Článek

Milan Press: Ženu ani květinou neuhodíš. Kvůli viru nezapomeňme na poslankyni Maříkovou

 
Poslanec Klement Gottwald kdysi vyhrožoval kroucením krků české buržoazii a nic se mu nestalo. Karla Maříková z SPD nikomu ničím nevyhrožuje a o smrti nehovoří. Tak proč policie žádá parlament o její vydání?
01.04.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (153 článků)
Podobné články

Sněmovna nevydá poslankyni SPD Maříkovou ke stíhání za výroky na adresu muslimů

 
Zákonodárci nevydají k trestnímu stíhání poslankyni SPD Karlu Maříkovou. Policie ji chtěla obvinit kvůli jejím výrokům na adresu migrantů. Ty přirovnala k invazivním druhům živočichů a rostlin. Sněmovna o tom rozhodla ve středu.
27.05.2020 18:20 |

podobné články

Napadli ženu a ani po příjezdu policistů si nedali říct. Tři muži skončili v poutech

 
Ženu ani květinou neuhodíš, říká se. Tím se však dozajista neřídili tři opilí muži v sobotu ve Strašnicích. Policisté je museli pacifikovat právě kvůli napadení mladé ženy. Jeden z nich rovnou skončil ve vězení.
18.11.2018 13:05 |

podobné články

VIDEO: V hádce fanoušků dostala žena kopanec do hlavy

 
Ženu ani květinou neuhodíš. Tak tímto heslem se na baseballu určitě neřídil příznivce New Yorku Yankees při hádce s fanynkou Bostonu Red Sox. Muž v ostré slovní přestřelce opilých fanoušků ženu nejprve polil pivem a následně ji kopnul do hlavy. Z tvrdého střetu žena kupodivu vyvázla bez vážnějšího zranění.
30.04.2012 19:00 |

podobné články

Jiřímu Krampolovi došla trpělivost s manželkou. Zlískal ji novinami

 
Ženu ani květinou neuhodíš, říká se. To platí ale asi jen v případě, pokud člověk není Jiřím Krampolem  (73) a nemusí poslední rok řešit jeden skandál své manželky Hany Krampolové  (50) za druhým. Moderátorovi Nikdo není dokonalý ruply nervy a místo květiny vzal do ruky noviny s článkem o jeho ženě a pěkně ji s nimi vytrestal! „Co jsi to zase prováděla!“ zuřil.
28.05.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (901 článků)

Ženu ani květinou neuhodíš

 
Trocha historie nikoho nezabije aneb co ještě nevíte o oblíbených květinách.
21.11.2012 11:55 |

podobné články

Jiří Menzel zanedbává manželku: Nikdy jí nedal kytku!

 
Tvrzení, že ženu ani květinou neuhodíš, rozhodně platí na Jiřího Menzela (74). Jeho manželka Olga (35) se totiž od oscarového režiséra nikdy v životě pugétu nedočkala.
08.02.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (455 článků)

Rappera Ektora soudí za napadení dívky: Prostředníček do kamery a tweety ze soudní síně

 
Jeho nemocná slavná matka Tena Elefteriadu, známá z řeckého dua Martha a Tena, trpí. Rappera Ektora dohnalo jeho agresivní chování k soudu, kde se zodpovídá z napadení dívky, které zlomil čelist. Ženu ani květinou neuhodíš! To rapperovi vůbec nic neříká.
26.05.2015 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tena Elefteriadu (29 článků)

Myslíte si, že všichni ctí slogan „Ženu ani květinou neuhodíš”?

 
Domácí násilí přestává být jako téma tabu a obzvlášť v souvislosti s pandemií, rozvojem home office, jakož i s omezenými možnostmi cestování a pohybu rezonuje ve veřejné debatě čím dál víc. Ale stejně jako domácí násilí ovlivňuje život obětí a jejich bližních v soukromí, ovlivňuje i jejich přístup k práci i to, jak se chovají ke svým kolegům.
08.03.2021 15:55 |

podobné články

Krásná tvář, ruce od krve! Když se ženy vydají na zločineckou dráhu...

 
Křehké panenky, které ani květinou neuhodíš? Leda tak ve filmu! Policejní archivy jsou poslední dobou plné krásných žen, které byly zatčeny za ty nejhorší zločiny. A často samy řídily vlastní gang! Když byla před pár dny zadržena v USA studentka s morbidní zálibou ve výrobě bomb, byla galerie moderních lupiček úplná.
09.07.2012 05:05 |

podobné články

Nezapomeňme, co je pravá podstata komunismu, nabádal senátor Sobotka

 
Nezapomeňme, co je pravá podstata komunismu, a nenechme si nabulíkovat, že český národ nemá své hrdiny. Takový vzkaz pronesl v úterý první místopředseda Senátu Přemysl Sobotka při vzpomínce na komunistický převrat z 25. února 1948.
25.02.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků)

