Článek

Meghan sklízí, co zasela! Ultimátum má následky

 
Meghan Markleová (38) je terčem kritiky nejen ze strany veřejnosti, ale servítky si neberou ani známé osobnosti. Negativně o vévodkyni promluvila komentátorka BBC a bývalá tenistka Annabel Crof (53)
03.02.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

ČSSD sklízí, co sama zasela, reaguje na incidenty John

 
Sociální demokraté sklízí plody, které sami zaseli. Serveru ParlamentniListy.cz to v reakci na včerejší události na mítinku ČSSD v Kladně řekl lídr Věcí veřejných Radek John.
05.05.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků)

Sklízí, co zasela! Meghan opouští klíčový člověk

 
Meghanina chování v podobě hysterických výlevů už má po krk nejen celá královská rodina, ale také její vlastní personál. Není tedy divu, že vévodkyni opouští i člověk z nejdůležitějších.
10.12.2018 13:10 |

podobné články

Gazdík vrací Bártovi ultimátum. Příznivce však zklamala celá vláda

 
Ultimátům střídá ultimátum, představitelé stran vládní koalice se rozhodli vyměňovat si je na svých facebookových stránkách. Nově se přidala i TOP 09 ústy člena K9 Petra Gazdíka. „Žádnou další vstřícnost od koaličních partnerů nemohou Věci veřejné očekávat," říká Gazdík. Pocity z tohoto prohlášení jsou u fanoušků Topky rozporuplné.
05.06.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (957 článků) , Petr Gazdík (946 článků)

Ukrajinští vojáci na Krymu nereagovali na ruské ultimátum

 
Žádná ukrajinská vojenská jednotka na Krymu nereagovala na ultimátum, které v pondělí adresovalo ukrajinským vojákům velení ruských vojsk na okupovaném poloostrově. Oznámilo to dnes v Sevastopolu veleni ukrajinského námořnictva. Ultimátum, k němuž se Moskva oficiálně nehlásí, mělo vypršet dnes ráno. K žádným ozbrojeným akcím na Krymu ale nedošlo. 
04.03.2014 11:05 |

podobné články

Ultimátum ozbrojencům vypršelo. Rusko má prý 40 tisíc vojáků na hranicích s Ukrajinou

 
V pondělí ráno vypršelo ultimátum, které vláda v Kyjevě dala proruským ozbrojencům na východě země. Ti se o víkendu dostali do střetů s jednotkami z protiteroristického centra ukrajinské tajné policie. Zbraně však ani přes ultimátum nesložili. A Britové varují: Na zásah se chystá i Rusko, které rozmístilo u hranic na 40 tisíc dobře vyzbrojených vojáků s letadly, tanky a děly.
14.04.2014 09:15 |

podobné články

Tereza Pergnerová promluvila: Samuela má za »trest«!

 
Sklízí, co zasela! I když už léta úspěšně abstinuje, drogová minulost se Tereze Pergnerové (36) stále připomíná. Může za to hlavně její syn Samuel (11), kterého porodila v době, kdy byla závislá na heroinu.
15.04.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (500 článků)

Senátor: ODS sklízí, co zasela. Tonoucí se stébla chytá

 
Senátor za ČSSD Karel Kapoun odpovídá čtenáři ParlamentníchListů.cz na dotaz ohledně vedení Ústavu pro studium totalitních režimů. Premiér Petr Nečas totiž označil postup Senátu za snahu ÚSTR zničit.
01.04.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9307 článků) , Karel Kapoun (5 článků)

Votava (LEV 21): Evropská unie zasela vítr, sklízí bouři

 
Nastal exodus. Ta všemocná EU je překvapena, že místo velikosti žárovek, musí řeší skutečný problém. Tedy exodus běženců. Zatím kromě silných a soucitných slov, poskytla jen přehazování problému. Nic nenabízí…. Cítíme asi všichni, že horší časy ještě přijdou!
02.09.2015 06:31 |

podobné články

Lank (Úsvit-NK): Německo sklízí, co Frau Merkel zasela – a i na nás se dostane

 
Vraždy, brutální násilí, nesnášenlivost. To jsou důsledky migrační vlny v Německu – alespoň podle aktuálního článku na Idnes.cz. Přiznám se, z některých pasáží mi není úplně dobře po těle. Protože to můžeme časem tady čekat taky.
09.10.2015 08:26 |

podobné články

Syrský arcibiskup: Za teror v Bruselu si můžete sami. Sklízíte, co jste zaseli

 
Na Radiu Vaticana vyšel komentář syrského katolického arcibiskupa Jacquese Behnana Hinda, který se vyjádřil k úterním teroristickým útokům v Bruselu. Evropa podle něj jen sklízí, co svou zahraniční politikou zasela.
24.03.2016 12:46 |

podobné články

STAN: Vypovězením smlouvy RP Mladá ČSSD hazarduje se stamilióny korun Středočechů

