Článek

Mělo to být vtipné, jenže… Štíbrová pod ostrou palbou fanoušků!

 
Karanténa se zdá být nekonečná a dosedá už na všechny. Někteří se tak snaží zabavit, jak se dá. Vtipné video o trávení volného času za zdmi bytu natočila i moderátorka a herečka Nikol Štíbrová (33). Spolu s partnerem a synem Mathiasem (2) se zapojili do výzvy zahrnující hrátky s toaletním papírem. Jenže místo pobavení přišla od sledujících ostrá kritika.
07.04.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)
Podobné články

Herečka Nikol Štíbrová obvinila pražskou policii: To, co děláte, je výsměch, ne vyšetřování!

 
Herečka Nikol Štíbrová na svém Facebooku obvinila pražskou policii, že neřeší její případ. Nechápe, proč policisté odložili případ, i když mohou lehce vypátrat viníka. Štíbrová tvrdí, že dopadnout zloděje je jednoduché, a není jí jasné, proč policie nekoná.
12.08.2015 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Takhle mu tetičky naskákaly do postele! Nikol Štíbrová ukázala, jak si žije syn Mathias

 
Nerozlučné trio. I tak by se dalo nazvat seskupení 3v1, tedy Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva. Je to nějakou dobu, co Nikol porodila roztomilého Mathiase a holky se na něj moc těšily. Teď Štíbrová ukázala, jak se k malému Mathiasovi tetičky mají.
18.10.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Veronika Arichteva (588 článků) , Martina Pártlová (290 článků)

Skoro jako Štaidl. Nikol Štíbrová syna posadila za bicí soupravu a takhle to dopadlo

 
Nikol Štíbrová  (34) má doma hotový hudební talent. Její syn Mates je nejen roztomilým klučinou, ale i talentovaným bubeníkem. Když ho Štíbrová posadila za bicí soupravu, Mates si uměl poradit a hned věděl jak na to.
29.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Vole, to nevymyslíš! Hvězdy 3v1 Martina Pártlová a Nikol Štíbrová počaly 2 dny po sobě

 
Hvězdy 3v1 Martina Pártlová (41) a Nikol Štíbrová (34) budou pravděpodobně rodit ve stejném termínu. Obě kamarádky si informaci mezi sebou nadšeně sdělily v chatu, jehož screen posléze Štíbrová zveřejnila na svém Instagramu. „Tohle nevymyslíš. A když vymyslíš, tak rozhodně neplánuješ. Paní Martina trochu taktizovala a počala dva dny po paní Nikol,“ komentovala příspěvek s úsměvem Nikol. Martina na to reagovala stručným „Vole“ a vysmátými smajlíky.
03.02.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Martina Pártlová (290 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

TOHLE VIDEO BOŘÍ INTERNET! Nikol Štíbrová natočila, jak to chodí v Prostřenu. U toho se vážně potrháte smíchy

 
Kdo nezná kuchařskou soutěž pro amatérské kuchtíky Prostřeno, tak ten jako by nebyl. I když jste třeba viděli jen pár dílů, tak jste museli poznat, že se do televize můžou dostat i tací lidé, se kterými nelze vyjít po dobrém ani po zlém. Nikol Štíbrová natočila opravdu vtipné video, kde s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou zparodovaly celý tento zábavný pořad a povznesly ho ještě na vyšší level. Připravte se, že se počůráte smíchy.
08.03.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Veronika Arichteva (588 článků) , Martina Pártlová (290 článků)

Krásné a vtipné vyznání lásky: Nikol Štíbrová se pochlubila přítelem i dárkem, který mu dala

 
Nikol Štíbrová  (33) je do svého přítele Petra zamilovaná až po uši. O víkendu muž jejího srdce slavil narozeniny a Nikol mu na Instagramu napsala krásné vyznání lásky.
04.05.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Petra Štíbrová (13 článků)

Nejen Nikol Štíbrová. Těhotná je také její parťačka Martina Pártlová. Ve 41 letech čeká miminko

 
Zpěvačka Martina Pártlová  (41) je těhotná. Ve 41 letech čeká prvního potomka. Druhé dítě čeká také její parťačka z 3v1 Nikol Štíbrová  (34) , loni v září porodila Veronika Arichteva  (34) . Jak holky vtipně říkají, kruh se uzavřel.
02.02.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Veronika Arichteva (588 článků) , Martina Pártlová (290 článků)

Vy si hrajete a lidi si nemají čím utřít zadek! Štíbrová to schytala od fanoušků

 
I Nikol Štíbrová (33) hledá způsob, jak ukrátit a zahnat dlouhé chvíle, kterými je prodchnutá současná nucená karanténa. A tak se herečka s novým partnerem a synem Mathiasem (2) zapojili do výzvy zahrnující hrátky s rolemi toaletního papíru. Někteří fanoušci se ale moc nebaví. Nelíbí se jim plýtvání touhle věcí denní potřeby.
02.04.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Nikol Štíbrová je na nových snímcích neuvěřitelně svůdná: Za poslední dobu zkrásněla, shodují se fanoušci

