Článek

Milionářská máma 11 dětí šokuje: Chci jich mít alespoň sto! Platí si náhradní rodičky

 
Mladičká ruská maminka Christina Ozturková (23) toho stihla za svůj krátký život opravdu hodně. Už nyní je maminkou „fotbalové jedenáctky“, hvězdou sociálních sítí a milionářkou. 11 dětí jí však nestačí a tak nyní šokovala svět s prohlášením, že jich hodlá mít minimálně sto.
14.02.2021 15:55 |

podobné články

Podobné články

Potvrzeno! Milionářská dcerka Rezešová před smrtelnou nehodou pila!

 
Milionářská dcerka Eva Varholíková-Rezešová svojí neomalenou jízdou připravila o život na maďarské dálnici čtyři lidi, kteří po otřesně vypadající nehodě uhořeli v autě. Až teď ale potvrdili, že před jízdou pila alkohol.
13.05.2013 19:05 |

podobné články

Takhle odpočívá těhotná Ivanka Trump: Dlouhé nožky nahoře a relax s dcerou

 
Milionářská dcera "Ivanka Trump":http://www.extra.cz/tema/ivanka-trump (31) čeká se svým manželem Jaredem Kushnerem "druhé dítě":http://www.extra.cz/milionarska-dcera-ivanka-trump-je-podruhe-tehotna. K první dceři Arabelle Rose tak na podzim přibude další potomek.
12.06.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (168 článků)

Milionářská dcérenka Tamara Ecclestone zase v akci: Podívejte se na tělíčko, které má hodnotu zlata

 
Slavná milionářská dědička "Tamara Ecclestone":http://www.extra.cz/tema/tamara-ecclestone (29), která do smrti nebude muset sáhnout na práci, si každým dnem užívá svého přepychového života do sytosti. Naposledy byla spatřena v Las Vegas, kde relaxovala u "bazénu":http://www.extra.cz/tema/bazen.
21.09.2013 14:15 |

podobné články

Milionářská panička Sisa Sklovská (50): Ukázala něco opravdu odpudivého!

 
Je známo, že kam dorazí zpěvačka a milionářská panička Sisa Sklovská, je o zábavu postaráno. Na páteční slovenské módní přehlídce se však rozparádila až příliš…
01.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sisa Sklovská (140 článků)

Milionářská daň i zrušení NATO. Německá Levice ukázala volební lákadla

 
Milionářská daň, růst minimální mzdy, masivní státní investice a zrušení všech tajných služeb i Severoatlantické aliance. Hlavní body volebního programu v neděli schválil končící sjezd německé opoziční strany Levice. Postkomunistická formace zároveň nevyloučila vstup do vlády se sociální demokracií (SPD) a Zelenými.
11.06.2017 20:15 |

podobné články

Zvrací a nemůžou dýchat. Rodičky nesouhlasí s příkazem mít roušku při porodu ve Francii

 
Od nastávajících matek se ve Francii očekává, že během porodu v nemocnici budou mít nasazené roušky. Rodičky se ale proti tomuto opatření bouří, porod už je pro ně tak dost náročný a rouška ho ještě ztěžuje. Ženy, které si porodem v roušce prošly, vypověděly, že kvůli ní zvracely a nemohly dýchat. Situaci navíc zhoršují výhrůžky lékařů, že pokud si ženy roušku sundají, nechají je rodit samotné, uvedl list Daily Mail.
14.10.2020 13:25 |

podobné články

Klára toužila po dítěti: Podvodná náhradní matka ji obrala o sto tisíc!

 
Klára s partnerem toužili zoufale po potomkovi, ale přirozené početí ani jiné metody jim nepomohly. Rozhodli se tedy pro náhradní mateřství. Na konci byla ovšem o sto tisíc lehčí a bez dítěte. Podvodná náhradní matka zmizela beze stopy.
08.03.2016 12:00 |

podobné články

Očkování proti koronaviru v těhotenství: Jaké rodičky jsou nejvíce ohrožené covidem?

 
Pokud těhotná žena onemocní covidem-19, projevy bývají obvykle mírné, stejně jako u ostatních pacientů. Závážných průběhů, které pak měly vliv i na nenarozené dítě, nebylo dosud zaznamenáno mnoho. Přesto jsou těhotné ženy náchylnější k respiračním onemocněním více než běžná populace a měly by se chránit. Problémy mohou mít spíše starší nebo rodičky trpící obezitou. Blesk Zprávy se zeptaly Státního zdravotního ústavu, zda se těhotné ženy mohou očkovat proti koronaviru.
08.02.2021 05:40 |

podobné články

Zdravotnice půjde před soud za smrt rodičky

 
Za úmrtí pětatřicetileté rodičky ve strakonické nemocnici v polovině roku 2008 policie navrhla obžalovat asi padesátiletou zdravotnici ze Strakonicka.
29.03.2010 17:15 |

podobné články

Lékař, který měl zavinit smrt rodičky, zproštěn viny

 
Litoměřický okresní soud v pátek zprostil obžaloby porodníka, který byl podezřelý z toho, že zavinil smrt rodičky. Dvaatřicetiletá žena zemřela v roce 2008 v litoměřické nemocnici krátce po porodu.
03.09.2010 18:00 |

