Článek

Mejdan roku pro Míšu Pecháčkovou, která bude na letošní narozeniny dlouho vzpomínat

 
Herečka, která je v poslední době na roztrhání, už slavila druhé narozeniny naprosto neplánovaně a pracovně. Loni, když to byly osmnáctiny, ještě netušila, jak úspěšný rok má před sebou.
18.01.2023 15:30 |

podobné články

Podobné články

Míša Pecháčková má narozeniny! Jako Sid ze ZOO jí ale do slavení moc není

 
Je sice pátek třináctého, ale pro Míšu Pecháčkovou to znamená důvod k radosti. Na tento den totiž spadají její narozeniny. Hvězda ZOO vstoupila do seriálu jako naivní snílek, co se odmítl řídit přáním bohaté rodiny a našel si vlastní cestu – do náruče Adama, který teď bloudí po Amazonii.
13.01.2023 09:00 |

podobné články

Jiří Krampol dnes slaví narozeniny! Bude jen NEALKO mejdan, svěřila eXtra.cz manželka Hanka, kterou před pár dny propustili z psychiatrie

 
Dnes bude u Krampolových pořádný mejdan! Oblíbený herec a moderátor totiž dnes oslaví své 79. narozeniny. Ovšem kvůli tomu, že jeho manželka Hana byla nedávno hospitalizována na psychiatrii, protože jí zachutnala kombinace léků a alkoholu, vypukne u nich nealko mejdan!
11.07.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1019 článků)

Módní tipy pro letošní podzim

 
Venku panuje příjemné babí léto, dny jsou stále kratší, rána studenější a barevné koruny stromů pomalu začínají ztrácet svůj veselý kabátek. S aktuálně panujícím podzimním obdobím je ten nejvyšší čas zajímat se o módní tipy pro letošní podzim, díky kterým budete moci hrdě vyrazit do ulic v outfitech, které zrovna teď nejvíce frčí. Otázka tedy zní: Co se bude letos nosit? Jestliže i vás móda baví, sledujete aktuální trendy a co se zvolených kousků oblečení týče, snažíte se vytvářet zajímavé kombinace, pak je dnešní článek určený právě vám. Proč? Společně se v něm podíváme na módní tipy pro letošní podzim, bez kterých se váš podzimní šatník rozhodně neobejde! Módní tipy pro letošní podzim – buďte trendy, jděte s dobou! Stále více lidí si dává záležet na tom, jak vypadají, co nosí a jakým způsobem působí na své okolí. A to je jedině dobře! Z ulic tak pomalu mizí nevzhledné kombinace oblečení ve stylu „stará-mladá“ a místo toho se objevují pestré variace, které rozhodně stojí za pozornost. Jestliže i vy chcete udělat dojem, pak musíte mít dokonalý přehled, co se vlastně bude nosit. A na to se teď společně s námi můžete mrknout! Ovčí kožešiny – sluší i zahřejí! Jedním z nejžhavějších trendů letošního podzimu bude tzv. shearling, neboli oblečení s ovčí kožešinou. Možná si říkáte, zda právě na tyto kousky není ještě příliš brzy, opak je pravdou! Nemusíte se hned navlékat do bundy vyrobené čistě z tohoto materiálu, mnohem více in jsou kousky, které ovčí kožešina pouze doplňuje a zdobí. Objevovat se bude jak na bundách, tak i na vestách nebo kabátech a rozhodně tak bude z čeho vybírat! Neopunk – návrat do 80. let! Mezi módní tipy pro letošní podzim bude patřit i styl inspirovaný 80. léty, kdy světu vládla éra punku. Nemusíte se bát, nebude se konat nečekaný... Čtěte více Příspěvek Módní tipy pro letošní podzim pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

Orangutan Besar (8) slavil narozeniny: Opičí mejdan!

