Článek

Miliony Fialovi. Miliony Pavlovi. A jede dál. Holec vytáhl mocného hráče

 
Investoval miliony do celé pětikoalice. Pak do Petra Pavla. A nyní chce křísit levici. Miliardář Jan Barta má podle rozhovoru na SeznamZprávách velké plány. Právě před nimi varuje komentátor Petr Holec. „Jeho slova smrdí totalitou. V podstatě totiž říká, že už nikdy nesmí nechat volby napospas lidem,“ říká a dodává, že Barta už nechce nikdy volit dalšího Zemana. Jedná se v podstatě o investice do politického prostředí, jinými slovy, Barta si chce systém koupit.
14.03.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2037 článků) , Jan Fiala (419 článků) , Jan Fiala (419 článků) , Jan Zeman (528 článků) , Bart Bart (15 článků)
Podobné články

Jak vybrat tenisovou raketu

 
To, že se tenis hraje pálkou, které se říká raketa, ví každé malé dítě. Že si každý tenista vybírá raketu, aby mu “padla” do ruky a plnila funkce, jaké od ní očekává, si umíme tak nějak logicky odvodit. Podle čeho si ale tu správnou raketu vybere? Na velikosti výjimečně ani tak nezáleží. Obvykle se pohybují ve velikosti, kde délka nesmí překročit 73,66 cm a plocha výpletu není větší než 39,37 cm na délku a 29,21 cm na šířku. Profesionální hráči možná přece jen trochu velikost řeší, a to především u hlavy, tedy u té části s výpletem, ale pro rekreačního hráče nebo úplného začátečníka to není ten nejdůležitější parametr. U tenisové pálky je dobré řídit se jinými vlastnostmi, o nichž si něco napíšeme. Hmotnost a vyvážení Hmotnost rakety se uvádí bez výpletu. Podle hmotnosti dělíme rakety na: lehké rakety – od cca 220 g až po 280 g – ty se doporučují pro začátečníky, juniory, ženy a mírně pokročilé středně těžké – od cca 280 g až do 310 g – to je ideální váha pro pokročilé a sportovní hráče těžké rakety – od 310g více –  jsou vhodné pro turnajové hráče a profi hráče Důležité je také vyvážení rakety, které může být buď do hlavy, na střed nebo do ruky. Vyvážení určuje polohu těžiště, která je měřena od konce rukojeti. Ta ovlivňuje sílu úderu vzhledem k vydané energii i manévrovatelnost. vyvážení do hlavy – je určeno pro začátečníky a rekreační hráče, dává větší power (sílu) vyvážení na střed –  je určeno pro středně pokročilé hráče, jde o kompromis mezi silou a kontrolou vyvážení do ruky – určeno pro profesionální hráče, kteří mají větší kontrolu a herní cit, vhodné pro technicky výbornou hru Při výběru rakety je vodítkem vaše výkonnost Od vaší výkonnosti se totiž odvíjí správná velikost hlavy, hmotnost,... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat tenisovou raketu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Hoax Václava Moravce? Holec se vysmál Pirátům. Stačily dva týdny a vše je jinak...

 
Komentátor Petr Holec ve svém youtubovém pořadu „Petr Holec Živě“ komentoval mimo jiné koalice SPOLU a „PirátoSTAN“. „Piráti rozpouštějí Česko a SPOLU veze Českou sodu,“ komentoval Holec, jenž měl dva týdny dovolenou.
18.07.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (1027 článků)

Tohle viděli na ministerstvu. Občan zíral a fotil. Petr Holec ví víc

 
KONTEXT PETRA HOLCE Nejezděte výtahem, snižte teplotu v místnosti, nenechávejte nabíječku na mobil po dobití v zásuvce. Takové rady dává Ministerstvo průmyslu a obchodu ke zvýšení energetické nezávislosti Česka, uvádí komentátor Petr Holec. Návštěva na ministerstvu, se kterou měl možnost hovořit, prý však viděla něco jiného. Holec se v pravidelném komentáři věnuje i propadu preferencí vládní koalice a evropskému zákazu spalovacích motorů. Ten nyní dostanou na stůl evropští premiéři a prezidenti. „Jsem proto zvědavý, jak se ke svému slibu Fiala postaví, když má ve vládě strany, které si zákaz spalovacích motorů evidentně přejí, protože jsou pokrokové," sdělil ParlamentnímListům.cz Holec.
14.06.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků)

