Článek

Miliardář hledal dívku pro let na Měsíc: 30 tisíc zklamaných uchazeček

 
Japonský miliardář Jusaku Maezawa způsobil velké zklamání desítkám tisíc žen, které se přihlásily na jeho „inzerát“ s oznámením, že hledá přítelkyni pro svůj plánovaný let kolem Měsíce, předběžně v roce 2023. Cestu hodlal uskutečnit kosmickou lodí společnosti SpaceX. Výstřední boháč totiž na twitteru oznámil, že se od záměru letět s partnerkou rozhodl „z osobních důvodů“ ustoupit. Potenciálních partnerek se mu mezitím ozvalo skoro 30 000.
30.01.2020 19:50 |

podobné články

Podobné články

Zrušený koncert Zagorové: Vlna nenávisti zklamaných fandů!

 
Jestli se Hana Zagorová (70), která kvůli vážným zdravotním problémům zrušila svůj letošní pražský vánoční koncert, něčeho bála, tak reakcí zklamaných fanoušků. A bylo proč. Hanka totiž vyprodané vánoční koncerty už jednou zrušila v roce 2013 a nepříjemná situace se teď opakuje. A fanoušci na sociálních sítích to dávají zpěvačce pořádně „sežrat“.
12.12.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (446 článků)

EU dala Michalovi (18) měsíc cestování po Evropě zdarma. Na tisíce mladých se nedostalo

 
Brusel začal rozdávat mladým, kteří čerstvě oslavili 18. narozeniny, bezplatné jízdenky na cestu po Evropě. Jenže se zdaleka nedostává na všechny. Takže vedle 15 tisíc „vyvolených“ se vynořily desítky tisíc zklamaných a frustrovaných, kteří neuspěli. Projekt kritizuje i řada politiků jako „zbytečné vyhazování peněz“. Z Česka vyrazí na cesty 311 chlapců a děvčat.
31.07.2018 06:15 |

podobné články

Miliardář Branson se proměnil v letušku a zmalovaný obsluhoval pasažéry

 
Sir Richard Branson tři roky od prohrané sázky konečně splnil úkol: stal se letuškou. S make-upem na obličeji a v červené minisukni obsluhoval cestující v letadle společnosti AirAsia z Perthu do Kuala Lumpuru. Další články k tématu: Branson se kvůli prohrané sázce v F1 za měsíc promění v letušku Bransonovo impérium se rozrůstá. Magnát chystá luxusní kemp v Keni Kate Winsletová zachránila při požáru sebe i matku miliardáře Bransona Dobrodruh Branson předběhl Jobse. Vydal první časopis určený jen pro iPad OBRAZEM: Miliardář Branson otevřel první kosmodrom pro vesmírné turisty Miliardář Branson představil loď pro soukromé lety do vesmíru
13.05.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (252 článků) , Richard Branson (96 článků)

Drama v Kobylisích: Muž držel jako rukojmí dívku (9) a hrozil, že ji zabije!

 
AKTUALIZOVÁNO - VIDEO: V bytě panelového domu v pražských Kobylisích držel muž (42) jako rukojmí devítiletou dívku. Vyhrožoval, že dívku zabije, ohrožoval ji zbraní. Krátce po 12 hodině policie vyvedla dívku z bytu a pachatele zneškodnila.
18.07.2009 12:15 |

podobné články

Kradla mobily, a tak 15letou dívku soudkyně zavřela do cely s 30 muži! Ti dívku znásilňovali a mučili!

