Článek

Meghan poprvé od „megxitu“ venku! Kam mířila s úsměvem od ucha k uchu?

 
Buď má Meghan Markleová (38) naprosto hroší kůži a z toho, co udělala s britskou monarchií, si nic nedělá, anebo byla jakožto herečka zbytečně podceňovaná. Když se totiž objevila na veřejnosti poprvé od odstoupení ze své funkce v královské rodině, culila se od ucha k uchu!
16.01.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (62 článků)
Podobné články

Starší sestra Meghan má o megxitu jasno: Musí se omluvit!

 
Ke své mladší sestře Meghan (38) je Samantha Markleová (55) velmi kritická. Ani u příležitosti takzvaného megxitu si neodpustila veřejný komentář. Situace ji prý vůbec nepřekvapila. Naopak se diví, že to nepřišlo dřív.
20.01.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Samantha (66 článků)

Soud s Terezou přerušila náboženská pouť. Blonďatá pašeračka se usmívala od ucha k uchu

 
Usmívala se od ucha k uchu, jako by mířila na svoji vlastní oslavu narozenin. Tereza H. (22) přitom směřovala k pákistánskému soudu, který projednává její závažný případ. Česká pašeračka byla v zemi chycena s devíti kilogramy heroinu, za což může skončit na celý život za mřížemi. Soudní stání bylo v pondělí opět odročeno. Soudce totiž odjel na náboženskou pouť.
14.08.2018 05:05 |

podobné články

Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem?

 
Achjo, už je zase pondělí! Pro většinu lidí je to nejneoblíbenější den v týdnu, který signalizuje konec víkendu a naopak začátek dalšího pracovního týdne. K pondělku má spousta z nás odpor a jen málokdo se na něho těší. Dobře, možná se na tento den netěší nikdo z nás. Což je vlastně škoda, protože i pondělí se může stát dnem, který si zamilujete! Zdá se vám to nemožné? Nebo snad dokonce bláznivé? Také si ťukáte prstem na čelo při pohledu na člověka, který je i v pondělí ráno plný dobré nálady, srší energií a pozitivismem? On už možná ví, jak tento den zvládat s úsměvem na tváři. A pokud tohle tajemství chcete znát taky, přečtěte si dnešní článek! Jak zvládnout pondělí Vstáváte každé pondělní ráno se špatnou náladou, jste rozmrzelí, protivní sami sobě, do ničeho se vám nechce a pro nic se nemůžete nadchnout? Pak patříte k většině lidí, pro které je tento den největším strašákem z celého týdne. A vlastně je to úplně zbytečné, protože ani pondělek pro vás nemusí být noční můrou. Pojďme si teď společně říci, jak se s tímto dnem poprat a zvládnout jej s radostí a úsměvem od ucha k uchu. Dejte si vydatnou snídani, která vás nastartuje Snídaně je základ dne, o tom nemusí být pochyb. Důležitá je v každém pracovním dni, což je logické. V pondělí ale své první jídlo dne můžete pojmout trochu jinak, řekněme třeba více slavnostněji. Připravte si dobroty, které vám chutnají a udělejte si čas na to, abyste si na nich mohli jak se patří pochutnat. Bude to váš rituál, na který se budete těšit, nastartujete se do nového dne a začátek pracovního týdne tak rázem bude o něco méně strašidelný. Sestavte si plán a cíle na celý týden Pondělí je nejen začátkem nového týdne, ale u začátkem pracovního nasazení.... Čtěte více Příspěvek Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Tereza H. se dostavila k soudu vysmátá od ucha k uchu: Co za tím vězí?

 
Člověk by si skoro myslel, že Tereza H. (21) se bude za své činy kát, ale opak je pravdou. K soudu Tereza přišla v tradičním pákistánském oděvu, a hlavně měla úsměv od ucha k uchu. Aktuálně se řeší to, že má nového právníka, jelikož toho původního Čaudhrího Džaváda Zafara vyhodila. Její převážně dobrá nálada všechny zaráží. Co za ní může být?
10.04.2018 18:05 |

podobné články

Šťastná maminka: Okouzlující Shakira opouštěla porodnici s úsměvem od ucha k uchu

 
Necelý týden po porodu chlapečka Milana se Shakira  (35) mohla konečně se svým partnerem Gerardem Pique (25) a jejich drobečkem vrátit domů. V neděli večer byla spatřena, jak v úžasné náladě s úsměvem na tváři odjíždí z barcelonské porodnice Teknon Clinic. Zatímco zpěvačka neskrývala nadšení, její partner i řidič se usmívali spíš jen sporadicky.
29.01.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Hrdličko, o tohle jsi přišel: Lucie Borhyová zářila o Vánocích úsměvem, který by rozpustil i vosk na svíčkách

 
Někdo umístí na sociální síť rodinnou idylku, vánoční stromek nebo dárky. Pár krásek ale pro sváteční pozdrav zvolilo vlastní portrét. Výjimkou nebyla moderátorka Lucie Borhyová  (37) , která popřála krásné Vánoce svým vřelým úsměvem dosahujícím téměř od ucha k uchu.
25.12.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1484 článků)

Karel Gott je k nepoznání! V holínkách a s úsměvem vyrazil do přírody

 
Karel Gott (76) si užívá života plnými doušky! Poté, co porazil rakovinu mízních uzlin, se jeho zdravotní stav den ode dne zlepšuje a zpěvák vyrazil i do přírody. S úsměvem od ucha k uchu popřál svým fanouškům krásné léto.
29.06.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5487 článků)

Meghan na kanadském ostrově: Hlídá ji námořnictvo?