Kdo diktuje, koho se vláda bojí. Jména. Holec a temné kořeny

 
KONTEXT PETRA HOLCE Jsme ČEZko, ne Česko, a na Slovensku to mají jinak, vysvětlil Petr Holec, proč kupujeme elektřinu přes Německo. „Čtu mezi slovy premiéra Petra Fialy (ODS), že ČEZ nemůže odejít z lipské energetické burzy, kde si kupujeme zbytečně drahou elektřinu, i zájmy byznysu blízkého ODS,” sdělil Holec a přidal jména. Zamířil i do minulosti Stanislava Polčáka. „Ten vše pevnou rukou řídil zezadu, zatímco se Gazdík rád občerstvil skleničkou,” říká Holec ParlamentnímListům.cz.
12.07.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků) , Stanislav Polčák (337 článků)

To Fiala neví. Pravda o Václaváku. Holec uzavřel akci: Vláda nerada slyší

 
Pro některé účastníky demonstrace na Václavském náměstí bylo poslední kapkou, která je přiměla se zúčastnit, chování odpůrců Andreje Babiše na jeho „obytňákových“ mítincích, sdělil komentátor Petr Holec ve svém pravidelném streamu. Připomněl také, že německý kancléř Scholz podobné akce objíždí a s lidmi na nich diskutuje. Holec sice kritizoval výběr řečníků na demonstraci, zároveň ovšem označil novináře Pavla Šafra za „všehoschopného“. Věnoval se též generálu Pavlovi a předsedkyni Sněmovny Pekarové Adamové.
08.09.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Petr Fiala (5095 článků) , Petr Pavel (2037 článků)

„Petr Pavel nedodržel slovo generála.“ Historický den, vstoupil do prezidentské volby komentátor

 
Komentátor Petr Holec se rozhodl promluvit o historickém dni. Historickém dni generála ve výslužbě Petra Pavla, který se omluvil, i když se prý vlastně neomluvil. Holec tohoto spolufavorita prezidentské volby ani trochu nešetřil. Prohlásil mimo jiné, že jednoho dne Petra Pavla někdo „usmaží v omáčce“. V omáčce lží a pololží a pokrytectví, ve které se podle Holce Pavel topí. Holec doufá, že to Pavlovi spočítají voliči ve volbách.
24.11.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2037 článků)

Přirovnání: Fialova cesta a Petr Holec, premiér si nevystaví

 
„Nedávno novináři udělali prezidentem šéfa Senátu Miloše Vystrčila po jeho cestě na Tchaj-wan. Možná proto s blížící se volbou prezidenta uvidíme spoustu zahraničních cest,“ naznačil k cestě Petra Fialy do Kyjeva komentátor Petr Holec. Význam kyjevské mise? Jen menší, symbolický, dle Financial Times. Větší pro Polsko a Slovinsko, které mělo nedávno problémy v EU, doplnil ParlamentnímListům.cz Holec. A zmínil papouškující české novináře, kteří Fialovi a spol. fandili ve volbách.
16.03.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků) , Miloš Fiala (61 článků)

Mrtvoly. Tady to začalo. Než si lidi všimnou... Petr Holec o STAN a Fialovi

 
KONTEXT PETRA HOLCE „I většina těch nejhorších někdejších kmotrů ODS má čistší reputaci. Kolem Krejčíře je totiž na rozdíl od nich nemálo mrtvol!“ uvádí ke skandálu hnutí STAN komentátor Petr Holec s ohledem na zvěsti kolem vazebně stíhaného Michala Redla. Holec pro ParlamentníListy.cz shrnuje indicie kolem Petra Gazdíka s tím, že „právě pod ním se i na Ministerstvu školství začalo mluvit o nápadně podobném systému ‚těžby‘ veřejných peněz jako v pražském dopravním podniku“. A dodává další jména. Premiér Fiala prý dobře ví, že „kauzy jako Hlubuček můžou ukončit jeho vládnutí, ještě než si lidi vůbec všimnou, že byl i jejich premiérem, protože až doteď řešil skoro jen Ukrajinu“.
21.06.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1211 článků) , Petr Gazdík (1200 článků) , Michal Gazdík (27 článků)

