Článek

Michal Isteník, viník hlavní zápletky úspěšného seriálu Kukačky

 
Zahrál si v seriálech Kancl, Trpaslík nebo Rédl. Nejvíce ho ale proslavila až postava Edy v seriálu MOST!, kterou už mu nikdo neodpáře. Teď ale tvůrci Kukaček naložili Michalu Isteníkovi úlohu poněkud rozporuplného Davida, jenž má na svědomí hlavní zápletku oblíbeného seriálu o záměně novorozeňat.
17.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Isteník (17 článků) , David David (1566 článků)
Podobné články

Impotent Eda ze seriálu Most! Michal Isteník je ve skutečnosti divadelní špička

 
Michal Isteník v posledních letech září v seriálech České televize. Slavným se stal díky seriálu Most!, kde hrál komického impotenta a rasistu Edu. Diváci ho ale milují také ze seriálu Kukačky či Hlava Medúzy. Věděli jste, že trpěl depresemi a že se nedostal na DAMU? Dnes vystoupí herec v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.
01.06.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Isteník (17 článků)

Svlékat tlusté lidi je zvláštní úchylka režisérů, myslí si Michal Isteník

 
Michal Isteník (37) promluvil o svlékání před kamerou i natáčení seriálu Kukačky. V rozhovoru pro iDNES.cz popsal herec, režisér a držitel ceny Thálie také svůj rok s pandemií i to, jak moc ovlivnilo současné dění jeho soukromý život.
04.06.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (301 článků)

Po zásahu proudem chtěl hrát dál. Zranění na jevišti sbírám, říká Isteník

 
Venkov mu odjakživa dělá dobře, víceméně tam vyrostl. Něco z venkova Michal Isteník našel i ve svém současném domově Brně. A na venkově se odehrává i nová filmová komedie, ve které ho potkala neobvyklá herecká příležitost. Isteník vypráví, jak jeho setkání s Miroslavem Krobotem neproběhlo podle představ, o kuriózních zranění z divadla i o hraní v reklamě.
24.06.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (127 článků) , Michal Isteník (17 článků)

Michal Isteník: Eda otiskl svoje výčepácké ruce

 
Je mu teprve šestatřicet, a už má svoji hvězdu slávy, resp. dlaně v betonu na brněnské Lidické ulici. Herec Michal Isteník alias výčepní Eda ze seriálu Most! v sobotu vtiskl ruce do šedé břečky, aby tu zůstal napořád. Před Městským divadlem, kde je hvězdou.
29.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Isteník (17 článků)

Mouka, těstoviny i pasta: Hostinský Eda alias herec Michal Isteník podpořil potravinovou sbírku

 
Do potravinového boxu v Brně-Králově Poli umístil svůj nákup trvanlivých potravin a drogistického zboží i herec Městského divadla Brno Michal Isteník (37), představitel hostinského Edy ve veleúspěšném televizním seriáĺu Most!  Přispěl tak do sbírky potravin pro potřebné, která trvá až do Vánoc.
06.12.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Isteník (17 článků)

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Herec Michal Isteník: Jsem šťastný na jevišti tady a teď

 
Zimní pohádka je pozdní Shakespearova hra, která nepatří k nejznámějším titulům. Pro Letní shakespearovské slavnosti ji v loňském roce nastudoval režisér Pavel Khek. Nyní se jeho inscenace hraje na scéně Lichtenštejnského paláce na pražské HAMU, a to do 12. srpna. Jejím tématem je žárlivost, jíž padne za oběť nejen rodinné štěstí, ale i lidské životy. Ve středu dění stojí sicilský král Leontes, jehož alternují Martin Hofmann a Michal Isteník.
06.08.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (84 článků) , Michal Isteník (17 článků)

Viktor Sekanina má IQ 128 a v lecčem se podobá Jakubovi z úspěšného seriálu Kukačky

 
Je velmi inteligentní a bystrý, na svůj věk uvažuje vyspěle a všímá si všech detailů. Takhle by se dala popsat postava Jakuba ze seriálu Kukačky, ale vlastně také i jeho představitel, herec Viktor Sekanina, kterého můžete dále znát třeba ze seriálu ZOO nebo z filmu Přání Ježíškovi.
18.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Sekanina (8 článků)

Pro Sabinu Remundovou, z úspěšného českého seriálu Kukačky, je největší odměnou obdiv její maminky

 
I přesto, že nedávno oslavila padesáté narozeniny, herecká sláva a uznání se jí po dlouhá léta vyhýbala. Role na České televizi, zejména postava v seriálu Kukačky, pomohly vše změnit. Pro Sabinu Remundovou je ale více důležitý názor její maminky Ivy Janžurové.
04.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (578 článků) , Sabina Remundová (72 článků)

