Článek

Mezian (ČSSD): Drobní chovatelé zápasí s byrokracií

 
Krajský zastupitel Hassan Mezian se sešel v Doksanech na Litoměřicku s činovníkem okresní organizace Českého svazu chovatelů Ludvíkem Šebou a diskutovali o problematice chovatelů drobného zvířectva.
14.08.2012 07:40 |

podobné články

Podobné články

Nesmíme vychovávat nenávistné fašisty. Německo nasává novou krev. A Klausova petice? Jen populismus, kritizuje senátor Mezian, původem ze Sýrie

 
ROZHOVOR „Zaspala Evropa a celý svět,“ varuje senátor sociálních demokratů a lékař Hassan Mezian, který pochází ze Sýrie. Mezian proto apeluje na řešení důvodů migrační krize. V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz také zmínil: „V České republice vyvoláváme sami proti sobě konflikty výchovou nenávisti vůči jiným etnikům, a to se otočí proti nám.“
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Muslimský senátor z ČSSD se postavil Sobotkovi: Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům...

 
Senátor za ČSSD Hassan Mezian se vymezil proti výroku premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), že muslimy v Česku nechceme. „Chápu, že to myslí se svou zemí dobře. Pokud by tím myslel, že by nechtěl problémy a že by nechtěl, že přijde víc lidí, tak to docela chápu. Jsme sekulární země. Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům, tak samozřejmě se mě to dotýká,“ sdělil Mezian.
30.08.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků)

Mezian (ČSSD): Současná politika už asi horší být nemůže

 
O rozčarování současné politiky se bavil kandidát na senátora a litoměřický radní Hassan Mezian (ČSSD) se starostou Polep Radomírem Kopeckým. Setkání proběhlo v centru bramborářské oblasti Litoměřicka v rámci mapování problematiky okresu, který je tvořen převážně menšími obcemi.
26.06.2012 16:45 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Vesnické školy by měly být více podporovány

 
Malé obce bojují o další budoucnost svých základních škol. To při svém putování po obcích Litoměřicka zjistil kandidát na senátora Hassan Mezian (ČSSD), který zavítal i do Třebívlic.
23.07.2012 22:30 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Opouštím Radu města Litoměřice

 
Krajský zastupitel Hassan Mezian (ČSSD) už nechce působit v Radě města Litoměřice, zůstane jen řadovým zastupitelem. Rozhodl se rezignovat na post k poslednímu červenci.
30.07.2012 12:00 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Tranzitní doprava komplikuje život ve Velvarech

 
Především tranzitní doprava nákladních automobilů je jedním z problémů středočeských Velvar na Slánsku. Kandidát na senátora Hassan Mezian (ČSSD) hovořil se starostkou města Jitkou Linhartovou i o její snaze vybudovat kulturní dům.
03.09.2012 08:25 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Do Hospice sv. Štěpána míří půlmilionová dotace

 
I zásluhou krajského, a zároveň litoměřického zastupitele Hassana Meziana (ČSSD) získá Hospic sv. Štěpána od Ústeckého kraje mimořádnou půlmiliónovou dotaci. Tu schválilo krajské zastupitelstvo. Finanční pomoc poté, co zařízení nedostalo dotaci od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Hassan Mezian pomohl prosadit.
13.09.2012 06:50 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Odmítám manipulativní předvolební kampaně

 
Hassan Mezian, kandidát do senátu za Litoměřicko a Slánsko odmítá manipulativní vedení předvolební kampaně současným senátorem Alexandrem Vondrou. Ten ve své závěrečné kampani těsně před otevřením volebních místností dal rovnítko mezi ČSSD a KSČM, resp. KSČ.
11.10.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1133 článků)

Mezian (ČSSD): Pro rozvoj zaměstnanosti je nutná funkční infrastruktura

 
Hassan Mezian (ČSSD) jednal s ředitelem litoměřického Úřadu práce Ivanem Vilímem. Senátor byl informován o aktuální situaci na trhu práce v Ústeckém kraji, především na Litoměřicku.
30.10.2012 11:55 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Zrušení roudnické nemocnice sníží dostupnost zdravotní péče