 
Pořádný opičí mejdan rozjeli orangutani v zoo ve Dvoře Králové. Opičák Besar slavil o víkendu 8. narozeniny. Oslavenec, jeho dvouletá sestřička Tessa a matka Žaneta dvě hodiny nerušeně hodovali.
12.02.2013 12:10 |

podobné články

Tomu se říká velkolepý mejdan: Podívejte se, jak malý Adamec slavil osmé narozeniny

 
Malý Daník Adamec slavil své osmé narozeniny. A opět nechyběl velkolepý mejdan, na kterém si užily především děti. „Už je to tradice. Absolvujeme to vždy dvakrát do roka. Sjedou se kamarádi a spolužáci, připraví se dobroty a může se slavit. Máme velký dům, který je na tyto příležitosti přímo ideální,“ svěřila Super.cz Jana Adamcová  (41) .
27.01.2014 08:35 |

podobné články

Jandová týden po těžké operaci popíjela v baru. Máme důkaz

 
Exmanželka zpěváka Petra Jandy  (69) ukázala, že je i dlouho po rozvodu duší rockerka. I když má macecha zpěvačky Marty Jandové  (37) , reportérka pořadu Top Star Martina, jen týden po těžké operaci , už vyrazila na mejdan. "Je to poprvé, co jsem vůbec vylezla z domu. A mejdan na dlouhou dobu poslední. Ale desáté narozeniny divadla Broadway jsem si nemohla nechat ujít," řekla Super.cz Martina Jandová.
26.02.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (94 článků) , Petr Janda (861 článků) , Marta Jandová (1026 článků) , Petr Janda (861 článků) , Martina Jandová (83 článků) , Al Martino (157 článků)

Mejdan roku Michala Davida je tady. Slaví padesátiny

 
Zpěvák Michal David oslaví ve čtvrtek večer v pražské O2 Aréně své 50. narozeniny velkým koncertem s názvem Mejdan roku. Informovala o tom mluvčí Martina Jandová.
17.06.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků) , Martin Janda (94 článků) , Martina Jandová (83 článků)

Nadšená pomocnice katů, pro stranu by i vraždila. Jak mohla tak dlouho žít s klidným svědomím? Takto se prý bude vzpomínat na prokurátorku Brožovou-Polednovou

 
Ludmila Brožová-Polednová, nedávno zemřelá dělnická prokurátorka z padesátých let, byla symbolem úpadku justice a popření jejího smyslu hledání spravedlnosti v padesátých letech. Tak to vidí politici, které ParlamentníListy.cz oslovily s dotazem, jak se na prokurátorku bude vzpomínat. Někteří zmínili i nebezpečí fanatismu, které se rozhodně netýká jen komunistů.
25.01.2015 10:37 |

podobné články

Komentátor Šídlo: Na Klause se bude ještě vzpomínat

 
Miloš Zeman nezapomíná, a proto jeho prezidentství možná bude do značné míry érou zúčtování. Pokud splní vše, co v kampani sliboval, budeme nejspíš na odcházejícího Václava Klause vzpomínat jako na poklidnou éru nikterak aktivní hlavy státu. No a politici by se prý měli rovnou začít bát. Miloš Zeman čekal na svou historickou šanci dlouho a bezpochyby si ji náležitě vychutná.
28.01.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10871 článků) , Miloš Zeman (27725 článků)

Tomáš Klus míří do ZOO: Okouzlí dámské osazenstvo, hlavně Michaelu Pecháčkovou

 
V ZOO je potřeba nový fotograf, a tak zpěvák Tomáš Klus hlásí nástup. Jeho Filip Janda se přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, i se Sid v podání Michaely Pecháčkové, jak stojí v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.
15.12.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1179 článků) , Michaela Pecháčková (28 článků)

Je to 18 let, co jim zemřely dcery na leukémii: Michal David a Vendula Pizingerová na Míšu a Klárku pořád vzpomínají