 
Opravdu neomluvitelné chyby se dopustila soudkyně z Brazílie. Teprve patnáctiletou dívku poslala do policejní cely za krádež mobilů. Na tom by nebylo nic trestuhodného, kdyby v cele společně s dívkou nebylo třicet mužů. Ti dívku tři týdny znásilňovali a mučili.
15.10.2016 20:05 |

podobné články

Policie vyšetřuje transakci ČEZ. Slovenský miliardář může mít tisíc procent výnos

 
Slovenský miliardář Pavol Krůpa vydělal na vyrovnání ČEZu s minoritními akcionáři Severomoravské energetiky 166 milionů. V rozhovoru pro Lidové noviny řekl, že o možnosti zapojit se do mimosoudního vyrovnání se dozvěděl z výroční zprávy ČEZ. Peníze jsou sice zablokované policií, ale miliardář je přesvědčen, že budou odblokovány.
29.03.2014 10:30 |

podobné články

Stopy po zmizelé Zálešákové hledal pes na zahradě jejich domu! »Osiřelé« děti mají v péči úřady a notář

 
Už měsíc pátrají policisté na Hodonínsku po Pavle Zálešákové z Nechvalína (42) na Kyjovsku. Naposledy ve středu cvičený pes hledal na pozemku rodinného domku, kde bydlí. Vše marně. Stále tak existuje naděje, že se žena někde skrývá. O to, aby aspoň její děti netrpěly, se nyní starají úředníci ze sociálního odboru. Notáři zatím zahájili dědické řízení za otce Jaroslava (†44), který spáchal sebevraždu.
26.04.2017 16:10 |

podobné články

Miliardář zvýšil nabídku za přeorientování homosexuální dcery

 
Hongkongský miliardář Cecil Chao se nedokáže smířit s tím, že jeho dcera je lesba. Vyhlásil, že dá ohromnou sumu tomu, kdo z ní udělá heterosexuálku. Přihlásilo se 22 tisíc lidí, nikdo ale neuspěl. Miliardář proto zvyšuje nabídku.
25.09.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (432 článků) , Simona Krainová (2005 článků) , Taťána Kuchařová (923 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Naštvaní nájemníci bytů OKD v ulicích: Demonstranty vedl miliardář!

 
Miliardář Pavol Krúpa svolal demonstraci nájemníků bytů OKD v Ostravě. Společně s nimi protestoval proti rozhodnutí soudu a nečinnosti státu v kauze 45 tisíc bytů OKD, které získal a výhodně prodal miliardář Bakala.
21.09.2017 14:50 |

podobné články

Superprsatka Kylie Bisutti: Nahradí Pamelu?

 
Amerika má nový sexy objev! Kylie Bisutti (19) porazila 10 tisíc uchazeček o lukrativní smlouvu značky Victoria’s Secret. Při pohledu na její obrovský dekolt se nabízí otázka: Bude to nová Pamela Anderson (42)?
16.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (628 článků) , Pamela Anderson (580 článků) , Kylie Bisutti (2 články)

Trump se „rochní“ v luxusu. Co všechno miliardář vlastní a kde na to vzal?

 
Miliardář Donald Trump bude novým prezidentem USA a my si pojďme projít, jak k bohatství přišel. Syn realitního developera Freda Trumpa se narodil 14. června 1946 v New Yorku a už od mala měl nakročeno na stejnou profesní dráhu jako jeho otec. Během studií ekonomie a finančnictví pracoval v jeho společnosti, kde získal cenné zkušenosti a kontakty. Pro začátek svého podnikání získal od otce úvěr ve výši jednoho milionu dolarů. Počáteční šikovné investice do bytových komplexů mu velice rychle začaly přinášet zisky. To v kombinaci s jeho mimořádně dobrým odhadem a skvělou schopností vyjednávat položilo základ Trumpova budoucího realitního impéria. Jeho sveřepé odmítání zveřejnit daňové přiznání ale vedlo k mnoha spekulacím. Některé teorie dokonce naznačovaly, že Trumpova neochota zveřejnit stav svých financí pramení z toho, že ve skutečnosti není miliardář, jak o sobě rád prohlašuje. Je na tom něco pravdy? Oplývá nový americký prezident skutečně takovým jměním, jak tvrdí?
10.11.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4833 článků)

Ošklivka Susan: Na rozloučenou ukázala stehna!

