Článek

Mighty Sounds představil drsnější odnože punku, ska psychobilly i hardcore

 
Letošnímu festivalovému létu se zatím déšť nevyhýbá. Osmý ročník přehlídky Mighty Sounds, která je zaměřena na reggae, ska, punk či psychobilly, však naštěstí nijak výrazně nepoškodil. Je vidět, že vhodně zvolený prostor, kterým udržované táborské plachtařské letiště Čápův dvůr v Táboře bezpochyby je, se i s vodou, pokud nepadá v nadstandardním množství, dokáže vypořádat.
16.07.2012 10:25 |

podobné články

Podobné články

Festival Mighty Sounds s pódiem navíc

 
Devátý ročník festivalu Mighty Sounds, který je věnovaný především hudebním stylům ska music, reggae, punk, rockabilly či hardcore, proběhl tradičně v prostoru táborského letiště Čápův dvůr.
22.07.2013 15:15 |

podobné články

Na festival Mighty Sounds míří legenda reggae Inner Circle

 
Největší hudební festival punku, ska, reggae nebo indie rocku ve střední Evropě Mighty Sounds 2012 připravil tři živé scény, čtyři pódia pro dýdžeje a jeden divadelní stan. Koná se v Táboře od 13. do 15. července a organizátoři očekávají návštěvu 12 000 lidí, řekla mluvčí akce Markéta Štechová. Na festivalu vystoupí i jamajská legenda reggae skupina Inner Circle.
02.07.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Štechová (3 články)

Festival Mighty Sounds zve na sladké reggae i punk

 
V malé vesničce Olší u Tábora vypukne ve dnech 17. až 19. července další ročník největšího reggae-ska-punkového festivalu ve Střední Evropě Mighty Sounds. Na sedmi scénách vystoupí více než 150 interpretů. Jamajská klasika jako Dave Barker se bude střídat s punkem.
09.07.2009 16:30 |

podobné články

Festivalu Mighty Sounds nové místo prospělo

 
Po deštivě bahnité zkušenosti z loňska změnili pořadatelé největší tuzemské punk a ska přehlídky Mighty Sounds působiště. Namísto Olší u Tábora přesídlili do husitské metropole, konkrétně na letiště zdejšího aeroklubu.
19.07.2010 09:55 |

podobné články

Festival Mighty Sounds se rozjede v plné parádě

 
V pátek začíná festival Mighty Sounds na letišti Čápův dvůr v Táboře. Je zaměřen na ska, punk a reggae.
15.07.2011 09:35 |

podobné články

Festival Mighty Sounds nabídl lahůdkový program

 
Sedmý ročník festivalu Mighty Sounds, zaměřeného především na punk, ska a reggae, se uskutečnil na táborském letišti místního aeroklubu. Areál se dvěma hlavními scénami byl přehledný, prostorný a především snadno dosažitelný. Pořadatelé navíc tento rok připravili opravdu lahůdkový program.
18.07.2011 09:50 |

podobné články

Začínají Mighty Sounds s Ky-Mani Marleym, Subways či Skindred

 
Festival Mighty Sounds, který se zaměřuje hlavně na punk, ska a reggae, začíná v pátek na letišti Čápův dvůr v Táboře. Uvítá přes 130 skupin.
17.07.2013 17:05 |

podobné články

Mighty Sounds má problémy s hlukem

 
Před deseti lety si parta nadšenců řekla, že v Čechách chybí hudební festival zaměřený na styly ska music, reggae či punk rock. Nelenila a na loučce v Olší u Tábora, kde byla střelnice na asfaltové holuby, doslova vydupala ze země přehlídku nazvanou Mighty Sounds.
06.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Štechová (3 články)

RECENZE: Mighty Sounds důstojně završil první dekádu

 
Letošní ročník festivalu Mighty Sounds, zaměřeného na ska, reggae, punk a spřízněné žánry, se nesl na vlně velkého očekávání. Desetileté výročí je koneckonců v životě tuzemských festivalů výraznou metou. Proto organizátoři slibovali, že dekádu završí velkolepou akcí. Přišlo na ni patnáct tisíc diváků.
14.07.2014 12:40 |

podobné články

Na Mighty Sounds tento víkend vystoupí i syn Boba Marleyho

 
Drum and bassová skupina Asian Dub Foundation, punk-ska-hiphopová kapela Irie Révoltés nebo syn reggae legendy Boba Marleyho Julian budou hlavními hvězdami táborského hudebního festivalu Mighty Sounds. Třídenní akce se uskuteční na letišti Čápův dvůr, začne v pátek a bude přehlídkou toho nejlepšího ze žánrové hudby, řekla dnes ČTK za pořadatele Markéta Štechová. Akci budou provázet dopravní omezení.
20.07.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Marley (56 článků) , Markéta Štechová (3 články)

