), kterou se 30. srpna pokusila fridexem otrávit vlastní matka, má u táty Radka Š. (32) připravený veškerý luxus. Na zahradě domu ve vesnici na Karlovarsku je krytý bazén, houpačky, pískoviště a spousta hraček. Holčička nyní žije u prarodičů ve vedlejším domě. Rodina doufá, že se Terezka brzy zotaví a bude moci jít do školky za kamarády.
22.09.2010 12:40 |

podobné články

Otec Aničky (3), kterou matka otrávila fridexem: Musím na mateřskou!

 
Zhroutil se mu svět. Martin J. (28), jehož dceru Aničku (3) se pokusila otrávit jeho manželka Anna (22) fridexem, se teď musí hodně otáčet. Co bude dělat? Kam vůbec půjde?
22.01.2014 13:35 |

podobné články

Zlost na manžela si vybíjela na dceři: Za pokus otrávit ji fridexem dostala 15 let

 
Za pokus o vraždu tříleté dcery jedovatým fridexem si mladá žena z Českých Budějovic odpyká 15 let vězení. Původní trest jí dnes o tři roky zpřísnil odvolací Vrchní soud v Praze, zároveň jí však odpustil ústavní psychiatrickou léčbu. Rozsudek je pravomocný.
06.08.2014 11:25 |

podobné články

Dětské miss jsou koníček jako každý jiný, hájí se matka v boji o dceru

 
Pětiletá Maddy Jacksonová je už zkušenou účastnicí dětských soutěží krásy. Poprvé ji její matka přihlásila do takové soutěže, když jí bylo 13 měsíců. Otec malé Maddy ji ale nyní chce do své péče a její matku Lindsay Jacksonovou obvinil ze sexualizace a zneužívání. Ta ale "koníček" dcery brání. Další články k tématu: Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší Matce, která píchala osmileté dceři botox, odebrala dítě sociálka Matka, která dávala dceři botox, se kaje: Nenávist všech si zasloužím Matka píchá osmileté dceři botoxové injekce, chce vyhrát soutěž krásy Živá Barbie dala dceři k sedmým narozeninám poukaz na zvětšení prsou
29.08.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (909 článků) , Sofia Coppola (15 článků) , Bernie Ecclestone (107 článků) , Francis Ford Coppola (4 články)

Matka (22), která otrávila dceru fridexem v jogurtu: Řezala se do rukou, tvrdí sousedé

 
Bože, co se to rodí za matky bestie! Po Veronice S. (30) z Nejdku na Karlovarsku, která otrávila v roce 2010 svoji dceru Terezku (tehdy 5) fridexem, vyšetřují kriminalisté na jihu Čech podobný případ.
20.01.2014 05:15 |

podobné články

Fridexem otrávená Anička (3) je s tátou doma: Z čeho teď budou žít?

 
Nic dobrého zřejmě nečeká v budoucnosti Aničku (3), kterou se pokusila fridexem otrávit máma, a jejího tátu. Jsou už sice doma z nemocnice, ale horší to teď budou mít s financemi.
28.01.2014 07:10 |

podobné články

Soud s travičkou: Chrání příbuzní matku, která otrávila dceru fridexem?

 
Už v pondělí začne krajský soud v Českých Budějovicích projednávat případ pokusu o vraždu vlastní dcery fridexem, kterou měla v lednu tohoto roku spáchat třiadvacetiletá Anna J. Té hrozí za hrůzný čin 15 až 20 let vězení, popřípadě až výjimečný trest. Její odsouzení ale může bránit neposkytnutí výpovědi jejich blízký a manžela!
08.05.2014 16:45 |

podobné články

Terezka, kterou matka otrávila fridexem, je u táty

 
Terezka (6), která zázrakem unikla strašné smrti poté, co ji její matka přinutila vypít nemrznoucí kapalinu fridex, byla propuštěna z nemocnice. Je u svého otce. Právě jemu se zřejmě matka chtěla otravou dcery pomstít.
21.09.2010 07:50 |

podobné články

Žena, která přiotrávila dceru fridexem, si podřezala žíly

 
V plzeňské vazební věznici Bory se pokusila o sebevraždu mladá žena. Pravděpodobně jde o matku z Nejdku na Karlovarsku, která se koncem srpna pokusila otrávit fridexem svoji šestiletou dceru. Sebevražedný pokus ve vazbě potvrdila mluvčí věznice Jana Bartošová.
05.10.2010 17:10 |

podobné články