Článek

Mezi dvojčaty je rozdíl pět let, podle odborníků je to nesmysl

 
Simon a Jody Blakeovi se britskému listu Daily Mirror pochlubili, že jejich děti Reuben a Floren jsou dvojčata, které dělí pět let. Chlapec se narodil v roce 2006 díky umělému oplodnění. Jeho sestřička přišla na svět loni, když se rodiče rozhodli využít zmrazených embryí. Podle lékařů to však dvojčata nejsou. Další články k tématu: VIDEO: Podívejte se na úředně nejstarší dvojčata na světě Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Jak to vypadá, když si dvojčata berou dvojčata. Podívejte se
04.01.2012 14:45 |

podobné články

Podobné články

Na tohle dlouho nezapomenou! Dojemné setkání slavných sester Plíškových s dvojčaty, kterým je 101 let!

 
Tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy jsou neustále rozlítané po světě, a tak je velmi náročné obě zastihnout v Čechách. Ale kvůli fotce do kalendáře pro neziskovou organizaci Alzheimer Home našly společný termín, aby se sešly na tenisových kurtech. Lákalo je seznámení s dvojčaty Aloisií a Antonií, kterým je 101 let a obě v již zmíněném centru v pražských Modřanech žijí.
14.11.2018 09:05 |

podobné články

Je jim teprve pět let a oblékají se lépe než vy. Seznamte se s nejstylovějšími dvojčaty

 
Jmenují se Tess a Taylor a "patří mezi hvězdy Instagramu":http://www.extra.cz/8-celebrit-ktere-diky-socialnim-sitim-usetrily-statisice-za-sebepropagaci Jejich matka patří mezi hollywoodské vizážistky a její dvě děti zase mezi nejlépe oblékané vůbec. A je úplně jedno, že jim je teprve pět let.
16.11.2014 17:41 |

podobné články

Američanka porodila ve stejný den dvě různě staré děti

 
Američanka Julia Grovenburg měla dlouho potíže s početím. Pak se jí však podařilo něco, co mnoho porodníků na světě nezná ani z doslechu. Počala dvě děti, které nejsou dvojčaty. To druhé bylo totiž počato až za čtrnáct dní po prvním. Ovšem na svět přišli oba potomci najednou. Nikdy se však nebudou moci nazývat ani dvojvaječnými dvojčaty. Biologicky jimi totiž nejsou.
02.07.2011 12:50 |

podobné články

Muž žije a souloží s dvojčaty! Máme mu závidět, nebo ho litovat?

 
Mnozí by si mysleli, že Ian Diaz (27) je nejšťastnější muž na světě. Chodí totiž s dvojčaty Victorií a Amandou Hepperle (27) naráz, a to už dva roky! On sám však říká, že se často cítí unavený.
27.06.2014 15:45 |

podobné články

Záhada dvouhlavé paní z Budapešti! Chodí ten kluk se siamskými dvojčaty?

 
Dlouho svět řešil tuhle fotku muže jménem Jasper Judd z Budapešti. Co je to? Chodí snad se siamskými dvojčaty? Za celou záhadou je však chytrý mobil a... obyčejné kýchnutí!
16.07.2017 12:05 |

podobné články

Spláchnete dešťovkou, odpojíme vás, hrozí vodaři. Brabec zuří: Nesmysl

 
Po desítkách milionů dotací na zadržování dešťové vody se jen zaprášilo. A voda z okapů má kromě zalévání zahrad podle ministerstva životního prostředí sloužit i ke splachovaní toalet. Jenže to může být podle některých odborníků a vodohospodářů problém, protože se vodovodní potrubí z hygienických důvodů nesmí propojovat s tím na užitkovou či provozní vodu. V krajním případě může lidem hrozit až odpojení od vodovodu nebo kanalizace. Podle ministerstva vedeného Richardem Brabcem (ANO) jde ale o nesmysl a lobby vodohospodářů proti úspěšnému programu.
20.06.2017 05:20 |

podobné články

Nejstarší siamská dvojčata světa slaví narozeniny: 50 let jen spolu!

