Článek

Měl ji zabít surovým a zvlášť trýznivým způsobem: Údajný vrah seniorky z Dubí je ve vazbě

 
Muž obviněný z brutální vraždy ženy z Dubí na Teplicku je stíhán v nejpřísnějším odstavci trestního zákona! Soud ho v pátek poslal do vazby. Obviněnému hrozí až 20 let vězení, případně výjimečný trest.
25.11.2016 14:15 |

podobné články

Podobné články

Lesy ČR: Nová vycházková trasa Paraplíčko u Dubí na Teplicku

 
Lesy ČR tento pátek 9. listopadu slavnostně otevřou u lázeňského města Dubí, v okrese Teplice, v Ústeckém kraji, novou vycházkovou trasu nazvanou Paraplíčko. Ta navazuje na areál místních Tereziiných lázní Dubí. Návštěvníky provází nejen komplexem zdejších lesů, ale seznamuje je také se samotným městem Dubí a historií lázní.
07.11.2012 23:30 |

podobné články

K ubodání muže v libeňské ubytovně se vrah sám přiznal

 
Jednatřicetiletý muž se přiznal k tomu, že v sobotu v pražské Libni ubodal třiačtyřicetiletého muže. Za vraždu zvlášť surovým a trýznivým způsobem mu hrozí až dvacet let vězení, případně trest výjimečný.
24.05.2011 14:05 |

podobné články

Drahušku týrali dlouhodobě!

 
Konec pochyb! Šestiletá Drahuška byla svými pěstouny dlouhodobě týrána. Čin byl navíc páchán zvlášť surovým a trýznivým způsobem. Tak zní výsledek policejního vyšetřování.
14.04.2011 07:50 |

podobné články

Za brutální vraždu matky dostal 25 let! Opilý ji zmlátil a udusil

 
Za vraždu matky dostal šestatřicetiletý Martin Csavoj od českobudějovického soudu výjimečný trest 25 let vězení. Pětapadesátiletou ženu zavraždil podle obžaloby letos v dubnu ve Vyšším Brodě na Českokrumlovsku zvlášť trýznivým a surovým způsobem, když ji nejprve opakovaně udeřil tupým předmětem a pak udusil.
24.10.2014 14:25 |

podobné články

Muž (64) ubil k smrti svou matku: K soudu ho přivezli na vozíku

 
Až výjimečný trest může dostat čtyřiašedesátiletý Jan Boor, který podle obžaloby loni v létě zavraždil v Písku svou matku. O 19 let starší ženu prý několik dní napadal a škrtil. Státní zástupce uvedl, že ženu zabil zvlášť trýznivým a surovým způsobem. Případ začal v úterý řešit českobudějovický krajský soud.
05.04.2016 13:30 |

podobné články

Hříšné Dubí: Žalud jako maskot!

 
Plod žaludu připomínající penis s prezervativem naraženým na hlavu zvolili radní Dubí u Teplic za nového maskota města. Nechtěně tak připomněli, že Dubí bývalo rájem německých sexuálních turistů.
02.07.2013 17:50 |

podobné články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

 
Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
19.08.2018 08:30 |

podobné články

Další pozdvižení v Dubí: Salmonela v prodejně kebabu!

 
Po demonstraci v Dubí na Teplicku, kde v sobotu zasahovala policie, když na shromáždění krajní pravice napadli reportéra ParlamentníchListů.cz, přichází další perla. Tentokrát ze strany Státní veterinární správy, která kvůli salmonele nařídila zavřít v Dubí prodejnu kebabu.
19.08.2018 13:50 |

podobné články

Údajný vrah Valentyny P. z Liberce stane před soudem: Hrozí mu výjimečný trest

 
Nebohou matku čtyřletého chlapce zabil prý obzvláště trýznivým způsobem. Státní zástupce podal v případu vraždy Valentyny P. v Liberci obžalobu na Rumuna Aliseje. Hrozí mu až výjimečný trest.
12.12.2017 20:05 |

podobné články

Vrah muže z Davle už je ve vazbě: Se dvěma muži přepadával seniorky

 
Podezřelý z vraždy v Davli u Prahy je ve vazbě. Hrozí mu až 18 let vězení. Podle policie se podílel také na loupežném přepadení seniorek koncem ledna v Berouně Závodí. Ve vazbě jsou i spolupachatelé přepadení. Všichni tři muži jsou zároveň obvinění z loupeže. ČTK o tom informovala berounská policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Za loupež jim může hrozit i 12 let vězení.
06.04.2016 09:25 |

podobné články

Za brutální vraždu barmanky na Děčínsku si vrah odsedí 19 let

 
Za únorovou vraždu barmanky v Jiříkově na Děčínsku dostal pětadvacetiletý muž trest 19 let vězení. Podle soudu ji zabil zvlášť trýznivým způsobem ve snaze se obohatit, žena zemřela po 31 ranách nožem. Odsouzený Lukáš Sivák se hájil tím, že žena byla jeho milenka a chtěla jejich poměr odhalit. Soud ale jeho tvrzení neuvěřil, muž si podle něj na místo přinesl i vražednou zbraň. Rozsudek zatím není pravomocný, státní zástupce i obhájce si ponechali lhůtu na rozmyšlenou, zda se odvolají. 
19.08.2013 16:05 |

podobné články

Bodal ji, až zlomil čepel. Vrah prodavačky si odsedí 18 let! Odškodnění mu ale soud snížil