Festival Mighty Sounds zveřejnil finální line-up

 
Jedenáctý ročník hudební přehlídky Mighty Sounds, která proběhne od 3. do 5. července na táborském plachtařském letišti Čápův dvůr, představil svůj kompletní harmonogram.
20.06.2015 09:01 |

podobné články

mBank na Mighty Sounds a Fingers Up

 
Čeká nás další víkend plný festivalů a my u toho nemůžeme chybět. Potkat nás můžete na od pátku na Mighty Sounds v Táboře a od soboty na Fingers Up v Mohelnici.
20.07.2013 11:25 |

podobné články

Festival Mighty Sounds dostal od hygieny pokutu 420 tisíc korun

 
Jeden z největších hudebních festivalů v Evropě, táborský Mighty Sounds, dostal od českobudějovické krajské hygienické stanice pokutu 420 tisíc korun. Během loňského ročníku mělo dojít k překročení povolené hladiny hluku. Podle Markéty Štěchové, členky organizačního týmu festivalu, je pokuta nepřiměřeně vysoká a pořadatelé se proti rozhodnutí hodlají odvolat.
02.04.2014 16:00 |

podobné články

Pořadatelé Mighty Sounds dostali za hluk pokutu 500 tisíc

 
Krajská hygienická stanice v Českých Budějovicích uložila táborskému hudebnímu festivalu Mighty Sounds pokutu 500 tisíc korun za překročení povolené hladiny. Pořadatelé táborského festivalu přitom pokuty od hygieniků dostávají často, ovšem tato je zatím nejvyšší. Organizátoři se proti rozhodnutí hygieniků chtějí odvolat.  
13.04.2015 15:05 |

podobné články

Zemřel muzikant Přemek Černík, hrál v kapele Niceland a pořádal festival Mighty Sounds

 
Přemek Černík, který patřil mezi výrazné osobnosti tuzemské nezávislé scény, stál za organizací Mighty Sounds v posledních 12 letech.
17.08.2016 16:15 |

podobné články

Česká hudební scéna v šoku: V 31 letech zemřel muzikant a strůjce festivalu Mighty Sounds

 
Českou nezávislou hudební scénu zdrtila smutná zpráva. Jeden z hlavních organizátorů a pilířů hudebního festivalu Mighty Sounds zemřel. Přemek Černík miloval hudbu, hrál na basu a byl členem kapely The Drain. Bylo mu teprve 31 let.
17.08.2016 21:30 |

podobné články

Vojtěch Woody Troják: Grafický designér, který dal tvář festivalu Mighty Sounds

 
Ve svých šestadvaceti letech toho udělal více než jiní za celý život. Stál za zrodem dvou hudebních skupin, během koncertních „šňůr“ stíhá vytvářet grafiku nejen pro ostatní kapely, ale i pro celé festivaly – například pro táborský Mighty Sounds. Nedávno měl svou první výstavu v Rock Café. Hudební design, kterému se v Česku věnuje jen hrstka umělců, je jeho srdcovou záležitostí. Pestrobarevný svět plný muziky, krásných žen a rock´n´rollu – to je Woodyho styl i každodenní chleba.
02.10.2017 08:40 |

podobné články

Nestoři amerického psychobilly otřesou Prahou

 
V Praze vystoupí v pondělí jedna z prvních amerických skupin, které učarovala kombinace hororového punku a rockabilly, The Quakes. Dali se dohromady v Buffalu v roce 1986. Své psychobilly vybrousilo trio, v němž stále působí zpívající kytarista Paul Roman, v Londýně.
29.10.2012 13:55 |

podobné články

Mike Zero nabídne melodický punk s prvky psychobilly

 
Poslední březnový den vystoupí v pražském klubu 007 na Strahově německý zpěvák a kytarista Mike Zero, který se už několik let věnuje melodickému punku v duchu Buzzcoks nebo Vibrators ovlivněnému i kalifornským pop punkem. V poslední době se ale přiklání i k psychobilly, speciálním hostem na turné k desce Now je i bývalý kytarista Mad Sin Matt Voodoo.
10.03.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Shimizu Michiya (41 článků)