Článek

Meghan poprvé od megxitu zpátky v Anglii! Hned si dopřála pořádný luxus

 
Meghan Markleová (38) přiletěla ve čtvrtek ráno do Anglie. Je to vůbec poprvé od řešení oficiálního odchodu z královské rodiny, kdy se vrátila na místo činu. Kam mířily její první kroky a co má s Harrym (35) v plánu?
05.03.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)
Podobné články

Meghan Markle poprvé po Megxitu v Británii: Lidem přijde podlé, co zas vyvedli královně

 
Po definitivním Megxitu se Meghan Markle (38) s princem Harrym (35) poprvé vrátila do Velké Británie. Na udílení cen Endeavour Fund Awards Meghan vynesla krásné tyrkysové šaty, ve kterých na sebe strhla veškerou pozornost.
06.03.2020 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků)

Starší sestra Meghan má o megxitu jasno: Musí se omluvit!

 
Ke své mladší sestře Meghan (38) je Samantha Markleová (55) velmi kritická. Ani u příležitosti takzvaného megxitu si neodpustila veřejný komentář. Situace ji prý vůbec nepřekvapila. Naopak se diví, že to nepřišlo dřív.
20.01.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Samantha (70 článků)

Meghan zpátky v Anglii: Nepochopíte, co hned provedla!

 
Poprvé po »Megxitu« přiletěla manželka prince Harryho ve čtvrtek ráno do Anglie. Její první kroky byly možná pro mnohé velkým překvapením. A co má v plánu dál?
06.03.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (424 článků)

Meghan Markle se po Megxitu vrací na filmové plátno: Připomeňte si její nejlepší role

 
Jsou to více než tři roky, co Meghan Markle opustila svoji branži, aby se mohla věnovat královským povinnostem a lásce svého života princi Harrymu. Ovšem po narození syna začalo pár unavovat všechno, co obnáší být členem královské rodiny. Rozhodli se tedy pro Megxit. Když už skončily povinnosti a pár nemá odkud čerpat peníze, Meghan se vrací zpět do sedla. Objevila se v traileru pro nový film od Disneyho.
02.04.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků)

Meghan poprvé od „megxitu“ venku! Kam mířila s úsměvem od ucha k uchu?

 
Buď má Meghan Markleová (38) naprosto hroší kůži a z toho, co udělala s britskou monarchií, si nic nedělá, anebo byla jakožto herečka zbytečně podceňovaná. Když se totiž objevila na veřejnosti poprvé od odstoupení ze své funkce v královské rodině, culila se od ucha k uchu!
16.01.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (100 článků)

Drahý návrat Meghan do Británie: Luxusní hotel a šaty od kámošky Beckhamové s kabelkou za 50 tisíc

 
Meghan Markleová (38) a princ Harry (35) mají do svého odchodu ze služeb Jejího Veličenstva v plánu zúčastnit se tří akcí, z nichž jednu absolvovali tento čtvrtek. Bylo to vůbec poprvé, co je veřejnost od ohlášeného Megxitu v lednu viděla. Vévodkyně se na udílení cen Endeavour Fund Awards ukázala v krásných modrých šatech a strhla na sebe veškerou pozornost.
06.03.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (424 článků)

Meghan na kanadském ostrově: Hlídá ji námořnictvo?

 
Mezi hlavní sporné otázky »Megxitu« – přesídlení prince Harryho (35) a Meghan (38) do Kanady – patří jejich ochranka. Londýnu se nechce posílat britské policisty do země, která má princovu babičku Alžbětu (93) také za královnu.
18.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (424 článků)

Nové foto z dovolených rodiny Petra K.: Luxus, luxus, luxus! To prý bylo krédo Moniky...

 
Milovala luxus! Taková prý byla Monika K. Petr K. podle několika výpovědí svědků naopak hodně rozmýšlel, za co utratí peníze. Nicméně na Monice a Klárce prý nešetřil. Na drahých dovolených byla údajně rodina opakovaně.
03.07.2015 05:05 |

podobné články

Nečekaný krok Harryho před svatbou: Ustojí Meghan zkoušku tolerance?!