 
Už tady dávno neměla být. Alespoň podle prognóz odborníků. Jenže akademici se spletli. Lori a George Schappellovi z Readingu v americké Pensylvánii slaví právě dnes 50. narozeniny. Navždy k sobě srostlí sourozenci se tak stali nejstaršími siamskými dvojčaty světa!
18.09.2011 12:10 |

podobné články

Vláda odborníků je nesmysl! Zeman lidem krade veřejné rozhodování, kritizuje prezidenta Klausův institut

 
Prezident Miloš Zeman označováním vlády Jiřího Rusnoka za “vládu odborníků“ zakrývá úřednickou podstatu kabinetu. Chce totiž, aby její název lépe zněl voličům. Ve skutečnosti však krade veřejné rozhodování z rukou veřejnosti. Ve svém prohlášení to uvedl Institut Václava Klause.
25.06.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Miloš Zeman (22546 článků) , Jiří Rusnok (1864 článků)

A pak se nedivme, že svět ztmavne. Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad nejnovějším pokrokovým hnutím, které chce zakazovat lidem potomky

 
Ekonomku Markétu Šichtařovou před časem zaujal článek o tom, že se světem pohybuje jisté lidské uskupení – tzv. antinatalisté. Ti tvrdí, že zachraňují planetu tím, že se nebudou množit. Podle Šichtařové je to nesmysl. Navíc nebezpečný nesmysl. Stačí se prý podívat na to, co vymýšlí bezdětní světoví lídři. Ekonomika naznačila jistou spojitost mezi politikou a psychopaty, kteří se v ní prosazují.
29.06.2018 13:35 |

podobné články

Je seznámení po internetu nesmysl?

 
Mnoho lidí je přesvědčeno, že seznamka na internetu funguje pouze za sexuálním účelem a je nemožné, poznat pravého partnera. Je to však mylná představa, která vznikla na základě lidí, kteří mají zkušenost pouze s těmi špatnými seznamkami. Existuje mnoho spokojených párů, které se seznámili právě díky internetu. Než se však přihlásíte na některou ze seznamek, je dobré o ní vědět, co nejvíce informací. Na co se zaměřit Zjistěte si, jak dlouho daná seznamka funguje, přečtěte si zkušenosti lidí, kteří se takto seznámili. Zaměřte se také na to, jestli má seznamka nějaké rozdělení podle věkových skupin, zájmů a lokalit. Určitě by nedávalo smysl cestovat za vysněným partnerem přes půl republiky. Když chceme někoho poznat blíže a zjistit o něm co možná nejvíce informací bude nejlépe hledat v blízkém okolí. Koho vůbec hledáme Důležité je uvědomit si, koho to vůbec hledáme. Tak, jako o budoucím partnerovi přemýšlíte v běžném životě i tady je nutné zapřemýšlet, jak by měl vypadat a jaká kritéria splňovat. Sledujte průběh komunikace, jak se ta osoba vyjadřuje, jaké má hobby, kde bydlí a jak často je možné se vídat? Mnoho lidí tráví večery na internetu a přeji si někoho poznat, navázat vztah. Ale když pak přijde na realitu, jsou velmi zaneprázdnění svojí kariérou, popřípadě dětmi a další výmluvy. S takovými neztrácejte čas. Možná, že jim tento druh komunikace a zábavy stačí. Důležité je vyložit karty na stůl. Nepleťte si fantazii a realitu Seznámení online probíhá mnohdy bouřlivěji než v realitě, protože tady navíc zapojujete fantazii. Tady by mohl nastat problém v případě nereálných fotografií, starých několik let, kde máme o 15kg méně. Takové rande pak končí fiaskem. Pokud tedy hledáme skutečně vážné seznámení, musíme být zcela upřímní! Není nic špatného jít na nezávazné kafe i s více osobami. Jedině tak narazíte na toho pravého.   Příspěvek Je seznámení po internetu nesmysl? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Je rozdíl dělat chemika, nebo řídit stát, varuje advokát a bývalý politik. A odhaluje: Ten člověk je mocichtivý, nejsou tam ušlechtilé cíle

 
ROZHOVOR Prezident je podle bývalého politika a advokáta Jaroslava Ortmana v podstatě náš král, proto by chtěl, aby prezident byl čitelný a výrazný. „Mně vadí, že kandidují do čela státu dva důchodci, kterým je kolem sedmdesáti let. Co bude za pět let? Ale když je srovnám, vidím větší nečitelnost u Jiřího Drahoše než u Miloše Zemana,“ prohlásil Ortman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, protože je podle něj velký rozdíl dělat chemika a řídit Akademii věd – nebo řídit stát.
27.01.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

To je vláda odborníků. Ale na co? Experti na průšvihy!