 
Současná vládní koalice ČSSD a KSČM sklízí, co sama zasela. V roce 2010 totiž zástupci ČSSD uzavřeli smlouvu na využití rozsáhlého majetku kraje se společností bez jakékoliv historie.
21.04.2016 22:05 |

podobné články

Angela Merkelová sklízí, co zasela? Dvě třetiny Němců ji nechtějí v úřadě

 
Skoro dvě třetiny Němců si nepřejí, aby se Angela Merkelová (61) ucházela v příštích volbách o post německého kancléře. Výsledky průzkumu zveřejnila agentura INSA, která oslovila tisíce občanů. Popularita Merkelové prudce klesla poté, co umožnila masový příliv nelegálních imigrantů do Německa.
11.05.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2529 článků)

Zdeněk Koudelka: Sociální demokracie v Senátu sklízí, co zasela

 
Lidovci a hnutí Starostové a nezávislí odmítají zvolení sociálního demokrata Milana Štěcha předsedou Senátu. Přitom je zvyklostí, že nejsilnější klub v parlamentní komoře obsazuje post předsedy.
04.11.2016 15:05 |

podobné články

Spisovatelka Formáčková: ČSSD sklízí, co zasela zvolením Sobotky. Kdyby Zeman chtěl, mohl by ho zničit ještě mnohem víc

 
ROZHOVOR „Politika není dílem okamžiku, lidé zase tak často nemění názory, jak si mnohdy politici myslí. Sociální demokraté dnes sklízejí to, co si sami zaseli už v okamžiku, kdy z Bohuslava Sobotky udělali svého lídra a poté předsedu vlády,“ míní levicová spisovatelka a novinářka Marie Formáčková. V rozhovoru ParlamentníchListů.cz přiznala, že souhlasí se slovy sociálnědemokratické poslankyně Vlasty Bohdalové. „Sobotka? Je to možná hodný kluk, ale jako vůdce je nepřesvědčivý, nevýrazný, nezajímavý. V podstatě se o něho nikdo nezajímá...,“ poznamenala.
14.06.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Bohdalová (32 článků)

Sklízí, co zasela? Kristelka dostala padáka!

 
Karma existuje? Údajně kvůli zneužití čísla Vlaďky Erbové dostala Kateřina Kristelová (37) výpověď s okamžitou platností! Pořad Paparazzi, tak bude mít jinou moderátorku.
09.11.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (849 článků)

Řezník Havlíček varuje: Jestli budeme dál hysterčit, může se Babiš přiblížit k padesáti procentům. Fenomén Klaus, diletantismus ČSSD...

 
ROZHOVOR Vítězný Babiš a diletantská sociální demokracie, která sklízí, co zasela. ODS, která poněkud „pozapomněla“ na Soukromníky. Fenomén Václav Klaus mladší. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz klatovský řezník Pavel Havlíček, známý svým protibabišovským postojem, vysvětluje, kdo vlastně volí Babiše. A proč se nemáme bát Francouzů i Němců, kteří na nás „dělají bu bu bu“…
03.03.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9753 článků)

Soukromník Havlíček varuje: Jestli budeme dál hysterčit, může se Babiš přiblížit k padesáti procentům. Fenomén Klaus, diletantismus ČSSD...

 
ROZHOVOR Vítězný Babiš a diletantská sociální demokracie, která sklízí, co zasela. ODS, která poněkud „pozapomněla“ na Soukromníky. Fenomén Václav Klaus mladší. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz klatovský řezník Pavel Havlíček, známý svým protibabišovským postojem, vysvětluje, kdo vlastně volí Babiše. A proč se nemáme bát Francouzů i Němců, kteří na nás „dělají bu bu bu“…
03.03.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9753 článků)

Sklízí Agáta, co zasela? Drsná potupa od Prachaře a milenky

 
Ačkoliv se Agáta Prachařová (34) snaží zůstat silná a o vztahu s Jakubem (35) pořád více méně mlčí, jednoduchý život s moderátorem údajně rozhodně neměla, jak uvádí Časpreženy.cz. Momentálně utržila další bolestivou podpásovku. Co musí zpracovat?
24.10.2019 10:29 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2683 článků)

Rozkošná Meghan a Harry jako malí: Drobná černoška s pořádným afrem a blonďatý stydlín

 
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou v současnosti nejsledovanějším párem planety. Téměř před měsícem oznámili, že konečně čekají svého prvního potomka. V současné době se ukázaly na sociálních sítích fotky Meghan a Harryho, když byli malí. Zatímco Meghan vypadá jako pořádná rampepurda s afrem, tak Harry budí dojem zakřiknutého blonďatého klučíka.
05.11.2018 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (714 článků)