 
V sobotu 19. května se v Anglii odehraje velká událost. Princ Harry (33) se ožení se svojí láskou Meghan Markle (36). Tmavovlasá herečka nyní před svatbou ukázala, jak tolerantní dokáže být. Princ Harry totiž na svatbu pozval své dvě expřítelkyně, a Meghan to nevadí...
27.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků)

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

 
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.
10.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků) , Harry Harry (424 článků)

Královna Alžběta II. rozhodla: Meghan Markle a princ Harry přišli o své tituly

 
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) se před časem rozhodli vzdát královských povinností a začít žít vlastním životem. Prý si chtějí najít normální práci a vydělávat si sami na sebe s tím, že bydlet budou částečně v Kanadě a částečně v Anglii. Královna Alžběta II. (93) vydala prohlášení, v němž lidu sdělila, jak rozhodla o jejich osudu. Meghan a Harry už brzy nebudou královské výsosti.
18.01.2020 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků) , Harry Harry (424 článků)

Vysílali jsme: Britský velvyslanec o brexitové úlevě a nafouknutém megxitu

 
Rozvod s Unií, tedy brexit, se blíží. Ale ne tak úplně: posledního ledna Spojené království vstoupí do tzv. přechodného období. A podobné přechodné období, kdy se musí vyjasnit budoucnost, zahájil i princ Harry (35) s manželkou Meghan (38), kteří »odstoupili« z královské rodiny a přesunuli se do Kanady. Jaká panuje nálada na ostrovech, popsal Blesku v pořadu Epicentrum britský velvyslanec v Česku Nick Archer (59).
28.01.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Archer (7 článků) , Harry Harry (424 článků)

Drsná slova odborníka o rozmazlené Meghan: Hrubý útok na královnu?!

 
Situace okolo megxitu se neuklidňuje, naopak. Dalo by se dokonce říct, že se stupňuje a vyostřuje. Svými názory na věc si teď přisadil expert na britskou královskou rodinu a její životopisec Tom Bower (73). A proti manželce prince Harryho (35) použil velmi silná slova.
26.02.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Bower (3 články) , Tom Bower (1 článek) , Harry Harry (424 článků)

Rozkošná Meghan a Harry jako malí: Drobná černoška s pořádným afrem a blonďatý stydlín

 
Meghan Markle (37) a princ Harry (34) jsou v současnosti nejsledovanějším párem planety. Téměř před měsícem oznámili, že konečně čekají svého prvního potomka. V současné době se ukázaly na sociálních sítích fotky Meghan a Harryho, když byli malí. Zatímco Meghan vypadá jako pořádná rampepurda s afrem, tak Harry budí dojem zakřiknutého blonďatého klučíka.
05.11.2018 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků)

Nesnesitelná Meghan dál štve Brity: Její hašteřivost je bude stát 145 milionů!

 
„Hurikán Meghan" (37) to umí pořádně roztočit a všem ukázat, že je anděl s ďáblem v těle! Už se jí podařilo rozkmotřit celou královskou rodinu a naštvat snad všechny služebné. Z protokolu si také zrovna hlavu nedělá. Navíc svět obletěla zpráva, že se kvůli neshodám mezi Kate a Meghan pár ze Sussexu raději stěhuje do sídla Frogmore ve Windsoru. Tím se však Meghan stala trnem v oku všem britským daňovým poplatníkům.
29.11.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (288 článků)

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (724 článků) , Kate Kate (288 článků)

Meghan Markle se bude muset klanět před princem Williamem a jeho rodinou

 
Pověst Meghan Markle v posledních týdnech dost poškodily zprávy o jejím chování v Kensingtonském paláci a mimo zraky veřejnosti. Ačkoli při oficiálních setkáních a veřejných projevech dokáže tato herečka vystřihnout milou dámu, jednat a pracovat s ní je prý hotové peklo. Chová se jako primadona a očekává, že se k ní budou ostatní chovat jako ke královně. Tou navíc nikdy nebude. Meghan prý vadí, že si z ní na zadek nesedla ani manželka prince Williama rozená jako Kate Middleton. Jenže až William usedne na trůn, z Kate bude královna a Meghan před ní bude muset dělat pukrle a poklonit se jí na znamení úcty.
18.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (989 článků) , Meghan Markle (724 článků)

Veřejné ponížení pro Meghan: Princ William těhotnou švagrovou zazdil!

 
Neuplyne den, aby neunikla nová informace o vzájemných nesympatiích mezi členy královské rodiny. Nejvíce se psalo o napětí mezi vévodkyněmi Kate (36) a Meghan (37). Jenže po zveřejnění fotografií ze Štědrého dne, kdy společně se svými manželi Williamem a Harrym navštívili vánoční mši, je všechno jinak! Kate a Meghan totiž působily jako největší kamarádky! Jak ale pozornému oku diváka neuniklo, s Meghan má údajně problém jiný člen královské rodiny!
29.12.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (288 článků)

Napětí mezi vévodkyněmi: Meghan se drsně pohádala s Kate kvůli princezně Charlotte

 
Mezi britskými vévodkyněmi to vře! Těhotná Meghan (37) se drsně pohádala s Kate (37). Důvodem není nic menšího než malá princeznička Charlotte (3). Meghan se do Catherine opřela, když si její dcerka zkoušela podle ní nevhodné šaty. Manželka prince Williama se kvůli tomu rozplakala a s Meghan se od té doby prý nebaví.
21.01.2019 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (288 článků)