 
Za loňskou vraždu prodavačky večerky ve Vratislavicích nad Nisou půjde čtyřicetiletý Václav Matouš na 18 let do vězení. Rozsudek libereckého krajského soudu ve středu potvrdil odvolací Vrchní soud v Praze. Matouš se k činu přiznal. Řekl, že vraždil, protože potřeboval peníze na nájemné. Obžalovanému, který původně vystupoval jako druhá oběť, za vraždu způsobenou zvlášť trýznivým způsobem hrozilo 15 až 20 let, případně výjimečný trest.
15.01.2019 22:30 |

podobné články

Dopadli vraha, který rituálně zabil koně: Měl jsem špatný den, vysvětlil čin policistům

 
Případ umučení zvířete, který otřásl celým Českem! Policistům se konečně podařilo dopadnout muže, který na Českolipsku zvlášť trýznivým způsobem zabil jezdeckého koně. Jedná se o 23letého bezdomovce, který se podobného činu nedopustil poprvé.
08.06.2015 11:10 |

podobné články

Brutálně zavraždil prababičku kvůli pár stovkám

 
Výjimečný trest 24 let vězení vyměřil dnes Krajský soud v Plzni dvaadvacetiletému Kamilovi Rudolfovi za brutální vraždu jeho prababičky. Vražda se stala loni 15. prosince v Habartově na Sokolovsku. Rudolf svoji šestaosmdesátiletou prababičku zabil podle soudce Tomáše Boučka zvlášť surovým způsobem kvůli několika stokorunám. Rozsudek není zatím pravomocný.
15.06.2011 18:10 |

podobné články

Mladík ze závisti ubodal sestru, půjde do vězení na devět let

 
AKTUALIZOVÁNO. Na devět let poslal dnes Krajský soud v Ostravě do vězení šestnáctiletého mladíka, který loni v červenci podle rozsudku ubodal v Krnově jedenáctiletou sestru. Chlapec vraždil dva dny před 16. narozeninami, podle soudu brutálním a zvlášť surovým způsobem. Sestře zasadil 22 ran kuchyňským nožem. Před tím ji ještě rdousil. Dívka utrpěla zranění, která neměla šanci přežít, řekla soudkyně.
14.02.2012 13:30 |

podobné články

Mladík dostal za vraždu sestry devět let vězení

 
Na devět let poslal dnes Krajský soud v Ostravě do vězení šestnáctiletého mladíka, který loni v červenci podle rozsudku ubodal v Krnově jedenáctiletou sestru. Chlapec vraždil dva dny před 16. narozeninami, podle soudu brutálním a zvlášť surovým způsobem. Sestře zasadil 22 ran kuchyňským nožem. Před tím ji ještě rdousil. Dívka utrpěla zranění, která neměla šanci přežít, řekla soudkyně.
14.02.2012 17:15 |

podobné články

Soud jako z hororu. Mladík popisuje, jak zabil chlapce (†19) a dívku (†20)

 
Pětadvacetiletý Zbyněk Prokop obžalovaný z brutální vraždy mladého páru, která se stala v lednu v pražské Krči, dnes před Městským soudem v Praze opakoval své přiznání před policií. Devatenáctiletého mladíka usmrtil kuchyňským nožem, dívku uškrtil jako svědka činu. Důvodem prý byla hádka kvůli nepořádku ve studentském pronajatém bytě. Prokopovi hrozí i výjimečný trest, podle znalců vraždil zvlášť surovým způsobem.
10.09.2013 15:20 |

podobné články

Z vraždy seniora je obviněn 18letý mladík. Čin provedl obzvlášť surově

 
Policie dnes obvinila osmnáctiletého mladíka z Litoměřicka z páteční vraždy osmdesátiletého muže v obci Tetčiněves u Úštěku na Litoměřicku. Čin spáchal zvlášť surovým způsobem, za což mu hrozí až výjimečný trest od 20 do 30 let nebo doživotí. ČTK to řekla policejní mluvčí Alena Bartošová. 
02.03.2014 16:20 |

podobné články

Olomoucký soud potrestal muže za extrémně brutální vraždu bezdomovce: Dostal 17 let nepodmíněně

 
Za ubití bezdomovce v Olomouci potrestal ve středu olomoucký krajský soud padesátiletého Zdeňka Z. 17 lety vězení. Muže zabil letos v březnu na periferii města. Podle soudu jednal zvlášť surovým způsobem. Rozdrtil mu hlavu a zlomil několik žeber. Obětí byl vrahův známý. Nakonec se udusil vlastní krví.
21.11.2018 17:05 |

podobné články