 
Členka humorného tria 3v1, blogerka a oblíbená influencerka Nikol Štíbrová (33) zraje jako víno. Na tom se shoduje většina jejích fanoušků. Nejen že má po synovi dokonalou figuru, ale je vidět, že blondýnka je momentálně opravdu šťastná, což lze vyčíst i z její tváře. Na nových fotkách fotografky Anny Koniaevy vypadá Nikol naprosto úžasně.
04.06.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Promluvila o covidu, těhotenství i změně jména

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) se za tři měsíce stane již dvojnásobnou maminkou. Nikol, její snoubenec Petr Leitgeb (34) i syn Mathias se nyní potýkají s nemocí covid-19, a tak jsou v domácí karanténě. Čas se rozhodla Nikol zahnat i odpovídáním na dotazy fanoušků, rozpovídala se nejen o aktuálním zdravotním stavu a těhotenství, ale také o partnerském vztahu a změně jména.
16.03.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Instanews: Víly Štíbrová a Kopřivová, Pártlová jako Madonna a Verešová rýsuje postavu

 
Ornella Koktová (28) čelí poporodním komplikacím, Veronika Kopřivová (30) si nemůže těhotenství vynachválit, zatímco Nikol Štíbrová (34) už se porodu nemůže dočkat. Martina Pártlová (41) vypadá na nové fotce jako popová ikona Madonna (62) a Andrea Verešová (40) čelí ohromné kritice fanoušků.
26.04.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Andrea Verešová (1343 článků) , Martina Pártlová (290 článků) , Andrea Martin (51 článků) , Martin Kopřiva (6 článků) , Martina Kopřivová (7 článků) , Andrea Martina (11 článků)

Slavná youtuberka nechala utratit psa kvůli agresivitě. Pochopení se od fanoušků nedočkala

 
Youtuberka Nikki Phillippi se ocitla pod ostrou palbou kritiky poté, co oznámila, že nechala utratit svého psa Bowsera. K radikálnímu rozhodnutí došli s manželem kvůli tomu, že zvíře pokousalo jejich syna Logana.
07.05.2021 12:55 |

podobné články

Nikol Štíbrová překvapila fanoušky: Pod stromeček jim nadělila pořádný dárek

 
Herečka Nikol Štíbrová (34), kterou všichni znají především z tria 3v1, překvapila své fanoušky na Instagramu. Pod vánoční rodinnou fotografií naznačila, že se svým přítelem Petrem čekají miminko.
18.12.2020 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Pohádka Jezerní královna: Scény pod vodou byly nelogické, Štíbrová dostala miniroli

 
Pohádka Jezerní královna, která vznikla pod režisérem Václavem Vorlíčkem (†88), nebyla jen tak ledajaká. 22 let starý snímek se natáčel nejen v Česku, ale také v Německu, je tedy pochopitelné, že byli obsazeni i zahraniční herci. Z našich se tam mimo jiné objevila i Nikol Štíbrová (34), které bylo tehdy 12 let. Dnes už je z ní krásná žena, která se bude vdávat a čeká druhé miminko. Co jste ale o pohádce možná nevěděli?
01.01.2021 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků) , Václav Vorlíček (166 článků)

Herečky z Pojišťovny štěstí a První republiky odhodily nejen zábrany: Fotky bez cenzury v galerii

 
Je poměrně běžné, že se herečky sem tam někde svléknou. A proto asi nikoho nemůže vyšokovat duo "Arichteva":http://www.extra.cz/tema/veronika-arichteva (28) - "Štíbrová":http://www.extra.cz/tema/nikol-stibrova (27) ve "spodním prádle":http://www.extra.cz/veresove-dala-prima-roli-v-serialu-producenti-ji-hned-svlekli-do-podvazku. Holky se staly tvářemi obchodu s luxusním francouzským prádlem a dle fotek je zřejmé, že se studem úplně problém nemají. A co vůbec "nosí pod šaty":http://www.extra.cz/chcete-videt-sexy-bikiny-z-cisteho-zlata-takhle-vypadaji-ale-bude-vam-v-nich-videt-tak-nejak-vsechno nejčastěji?
19.08.2014 10:55 |

podobné články

Podruhé těhotná Štíbrová řekla synovi (3) o miminku: Jeho reakce vás zaručeně pobaví!

 
Děti jsou naše radost, což už tuší i Nikol Štíbrová (34), která má doma tříletého klučinu Mathiase a pod srdcem už nosí druhého potomka. Jak se ale její syn se šťastnou novinkou o sourozenci popasoval? Jeho reakce jsou k nezaplacení!
19.12.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Den jako korálek! Těhotná Nikol Štíbrová prozradila pohlaví miminka!

 
Už je za půlkou těhotenství, a tak šla s pravdou ven. Nikol Štíbrová (34) se na sociální síti pochlubila, že ji čeká přesilovka, protože pod srdcem nosí chlapce!
04.02.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)

Jeden za všechny, všichni za jednoho: Nikol Štíbrová i s rodinkou leží s covidem

 
Nikol Štíbrová z 3v1 zaskočila své fanoušky posledním příspěvkem na Instagramu. Svou "instarodinku" informovala o tom, že se doma nakazili koronavirem. Pod snímkem se začaly hromadit desítky komentářů, kde fanoušci celé rodině přejí ten nejlehčí průběh a brzké uzdravení.
13.03.2021 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (356 článků)