David Novotný z Kukaček: Spokojené musí být hlavně jejich matky, říká otec čtyř dětí

 
Herec David Novotný je nedílnou součástí seriálu Kukačky a v roli Karla, jehož syn byl v porodnici vyměněn, se samozřejmě objevil i v navazující druhé sérii, kterou diváci České televize s napětím očekávali. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jestli by byl schopen svému sourozenci odpustit přečin, kterého se dopustil jeho seriálový bratr, herec Michal Isteník, a jaké to je být čtyřnásobným otcem. 
15.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (113 článků) , David Novotný (113 článků) , David Novotný (112 článků) , Michal Isteník (17 článků)

Seriál Kukačky: Zraněnou Čvančarovou nahradila Eva Hacurová, Jitka tak přišla o 600 tisíc

 
Pokračování úspěšného seriálu Kukačky doprovázelo plno komplikací. Nejenže natáčení zpozdil koronavirus, ale muselo dojít také k přeobsazení. Jitka Čvančarová (44) si totiž zlomila nohu a musela být nahrazena herečkou Evou Hacurovou (29), jak informoval web Aha!.
11.01.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (931 článků) , Eva Hacurová (17 článků)

Česká televize: Příběh vyměněných dětí pokračuje, Kukačky se vrací na obrazovku třinácti novými díly

 
O tom, že žádné řešení není jenom dobré, a že rodiče udělají pro své děti cokoliv, vypráví druhá řada úspěšného seriálu Kukačky. Česká televize ji začíná vysílat tento týden.
12.01.2023 13:05 |

podobné články

Připomeňte si ty nejlepší zápletky z 1. série seriálu ZOO

 
V seriálu ZOO není o dějové zvraty a zajímavé linky rozhodně nouze. Které zápletky ale patří k těm zdaleka nejlepším, díky kterým pořad udržuje své diváky v neustálém napětí ohledně toho, jak se vše rozuzlí?
24.11.2022 15:30 |

podobné články

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

 
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.
05.02.2021 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (108 článků) , Sabina Remundová (72 článků)

Marta Dancingerová, hvězda českých seriálů Kukačky a Zlatá Labuť, našla štěstí po boku staršího kolegy Marka Pospíchala

 
Herečka s velkýma očima, která se objevila v Ordinaci v Růžové zahradě, zaujala především jako jedna z hlavních postav v seriálu Kukačky. Kromě něj se na obrazovkách objevuje i v seriálu Zlatá labuť. S rolí Báry má společného více, než by se na první pohled mohlo zdát.
24.02.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Pospíchal (2 články) , Marta Dancingerová (24 článků)

Hvězda seriálu Kukačky Marek Adamczyk u scenáristy pohořel! Proč nakonec získal roli?!

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
05.03.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Martin Marek (62 článků)

Akce, napětí a skvělé zápletky! To jsou české kriminální seriály posledních let

 
Televize je plná všemožných kriminálek Miami, New York, Las Vegas a dalších. V posledních letech je však vidět, že ani česká produkce nezůstává pozadu. S kriminálními seriály, odehrávajícími se v různých koutech naší republiky se doslova roztrhl pytel. A kvalita jde rozhodně nahoru. Nechybí akční scény, napětí a skvělé promyšlené zápletky. Některé příběhy bývají založeny na skutečných událostech a tím se stávají pro diváka ještě atraktivnějšími. Který z těchto krimi seriálů je pro vás tím nejlepším? Hlasujte v naší anketě na konci článku.
24.03.2017 10:25 |

podobné články

Hvězda seriálu Kukačky Dancingerová: Tohle ji upřímně děsí...

 
Momentálně září v jedné z hlavních rolí seriálu Kukačky. Herečka Marta Dancingerová (29) se na obrazovkách objevuje čím dál častěji. Začínala princeznou a přes boxerku v Ordinaci se dostala až k roli maminky, které vymění dítě. Téma se jí dotýká o to víc, že je sama mámou čtyřletého syna...
31.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (24 článků)

Mohli jsme to zahrát lépe, hodnotí se dětští hrdinové ze seriálu Kukačky

 
Role v seriálu Kukačky je pro nás hrou, řekli v Rozstřelu po Skypu s moderátorkou Elen Černou sedmiletý Viktor Sekanina a devítiletý Theo Schaefer. V rozhovoru prozradili například to, zda sledují své výkony v televizi a co na jejich hraní říkají spolužáci.
15.02.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Sekanina (8 článků) , Theo Schaefer (7 článků)