 
Už je to osmnáct let, kdy jejich dcery v útlém věku podlehly zhoubné leukémii. Hitmaker Michal David  (58) a prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová  (46) na Míšu a Klárku nikdy nezapomenou. "Je neuvěřitelné, že už je to tak dlouho, jako by to bylo včera," svěřil nám Michal.
06.12.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků)

Nový rodinný seriál ZOO startuje už 9. ledna 2022

 
Pro mladou herečku Michaelu Pecháčkovou (17) je to první velká herecká příležitost. Studentka Pražské konzervatoře má za sebou menší seriálové role v divácky oblíbených projektech, jako je Ordinace v růžové zahradě, Přístav nebo Modrý kód.
03.01.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková: První líbačka před kamerou!

 
Poprvé v životě se musela líbat před kamerou! Pro teprve 18letou Michaelu Pecháčkovou, kterou diváci primáckého seriálu ZOO znají jako milovnici zvířat Sidonii, to bylo těžké. „Kamera byla hodně blízko,“ svěřila se mladá herečka po natáčení líbačky s Davidem Gránským (30).
17.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků) , Michaela Pecháčková (28 článků)

Hvězda seriálu ZOO Pecháčková: První líbačka před kamerou!

 
Poprvé v životě se musela líbat před kamerou! Pro teprve 18letou Michaelu Pecháčkovou, kterou diváci primáckého seriálu ZOO znají jako milovnici zvířat Sidonii, to bylo těžké. „Kamera byla hodně blízko,“ svěřila se mladá herečka po natáčení líbačky s Davidem Gránským (30).
17.03.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků) , Michaela Pecháčková (28 článků)

Líbačka v Zoo: Pro Pecháčkovou byla vášnivá scéna s Gránským příjemnou záležitostí

 
Herečka Michaela Pecháčková (18) šla s kůží na trh. Kvůli natáčení seriálu Zoo zažívá chvíle, které herečky nemají moc rády. O "líbačky", postelové scény a intimní chvilky se dělí s diváky a členy štábu za zády. V novém seriálu si střihla žhavou líbací scénu s Davidem Gránským (30). Po dotočení Míša přiznala, že se jednalo o příjemnou záležitost.
17.03.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků) , Michaela Pecháčková (28 článků)

Co mě naučil Honza Potměšil, je k nezaplacení, říká Michaela Pecháčková

 
Michaelu Pecháčkovou (18) mohou znát diváci díky roli ošetřovatelky Sidonie v seriálu Zoo. Na obrazovkách se poprvé objevila v roce 2009 v seriálu Přešlapy, známá se stala díky roli Julie v Ordinaci v růžové zahradě. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradila, jaké má ambice, i jak vnímá svět sociálních sítí.
27.10.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (246 článků)

Hvězda Michaely Pecháčkové stoupá stále výš

 
Michaela Pecháčková byla svěžím závanem v seriálu ZOO, do kterého přestoupila většina herců ze Slunečné. Nebýt jí a některých dalších nových postav, možná by diváci ani nepoznali, že se jedná o jiný seriál. Ať už to bylo jakkoliv, pro herečku Pecháčkovou je ZOO příležitostí, jak zazářit, i když teď v něm musí překročit stín Burešové.
17.12.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Michaela Pecháčková ze ZOO není jen talentovaná herečka, ale i zpěvačka

 
Michaelu Pecháčkovou zná většina z nás ze seriálu ZOO: Vidět jsme ji mohli mimo jiné také v Ordinaci v růžové zahradě. Mnoho lidí ale překvapí, že je kromě herečky také skvělou zpěvačkou.
12.08.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Michaela Pecháčková ze ZOO není jen začínající seriálová hvězda

 
Michaelu Pecháčkovou znají televizní diváci především ze seriálu ZOO, kde hraje milou a pracovitou Sid. Tuto mladou talentovanou herečku ale můžete vidět i jinde.
11.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)