 
Hassan Mezian (ČSSD) vystoupil na demonstraci za zachování roudnické nemocnice. Senátor za Litoměřicko a Slánsko podpořil občany Roudnice nad Labem a Podřipska, kteří si přejí další existenci nemocnice v regionu působící už 137 let.
19.11.2012 16:40 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Veřejné slyšení v Senátu roudnické nemocnici pomohlo

 
Hassan Mezian (ČSSD) vystoupil s desetibodovým projevem na veřejném slyšení v Senátu. Téma roudnické nemocnice bude projednáváno i na prosincovém jednání pléna Senátu, na kterém se bude hlasovat i o usnesení.
21.11.2012 12:40 |

podobné články

Prase budou muset doma porazit. Odškodné drobní chovatelé nedostanou, uvedl Jurečka

 
Řádově desítky drobných chovatelů prasat na Zlínsku, kteří je budou muset do prosince porazit kvůli riziku šíření afrického moru prasat, nedostanou nejspíš žádnou náhradu. Jde o chovatele ve vysoce rizikové oblasti ohraničené pachovými ohradníky. Dnes to řekl na tiskové konferenci ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL).
09.11.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (625 článků)

Mezian (ČSSD): Zlonice doplácí na špatnou podporu venkova

 
Hassan Mezian zavítal do Zlonic, aby se seznámil se situací v obci. Kandidát na senátora za sociální demokracii v obvodu Litoměřicko a Slánsko byl přijat starostou Antonínem Chocholou a místostarostkou Radkou Kotěrovou. Diskutovali spolu o problematice Zlonic na Slánsku.
13.08.2012 13:05 |

podobné články

Mezian (ČSSD): V Bohušovicích se vzorně starají o zdravotnictví

 
Hassan Mezian, krajský zastupitel a místopředseda zdravotní komise Ústeckého kraje v rámci návštěv obcí na Litoměřicku nemohl vynechat Bohušovice nad Ohří. Starosta Ivo Hýnl přijal dlouholetého spolupracovníka v oblasti zajišťování zdravotní péče v obci.
13.08.2012 19:15 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Péče o seniory je stále složitější

 
Současná sociální politika státu prakticky neexistuje a sociální služby se potýkají s nedostatkem financí. Domov Slaný má stejné problémy jako Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích, přesvědčil se o tom při návštěvě Hassan Mezian.
02.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (1 článek)

Mezian (ČSSD): V mé osobě bude demokracie chráněna

 
Hassan Mezian postoupil do 2. kola senátních voleb v obvodu Litoměřicko a Slánsko.
13.10.2012 22:25 |

podobné články

Mezian (ČSSD): Budu senátorem všech, nejen těch, kteří mě volili

 
Hassan Mezian zvítězil ve 2. kole senátních voleb v obvodu Litoměřicko a Slánsko.
20.10.2012 19:40 |

podobné články

Porazil Vondru ve volbách. A to měl za průšvih v minulosti vyletět z ČSSD

 
Senátor za Litoměřicko Hassan Mezian, který ve sledovaném obvodě porazil ministra obrany Alexandra Vondru, se prezentuje především svým syrským původem a profesí lékaře. Kromě místa narození a absolutoria medicíny však jeho životopis obsahuje i jiné pozoruhodné body. V politice totiž senátor Mezian rozhodně není nepopsaným listem.
25.10.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1133 článků)

Mezian (ČSSD): Navrhované pozitivní změny ve školství vítám

 
Výuka od 9 hodin, školní docházka od 7 let a místo známkování na prvním stupni raději slovní hodnocení - to jsou návrhy stínového ministra školství a senátora Marcela Chládka, které plně podporuje senátor za Litoměřicko a Slánsko Hassan Mezian.
08.03.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)