Článek

Mikýř odhalil své vztahy s Jackem a Pirátem. Přiznal přetrvávající emoce, ale i překvapivé usmíření

 
Martin "Mikýř" Mikyska byl nejen nejsilnějším hráčem Survivoru, ale také patřil k těm nejkonfliktnějším. Diváci si určitě vybaví hned dvě hádky, do nichž se připletl. První byla s Jackem Hamidem, kde Martin hrozil, že ho chytí pod krkem. Druhá nastala ve sloučení poté, co mu vrazili kudlu do zad Samuel "Pirát" Krištofič a Martin Prágr. Jaké má vítěz Survivoru vztahy se zmíněnými rivaly po skončení reality show? O tom i o dalších věcech se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz.
20.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků)
Podobné články

Mikýř už miliony ze Survivoru stihl rozfofrovat. Nikole by změnily život, on je utratil pro své zviditelnění

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyhrál letošní řadu Survivoru. Ve finále proti sobě měl Nikolu Kabátovou, která má za sebou smutný životní příběh a získat titul Survivoru pro ni znamenalo všechno. Kdyby Mikýř chtěl, mohl jí výhru přenechat. On se ale na poslední chvíli rozhodl jinak. Své důvody sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň prozradil, co udělal s peněžní výhrou 2,5 milionu korun.
19.06.2024 16:05 |

podobné články

Pozadí největší zrady v Survivoru. Za vyhazov Kristiny může Tomáš, tvrdí Mikýř s Pirátem

 
Dění na opuštěném ostrově v Survivoru, nejnáročnější reality show na světě, se pořádně vyhrocuje. Youtuber Mikýř a MMA zápasník Pirát zapříčinili velký zvrat ve hře a postarali se o rozdělení dvojice Kristina Hrbková a Tomáš Rys. Podle nich na změně jejich plánu v hlasování, ke které došlo na poslední chvíli, nese právě bývalý fotbalista kvůli své zbytečné hysterii před kmenovkou.  
21.05.2024 21:50 |

podobné články

Nevím, co je brambora: Mikýř si vystřelil z vysmívaného hamburgra Forejta

 
Youtuber Mikýř (28) je známý tím, že si rád dělá z ostatních i ze sebe legraci. A tentokrát si na paškál vzal spolupráci šéfkuchaře Přemka Forejta (35) s fastfoodem McDonald’s. Mikýř se proto spojil s Bageterií Boulevard a vytvořil parodující video, v němž sám sebe nazývá Martinem Morejtem. Podobnost se jménem Přemka Forejta je samozřejmě čistě náhodná. 
20.08.2022 15:10 |

podobné články

Pirátem jsme každý od narození. Ale někomu bohužel systém vymyje mozek dočista, myslí si pirátský uchazeč o Senát Kučera

 
ROZHOVOR Ve volebním obvodě Rychnov nad Kněžnou kandiduje na senátora za Piráty Roman Kučera. ParlamentnímListům.cz v rozhovoru mimo jiné vysvětlil, co znamená býti pirátem. „Znamená to především svobodně a kriticky myslet. Mít právo myslet si, co chci, a sdílet tyto myšlenky s kým chci. Každý člověk se narodí jako pirát. Systém mu začne odmalička vymývat mozek a mnohým ho, bohužel, vymyje dočista. Oběť začne myšlenky rozdělovat na zakázané a povolené, nechá si třeba vnutit, že jeho myšlenku může někdo jiný tak nějak duševně vlastnit. Taková blbost! No a člověk, který se tímhle nechá semlít, přestává být pirátem."
09.09.2014 01:21 |

podobné články

Tajná party Survivora plná epických momentů. Mikýř jako rocková hvězda i velké usmíření

 
Martin Mikyska (30) alias Mikýř byl hlavní hvězdou na své tajné party Survivora, kterou uspořádal. Na večírku několikrát vystoupil na pódiu, promítl poslední odvysílaný díl, ve kterém nechybělo málo a stal by se členem poroty. Dokonce došlo i na velkolepý skok do publika. Se svými zážitky z večírku se účastníci pochlubili na svých sociálních sítích.
24.05.2024 10:50 |

podobné články

Mikýř v Survivoru podlehl emocím. Před kamerami propukl v pláč, odrovnal ho jediný telefonát