Takhle nám nelhal ještě nikdo. Holec o Fialovi a novém zdražení

 
KONTEXT PETRA HOLCE Premiér Petr Fiala vstoupí do dějin jako premiér, který dokáže ohlásit zároveň zvýšení i nezvýšení daní. Tak reaguje komentátor Petr Holec na oznámení vlády o plánovém zvýšení daní u „vybraného zboží a služeb“. Třeba uvažovaný svoz odpadu. Proč? ptá se Holec s tím, že stále více lidí padá do chudoby a vláda jim na cestě dolů ještě zdraží život. Přitom Češi vidí, jak v sousedních zemích vlády DPH naopak snižují.
06.12.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků)

Rakušan zešílel. „Osamocený útočník“ je on, obává se Holec. A nepěkné věci o lidovcích

 
U vlády Petra Fialy už se nedá věřit vůbec ničemu. Takto jasně to vidí Petr Holec. Největším lhářem je podle něj premiér Petr Fiala. „To je lhář, jakýho jsme tady ještě neměli,“ vyjádřil své mínění o Fialovi Holec. „On je Petr Fiala zdatný lhář a téměř všechno balí do ukrajinské vlajky,“ přisadil si ještě. Nešetřil ani „vládního cenzora“ Michala Klímu. A o ministrovi vnitra Vítu Rakušanovi řekl, že „zešílel“.
09.02.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků)

Toto hrozí Fialovi. Plus propočet k ČEZu. Holec po Václaváku

 
KONTEXT PETRA HOLCE Fialovi by se mohlo stát, že jednoho dne předstoupí před novináře Pavel Blažek a představí Martina Kubu jako nového premiéra, varuje komentátor Petr Holec. Ten ParlamentnímListům.cz též citoval výpočet: I kdyby stát vykoupil minoritní akcionáře ČEZu za 300 miliard, ušetříme dle něj ročně na elektřině 600 miliard.
06.09.2022 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (724 článků) , Petr Fiala (5095 článků) , Martin Holec (3 články) , Martin Blažek (45 článků) , Pavel Fiala (279 článků) , Petr Pavel (2037 článků)

„Smrt. Už dost.“ Holec vytáhl na vládu, co ani sám nechtěl

 
Ve svém pravidelném vysílání se komentátor Petr Holec trefoval jednak do toho, jakou botu udělala Jana Černochová s americkou základnou, ale také do snahy kontrolovat marže. „Já myslím, že ruka trhu zůstala někde v kapse. Já se tomu také nestačím divit,“ řekl a dodal, že podnikatelé už toho začínají mít dost. Pozornost věnoval i tažení proti dezinformacím a používání písmene Z, které používá i Znojemský pivovar. „Já být jimi, tak to zetko přemaluju. Rakušan se topí v průserech a když se tohle politikovi přihodí, tak není nic lepšího, než zabásnout někoho za zetko,“ varoval. Jsme stále demokratická země? Prý ano. „Pokud samozřejmě nechtějí někoho zabíjet a podobně,“ dodal Holec.
14.04.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (809 článků) , Jan Rakušan (61 článků)

Všichni kopou za sebe. My za Němce. Holec se rozjel proti Fialovi

 
Komentátor Petr Holec má za to, že Česko sice stále formálně předsedá EU, ale ve skutečnosti unii řídí někdo jiný. Komentátor popsal kdo. Nešetřil přitom kritikou na adresu premiéra Petra Fialy (ODS). Konstatoval, že Fiala se vlastně v pozici premiéra trápí, radši by si dle Holce někde četl knihy. Vedle toho popsal, proč k nám nepřiteče takřka žádný ruský plyn a dal všem lekci z lidovectví. „To vám o lidovcích řekne všechno, co jste nechtěli vědět,“ upozornil. Nakonec prohlásil, že ČT už dávno slouží Fialově vládě a tato vláda si ji chce ještě víc podřídit.
14.10.2022 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků)

Všichni kopou za sebe. My za Němce. Holec se rozjel proti Fialovi

 
Komentátor Petr Holec má za to, že Česko sice stále formálně předsedá EU, ale ve skutečnosti unii řídí někdo jiný. Komentátor popsal kdo. Nešetřil přitom kritikou na adresu premiéra Petra Fialy (ODS). Konstatoval, že Fiala se vlastně v pozici premiéra trápí, radši by si dle Holce někde četl knihy. Vedle toho popsal, proč k nám nepřiteče takřka žádný ruský plyn a dal všem lekci z lidovectví. „To vám o lidovcích řekne všechno, co jste nechtěli vědět,“ upozornil. Nakonec prohlásil, že ČT už dávno slouží Fialově vládě a tato vláda si ji chce ještě víc podřídit.
14.10.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5095 článků)

