Článek

Michaelu Ochotskou nachytali při nevěře. Přítel jí dal okamžitě kopačky

 
Novácká sexbomba Michaela Ochotská  (28) je čerstvě nezadaná. Není to však ale ani tak moc na základě její vlastní vůle. Paparazzi ji totiž nachytali na tajné schůzce s tenistou Lukášem Rosolem, o jehož blízkých kontaktech s moderátorkou Super.cz psal jako první . „Na základě snímků jsem se s Michaelou okamžitě rozešel,“ potvrdil Super.cz bohatý podnikatel.
14.02.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)
Podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Michaela Ochotská: Od milence dostala auto za 2 000 000 Kč!

 
Podnikatel Michal Exner (34) si hýčká milenku Michaelu Ochotskou (26). Bílé Audi A5, které měla ještě před několika měsíci jen půjčené, už je její. „Exner auto na Ochotskou přepsal, tak moc ji miluje,“ řekl Aha! zdroj z blízkého okolí sexy moderátorky. Podnikatel, který je v rozvodovém řízení, to přitom s Ochotskou táhne teprve necelé dva měsíce.
24.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků)

Extrémní vyhublost a vousy na tváři! Rosol už s Ochotskou nemůže být. Má moderátorka anorexii?

 
Míša Ochotská (31) opustila tenistu Lukáše Rosola (31). Nebo Rosol opustil Ochotskou? A co se mezi nimi stalo? Rosol mluví o podivné nemoci, která nějak Ochotskou ovlivňuje. V případě krásné moderátorky se už několik let spekuluje o anorexii. Kde je pravda?
02.12.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Rosol (599 článků)

Takhle Míšu Ochotskou určitě neznáte

 
Takhle Michaelu Ochotskou (24) v Televizních novinách neuvidíte. Žádný svůdný dekolt, blonďatá hříva spoutaná promočním kloboukem.
06.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků)

Milenec zhroucené Bartošové: Na zámku jsem měl i Ochotskou!

 
Pro Ivetu Bartošovou (45), která je teď hospitalizovaná v psychiatrické léčebně, to musel být pěkný šok! Její italský hrabě Domenico Martucci (34) bezostyšně přiznává, že před zpěvačkou měl zálusk na jinou blondýnu – sexy moderátorku televize Nova Michaelu Ochotskou (26)! Jak se u hraběte na zámku Míše líbilo? A proč mu dala košem?
22.06.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6723 článků) , Michaela Ochotská (873 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Zemětřesení na Nově: Padák pro Ochotskou, Fialovou i Dumbrovského!

 
Televizní noviny projdou v nejbližší době velkou změnou. Diváci už v nich neuvidí Markétu Fialovou (40), Michaelu Ochotskou (26), ani Pavla Dumbrovského. Nova redukuje počet zaměstnanců a dotkne se to i jejích hvězdných tváří.
12.12.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Markéta Fialová (225 článků) , Pavel Dumbrovský (146 článků)

Pod Ochotskou se třese moderátorské křeslo: Nahradí ji vnadná rosnička Petra Svoboda?

 
Na Nově se budou dít velké věci! Playmate z roku 2008 Petra Svoboda (30) by se měla údajně z moderování počasí přesunout až do hlavního zpravodajství. Neohrozí tento postup blonďatou hvězdu Michaelu Ochotskou (28)?
14.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Petr Svoboda (519 článků) , Petr Svoboda (510 článků) , Petr Svoboda (519 článků)

VÍME PRVNÍ: Ochotskou vyrazili ze zpráv!

 
Obrovská rána z čistého nebe zasáhla moderátorku Michaelu Ochotskou. Podle informací Blesk.cz jí vedení televize Nova oznámilo, že v odpoledních televizních novinách končí. Co bylo důvodem a zůstane alespoň zaměstnancem na Nově?
02.08.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků)

10 důvodů, proč ČEŠI NESNÁŠEJÍ Míšu Ochotskou! Zlatokopka prý poznala vlastní medicínu

 
Jestli je někdo v českém šoubyznysu lidmi opravdu nenáviděný, tak je to bývalá moderátorka, herečka a manželka Lukáše Rosola Michaela Ochotská. Michaela si zachovává svou tvář ledové královny a lidé jí vyčítají, že je příliš chladná a působí hodně namyšleně. Často se uzavírá před světem, vůbec nekomunikuje, a když už ano, tak je její chování dosti divné. Míša je zvyklá žít na vysoké noze. Taky pro to celý život dělala všechno, co mohla. A tohle je 10 důvodů, proč Češi Michaelu Ochotskou nemají tolik rádi!
09.01.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)

Rána pro Míšu Ochotskou: Zařídila dům pro Rosolovu milenku!