 
Poslední odvysílaná epizoda Survivoru rozhodně zanechala stopu jak v soutěžících, tak i v divácích u obrazovek. Došlo totiž na první telefonát z domova, který vyvolal bouřlivé emoce a slzy. Nejvíce plakal Martin Mikyska alias Mikýř, který tuto cenu ani nevyhrál. 
05.06.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř s Novotným odhalili, co vám kamery v Survivoru neukázaly. Hysterické výlevy, vzájemné hádky i snaha o sabotáž

 
Jediný rozhovor v životě Martina Mikysky odhalil zákulisí letošní série Survivoru víc, než by si tvůrci show mohli přát. Mikýř se totiž od začátku netajil, že si chce celou show ukrást sám pro sebe, a Ondřej Novotný mu v tom zdatně bránil. Tak vznikaly situace, které v historii Survivoru nemají obdoby, a Novotný se netají tím, že oblíbeného youtubera několik dní dokonce ze strategických důvodů ignoroval a tvářil se, že tam vůbec není. Dokonce mezi nimi došlo hned několikrát k rázné výměně názorů, jak prozradili na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz.
21.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Žebříček nejbohatších českých youtuberů: Na plné čáře vede Jon Mariánek, letos se umístil i Mikýř

 
Prestižní magazín Forbes sestavil žebříček deseti nejlépe placených youtuberů České republiky za rok 2024. Zatímco loni byl v jeho čele FIZIstyle, letos ho předběhl kontroverzní Jon Mariánek a nepříliš překvapivě se pak umístil i Mikýř. Na kolik peněz si TOP 10 nejbohatších tvůrců ročně přijde? Dohromady ročně vydělají více než dvě stě milionů korun hrubého. 
08.07.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (100 článků)

Vypočítavý Mikýř utratil výhru v Survivoru za zviditelnění. Už teď si přijde na miliony měsíčně

 
Mikýř má své kroky promyšlené do posledního detailu. S titulem Survivor 2024 si odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. Pro eXtra.cz Mikyska přiznal, že veškeré peníze stihl rozfofrovat, a to za jeho jediný rozhovor k reality show, který uspořádal v prázdné O2 areně. Influencer však ví, jak investovat a na HeroHero je momentálně nejsledovanějším tvůrcem. Peníze se mu tak vrátí rychle zpátky. 
19.06.2024 20:30 |

podobné články

Jakub Bína drsně odsoudil Jacka: Simulant, co vyhrožuje ženám. Mikýř mu málem vlepil facku, tvrdí

 
Jack je velmi kontroverzní postava letošního Survivoru. Zatímco někteří jeho hru oceňují, druzí ho nesnášejí. Trnem v oku byl i Jakubu Bínovi, který ze soutěže odstoupil kvůli zdravotním komplikacím. V pořadu eXtra Host poodkryl zákulisí a bez servítků přiznal, že Jackovo chování bylo těžce přes čáru. Vyhrožoval prý ženám a Mikýř měl co dělat, aby mu nevrazil facku. 
13.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Survivor bez Ondřeje Novotného? Moderátor svou další účast zvažuje a přiznal trable s Mikýřem

 
Další řada Survivoru je za námi. Vítězem se zcela právem stal Mikýř, jenž si společně s titulem odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. S jeho triumfem je nad míru spokojen i moderátor Ondřej Novotný. "Když jsem se dozvěděl, že Mikýř půjde do Survivoru, tak jsem říkal hned, tohle je vítěz," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.06.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Nikola ze Survivoru ostře sejmula Jacka. Blbec s nulovou sebereflexí, tvrdí a prozradila, čím ji totálně vytočil

 
Jestli byly v Survivoru mezi někým vztahy na bodě mrazu, bylo to bezesporu mezi Nikolou a Jackem. Hráč egyptského původu se na ostrově dopustil zcela nemístného "vtipu", jímž se dotknul Nikoly, která v minulosti při velké tragédii přišla o členy rodiny. Finalistka se ke sporům s Jackem vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.06.2024 05:10 |

podobné články

Pravda o sporu Mikýře s Jackem. Od rvačky chyběly vteřiny, následovaly nechutné výhrůžky i výsměch kvůli malému nádobíčku