VIDEO Nejsme s*ačky! mluví k národu Daniel Landa. A jde mnohem dál

 
Kromě Zdeňka Svěráka zpíval k obecenstvu také Daniel Landa. Ovšem improvizovaně na sociálních médiích. „Nemám žádný chytrý kydy,“ uvedl na začátku, ale nakonec bylo výzev a prohlášení víc než dost. Landa uvedl, že bychom měli čerpat odvahu z našich předků, být solidárnější, být disciplinovaní a nezvlčit. „Jsme na začátku, to si nezapomeňme říct. Ale nejsme sračky, to si taky nezapomeňme říct,“ pravil Landa v pauzách mezi pěti písněmi.
30.03.2020 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (571 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků) , Daniel Daniel (576 článků)

A pane Fendrychu, těch 50 tisíc uprchlíků pro Česko... Karolina Stonjeková klade zásadní otázku

 
ROZHOVOR Jít si za svůj výrok sednout? Karolina Stonjeková v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebírá aktuální hon na poslankyni SPD Karlu Maříkovou pro její názor na migranty. Současnou katastrofu na řecko-turecké hranici pak Stonjeková vnímá jako důsledek nešikovných kroků Angely Merkelové a připomíná, že Tureckem vypovězená migrační dohoda s EU je právě z dílny německé kancléřky. Důležitou otázku Stonjeková pokládá Martinu Fendrychovi, který Česku oznámil, že bychom zvládli přijmout 50 tisíc těchto uprchlíků.
11.03.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2718 článků)

SPD: Snaha stíhat poslankyni Karlu Maříkovou je pokus o kriminalizaci hnutí SPD

 
Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.
22.04.2020 10:05 |

podobné články

Okamurova blondýna unikla stíhání. Poslanci ji za výroky o migrantech policii nevydali

 
Policie nyní nebude moci obvinit poslankyni SPD Karlu Maříkovou za její výroky o migrantech, které v minulosti napsala na sociální síti. Sněmovna ji ve středu k trestnímu stíhání zhruba po tříhodinové debatě nevydala, jak už dřív doporučil mandátový a imunitní výbor. Blondýna Karla Maříková je zákonodárkyní hnutí, které vede Tomio Okamura.
27.05.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2548 článků)

Lucie Šafránková: Pět poslanců by Karlu Maříkovou vydalo. Pravda se nedala. Prozatím

 
Sněmovna sice včera poslankyni SPD k trestnímu stíhání za její výroky o migrantech nevydala, ale hlubší otázky po podstatě spravedlnosti zůstávají. Svoboda projevu musí být i svobodou po projevu. Karla Maříková může být stíhána po skončení mandátu.
28.05.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (619 článků)

Policie bude moci stíhat komunistickou poslankyni kvůli dopravní nehodě

 
Policie bude moci stíhat poslankyni Alenu Nohavovou (KSČM) kvůli dubnové dopravní nehodě. Umožnila to dnes Sněmovna, když podle doporučení mandátového a imunitního výboru vyhověla policejní žádosti o její vydání k trestnímu stíhání. Nohavová s tím souhlasila. Strakoničtí policisté chtějí poslankyni stíhat pro podezření z nedbalostního ublížení na zdraví.
16.09.2016 10:30 |

podobné články

Babiš označil poslankyni za „bestii“. „Chová se jak hulvát, ať se omluví,“ zuří šéf STAN

 
Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Vít Rakušan bude v úvodu dnešní schůze Sněmovny žádat premiéra Andreje Babiše (ANO), aby se omluvil poslankyni STAN Věře Kovářové za to, že ji označil jako bestii. Babiše při tom zachytila Česká televize, když se minulé pondělí kabinet společně přesouval na zámek do Lán na oběd s prezidentem Milošem Zemanem. Rakušan novinářům řekl, že Babiš se chová jako hulvát a nemá úctu k ženě a poslankyni.
03.03.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22239 článků) , Miloš Zeman (25622 článků) , Vít Rakušan (151 článků)

Naděje pro nemocné rakovinou! Ženu zázračně vyléčila koňská dávka viru spalniček

 
Objevila se snad pro nemocné "rakovinou":http://www.extra.cz/tema/rakovina naděje? Doktoři z americké kliniky Mayo říkají, že ano. Pomocí viru spalniček se jim podařilo zachránit ženu, která byla v posledním stádiu rakoviny. Žena dostala tolik viru, kolik by stačilo na výrobu vakcíny pro 10 milionů lidí.
20.05.2014 16:25 |

podobné články

Bilanční výstava Czech Press Photo ukazuje 500 fotografií

 
Patnáct let existence bilancuje fotografická soutěž Czech Press Photo na výstavě The Best Of Czech Press Photo, v Křížové chodbě a Rytířském sále Staroměstské radnice v Praze potrvá do 30. dubna.
05.03.2010 09:50 |

podobné články