 
Pořádná rána pro Michaelu Ochotskou (32)! Moderátorka se po rozchodu s Lukášem Rosolem (31) přestěhovala se synkem k rodičům a tenista si pořídil byt. Zdálo se, že luxusní vila v Uhříněvsi u Prahy bude na prodej. Ovšem teď je vše jinak! Tenista si do vily, kterou zařizovala jeho expartnerka, nastěhoval novou lásku Petru Kubinovou (23)!
24.07.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)

Čechův konkurent lapen při nevěře! Je to amatér a profíkovi by se tohle nestalo!

 
Víte, jak se pozná profík od amatéra? Profíka při nevěře nikdy nenachytáte, ale amatéři dělají chyby. Čechův nedávný konkurent z Chelsea Thibaut Courtois profík není a při nevěře byl lapen několikrát.
15.08.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Thibaut Courtois (23 článků)

Trest za nevěru: Expřítel chce po Ochotské vrátit dárky za statisíce

 
Sotva se veřejně profláklo, že Michaela Ochotská  (28) zčistajasna dostala kopačky kvůli své nevěře s tenistou Lukášem Rosolem (zatímco moderátorka ze sebe dělá světici a tvrdí, že vztah s Michalem Exnerem skončil již dříve ), došlo na další kolo porozchodového klání. „Exner Míšu vyzval, ať mu okamžitě vrátí všechny drahé dárky, které jí dal. Odmítla,“ svěřil se Super.cz přítel páru.
15.02.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)

Ta to vzala hopem: Sexy moderátorka Míša Ochotská se v Paříži zasnoubila s Lukášem Rosolem

 
Ještě před pár měsíci byla oficiálně partnerkou Michala Exnera, pak ale na Michaelu Ochotskou  (28) praskla nevěra s tenistou Lukášem Rosolem (27), kterou Super.cz jako první odtajnil už na podzim , a dostala kopačky. Čtyři měsíce po oficiálním oznámení vztahu s Lukášem je najednou vše jinak. Míša si na Facebook dala fotku zásnubního prstýnku, který od svého milého dostala v Paříži, kde si dvojice užívala romantiku . „Nejkrásnější okamžik mého života,“ svěřila se moderátorka nováckých Televizních novin!
07.06.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)

Německý fotograf zachytil souboj dvou rivalů: Takhle dává zebra kopačky!

 
Kopačky si nedávají jenom lidé při rozchodu. Německý fotograf Thomas Retterath (50) zachytil, jak to vypadá, když dá kopačky jedna zebra druhé. A to doslova! Na první pohled je jasné, že nejde o nic příjemného!
12.09.2013 12:00 |

podobné články

Kolegyně Jitky Válkové tvrdí: Rozešli se kvůli žárlivosti a nevěře!

 
VIDEO: Krásná Jitka Válková (22) dala tento týden svému nyní už bývalému milenci trenérovi Mirku Ciprovi (41) kopačky! Její kolegyně tvrdí, že to bylo kvůli nevěře a také prý za to mohla Jitky žárlivost, která vztah ničila! Jak to tedy je?
18.03.2014 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Půvabná herečka Míša Maurerová stále není rozvedená. Že by ji vzal manžel po nevěře na milost?

 
Herečka Michaela Maurerová dostala kvůli nevěře kopačky od svého manžela Milana, se kterým má dvojčata Josefa a Magdalenku. Od té doby se na párty objevuje často s různými muži. Jak to s chlapy nyní má, ale prozradit nechce. Co nás ale zarazilo, je to, že není rozvedená!
01.08.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (145 článků)

Horor všech holek se stal skutečností: Sophii spatřil přítel bez make-upu a okamžitě jí dal kopačky. Takhle dívka totiž vypadá

 
Všichni moc dobře víme, že některé holky to s líčidly umějí opravdu perfektně. Když se namalují, tak spousta lidí žasne, jak to vůbec dokázaly. O to je ale na ně horší pohled, když všechny vrstvy make-upu odlíčí a my vidíme jejich pravou tvář. Tuny líčidel a hodiny před zrcadlem se nehezky vymstily dvaadvacetileté dívce, kterou když partner spatřil "nahou", okamžitě se s ní rozešel.
23.10.2017 17:00 |

podobné články

Moderátorka Michaela Ochotská: Roli matky se nebrání! Ale o zásnubách mlží

 
Velmi dobře informovaný zdroj z Novy práskl kolegyni Michaelu Ochotskou (25). Prý ji její přítel Adrian Pituch (28) požádal po roce vztahu o ruku!
23.09.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků)

»Novácká« moderátorka Michaela Ochotská - TAJNÉ ZÁSNUBY?!

 
Moderátorku »nováckých« zpráv Michaelu Ochotskou (25) požádal její bohatý přítel Adrian Pituch (28) o ruku! „Šuškají si o tom i vrabci na střeše, celá redakce je toho plná,“ práskl na kolegyni velmi dobře informovaný zdroj z Novy. A co na to blonďatá sexbomba? „Zásnuby jsou má soukromá záležitost,“ nechce přiznat barvu moderátorka Ochotská.
23.09.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků)