Článek

Michal David chystá on-line koncert: Cena fanoušky rozpálila doběla!

 
Podle svých slov chtěl udělat radost fanouškům a začal prodávat vstupenky aspoň na svůj on-line koncert. Částka, kterou za to Michal David (60) žádá, se mnohým z nich prý vůbec nelíbí a bouří se.
04.03.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)
Podobné články

Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně

 
Muzikant Michal David si po padesátce znovu zkouší otcovskou roli. S manželkou se starají o svého vnuka Sebastiana, který za pár dní oslaví třetí narozeniny. Chtějí, aby jejich dcera Klára dostudovala. Další články k tématu: Michal David je dědeček, vnuk Sebastian se narodil předčasně Michal David má vlastní kalendář, pózuje s kolegy i synem Michal David si do největší české haly přivede Lucii Vondráčkovou Michal David je romantik, manželce dal k narozeninám prsten a vzal ji do Benátek Party u Michala Davida: slavil jeho vnuk, malý Svoboda i malá Gottová
17.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1807 článků) , Michal David (1588 článků)

V plánu byl červnový koncert s americkými hosty: O velkolepou oslavu 60 zřejmě Michal David přijde

 
Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David  (59) letos slaví jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v pražské O2 areně. Nyní ale nikdo neví, jak to s jeho koncerty bude. „Koncerty měly proběhnout 11. a 12. června. Ovšem vzhledem k současným omezením, u kterých nevíme, jak dlouho budou trvat, je nemožné odhadnout, zda se budou moci konat. V USA, odkud by měli přiletět hlavní hosté skupina Village People, je situace mnohem závažnější. Nikdo navíc neví, jak dlouho budou naše i jejich hranice uzavřeny. Nyní je nejdůležitější zdraví nás všech. Pokud koncerty v červnu neproběhnou, určitě budou vyjednány náhradní termíny,” ujišťuje své fanoušky Michal David. Zpěvákovi skončila minulou neděli dvoutýdenní karanténa poté, co se vrátil i se svou rodinou z Kanárských ostrovů, kde má na Tenerife dům . „Tento čas jsme si užili všichni spolu. Vnuka Sebíka zaměstnává on-line vyučování, já jsem zase udělal nějaké opravy na domě, běhám denně na běžeckém páse, vařím, uklízím, hrajeme se Sebíkem pinčes nebo biliár, mastíme karty a hrajeme Macháčka. Víte co je Macháček? Skvělá hra se dvěma kostkami, která opravdu zabaví,” vypočítal. Zpěvák se také rozhodl, že jako spousta ostatních umělců uspořádá živý přenos na sociálních sítích, svůj první on-line recitál. Sledovali ho jeho příznivci z různých koutů světa jako Las Vegas, Chile, New York a dalších míst. „Jsem rád, že recitál měl úspěch, a určitě ho v dohledné době ještě zopakujeme,” slibuje.
07.04.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)

Michal David fanoušky rozněžnil: Koncert plný energie, máme dobité baterky, skandují

 
Zpěvák a skladatel Michal David (60) v sobotu večer uspořádal online koncert pro své fanoušky. Ikona české populární hudby se však už před akcí setkala s velkou kritikou za vysokou cenu vstupenek. A byla cena oprávněná? Zdá se, že ano. Lidé na sociálních sítích totiž zveřejňují nadšené reakce. Někteří ale i tak nezapomínají zmínit cenu lístků.
28.03.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)

Patrasová (62) vypadá čím dál lépe. Poslední fotka rozpálila fanoušky

 
Poslední fotka Dády Patrasové (62) doslova rozpálila některé muže. A to na ní není zpěvačka svlečená, ale naopak v košili zapnuté skoro ke krku a v kožené bundě.
17.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1310 článků)

Vzal na ni kladivo: Tereza z Výměny manželek s agresivním Michalem vyrazila dveře

 
Ve středeční Výměně manželek diváci poznali rodinu z Vykmanova, kterou tvoří Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Na druhé straně se seznámili s Pavlou (26), Lukášem (29), Lilinkou (2,5) a Páťou (11 měsíců), kteří žijí v obci Slabce. O největší pozdvižení mezi diváky se postaral Michal, jehož agresivita nejednoho člověka u televizní obrazovky rozpálila doběla. Redaktorka eXtra.cz se vypravila do Vykmanova za Terezou, která se svým bývalým partnerem takzvaně vyrazila dveře. K tomu měla zatraceně dobrý důvod.
30.01.2020 15:36 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1904 článků) , David Beckham (1109 článků)

To je na flákanec! Provokatérka Simona Krainová z dovolené rozpálila fanoušky doběla

 
Plavovlasá modelka Simona Krainová (48) je bezesporu krásnou ženou s dokonalým tělem, ovšem má podle některých lidí i své slabé stránky, které se nyní ukazují. V současné době těžkého lockdownu v Česku totiž provokuje fotkami z pláže… a kromě toho i slovy podpory, co vyznívají spíše trochu jako provokace!
03.03.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2180 článků)

Vozík, další zranění, trombóza. Beru to jako lekci, říká Michal David

 
Zpěvák Michal David dostal koncem loňského roku pořádnou lekci. Poté, co si zlomil kotník a úspěšně zrehabilitoval, přišel další pád. A aby toho nebylo málo, objevila se i trombóza. "Beru to jako varování," řekl na kameru iDNES.cz David. Další články k tématu: Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně Michal David dostane zpět peníze od hocha z Břeclavi, dá je nemocnici
15.01.2014 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)

Krainová trpí: Noha v sádře! Konec s tancováním, ale o prachy nepřijde?!

 
Simona Krainová (37) je na pokraji sil a vážně přemýšlí o odstoupení ze slovenské soutěže Let's Dance! Jen pár dní poté, co svým hříšným tangem rozpálila slovenské publikum doběla, musel její namožený kotník do sádry.
07.04.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2180 článků)

Roman Skamene míří k soudu: Žaluje Jonáka, který z něj udělal zloděje

 
Plný vzteku, že by v něm snad rozmlátil na kaši i dvoumetrového chlapa, je nyní nejmenší český herec Roman Skamene  (59) . Hvězda veksláckého filmu Bony a klid, jehož pokračování příští týden vstupuje do kin, se rozpálila doběla ze slov Ivana Jonáka, který o něm a jeho manželce prohlásil, že mu rozkradli legendární Discoland. „Tohle si nenecháme líbit! Bude žaloba,“ řekl Super.cz rozezlený Skamene.
14.05.2014 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (123 článků)

Emma Smetana naříkala na Zemana a na Čechy

 
O moderátoce Emmě Smetaně se v posledních dnech hovořilo především kvůli jejímu rozhovoru se srbským režisérem Emirem Kusturicou, jehož svými otázkami doslova rozpálila doběla. Nyní Smetana, dcera politické aktivistky Moniky Pajerové a hudebníka Jiřího Smetany, poskytla rozhovor časopisu Reportér.
11.04.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Emir Kusturica (58 článků) , Emma Smetana (578 článků) , Jiří Zeman (1322 článků)

Českého řidiče odsoudili ve Francii kvůli migrantům. Ministerstvo krčí rameny. Tomáš Zdechovský, který pomáhá od začátku, se velmi naštval

 
Český řidič Jiří Šagan byl ve Francii odsouzen k 1,5 roku vězení, v jeho kamionu se počátkem července našlo patnáct Iráčanů. Velké usilí na to, aby se dostal zpět domu ke své rodině, vynakládá europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který se do případu sám vložil. Na plénu Evropského parlamentu se řidiče zastal a obrátil se také přímo na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Reakce ministra zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD), že v tuto chvíli Česká republika však nemůže nic dělat, europoslance rozpálila doběla. Podrobně se ke kauze proto vyjádřil na sociální síti Facebook a přinesl i dobrou zprávu.
03.10.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3168 článků) , Emmanuel Macron (520 článků)

Líbací fotka Patrasové se Slováčkem: Tohle dělá, když se nalije, říká Felix

 
Fotka polibku s manželem pod rozkvetlou větvičkou, kterou v pátek odpoledne zveřejnila Dagmar Patrasová (62) přes svůj instagramový účet, jejího muže Felixe Slováčka (75) rozpálila doslova doběla. Bouchnul do stolu a rozhodl se nalít »čistého vína«!
10.12.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1252 článků)

Zuzana Belohorcová obětí nechutného podvodu: Zneužili její křivky!

 
Dokonalá postava Zuzany Belohorcové (43) se někomu zalíbila natolik, že se rozhodl využít ji k vlastní podvodné reklamě. A tak není divu, že tahle nepříjemná novinka slovenskou moderátorku rozpálila doběla!
24.10.2019 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (566 článků)

Meghan na telefonu a velice rozhněvaná královna: Jak bude probíhat rodinná rada

 
V pondělí ve 14 hodin se má v královnině rezidenci Sandringham konat summit, kde budou přední členové královské rodiny jednat o budoucnosti "odpadlíků" Meghan a Harryho. Miliony Britů netrpělivě čekají, jak jednání dopadne. Královna Alžběta, kterou celá záležitost rozpálila doběla, má rozhodující slovo v tom, jak budou Meghan a Harry do budoucna fungovat v královské rodině a jestli vůbec. Co dalšího se bude na královském summitu projednávat?
13.01.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1364 článků)

Hitmaker Michal David: »Přepálenými« lístky dopálil fanoušky!

 
Podle svých slov chtěl udělat radost fanouškům a začal prodávat vstupenky aspoň na svůj on-line koncert. Částka, kterou za to Michal David (60) žádá, se mnohým z nich prý vůbec nelíbí a bouří se.
04.03.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)

Michal David na on-line koncertu vydělal milion: Kolik utratil, rozdal a proč se přestěhoval

 
Michal David (60) v sobotu potěšil řadu svých fanoušků, když pro ně uspořádal on-line koncert. Zavřel jím ústa hodně svým kritikům, kteří nemohli přenést přes srdce cenu lístků. Jenže za tou stály náročné přípravy a drahá technika jako z klasického vystoupení. Co o cifře, počtu prodaných vstupenek a dalších náležitostech prozradil sám zpěvák?
30.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků)

Michal David to schytal za cenu vstupenek na koncert: Kritiku odmítá, Leoš Mareš je prý dražší

 
K formě streamovaného koncertu se přiklonil také oblíbený český zpěvák a skladatel Michal David. Fanoušky ale zaskočil vysokou cenou za vstupenky, která činí 690 korun. Zpěvák se ale hájí zvýšenými náklady na koncert, ze kterého prý vydělá naprosté minimum. Část vydělených peněz má navíc putovat na charitativní účely. Vystoupení je naplánováno na 27. března.
05.03.2021 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1588 článků) , Leoš Mareš (3281 článků)

Mareš opět rozpaloval náctileté fanynky doběla

 
Na poslední listopadové akci v jistém českém klubu se opět předvedl populární moderátor Leoš Mareš (34), který doslova rozpaloval své náctileté fanynky doběla.
30.11.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3281 článků)