Článek

Měla se vdávat na pohádkovém Mauriciu. Místo toho ale přišla smrt!

 
Po svatbě v exotickém ráji touží asi každá žena. Britce Gilian Stirzaker (†41) se tento sen splnil – se snoubencem odletěla na ostrov Mauricius, kde se měli brát. Jenže pár dní před pohádkovou svatbou náhle zemřela!
01.01.2016 12:00 |

podobné články

Podobné články

Marek Ztracený se snoubenkou Marcelou zůstává na Mauriciu: Plánuji online koncert přímo odtud

 
Marek Ztracený  (35) zůstává s rodinou na exotickém Mauriciu. Doposud tam nebyl diagnostikován jediný případ koronaviru, a tak není divu, že se tam cítí bezpečně. Na Mauriciu Marek tráví dovolenou nejen se snoubenkou Marcelou a synem Marečkem, ale také se svými rodiči.
20.03.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (260 článků)

Lutovská: Bude se vdávat. Zásnuby byly na Mauriciu

 
Přítel požádal missku o ruku na Mauriciu
08.03.2011 12:55 |

podobné články

Finalistka Miss si na Mauriciu rozřízla nohu, komplikuje to přípravy

 
Soustředění uchazeček o korunku královny krásy na Mauriciu je v plném proudu. Jedna z finalistek je teď ale trochu hendikepovaná. Na pláži si o vulkanický kámen rozřízla nohu, takže nácvik chůze a choreografií je teď pro ni vyloučen. Do finálového večera ale bude fit.
03.02.2014 10:10 |

podobné články

Miss Kolářová se vdala na Mauriciu, svatba byla ohrožena tropickou bouří

 
Česká vicemiss ČR 2006 Bára Kolářová řekla 4. února na exotickém ostrově Mauricius "ano" dlouholetému příteli Přemyslu Vidovi. Svatební den byl ale ohrožen, protože na Mauriciu řádila tropická bouře.
07.02.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kolářová (66 článků)

Zásah karmy? Ztracený provokoval rájem, teď chce domů!

 
Marek Ztracený (35) je právě s rodinou v letovisku Flic En Flac na Mauriciu, kde „uvíznul“ kvůli koronaviru a především kvůli bezpečnostním opatřením naší vlády a uzavření hranic. Nejprve to pro něj bylo docela příjemné zůstat na dovolené o něco déle, ale teď si možná vyčítá, že nemlčel. Na Mauriciu je už totiž 12 nakažených a situace se tam pomalu začíná vyostřovat.
20.03.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (260 článků)

Marek Ztracený uvězněný na Mauriciu: Dochází jídlo, nejsou roušky a vše je zavřené, říká

 
Nedávno zasnoubený Marek Ztracený (35) uvízl společně s partnerkou Marcelou, synem Markem a rodiči na Mauriciu. Z krásné prosluněné dovolené se tak pomalu, ale jistě stává horor, protože kvůli koronaviru je prakticky nemožné se dostat ze země. S touto informací přišel web Super.cz
20.03.2020 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (260 článků)

Ochotská na Mauriciu: Svatba je v nedohlednu

 
Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (26) nelhala, když tvrdila, že na Mauriciu byla na dámské jízdě. Potvrzují to fotky čtenáře Blesku. Půvabná moderátorka si buď někde v ústraní četla, nebo chytala s přítelkyněmi bronz u moře. Co se stalo s jejími plány na svatbu? Podle přátel Ochotské zdaleka žádné svatební zvony nezní. Svatba je v nedohlednu.
11.04.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (899 článků)

Aktéry v kauze Tatra spojuje dovolená na Mauriciu! Co tam Vidím, Barták a Smrž domlouvali?

 
Poslanec a místopředseda výboru pro obranu a bezpečnost Jan Vidím (ODS) se přimotal do policejního prověřování podezření z korupce při armádních zakázkách. Na Mauriciu strávil společnou dovolenou se zbrojařem Smržem a bývalým náměstkem ministra obrany Martinem Bartákem, píše páteční MF DNES.
09.09.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (74 článků) , Martin Barták (338 článků)

Českou turistku znásilnili na Mauriciu: Odtáhli ji do malé loďky a brutálně zbili

 
Vysněná dovolená v ráji se pro Češku (38) změnila v nejhorší noční můru jejího života. Dva muži ji na Mauriciu napadli, brutálně zbili a znásilnili! Pak ji nechali nahou a vážně zraněnou ležet v člunu a utekli…
20.11.2014 16:10 |

podobné články

Náhlá změna situace a 12 nakažených! Zoufalý Ztracený: Na Mauriciu dochází jídlo, roušky nemají, lékárny a obchody jsou zavřené