 
Mezi hlavní sporné otázky »Megxitu« – přesídlení prince Harryho (35) a Meghan (38) do Kanady – patří jejich ochranka. Londýnu se nechce posílat britské policisty do země, která má princovu babičku Alžbětu (93) také za královnu.
18.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (243 článků)

Kate a Meghan vyrazily spolu na Wimbledon a smály se od ucha k uchu. Prince nechaly doma

 
Teda, vznešené paní, vy vypadáte jako nejlepší kamarádky! Meghan Markle (36) a vévodkyně Kate (36) spolu vyrazily na tenisová klání na prestižním Wimbledonu. A podle jejich výrazů se více než náramně bavily.
14.07.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (707 článků)

Muž šel k lékaři se svěděním v uchu, neuvěříte, co mu v něm našli!

 
Určitě jste slyšeli o tom, že škvor v uchu je jenom pověra. Ne tak docela. V uchu jednoho nešťastníka se usadil cvrček.
08.10.2014 17:40 |

podobné články

Záhada drátů z ucha knížete. Naslouchátko, nebo nápověda?

 
Vlnu zájmu vyvolala během posledních debat jedna drobnost - a to údajné naslouchátko v uchu prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga. Stále častěji se totiž začínají objevovat názory, že přístroj v uchu není naslouchátko, ale "našeptávátko". A kníže tak dostává během přímých přenosů rady od svého volebního týmu.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3842 článků)

Lékaři našli v uchu ženy živého červa

 
Osmačtyřicetiletá žena z Tchaj-wanu po celodenním zápolení s bolestí ucha vyhledala pomoc lékařů. Ti byli překvapeni, co tuto bolest způsobilo. Jednalo se o živého červa, který se zabydlel v jejím uchu.
16.02.2014 08:45 |

podobné články

Nejnechutnější video, co dnes uvidíte: Kamarádi vytáhli z ucha muže odporného tvora!

 
Tohle je snad doslova "největší noční můrou každého člověka":http://www.extra.cz/muz-sel-k-lekari-se-svedenim-v-uchu-neuverite-co-mu-v-nem-nasli. Nebohému muži se jedna můra záhadným způsobem uhnízdila v uchu a vy se můžete podívat na vytahování tohoto roztomilého tvora.
22.10.2014 22:36 |

podobné články

Sexy pašeračce Tereze (21) otrnulo: U soudu rozdávala úsměvy a modlila se!

 
Po osudovém přiznání, že drogy z Pákistánu nepašovala poprvé, by Tereza H. (21) měla spíš pokorně doufat, že jí to nepřitíží. Místo toho ale přišla k soudu s úsměvem od ucha k uchu. Blondýnka z Uherského Hradiště může skončit za mřížemi na více než deset let.
08.02.2018 22:55 |

podobné články

Vánoční pohlednice Harryho s Meghan: Odbornice v ní našla ukrytý vzkaz!

 
Vůbec poprvé princ Harry (34) s manželkou Meghan (37) nafotili oficiální vánoční pohlednici. Ale opět se vyhnuli jakýmsi zajetým pravidlům v královské rodině. Zatímco všichni ostatní vytvořili stylizované fotografie s širokým úsměvem do objektivu, Harry s Meghan se otočili k objektivu. Co tím okolí vzkazují?
15.12.2018 06:40 |

podobné články

Hůlka po rozchodu: Flirtuje s Herčíkovou!

 
Daniel Hůlka (41) se po rozchodu s Šárkou Vaňkovou (21) chová, jako by mu z krku spadl balvan. Hned den poté, co rozchod potvrdil, se objevil na křtu kuchařské knihy s úsměvem od ucha k uchu.
05.11.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (219 článků) , Daniel Hůlka (680 článků)

Moravec se pořádně uvolnil u Krampola. Krušné dětství, smrkající kníže

 
Známý moderátor politických diskusí zavrtaný v pohodlném červeném křesílku s úsměvem od ucha k uchu. Bez kravaty, s rozepnutým sakem. Pohled, který se běžnému divákovi příliš často nenaskytne. Václavu Moravci ovšem neformální konverzace v pořadu Nikdo není dokonalý viditelně svědčila.
31.05.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (519 článků)

Podívejte: Tahle čupr babička s úsměvem od ucha k uchu je maminka Stevena Spielbergera

 
Maminka amerického režiséra Stevena Spielberga (64) Leah Adler (91) si ve svém věku již vybírá události, které poctí svou návštěvou. Jedno je však jisté, kdekoli se objeví, rozdává dobrosrdečná dáma úsměvy a dobrou náladu na všechny strany. Adler je proto velice oblíbenou ženou a podle mnohých je i ona sama výtečnou hostitelkou. Naposledy se objevila minulý týden v New Yorku na charitativní akci pořádané pro děti a osoby se zdravotními následky způsobenými v roce 1986 jadernou havárií v Černobylu.
29.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (152 článků)

Mareš piluje cizí jazyk, ale o rozvodu Faltýnové mlčí

 
Dozlatova opálený a s úsměvem od ucha k uchu. Taková proměna Leoše Mareše (35) proběhla na desetidenní dovolené v Americe. Jestli za ní stojí Petra Faltýnová (34), se kterou tam podle spekulací strávil nějaký čas, anebo ho rozjařil jen samotný pobyt za oceánem, nechtěl za žádnou cenu prozradit.
07.04.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3086 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)