 
LONDÝN - Osamělý hotelový pokoj a turné, na kterém by brala 15 tisíc korun za vystoupení - před zdaněním, a před odečtením odměny pro jejího agenta, cestování v autobuse, plném dalších zklamaných účastníků soutěže....Takže nic moc.
01.06.2009 11:50 |

podobné články

Ošklivka Susan: Na rozloučenou ukázala stehna! Pak ji odvezla záchranka...

 
LONDÝN - Osamělý hotelový pokoj a turné, na kterém by brala 15 tisíc korun za vystoupení - před zdaněním, a před odečtením odměny pro jejího agenta, cestování v autobuse, plném dalších zklamaných účastníků soutěže....Takže nic moc.
01.06.2009 12:50 |

podobné články

Nový ročník soutěže krásy vyhlášen. Která z vás bude Miss 2012?

 
Hlásit se do soutěže Česká Miss mohou zájemkyně o titul královny krásy pro rok 2012. V Praze byl vyhlášen nový ročník, jehož se mohou zúčastnit svobodné a bezdětné dívky ve věku od 17 do 23 let. Finále, ve kterém bude soutěžit 14 uchazeček, se uskuteční v březnu 2012.
09.06.2011 10:40 |

podobné články

Miliardář Karel Janeček se stal otcem. Jeho exotická manželka porodila syna. Máme fotku!

 
Miliardář Karel Janeček se stal otcem. I když jeho tuniská manželka Mariem měla termín porodu až 21. prosince, příroda to chtěla jinak. V neděli porodila prvního syna. Miliardář se fotkou miminka pochlubil na sociální síti.
07.12.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (326 článků)

Bakalo, máte po klidu. Ukážeme vám, co si myslí vaši horníci, plánuje miliardář Krúpa

 
Slovenský miliardář Pavol Krúpa hodlá jít tvrdě po krku bývalému majiteli společnosti OKD Zdeňku Bakalovi. Neváhá ani posbírat horníky rozpálené do ruda a otrávené nájemníky někdejších hornických bytů a přivézt je Bakalovi přímo pod okna – před jeho dům ve Švýcarsku, kde český miliardář hledá klid. Krúpa je podle všeho připraven mu klid odepřít.
01.05.2017 17:25 |

podobné články

Miliardář Dědek kopíruje miliardáře Babiše. Před voliči se chválí dopisem

 
„Hezký den přeji, jmenuji se Dalibor Dědek a těším se do práce.“ Tak začíná dopis, kterým miliardář z Jablotronu „vytapetoval“ úterní vydání části českých deníků. Někde se roztáhl na celou stranu, jinde mu stačila půlka. Nová tvář hnutí Starostů a nezávislých se rozhodla udělat to samé, co před posledními sněmovními volbami úspěšně vyzkoušel jiný miliardář. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš.
08.08.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17408 článků)

PRVNÍ FOTO: Unesený miliardář (43) byl po týdnu propuštěn: Vrátili ho v teplácích. Za tučné výkupné?

 
Nejmladší africký dolarový miliardář Mohammed „Mo“ Dewji (43) , který byl před více než týdnem unesen v Tanzanii, je zpět v bezpečí domova. Oznámila to rodinná firma, kterou vede. Miliardář byl unesen 11. října před luxusním hotelem v hospodářské metropoli Tanzanie Dáresalámu.
20.10.2018 08:55 |

podobné články

Belgičtí fanoušci se nechali koupit v aukci a fandí Nizozemsku

 
Za 3000 eur (asi 77 tisíc korun) vydražil jeden nizozemský kupec početnou skupinu belgických fotbalových fanoušků, zklamaných z absence jejich země na letošním mistrovství Evropy. Bezprizorní příznivci "rudých ďáblů" se nabídli v internetové aukci ve prospěch Dětského fondu OSN (UNICEF), a na turnaji tak nyní fandí sousednímu Nizozemsku.
12.06.2012 11:25 |

podobné články