 
Zpěvák Marek Ztracený  (35) se chce s rodinou chce rychle vrátit do Česka. Z dovolené na Mauriciu, kam odjel s přítelkyní Marcelou, synem Marečkem a rodiči se pomalu stává horor.
20.03.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (260 článků)

Sestry Jamie Lynn a Britney Spears se budou vdávat

 
Slavné sestry Britney a Jamie Lynn Spears se budou vdávat. A jelikož chtějí přitáhnout pozornost médií, rozhodly se, že se budou vdávat společně a svatba bude opravdu pohádková… Slavné sestry Britney a Jamie Lynn Spears se rozhodly pro dvojnásobnou svatbu. Britney totiž touží zformalizovat svůj vztah s Jasonem Trawickem a její sestra Jamie Lynn se k [...]
31.08.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (820 článků) , Jamie Lynn Spears (7 článků) , Jamie Lynn (11 článků)

To je překvápko: Z buclaté Mařenky z Arabely vyrostla kráska. Chlapi ji ale nechtějí!

 
Známe ji coby pihatou buclatou holku, která trochu otravovala život Honzíkovi Majerovi ve veleúspěšném pohádkovém seriálu Arabela. Veronika Týblová (40) od roku 1980, kdy se seriál poprvé vysílal, ale trochu vyrostla a je z ní krásná žena, která z dětského světa úplně neodešla. Naopak - věnuje se povolání učitelky. V soukromí se jí jinak zas až tolik nevedlo. Zatímco v Arabele se chtěla pořád vdávat za malého souseda Majera, v reálu má za sebou již dvě nepovedená manželství.
27.07.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Týblová (3 články)

Těhotná nejsem, bereme se z lásky, tvrdí zasnoubená Miss Lutovská

 
Česká miss Iveta Lutovská (27) se bude vdávat. O ruku ji na dovolené na Mauriciu požádal její přítel, podnikatel Jaroslav Vít a byla to prý velká romantika.
08.03.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Matka utopené Simonky: Chci se vdávat!

 
Smrt malé Simonky Švecové (†3) otřásla celým Slovenskem i Českem. Policie děvčátko marně několik dní hledala na základě výmyslů její matky Martiny (35). Tu teď pustili z psychiatrické léčebny. Namísto toho, aby se zahalila do smutku, se však Martina chce vdávat.
04.08.2010 12:35 |

podobné články

Brutální vražda v dovolenkovém ráji: Manžele mučili a upálili zaživa!

 
Manželé Charlie (†74) a Gayle Anderson (†71) odjeli na Jamajku, aby začali nový život. Místo toho v dovolenkovém ráji nalezli smrt. Britský pár byl brutálně zavražděn v jejich domě na pohádkovém ostrově. Manželé byli podle policie mučeni a zapáleni zaživa!
26.06.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Anderson (1 článek)

Jana (†31), kterou zastřelil zhrzený expolicista (†42): Měla se vdávat!

 
Přišel za ní do restaurace, vytáhl pistoli a čtyřikrát ji střelil. Po hrůzném činu se pak bývalý policista Peter (†42) zastřelil sám. Důvod, proč se uchýlil ke krvavému běsnění, bylo zřejmě odmítnutí krásné Jany (†31). Ta se přitom měla vdávat za svého přítele!
28.01.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter (8 článků)

Julija Skripalová přijela za otcem pro požehnání, chtěla se vdávat. Místo toho ji otrávili

 
Julija Skripalová (33), kterou spolu s jejím otcem, bývalým ruským agentem Sergejem Skripalem (67), otrávili v březnu nervově paralytickou látkou novičok, přijela do Británie, aby otci oznámila, že se bude vdávat. Informoval o tom americký list The New York Times (NYT). Britský bulvární list The Daily Mirror uvedl, že vyšetřovatelé kromě dvou agentů ruské vojenské rozvědky GRU Alexandra Petrova a Ruslana Boširova podezřívají z podílu na otrávení Skripalových ještě další čtyři Rusy.
11.09.2018 13:15 |

podobné články

Michaela Ochotská zuří kvůli spekulacím: Vdávat se nechci a dítě mít nebudu!

 
Moderátorka Michaela Ochotská (26) zuří. Nedávno se totiž objevily spekulace, že se bude vdávat a dokonce že bude mít dítě. Míša ale tyto zprávy zásadně popírá. „Jsem ráda, že se mě na to ptáte, protože se konečně mohu vyjádřit. Vůbec to není pravda. Já se ještě rozhodně necítím na to, abych se vdávala a měla děti. Mám spoustu práce a na zakládání rodiny prostě nemám čas. Jednou bych chtěla hodně dětí, ale ne v současné době. Dotklo se mě, že to někdo napsal, aniž by se mě zeptal,“ řekla Míša Šípu na finálovém večeru světové Miss neslyšící, kde působila jako předsedkyně poroty.
19.07.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (899 článků)