podobné články

Dernerová (S.cz): Problémy s těhotnými, které jsou závislé, budou narůstat

 
Senátorka se vyjadřuje v návaznosti na televizní reportáž k otázkám trestně právní odpovědnost i za nenarozené dítě, například k obávám, že ty nejvíce rizikové rodičky (například závislé na drogách) si najdou cestu, jak tento zákon obejít a třeba raději k lékaři nepůjdou (senátorka-dětská neuroložka je dotazována i na to, kdo posoudí vinu rodičky a zda vedle "feťaček" se má postih týkat i kuřaček):
27.04.2015 06:35 |

podobné články

Trest pro opavské lékaře: Za smrt rodičky zaplatí statisíce

 
Okresní soud v Opavě dnes potrestal kvůli smrti rodičky peněžitým trestem 200 000 korun dva bývalé lékaře opavské nemocnice. Jejich pacientka z Kravař zemřela v roce 2008 nedlouho po porodu druhého dítěte na otravu krve. Infekci podle znalců zavinila vzácná bakterie streptokoku. Podle verdiktu lékaři chybovali, když ženu, která měla teplotu a bolesti, nedostatečně vyšetřili a poslali domů. O rozsudku informovala Česká televize.
23.02.2016 21:05 |

podobné články

Nemocnice Písek: V porodnici naší nemocnice se cítí rodičky nejlépe

 
Porodnici písecké nemocnice označily rodičky jako zařízení, ve kterém se cítí nejvíce spokojené. Vyplývá to z hodnocení projektu Přirozený Porod v Porodnici (PPP), do kterého je Nemocnice Písek, a. s., zapojena od roku 2014. Písecká porodnice získala prvenství ve spokojenosti rodiček už podruhé za sebou.
21.11.2018 18:20 |

podobné články

Nemocnice Havlíčkův Brod: Nová služba pro rodičky je zcela zdarma

 
Brodská porodnice nabízí nově individuální konzultace pro rodičky i jejich partnery ohledně vedení porodu. Konzultace rozšiřují strukturu služeb pro nadcházející maminky v naší porodnici.
28.07.2020 10:20 |

podobné články

Dechberoucí! Náhradní máma Lauren porodila malou Nelly dvěma tatínkům! Tyhle fotky vás dojmou!

 
Nejdřív obrovská bolest, pak slzy štěstí a nekonečné dojetí. Šestinásobná maminka Lauren McDonald z Tampy na Floridě ukázala odvážné fotky z porodu malé Nelly, kterou jako náhradní matka odnosila a přivedla na svět pro dva cizí muže. Šlo přitom už o její druhé náhradní těhotenství. Unikátní snímky nabité emocemi zachycují šťastné tatínky, kteří byli celou dobu u porodu.
14.01.2020 19:20 |

podobné články

Skandál století. Mamá Štikové zrušili Facebook. Další úder ve válce s Erbovou?

 
Vyjde zítra vůbec ještě slunce? I vesmír ohromně poškodila nejnovější událost v českém showbyznysovém rybníčku, když se ukázalo, že kdosi zákeřně a neodvratně zrušil Facebook vedoucí projektu Ornella Štiková  (20) Monice Štikové. Matka dvacetileté čerstvé rodičky levobočka manžela Gabriely Patyšové (chlapec Quentin slaví krásných sedm dní života) z toho byla na mrtvici a zná viníka. Po její slovní přestřelce na Facebooku redaktora Super.cz s Vlaďkou Erbovou  (31) má jasno. „Asi to byl někdo od ní!“ zuří mamá Štika.
22.03.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (995 článků) , Ornella Štiková (1104 článků)

Krkavčí rodiče si od náhradní matky vzali jen jedno dítě. Druhé má Downův syndrom a teď umírá

 
Neskutečně bezcitně se zachoval australský manželský pár vůči náhradní matce svých dětí. Mladá Thajka jim porodila dvě děti – holčičku a chlapečka. Manželé si vzali jen zdravou holčičku a chlapce nechal náhradní matce. Trpí totiž Downovým syndromem a vrozenou srdeční vadou. Ke všemu se mu teď přidala i plicní infekce a chlapec byl převezen do nemocnice.
03.08.2014 15:05 |

podobné články

Postižená náhradní matka porodila nemocné dítě: Nikdo ho nechce, skončilo v ústavu

 
Náhradní mateřství má ženám, které nemohou vlastní dítě odnosit, přinést možnost přeci jen mít vlastní dítě. Jenže je s tím spojeno mnoho rizik. Mezi nimi je i takové, že dítě, ačkoliv pochází ze zdravých rodičů, se narodí nemocné, nebo dokonce postižené. To se ve světě již stalo několikrát. A podobný případ existuje už i u nás. Jenže náhradní matka je sama postižená a trpí epilepsií!
12.08.2015 14:30 |

podobné články

Bordelářka Lenka z Výměny: Je lepší než máma, říkají náhradní děti

 
Zatímco Iwona (37) ve Výměně manželek nenechala na bordelářce Lence (37) nit suchou, její tři děti si náhradní maminku nemohly vynachválit!
15.02.2018 09:45 |

podobné články