 
Vláda odborníků! Tak byl od začátku prezentován kabinet Jiřího Rusnoka (53). Po několika měsících jeho vlády se ale mnozí lidé ptají: Kabinet odborníků? Na co, proboha? Na průšvihy? Deník Aha! zmapoval ty zatím nejviditelnější.
09.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1864 článků)

Jihočeská centrála cestovního ruchu: Premiérový Travelfest bodoval u veřejnosti i odborníků

 
Kladné reakce odborníků i návštěvníků z řad veřejnosti doprovázely letošní premiérový ročník veletrhu cestovního ruchu Travelfest, který od čtvrtka 6. do soboty 8. dubna pořádala v pavilonu Z na českobudějovickém výstavišti Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) spolu s Destinační společností Českobudějovicko-Hlubocko. Pozitivní hodnocení odborníků zněla také na adresu souběžně probíhající konference Travelcon.
10.04.2017 21:45 |

podobné články

Český statistický úřad: V IT je nedostatek odborníků

 
I Česko čelí nedostatku počítačových odborníků. Texty nebo tabulky vytváří na počítači téměř 70 % pracujících. Programování ale zvládá jen malá část lidí. V IT je stále nedostatek odborníků.
24.01.2018 15:10 |

podobné články

Poslední a nejděsivější tajemství Kalouska a spol. odhaleno! Tohle neprozradil ani Václav Klaus

 
KOMENTÁŘ: Tohle tajemství mělo zůstat očím a hlavně uším lidí raději ukryto! Myslíte si, že není žádný zásadní rozdíl mezi politiky pravice a levice? Že všem jde jen o to dostat se ke korýtkům? Jeden opravdu zásadní rozdíl tady je. Zatímco Kalousek a spol. si před volbami na veřejnosti rádi zazpívají, ti levicoví radějí jen pojídají klobásy. Tento rozdíl neprozradil ani Václav Klaus, který je jinak na rozlišení toho, co je pravicové a co levicové expert.
01.10.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Klaus přijal 250 korun na čistírnu, tvrdí střelec z Chrastavy. Podle Hradu je to nesmysl

 
Pavel Vondrouš, který před měsícem v Chrastavě na Liberecku vystřelil z airsoftové pistole na prezidenta Václava Klause, tvrdí, že hlava státu od něj přijala 250 korun na čistírnu za ušpiněné sako. Vyvozuje to z toho, že se mu peníze zaslané poštou ještě nevrátily. Podle Klausova mluvčího Radima Ochvata je to nesmysl.
30.10.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Nesmysl! Není to žádná invaze, říká Ital, který s uprchlíky komunikuje

 
Ital Matteo de Bellis pracuje pro Amnesty International, monitoruje situaci uprchlíků ve Středomoří. Přichází s běženci pravidelně do kontaktu a jasně říká: Řeči o invazi jsou nesmysl, drtivá většina běženců zůstává v rozvojových zemích. Jde o desítky milionů lidí. A opravdu trpí. Mezi uprchlíky prý navíc rozhodně nepřevažují lidé, kteří míří do Evropy za vyššími sociálními dávkami.
06.09.2015 07:56 |

podobné články

10 důvodů, proč to mají mladé matky mnohem jednodušší než starší a zodpovědnější rodičky!

 
Jaké je to, "když děti mají děti":http://www.extra.cz/je-jim-teprve-pet-let-a-oblekaji-se-lepe-nez-vy-seznamte-se-s-nejstylovejsimi-dvojcaty? Nejdřív docela průšvih, ale pak to má něco do sebe.
19.11.2014 22:21 |

podobné články

Těhotná Abbasová v Africe i s dětmi: Masajové šíleli z kočárku! Neznali ho

 
Už téměř pět let jezdí moderátorka Lejla Abbasová (38) do Afriky pomáhat místním lidem se svým nadačním fondem Asante. Tentokrát tam poprvé vyrazila s oběma dětmi Davidem Kocábem (6) a Iman Kaynak (11 měs.) a s dosud nenarozenými dvojčaty, které právě nosí pod srdcem.
08.06.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (454 článků)