Bojoval proti nacistům, vydržel zajetí i uranové doly: Zemřel válečný hrdina Josef Holec

 
Ve věku 99 let zemřel minulý týden válečný hrdina a bývalý politický vězeň Josef Holec, který za druhé světové války nastoupil do Svobodovy armády a v jejích řadách se probojoval až do Československa. Holcovo úmrtí oznámil na svých internetových stránkách Památník Lidice. Plukovník Holec v roce 2012 získal Cenu Paměti národa.
24.03.2018 14:00 |

podobné články

Wagenknecht vážně onemocněl Babišem. Po posledním výstupu užalovaného senátora komentátor Holec jen kroutí hlavou

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nepodá správní žalobu proti rozhodnutí středočeského krajského úřadu ohledně střetu zájmů premiéra Babiše.  Jeho rozhodnutí velmi kritizuje senátor Lukáš Wagenknecht, který to považuje za „selhání“. Prohlásil, že Babiš po státu „převzal“ i Zemana.  Na jeho slova reaguje komentátor Petr Holec, podle kterého „vážně onemocněl Babišem. „Užaluje mu zadek, aby byl miláček médií. Stát i EU přebírá Wageknecht,“ glosuje Holec vývoj dění na serveru Info.cz s tím, že jeho tažení připomíná „totální teror“.
10.07.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (373 článků) , Pavel Lukáš (73 článků) , Petr Pavel (2037 článků)

„Co ta Fridrichová řekla v ČRo?! Já myslel, že mám něco s ušima!“ Holec do rozpálil v XTV. A Xaver přiložil: Když se na Radě ČT přihlásí Lipovská, Dvořák zbledne

 
Komentátor serveru Info.cz Petr Holec usedl k povídání s členem Rady ČT Lubošem Xaverem Veselým. Debatovali spolu na internetové televizi XTV.cz. Holec to vzal od podlahy. Prozradil, co přijde, až „ten s dredama“ neboli Ivan Bartoš bude premiérem, vychválil exprezidenta Václava Klause, konstatoval, že média selhala a speciálně udeřil na moderátorku ČT pořadu 168 hodin Noru Fridrichovou. A zmínil také „hysterického šílence“ doktora Milana Kubka.
19.12.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10905 článků) , Nora Fridrichová (453 článků) , Luboš Veselý (664 článků) , Petr Václav (1027 článků) , Petr Rada (305 článků) , Petr Dvořák (833 článků) , Petr Dvořák (828 článků) , Ivan Ivan (2689 článků)

„Co ta Fridrichová řekla v ČRo?! Já myslel, že mám něco s ušima!“ Holec to rozpálil v XTV. A Xaver přiložil: Když se na Radě ČT přihlásí Lipovská, Dvořák zbledne

 
Komentátor serveru Info.cz Petr Holec usedl k povídání s členem Rady ČT Lubošem Xaverem Veselým. Debatovali spolu na internetové televizi XTV.cz. Holec to vzal od podlahy. Prozradil, co přijde, až „ten s dredama“ neboli Ivan Bartoš bude premiérem, vychválil exprezidenta Václava Klause, konstatoval, že média selhala a speciálně udeřil na moderátorku ČT pořadu 168 hodin Noru Fridrichovou. A zmínil také „hysterického šílence“ doktora Milana Kubka.
19.12.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10905 článků) , Nora Fridrichová (453 článků) , Luboš Veselý (664 článků) , Petr Václav (1027 článků) , Petr Rada (305 článků) , Petr Dvořák (833 článků) , Petr Dvořák (828 článků) , Ivan Ivan (2689 článků)

Holec: Šafr, s ním jsem si tykal. ČT? Něco se začalo ukazovat...

 
Komentátor Info.cz Petr Holec si kdysi tykal s šéfredaktorem Forum24.cz Pavlem Šafrem, nicméně Šafr „zešílel“. To řekl Holec ve vysílání televize XTV.cz, kde se věnoval i České televizi, Miroslavu Kalouskovi nebo ČSSD.
24.12.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7729 článků) , Miroslav Holec (21 článků) , Petr Pavel (2037 článků)