 
Co se na ostrově Survivoru stalo mezi Martinem Mikyskou a Jackem Hamidem? Zatímco do teď mluvili ostatní, nyní se situaci ze svého pohledu pokusil popsat sám vítěz celé show. A ačkoli se v mnoha bodech se svými soupeři ze show setkává, přiznal nové skutečnosti, které ještě nebyly odhalené. Nejenže potvrdil, že od napadení svého soka ho dělily vteřiny a pár členů štábu, ale navíc poprvé promluvil o primitivních urážkách ze strany Jacka. O tom se rozpovídal ve svém Prvním a také posledním rozhovoru v životě. 
22.06.2024 05:10 |

podobné články

Zhrzený Mikýř rozčílil diváky: Vzteká se a brečí jako malý fracek. Kéž by ho napsali znova, zuří

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyšel z posledního dílu Survivoru jako král. Ale v očích některých diváků jde o pouhého egoistu, který nedokáže unést, když něco není podle jeho představ. Fanoušci se o své názory na Mikýře podělili na sociálních sítích, kde mladého moderátora takřka rozcupovali. 
28.05.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř vyhrál Survivor. Ve finále rozcupoval Nikolu na kousíčky, proti jeho argumentům neměla šanci

 
A je rozhodnuto. Třetí řadu Survivor Česko Slovensko vyhrál youtuber Martin Mikyska, který je známý pod pseudonymem Mikýř. Nejdříve oba své soupeře rozdrtil v zapalování ohně a následně svými argumenty zabodoval i na poslední kmenové radě, kde přesvědčil většinu porotců, že si vítězství zaslouží víc než jeho soupeřka. 
18.06.2024 23:10 |

podobné články

Výhru ze Survivoru utratil Mikýř za rozhovor v prázdné O2 areně, vydělal miliony

 
Martin „Mikýř“ Mikyska (30) vytěžil své vítězství v reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 na maximum. Povedl se mu výborný marketingový tah. Výhru 2,5 milionu korun použil na (po vzoru Leoše Mareše) „Jediný rozhovor v životě“, kvůli kterému si pronajal největší halu v zemi, pražskou O2 arenu. Následně ho nabídl předplatitelům na platformě HeroHero, kde před zveřejněním videa zvýšil částku za přístup na jeho profil.
20.06.2024 16:15 |

podobné články

Tady končí humor: Největší šok v novém Survivoru je Mikýř, ztuhne mu úsměv na rtech

 
Vypadá jako drobný chlapec, srandista, který kdyby se opřel o kolo, zlomí se v pase. Opak je ale pravdou. TV Nova zveřejnila všechny soutěžící nové řady Survivoru. Největším překvapením je internetový vtipálek Martin Mikyska alias Mikýř (30), jak oznámila v tiskové zprávě TV Nova.
13.02.2024 08:45 |

podobné články

Mikýř se začal v Survivoru vybarvovat. Drzý výsměch Titánům i zákeřná taktika, která přinese do hry šílenství

 
Mikýř rozjel svou hru v Survivoru na plné obrátky. V nejnovějším dílu se nejen vysmál svému bývalému kmeni Titánů, po kterých pokřikoval, ať už jim to spadne a konečně prohrají, ale rozhodl se, že využije veškeré prostředky k potopení soupeřů. Vyrobil si falešnou imunitu a chce přelstít ostatní hráče. Náramně se u toho baví.  
25.04.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř měl Jackovi vyhrožovat zabitím, musela ho krotit produkce. Bojí se ho i Pirát, tvrdí Hamid a promluvil o vystřižené hádce

 
Martin Mikyska alias Mikýř je jednou z výraznějších osobností letošního Survivoru. Může se zdát, že jde o nekonfliktního komika, který nikomu nemůže škodit. Podle výpovědi Jacka Hamida jde spíš ale o drobného ďábla, kterého se na ostrově všichni báli. Strach z něj měl údajně i bojovník MMA Samuel Krištofič alias Pirát. Více uvedl Hamid v pořadu eXtra Host. 
12.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Samuel Martin (4 články) , Martin Samuel (2 články) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Martin (2 články) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků)